Autor Wątek: sala na wesele (Olsztyn i okolice)  (Przeczytany 10582 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline basianawindsurfingu
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
sala na wesele (Olsztyn i okolice)
« dnia: 9 Października 2009, 23:49 »
czy ktoś może polecić salę na ok 100 osób? szukam czegoś prostego i z duszą.  może coś nad jeziorem? czekam na Wasze opinie!

Offline wiśniowa

  • forumowy
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 9444
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.05.2009
Odp: sala na wesele (Olsztyn i okolice)
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Października 2009, 23:15 »
polecam Piratra.... tanio, sympatycznie i nad jeziorem :) do tego poprawiny praktycznie w cenie i możliwość zakwaterowania swoich gości w hotelu  :) ja z nich jestem bardzo zadowolona  :)

Offline kornikk
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 26.06.2010
Odp: sala na wesele (Olsztyn i okolice)
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Października 2009, 09:22 »
Witam!
Ja bym polecil  pensjonat Adler w Łajsie (25 km od Olsztyna).  Konkurencyjna cena, tanie noclegi, piekne miejsce polożone miedzy dwoma jeziorami.  Maja swoja stronke internetowa lecz nie ma tam zaktualizowanych zdjec (brak zdjec sali weselnej).  Tam poprostu trzeba pojechac i zobaczyc jak to wyglada na zywo.  Poza tym do dyspozycji gosci jest sauna,basenik kryty, bilard itp.   Jak narazie slyszalem pozytywne oceny ludzi ktorzy tam organizowali wesele sami wiemy o tym pensjonacie od znajomej.  Pojechalismy zobaczylismy i zarezerwowalismy :) Acha za olsztynska cene 150-170pln tam masz wesele z noclegiem i poprawinami :D
Pozdrawiam!

Offline baciallius
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
Odp: sala na wesele (Olsztyn i okolice)
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Października 2009, 16:09 »
Hej powiem tak moje wesele odbylo sie u osemce jest to klub bilardowy wielka powierzchnia super jedzonko wystruj rewelacja !!!!!!!! Z Pania zajmujaca sie organizacja wesela i wlascicielem mozna sie dogadac w kazdej kwestii No my naprzyklad mielismy fotografie z wesela i slubu o polowe tansze  ;D sala jest swietna i uwazam ze bardzo tanio zaplacilismy w porownaniu do innych lokali Naglosnienie bomba (mielismy i orkiestre i muzyke z didzejem - co kosztowalo nas grosze a nie musielismy brac orkiestry na cala noc co dla nas bylo zbedne:P No i przedewszytkim to ze naprawde ta Pani umiesci dekoracje takie jak sobie zyczycie jest pare opcji tez  dla niezdecydowanych Ogolnie naprawde ja zachwalam sowje wesele jak cholender hehheheh. . . . . . . . . .

Offline baciallius
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
Odp: sala na wesele (Olsztyn i okolice)
« Odpowiedź #4 dnia: 13 Października 2009, 17:12 »
No w koncu nie dawalo mi to spokoju i podrzucam numer do Pani ktora tym sie zjamuje Naszukalam sie hehhe w rupieciach. . . . . . . .

Offline baciallius
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
Odp: sala na wesele (Olsztyn i okolice)
« Odpowiedź #5 dnia: 13 Października 2009, 17:12 »
no tak 606 609 569 heheh zapmnialam :p

Offline lenkarobert
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • data ślubu: 20.09.2008
Odp: sala na wesele (Olsztyn i okolice)
« Odpowiedź #6 dnia: 4 Maja 2011, 20:29 »
jakoś nie mogłam się zebrać zaraz pow eselu, trochę czasu upłynęło. . .  ale chciałam wszystkich przestrzec przed niemiłą atmosferą, jaką w dniu wesela potrafi zafundować właścicielka restauracji zamkowej.
nas urzekło miejsce - to do dziś musze oddać.  taras jest cudny!!!
jednak obsługa bardzo nas zawiodła.
ustalaliśmy, że na każdym stoliku będzie po 4 rodzaje mięs. . .  pani układała z nami menu. . .  a rodzice nie żałowali pieniędzy na wesele ich jedynych dzieci.
w dniu ślubu okazało się, że tylko na stole państwa młodych wszystkiego jest pod dostatkiem.
na innych stołach było po jednym rodzaju mięsa, i tak krążyły po sali półmiski, na których porcje mięsne były poprzepoławiane. . . .
nie, no masakra!
dobrze, że byłam tak podekscytowana, że tego nei widziałam, bo spaliłabym sie ze wstydu.
do dziś żal mi mojej mamy i teściowej. . .
generalnie Pani właścicielka zamiast przyjęcia na osiemdziesiąt osób zrobiła zakupy na obiad dla osób 30.
nie potrafiła moim rodzicom po weselu przedstawić faktur na zakupy, nie chciała tez wystawić faktury za wesele.
"wisienką na torcie" niech będzie fakt, że moi rodzice w trakcie wesela dowozili taksówką ciasta z zaprzyjaźnionej cukierni . . . .

szkoda tego jedynego dnia. . . .

Offline Adinek
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: sala na wesele (Olsztyn i okolice)
« Odpowiedź #7 dnia: 18 Grudnia 2013, 11:54 »
Taki temat już był, jeśli chcesz znaleźć miejsce na wesela olsztyn
zapraszam tutaj: lista sal weselnych