e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: DJ Mako  (Przeczytany 3053 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline evcia-e1 Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 25.09.2010
DJ Mako
2 listopada 2009, 19:57
Witam.  Czy ktoś słyszał o tym Dj? Grał u kogoś na weselu? Co możecie o nim powiedzieć?

Offline Makatka Kobieta

• nowicjusz
Odp: DJ Mako
6 listopada 2009, 14:25
Taa, znaleźliśmy tego Pana w internecie, umówiliśmy się na spotkanie . . . i zrezygnowaliśmy.
Pan ma wadę wymowy.  Na parkiecie koszula wyjęta ze spodni.  Nie tego szukaliśmy.
Do tego hity lat 80tych.  Nie zrobił na nas żadnego wrażenia.

Offline evcia-e1 Kobieta

• użytkownik
6 listopada 2009, 23:17
Dziękuję za informację. Makatka, a szukacie Dj czy zespół. A możesz kogoś polecic?

Offline Makatka Kobieta

• nowicjusz
7 listopada 2009, 13:20
Prosze :wink: Oczywiście to tylko nasza opinia.  Wiadomo, że repertuar można sobie dostosować do własnych potrzeb.  Tylko, jak 80% piosenek nam się nie podoba, to nie będę przecież za niego szukać muzyki na tyle godzin grania.  Po prostu nie przypadł nam do gustu.

Uparliśmy  się , że chcemy DJa na weselu, po tym jak byliśmy na weselu mojej kuzynki, prowadzonym przez pana Romana Cabaja.  Świetny gość!  :ok: Wesele było dwa lata temu, a cała rodzina wspomina je z uśmiechem na twarzy do dzisiaj :grin: Oprócz świetnego prowadzącego, bardzo pasowało nam to, że piosenki są w oryginalnym wykonaniu, a wiadomo - jak chce się zespół muzyczny, to nigdy nie zaśpiewają tak jak wykonawcy.  Trzeba brać pod uwagę, że świetny zespół muzyczny = duże pieniądze.  A przeciętnego - nie chcemy :P

Należy jeszcze spojrzeć na to z drugiej strony, np.  byliśmy ostatnio na weselu prowadzawonym przez DJa.  Pseudo-DJa: młody chłopak z laptopem, wzmacniaczem i głośnikami.  I co?  Zrobił się z tego koncert życzeń :zdziwko: Od cioci Józi dla Państwa Młodych, od dziadka dla babci, od pani takiej, dla syna itd.  Masakra jakaś.  No i koleś stał za tym laptopem i czasem coś przez mikrofon powiedzial.  Nie animował zabawy.  Puszczał jedynie listę z winampa  :mdleje:

DJ czy zespół? To ważny wybór.  My już zdecydowaliśmy, że będzie to DJ;) Nasz wybór padł na dwóch panów- DJ, który puszcza muzykę i wodzireja, który bawi się z nami na parkiecie i prowadzi całą zabawę.  Nie byliśmy na weselu prowadzonym przez tych panów, więc nie wiem czy mogę polecić  :wink:ale uznaliśmy, że tego właśnie chcemy.  Wybór padł na wodzireja Robina (ma nawet stronkę internetową). 

Mama nadzieję, że w czymś Ci pomogłam :)

Offline evcia-e1 Kobieta

• użytkownik
7 listopada 2009, 22:41
Dziękuję za pomoc. Ja także szukam Dj. Robimy małe wesele, bo ok. 30 osób, więc myślę że Dj lepiej się sprawdzi niż zespół. A podasz mi stronę tego Robina, bo nie mogę znaleźć?

Offline evcia-e1 Kobieta

• użytkownik
7 listopada 2009, 22:47
udało mi się znaleźć stronę  :P

Offline Makatka Kobieta

• nowicjusz
8 listopada 2009, 01:20
Stronka amatorska, ale gościu rzeczowy  ;)

Offline beautiful01

• nowicjusz
  • data ślubu: 26.06.2020
31 maja 2010, 17:33
witam!

ja też będę miała dj Mako ale martwię się bo czytałam negatywne opinie na jego temat.

Może u kogoś z Was był już na weselu??

Offline jazik Mężczyzna

• nowicjusz
  • data ślubu: rok po :-)
15 lipca 2011, 13:36
[sorki za łamany Pisany Polski]
Mieliśmy Dj Maco na Weselu i Duży Plus Dla niego :)

Szczegóły uzgodniliśmy z nim przed Weselem Organizacje Wesela , muzykę , zabawy konkursy  - uzgodnione była tez wolna ręka dla niego w końcu on widzi co sie dzieje na sali :) i my nie musimy panowac caly czas przeciez  to on prowadzi Wesele :)
Ano bym zapomniał   -akcesoria ktore miał ze soba na Weselu robiły furoreeeee :)

minął rok :) juz od wesela a wspominamy caly czas jak sie działo na nim :) jak i rodzina

Polecamy Zdecydowanie DJ MaCo!