e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: czym się zajmujemy :)  (Przeczytany 53886 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline AnetaM Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 10.09.2005
czym się zajmujemy :)
11 stycznia 2006, 23:50
Może napiszemy czy zajmujemy się na codzień. Będziemy mogły zwracać się w różnych sprawach do osób które mają jakieś pojęcia na dany temat. Może coś studiujecie lub macie jakieś konkretne zainteresowania i moglibyśmy sobie nawzajem tu służyć radą  :D
Wiemy że Monia to od ząbków bardzo dobry fachowiec  :lol: Agnieszka32 chyba coś z prawem (Agnieszko popraw mnie jak się mylę) a reszta forumkowiczów?
 No to może ja zacznę: Mój zawód raczej się nie przyda, ale co tam może akurat ktoś będzie stawiał dom i potrzebował   badania gruntu lub budował studnię.... hehe - jestem geologiem  :D

Offline Agnieszka32

• phpBB Moderator
  • uzależniony
Odp: czym się zajmujemy :)
12 stycznia 2006, 07:57
Cytat: "AnetaM"
Agnieszka32 chyba coś z prawem (Agnieszko popraw mnie jak się mylę) a reszta forumkowiczów?

Nie poprawię  :)  Na co dzień zajmuję się odpowiadaniem ludziom na ich pytania z pewnej gałęzi prawa, czyli siedzę sobie, czytam przepisy i zastanawiam się, co poeta miał na myśli :)

Offline sylwka

• bywalec
12 stycznia 2006, 08:20
A ja pracuję w dziekanacie :lol:

Offline Agnieszka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 20.08.2005
12 stycznia 2006, 08:43
Ja pracuje w gabinecie okulistycznym jako sekretarka.

Wykształcenie ma ekonomiczne i administracyjne :D

Offline Anielka Kobieta

• maniak
    • Relacja z naszego ślubu:)
  • data ślubu: 15.08.2006
12 stycznia 2006, 08:58
A ja pracuję w urzędzie samorządowym. Jestem po ekonomii, ale obecnie prowadzę Biuro Rady oraz zamówienia publiczne.

Offline asia Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 10.09.2005r.
12 stycznia 2006, 09:59
Fajny pomysł Anetko  :D
Ja jestem pedagogiem szkolnym w gimnazjum.
Podyplomowo zrobiłam seksuologię.

Offline zibi Mężczyzna

• Administrator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 31.07.1999
12 stycznia 2006, 10:29
extra ten temacik, o mnie chyba wiecie,
a propos Anety geologa, Twoja pomoc może bardzo się przydać, moi znajomi kupili działkę (chyba bez konsultacji) i okazało się że aby postawić dom trzeba najpierw 19 studni betonowych zalać i zrobić coś w rodzaju platformy, koszt niemiłosierny, a wystarczyło pogadać z geologiem.....
mądry Polak po szkodzie,....

czekamy na innych, to naprawdę dobry pomysł!
Będzie nam Cię brakowało Maju....

Offline Aniołek Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 20-05-2006
12 stycznia 2006, 10:31
Cytat: "asia"
Podyplomowo zrobiłam seksuologię

Oj, przydasz sie, przydasz!!!!
ja raczej ze względu na swój zawód sie nie przydam-jestem bezrobotną polonistką...Ale jakby ktos miał problemy z wybraniem odpowiedniem formy w zdaniu, to słuze pomocą...
Dodatkowo studiuję doradztwo zawodowe i przedsiębiorczosć, ale z tej dziedziny, to juz absolutnie Wam nie pomoge (chyba wpisuje to tylko po to, zeby pokazac jak duzo rzeczy w życiu robie :) he he)

Offline zibi Mężczyzna

• Administrator
  • Chuck Norris
12 stycznia 2006, 10:40
ja raczej ze względu na swój zawód sie nie przydam-jestem bezrobotną polonistką

skąd u Was tyle pesymizmu? każdy się przyda,
możesz pomóc nam w redakcji, zawsze jest co!
może jakiś materialik z Bydgoskiego rynku slubnego?
pisz do nas.

