e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: wesele nad morzem - gdzie się czesać i malować  (Przeczytany 2302 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline nuage Kobieta

• forumowicz
Mam takie właśnie problem. Ponieważ wesele robimy nad morzem, ślub też, zastanawiam się jak zorganizować wszystko z fryzurą i makijażem (nie tylko dla mnie ale też dla mamy, świadkowej..). Ciężko by mi było zaufać jakiemuś fryzjerowi "nadmorskiemu", poza tym nie wiem gdzie go znaleźć. Dlatego zastanawiam się czy przez 1,5 godz drogi z domu nad morze, fryzura i makijaż się nie rozlecą? Jak myślicie, czy to dobre rozwiązanie robić je na miejscu w Szcz a potem jechać? Oczywiście ubierać się będę na miejscu :)

Offline mka Kobieta

• Every second is a lifetime and every minute more brings you closer to God and you see nothing but the red lights you let your body burn like never before. And it feels better than love. Yeah it feels better than love...
  • Chuck Norris
  • data ślubu: :Serduszka: AF :Serduszka:
Tak mi się wydaje najbezpieczniej :D Tzn. umalować się i uczesać w Szczecinie, fryzura i makijaż muszą i tak wytrzymać cały dzień więc 1,5h nic nie powinno zmienić. Tym bardziej, że przecież wiele PM czesze się np. o 9, a o 11 ma makijaż, a ślub dopiero o 16 ;) ;)

Offline paooolka Kobieta

• Niufomaniaczka
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 05.09.2009
a gdzie dokladnie masz wesele?
ja tez na poczatku chcialam zrobic wszystko w szczecinie ale pozniej zmienilam zdanie. bylam zadowolona i zaoszczedzilam sporo czasu

Offline nuage Kobieta

• forumowicz
Wesele mamy w Łukęcinie, w ośrodku Wielki Błękit.  ;D

Offline paooolka Kobieta

• Niufomaniaczka
  • Chuck Norris
piekna sala :) duza i odnowiona :) bylam tam

a jedziesz ze szczecina czy bedziesz nocowala tam wczesniej? a gdzie slub?

Offline nuage Kobieta

• forumowicz
Właśnie z tym noclegiem się jeszcze zastanawiam, ale najprawdopodobniej ze Szczecina. Slub mamy w kościolku w Łukęcinie.

Offline paooolka Kobieta

• Niufomaniaczka
  • Chuck Norris
jesli jedziesz ze szczecina to maluj i czesz sie w szcz,
jesli jednak bedziesz nocowala w osrodku maluj sie na miejscu :)

jakbys chciala moge Ci wtedy kogos polecic

Offline nuage Kobieta

• forumowicz
A Ty z tamtych okolic? :)

Offline paooolka Kobieta

• Niufomaniaczka
  • Chuck Norris
ja tez w tamtych okolicach brałam slub :)

Offline Lady_bird Kobieta

• nowicjusz
A zna ktoś dobry salon fryzjerski w Swinoujsciu? No i czy beda jeszcze miejsca przed sylwestrem :-\