Autor Wątek: Zespół NON STOP z Dąbrowy Górniczej  (Przeczytany 1642 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Asik_@
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Kobieta
Zespół NON STOP z Dąbrowy Górniczej
« dnia: 9 Października 2009, 20:02 »
Witam serdecznie,

Chciałabym poznać wasze szczere opinie na temat zespołu NON STOP z Dąbrowy Górniczej. 

Prosze rowniesz o polecenie jakegos zespolu ze slaska, ktory jest wart polecenia. 


Offline Asik_@
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zespół NON STOP z Dąbrowy Górniczej
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Października 2009, 21:10 »
Nie wierze, ze nikt nie słyszał tego zespołu.  Poprosze o jakieś opinie, bo czas goni. . .

Offline obserwator
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2421
  • data ślubu: trochę czasu minęło
Odp: Zespół NON STOP z Dąbrowy Górniczej
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Października 2009, 14:45 »
Jakoś się tak złożyło...  ;) Trochę poszukałem w internecie i znalazłem.  Pozwoliłem sobie skopiować tekst. Osobiście nigdy nie miałem przyjemnośći ich spotkać, a tym bardziej posłuchać.

ZESPÓŁ MUZYCZNY

NON STOP

Pięcioosobowy zespół muzyczny z Dąbrowy Górniczej, sprawdzający się w każdych okolicznościach, posiadający długoletnie doświadczenie sceniczne, ogromną ilość zagranych imprez, pikników, koncertów, festynów, studniówek, jak również wesel, które przez zespół traktowane są ze szczególną sympatią i wielką uwagą.
Wokalista i współzałożyciel grupy jest laureatem programu telewizyjnego TVP2 „Szansa Na Sukces”, zdobywcą pierwszego miejsca w programie z legendą już polskiego bluesa - Tadeuszem Nalepą. Wystąpił również w koncercie laureatów “ Szansy na Sukces”, emitowanym przez TVP2 z Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Niepowtarzalny, charyzmatyczny głos wokalisty bardzo szybko został zauważony przez producentów nagrań. Zaowocowało to realizacją i wydaniem nagrań w wersjach płytowych, dla firmy fonograficznej „Snake Music”, z repertuaru kanadyjskiej gwiazdy „Garou” oraz Ryszarda Rynkowskiego, jak również wiele innych projektów.
Po podjęciu współpracy Agencji Artystycznej Stage - Music ze Śląską Agencją Reklamy i Marketingu z Chorzowa, producenta jednych z największych w Polsce imprez od “A do Z”,. zespół NON STOP zagrał wiele wspólnych imprez z takimi artystami jak: Michał Milowicz, Olga Bończyk, Paweł Burczyk, Halina Benedyk. Przykładem wysokiej pozycji zespołu na rynku muzycznym jest "Bal Sylwestrowy 2007", który gruba NON STOP zagrała dla gości "Noma Residence" w Promnicach, jednego z najbardziej ekskluzywnych miejsc na Śląsku oraz tegoroczny "Bal Charytatywny", organizowany przez Urząd Miasta Sosnowiec dla potrzeb "Centrum Pediatrii" w Sosnowcu, na który zaproszeni byli m.in senatorowie i posłowie woj. śląskiego razem z premierem Jerzym Buzkiem. Fakt ten jednoznacznie mówi o tym, że swoją postawą, charyzmą i podejściem do wykonywanej pracy, budzą pełne zaufanie klientów i zleceniodawców.

 


Offline Asik_@
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zespół NON STOP z Dąbrowy Górniczej
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Października 2009, 22:11 »
Brzmi fajnie, ale chciałabym usłyszeć opinie osób u których grał na weselu, lub gości.  Są bardziej obiektywne.

Offline obserwator
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2421
  • data ślubu: trochę czasu minęło
Odp: Zespół NON STOP z Dąbrowy Górniczej
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Października 2009, 08:51 »
Nic więcej od siebie nie mogłem napisać bo tak jak wcześniej pisałem nigdy ich nie słyszałem i nie widziałem. Ale może jeszcze ktoś się odezwie. W każdym razie życzę powodzenia :)