Offline AnetaM Kobieta

• uzależniony
12 stycznia 2006, 10:53
Cytat: "zibi"
moi znajomi kupili działkę (chyba bez konsultacji) i okazało się że aby postawić dom trzeba najpierw 19 studni betonowych zalać i zrobić coś w rodzaju platformy

Zibi niekoniecznie dokładnie nie znam sytuacji ale niekiedy buduje się specjalne studnie betonowo dla posadowienia budynku, twoi znajomi musieliby się dowiedzieć w jakim celu je wybudowano, zależy to też od rodzaju gruntu. Najlepiej żeby nie dać się naciągnąć na niesamowite koszty jakby zlecioli wykonanie opinii geotechnicznej, jest to dodatkowy koszt ale przynajmniej unikną niepotrzebnych kosztów bo może się okazać że nie trzeba likwidować tych studni.

Cytat: "Aniołek"
ja raczej ze względu na swój zawód sie nie przydam-jestem bezrobotną polonistką

Anielko żartujesz sobie chyba  :D ja niekiedy mam takie problemy z pisaneim jakiś pism że porada polonistki byłaby niezbędna  :D

Offline zibi Mężczyzna

• Administrator
  • Chuck Norris
12 stycznia 2006, 11:09
Aneto, dom już stoi, a studnie były niezbędne bo grunt okazał się nieco podmokły,
szkoda, że nie wiedzieli tego kupujac działkę,

Offline AnetaM Kobieta

• uzależniony
12 stycznia 2006, 11:20
Cytat: "zibi"
bo grunt okazał się nieco podmokły,

No to zawsze jest problem ludzie kupują działki bo okazja super cena a jak co do czego przyjdzie okazuje się że mają kilka metrów torfu i trzeba dom na palch stawiać a to koszty niesamowite. Także dla przyszłych nabywców działek zorientujcie się najpierw co macie za grunt zanim kupicie coś okazjonalnie  :mrgreen:

Offline madziulek Kobieta

• Chuck Norris
12 stycznia 2006, 12:00
ja pracuję w wydziale edukacji i spraw społecznych i zajmuje sie pomocą materialną w urzedzie miejskim poza tym opiekuje sie przedszkolami . Do sierpnia pracowałam w Urzędzie Stanu Cywilnego :)

Temat naprawdę super

Offline sylwka

• bywalec
12 stycznia 2006, 12:23
Skoro pracowałaś w USC to jesteś w temacie załatwiania ślubu  :lol:  A propo's jeśli biorę slub konkordatowy i załatwiam formalności w USC, to musimy byc oboje czy wystarczy jedno z nas? Kto zan odpowiedź?

Offline zibi Mężczyzna

• Administrator
  • Chuck Norris
12 stycznia 2006, 12:24
Cytat: "madziulek"
Do sierpnia pracowałam w Urzędzie Stanu Cywilnego

prosżę, proszę jak miło,

Offline AnetaM Kobieta

• uzależniony
12 stycznia 2006, 12:35
Cytat: "sylwka"
jeśli biorę slub konkordatowy i załatwiam formalności w USC, to musimy byc oboje czy wystarczy jedno z nas?

Nie pamiętam ale chyba w momencie składania wniosku musicie być oboje obecni bo potrzeba waszych podpisów. Póżniej odebrać zaświadcenia możesz iść sama. Tak było w każdym razie u mnie  :mrgreen:

Offline Ecia

• uzależniony
12 stycznia 2006, 13:12
Super temat, bardzo mi się podoba :)

Ja jeszcze się uczę, a dokładnie studiuję na Politechnice Wrocławskiej Inżynierię Biomedyczną, specjalizacja - zastosowanie komputerów w medycynie :) Aktualnie jestem na 3 roku i jestem w trakcie oddawania projektów, więc prawie na nic nie mam czasu  :?

Offline Agnieszka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 20.08.2005
12 stycznia 2006, 13:35
Cytat: "AnetaM"
w momencie składania wniosku musicie być oboje obecni bo potrzeba waszych podpisów. Póżniej odebrać zaświadcenia możesz iść sama

Zgadza się...

