e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Łzy szczęścia... Paula i Marcin 05.09.2009...  (Przeczytany 12650 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline agu-s Kobieta

• Chuck Norris
a zdjęcia z wesela?? no i plener? nooo nie świruj  :P ;D ;D

Offline marta082008 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 16.08.2008
To czekamy na te ostatnie fotki Paula  :-*

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
Oj kurcze... to wrzuć szybko wszystko, obejrzymy i usuniesz  ;)

Nikomu nie powiemyyyy  :P  ;D

Morgan

• Gość
Paula to wrzucaj teraz zeby mnie nie ominelo jak mnie tu zabraknie!

Offline Fasolek Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 14.08.2009
Paula, ty mnie nawet nie irytuj tylko fotki zamieszczaj!! Potem najwyżej usuniesz:)

Offline paooolka Kobieta

• Niufomaniaczka
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 05.09.2009
postaram sie wrzucic cos wieczorem,

musicie mnie zrozumiec, teraz juz na tych fotkach nie jestesmy tylko my a ja nie chce zeby ktos pozniej ma pretensje.
ciesze sie ze zalozylam relacyjke ale wiedzialam ze moze byc tak ze bede musiala ja usunac, nawet nie wiem co z zonkowym :( nie chce zeby ktos wykorzystywal zdjecia i to co pisze przeciewko mnie. ten dzien byl zbyt wyjatkowy zeby ktos sobie nim gebe wycierał (za przeproszeniem)

Offline Fasolek Kobieta

• Chuck Norris
Na zdjęciach z pleneru też są jacyś inni ludzie? ;D

Offline Olucha Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 11 lipiec 2009r.
No to wrzucaj takie gdzie wy jesteście na pierwszym planie, ja tak robiłam umieszczałam jak najmniej znajomych i rodzinki bo nie wiedziałam czy ktoś sobie życzy czy nie. W jaki sposób ktoś mógłby coś wykorzystywać, przecież ten dzien już się odbył i nikt teraz tego nie zmieni  ::)

Offline paooolka Kobieta

• Niufomaniaczka
  • Chuck Norris
ten dzien byl zbyt wyjatkowy zeby ktos sobie nim gebe wycierał (za przeproszeniem)[/color]

Morgan

• Gość
Paula to chociaz plenerek jeszcze :) a potem usun!

Offline paooolka Kobieta

• Niufomaniaczka
  • Chuck Norris
wrzuce wrzuce :)

wiecie co, nasze relacyjki, zonkowe i odliczania powinny byc jakis zabezpieczone. bo jak widze ze podczytuje mnie ktos kogo widze 1 raz w zyciu, kto nie wypowiada sie na forum itp to az mnie krew zalewa.

Offline Fasolek Kobieta

• Chuck Norris
Paula, a dlaczego? Tak z ciekawości pytam, bo ja nie mam takich odczuć ;) A poza tym, to jak ty to widzisz?? ::)

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
Też tak uważam, że to powinno być jakoś zabezpieczone... Na pewno trzeba się zarejestrować żeby przeczytać odliczanko np... ale co z tego, jak można się ukryć? I widzę tylko, że GOŚĆ  :-\ Poza tym ktoś kto ma 0 postów nie powinien mieć dostępu do naszych wątków... jak ktoś skrobnie ich z jakąś 100 to przynajmniej wiemy z kim mamy do czynienia ;)

Paula, tylko nam nie znikaj stąd no...  ::)

Offline andzelika Kobieta

• Małżeństwo jest zgodne, kiedy żona panuje nad mężem, a mąż nad sobą.
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 19.09.09
..jestem takiego samego zdania co moja poprzedniczka
powinno się wprowadzić limit postów żeby móc oglądać relacje ze ślubów,relacje,nasze forumowe maluszki itp

Offline paooolka Kobieta

• Niufomaniaczka
  • Chuck Norris
albo zasada zapraszania kogos do watku, sama nie wiem...

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
Można taki pomysł zgłosić na forum... chyba w dziale technikalia? Czy gdzie?  ???

Dziewczyny, to może wystosujemy taką prośbę?  ;) :blant:

Chciałabym tak bez oporów pisać we własnym wątku ...  ;)

Offline paooolka Kobieta

• Niufomaniaczka
  • Chuck Norris
jestem za!

Offline chiquita_84

• Chuck Norris
Też się pod tym podpiszę :)

Offline andzelika Kobieta

• Małżeństwo jest zgodne, kiedy żona panuje nad mężem, a mąż nad sobą.
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 19.09.09
i ja tez jestem za

Morgan

• Gość
nawet ja sie zgadzam  :D

Offline madzia_n Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 22 sierpnia 2009
No tak, macie trochę racji z tymi propozycjami ;) Chociaż ja tam jakoś nie mam z tym wszystkim problemów ;)
Paolko, czekamy jeszcze na te fotki na których jesteście sami lub chociaż na te gdzie was widać najbardziej!

Offline moniq Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 17.07.2010
ja też jestem za, myślę że to byłby dobry pomysł, żeby nie każdy mógł czytać nasze wątki

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
Dziewczyny, to wpisujcie się w temacie do którego Paula dała wcześniej linka...

Myślę, że propozycja nie jest dla nikogo krzywdząca a pozwala poczuć się bezpieczniej :)

Offline katrishja Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 18.09.2009
Paoooolka nadrobiła relacyjkę a tu chcesz uciekać już? :(
Rozumiem twoje obawy i to, że chcesz zachować te chwile dla siebie i bliskich ale chociaż zdjęcia z pleerku jeszcze:)
Tak pięknie wyglądaliście!

PS. Najbardziej rozbawiła mnie fotka jak się śmiejesz tuż przed błogosławieńsstwem :D

Offline myszkasc Kobieta

• Chuck Norris
Witam!
Przepiękne zdjęcia!!!
A co do relacji i odliczania...
To ja swojej nie skończyłam i poprosiłam o usunięcie, ponieważ wiele osób informacje wyciągnięte z forum wykorzystało przeciwko mnie i teraz też wolę być incognito....

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
myszkasc, w takim razie zapraszamy do wątku: http://forum.e-wesele.pl/index.php?topic=18368.0

Wpisz się, napisz co i jak... może coś się uda zadziałać...

Offline moniq Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 17.07.2010
kurcze teraz to ja się boję odliczania zakładać jak myszkasc miała jakieś nieprzyjemności

Offline Olucha Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 11 lipiec 2009r.
Dziewczyny a ja mam takie pytanko, sama jestem raczej z tych ostrożnych i bardzo podejrzliwych i dlatego ciekawi mnie co rozumiecie pod pojęciem "wykorzystanie przeciwko wam", wczęsniej pisała Paula o tym że informacje są wykorzystywane, teraz Ala to napisała, ciekawi mnie w jakim sensie zdjecia ze ślubu czy też inne informacje mogą zostać wykorzystane ?  Czy to chodzi o to że wchodzi na forum ktoś z waszych znajomych i się nabija że piszecie o tym czy o tamtym, czy że widzi zdjęcia ze ślubu i się śmieje że wyglądałyście tak czy inaczej ?  Bo dla mnie to trochę nie do pojęcia że można zdjęcia ze ślubu wykorzystać przeciwko mnie, ciekawi mnie to w jaki sposób? Znamy się już trochę, zapewne wiecie że piszę to przez ciekawość i ostrożność a nie ze złośliwości, może być nawet odpowiedź na priv. 

Offline paooolka Kobieta

• Niufomaniaczka
  • Chuck Norris
ja po samym slubie mialam problemy z byly chlopakiem, nagabywam dzwonil pisal esy... wiem ze do forum tez dotarl. kiedys juz puszczał komenatrze o M, jest ostatnia osoba ktora powinna czytac o moim slubie ...
niby nie powinnam sie przejmowac ale latwo jest powiedziec...

myszkasc :):):) dziekuje :)

« Ostatnia zmiana: 7 listopada 2009, 12:07 wysłana przez paooolka »

Offline paooolka Kobieta

• Niufomaniaczka
  • Chuck Norris
jak obiecałam tak robie :)
fotki dla Was :)

i jedno z plenerku :)