Offline Marta

• phpBB Moderator
  • Chuck Norris
12 stycznia 2006, 13:37
A ja to sama nie wiem kim jestem? Bo mam generalnie dużo zainteresowań i sama nie wiem przy czy zostać. Zainteresowań bardziej męskich: sprzedaż samochodów, podłogi, parkiety, materiały budowlane. W tych branżach pracowałam.
Jestem dobrym organizatorem i świetnym handlowcem, bo jako 7 letnie dziecko sprzedałam pianio Panu, który uczył muzyki u mnie w szkole.  :mrgreen:
A tak wogóle to jestem z wykształcenia handlowcem i informatykiem, a teraz studiuję Zarządzanie i Inżynierię Produkcji o specjalności: Zarządzanie produkcją i jakością.  :)

Offline sylwka

• bywalec
12 stycznia 2006, 13:59
Dzięki dziewczyny za pomoc :lol:

Offline demka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 25 grudnia 2005
12 stycznia 2006, 15:09
Ja jestem studentką III roku Stosunków Międzynarodowych na specjalizacji Zjednoczona Europa...

temat świetny, dowiemy się kto co robi i w razie jakis problemów od razu poprosimy o wsparcie :D
Nasza Oliwcia:

Nasza Lenka:

Offline monia_piotr Kobieta

• bywalec
12 stycznia 2006, 16:27
A ja jestem ekonomistka. A pracuje w Urzędzie Skarbowym w dziale egzekucji. Przyjemnie to nie brzmi prawda? :D

Offline dziubasek Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: .:25.08.2006:.
12 stycznia 2006, 16:32
Potwierdzam- temat wypasiony  :mrgreen:

Ja studiuje na III roku na Uniwerku Pedagogikę Rewalidacyjną i Korekcyjną... a pracuje w banku jako doradca klienta... może jakiś kredycik ??  :wink: :D

Offline AnetaM Kobieta

• uzależniony
12 stycznia 2006, 16:42
Cytat: "dziubasek"
może jakiś kredycik ?

o kurcze już się zaczynam cieszyć że jest taki temat  :lol:

Offline zibi Mężczyzna

• Administrator
  • Chuck Norris
12 stycznia 2006, 16:43
Cytat: "dziubasek"
może jakiś kredycik ??

taaak a kto go spłaci?
potem przyjdzie monia_piotr,

Cytat: "monia_piotr"
A pracuje w Urzędzie Skarbowym w dziale egzekucji

i nas zwindykuje.... brrrrrr

Offline Moongirl Kobieta

• zapaleniec
12 stycznia 2006, 16:50
Cytat: "demka"
Ja jestem studentką III roku Stosunków Międzynarodowych na specjalizacji Zjednoczona Europa...

oooo Demka to widzę że my po sąsiedzku:) Też miałam Zjednoczoną Europę  na drugim roku a robię specjalność stosunki międzynarodowe:)))) za kilka miesięcy będę panią magister histerii:)))) a w wolnym czasie do usług jako recepcjonistka w hotelu:)))

Offline ela Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 13.08.2005
12 stycznia 2006, 17:59
A ja jestem kosmetyczką i mam swój zakładzik . Dbam o wygląd Pań i Panów , a także wykonuje piercing :D Bardzo lubie to co robie :D Dodatkową moją zdolnoscią jest naprawianie wszystkiego co tylko możliwe  :lol: ale to chyba przez przypadek . Czego się nie dotknę to naprawie...czy to pilot , mikser , suszarka czy zaciętę drzwi hihihi Jestem zdania , że nie ma rzeczy niemożliwych i wszystko da sie zrobić :D Tu dotknąć tu pokręcić troche pomyśleć i naprawione . :D
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline Aniołek Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 20-05-2006
12 stycznia 2006, 18:11
Cytat: "ela"
A ja jestem kosmetyczką

na pewno zwróce sie do ciebie z nie jedną prośba-i na pewno nie tylko ja...Niebawem zaczniesz załować, ze sie przyznałaś:)

Offline AnetaM Kobieta

• uzależniony
12 stycznia 2006, 18:13
Cytat: "ela"
A ja jestem kosmetyczką i mam swój zakładzik .

szkoda że nie w Szczecinie  :D ale twoje porady jak najbardzie się przydazą już mam mnóstwo pytań  :lol:

Offline ela Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 13.08.2005
12 stycznia 2006, 18:27
Hihihi odpowiem na wszystkie pytania :D
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -