e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: staniczki  (Przeczytany 16469 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline anulau

• nowicjusz
staniczki
8 stycznia 2006, 11:24
Hej dziewczyny.Mam problem.Slub mam latem i bedzie goraco,zastanawiam sie czy potzrebny jest staniczek bez ramiaczek pod sukienke.Mnie bez ramiaczek staniki zawsze przeszkadzalay, czy psuc sobie czyms takim dzien.Szlyscie do slubu z czy bez?I jak bylo?

Offline Aniołek Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 20-05-2006
staniczki
8 stycznia 2006, 11:36
ja bede mieć ślub w maju, zamierzam wziąć stanik bez ramiączek-też tak nie lubie...kupie sobie jakis z silikonem,żeby mi nie zjeżdzał.Najchętniej poszłabym bez, ale sukienka jest z takiego materiału, ze na pewno cały biust by mi sie odznaczał (a to dobre ale na noc poślubna:))...wiec jestem skazana na stanik...Ale jesli masz np. jakis usztywniany gorset, to wydaje mi się ,ze stanik jest zbędny...

Offline Aniołek Kobieta

• uzależniony
staniczki
8 stycznia 2006, 11:37
A właśnie-czy są białe silikonowe staniki czy tylko cieliste?

Offline monia

• złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2005
staniczki
8 stycznia 2006, 12:13
silikonowe są różne, rżniaste.. nawet z biżuteryjnymi dodatkami..

popatrz w dziale ubiory damskie, bielizna, dodatki do biustonoszy.. tam widziałąm tego od ptysia...

Offline AnetaM Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 10.09.2005
staniczki
8 stycznia 2006, 14:16
Ja miałam i nie wyobrażam sobie sukeinki bez stanika (w każdym razie mojej) ale jeśli jest bardzo dobre usztywnienie na biust to chyba nożna z niego rezygnować. Ja też nigdy nie lubiłam bez ramiączek staników ale ten co do ślubu sobie kupiłam jest fantastyczna wogóle nie zjeźdża trzyma się super i wogóle nie przeszkadza, jeśli odpowiednio dobierzesz stanik nie powinnien ci przeszkadzać.

Offline pioteras Mężczyzna

• uzależniony
    • ZDJĘCIA KUBUSIA TUTAJ !!
  • data ślubu: 15.07.2006
staniczki
8 stycznia 2006, 20:59
No dziewczyny nie postarałyście się  :mrgreen:  taki temat, tyle mówienia. A gdzie ZDJĘCIA  :?:  :!:  :mrgreen:

Offline anulau

• nowicjusz
staniczki
8 stycznia 2006, 21:41
A wiecie gdzie w Szczecinie mozna kupic takie silikonowe cudenka, ktroe beda na prawde dobre gatunkowo?

Offline anka24 Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 15.07.2006
staniczki
9 stycznia 2006, 09:44
Cytat: "pioteras"
A gdzie ZDJĘCIA

ale sie rozochocił..ja Ci dam zdjęcia oglądać :evil:

Offline aaaneta

• Chuck Norris
    • Ewunia
Re: staniczki
9 stycznia 2006, 11:58
Cytat: "anulau"
Hej dziewczyny.Mam problem.Slub mam latem i bedzie goraco,zastanawiam sie czy potzrebny jest staniczek bez ramiaczek pod sukienke.Mnie bez ramiaczek staniki zawsze przeszkadzalay, czy psuc sobie czyms takim dzien.Szlyscie do slubu z czy bez?I jak bylo?

a nie myslalas o sukni z wszytymi miseczkami, moja kolezanka miala slub w sierpniu przy prawie 30 stopniowym upale i wlasnie suknie  gorsetem, z wszytymi miseczkami i byla bardzo zadowolona.
Ja tez sie na takie rozwiaznie zdecydowalam, tak mi poradzila pani w salonie - dla wygody i zeby sie nie meczyc z oadajacym czy uwierajacym  :evil: stanikiem. zawsze mniej do zakladania / zdejmowania  :wink: .

Offline Misia

• zapaleniec
staniczki
9 stycznia 2006, 14:12
jeśli chodzi o szczecin to polecam sklep Princessa na potulickiej blisko kościola garnizonowego..jest tam duży wybor i jakby nie było wybranego stanika to można go zamowic sobie i czeka sięok 1-2 tygodnie
Polecam stanki z odpinanymi ramiaczkami lub wymiennymi na silikonowe...firmy Lilli..podszyte sa one tez silikonem w obwodzie aby stanik nie spadał...dodatkowo maja poduszeczki podnoszące biust aby dekolt ładnie wygladał...można je tez wyjąć jeśli panna ma czym oddychać:)
Pytać sie sie zatem o stanik Lili model push up z odpinanymi ramiaczkami
kolory są tam takie: biel ,naturalny,czarny i granat....

w sklepie tym można znaleźć tez majtki bezszwowe jeśli ktoś ma sukienkę opinającą pupe....aby nic się nieodznaczało.

Dla zainteresowanych mogę załatwić rabat 5%...bo nie wiem czy ten sklep honoruje karty e-wesele.

a prosze mi wierzyć w co pisze.....pracowałam  w sklepie z bielizną i wiem jakie maja problemy kobiety

Offline madziulek Kobieta

• Chuck Norris
staniczki
9 stycznia 2006, 14:55
tez polecam wszycie staniczka lub samych fiszbinek w sukienkę sama nieraz jak szłam na jakąś imprezę gdzie szyłam sukenki to tak robiłam.Nic nie przeszkadza i nic nie spada .. poprostu czujesz sie swobodnie a na sukience nic nie widać :)

Offline anulau

• nowicjusz
staniczki
9 stycznia 2006, 19:27
Dzieki bardzo za podpowiedzi.Najfajnieszym pomyslem jest wszycie miseczek w sukienke,i na pewno tak zrobie.Ciekawe czy w kazdym salonie to potrafia:)

Offline groszek

• maniak
staniczki
9 stycznia 2006, 21:05
Ale jak to wszycie miseczek? Z gotowego stanika odprują i wszyją??
Już się martwię, co to będzie... Ślub w sierpniu. Mam nadzieję, że się nie ugotuję! Ale pan młody w pełnym rynsztunku (tzn. gajer, kamizela, koszula) ma chyba jeszcze gorzej.

Offline Agutka

• maniak
staniczki
9 stycznia 2006, 22:10
ten pomysł z miseczkami jest super :D ja swój ślub cywilny brałam w najgorętszym dniu minionego roku (w cieniu było 45 stopni  :okularnik:  )i niestety miałam normalny staniczek taki z ramiączkiem dookoła szyi-i to była istna katorga :( teraz zrobię wszystko aby tego uniknąć-chociaż może 26 sierpnia nie będzie już takich upałów!

Offline Marta

• phpBB Moderator
  • Chuck Norris
staniczki
9 stycznia 2006, 22:53
Ja też kiedyś do sukni wieczorowej przyszywałam staniczek. :)

Offline Misia

• zapaleniec
staniczki
24 stycznia 2006, 09:20
Droga Amelani...zajzyj na wcześniejszy moj post....bilezne tej firmy możesz dostać w sklepie Princessa...na potulickiej (kolo kościola garnizonowego jest ta ulica,zaczyna się hotelem Piast...i dalej 100m jest ten sklep ) :D

Offline Julia

• Chuck Norris
staniczki
24 stycznia 2006, 09:35
Parę modeli widziałam w Galerii Centrum. Ale wybór mizerny.

Offline Aniołek Kobieta

• uzależniony
staniczki
24 stycznia 2006, 09:36
ja tez mam problem ze stanikiem...Okazało się, ze moja sukienka opina mnie dość mocno w biuście. tzn. jest ok, ale bez stanika...Planowałam założyć do niej silikonowy stanik, ale teraz już wiem, ze on się po prostu pod sukienką nie zmieści...Muszę wiec odbyć podróż po sklepach z bielizna w poszukiwaniu czegoś naprawdę cienkiego :(

Offline Julia

• Chuck Norris
staniczki
24 stycznia 2006, 09:52
A może zrezygnuj ze stanika, jeśli sukienka dobrze leży, no chyba, że źle się bez niego czujesz. A nie można było zamówić sukienki na większy biust, żeby tak nie opinało?

Offline Aniołek Kobieta

• uzależniony
staniczki
24 stycznia 2006, 11:43
tak-brak stanika biorę też pod uwage i być moze zatrzymam sie przy tym pomyśle...

Offline Misia

• zapaleniec
staniczki
24 stycznia 2006, 14:33
hmm..skoro malo miejsca w gorsecie..to może stanik miękki z odpinanymi ramiaczkami....i podszywany silikonem na końcu miseczki aby trzymał sie biustu....Triumph mia taki w kolekcji Amourette...ale nie wiem czy znejdziesz go w nowych sklepach w centrach handlowych gdyz one maja nowa kolekcje....zajzyj na putulicką...albo napisz jaki rozmiar potrzebny to ja sie zorietuje-bo mam dostęp..i skrobne czy warto sie fatygować o taki pomysł

Offline cesse

• nowicjusz
staniczki
25 stycznia 2006, 22:57
Cytat: "monia"
popatrz w dziale ubiory damskie, bielizna, dodatki do biustonoszy...

Monia, gdzie jest ten dzial? w modzie? nie moge znalezc, a chcialam cos wybrac do mojej kiecki...

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
staniczki
26 stycznia 2006, 10:07
Ja nie polecam rezygnowania ze stanika przy usztywnionym gorsecie, będzie (delikatnie ujmując) podrażniał, bo zazwyczaj w szwach idących wzdłuż jest usztywnienie i to się "pokrywa" z brodawkami, moja kumpela próbowała i była zrozpaczona w połowie wesela - trzeba było jechac do domu po jakikolwiek stanik  :(
Ja kupowałam taki:

trzymał się super, można powiedzieć, że leżał jak ulał (miał odpinane ramiączka i paski silikonowe wzdłuż)
specjalista w tej dziedzinie na naszym forum gdzieś się zmył, davy gdzie jesteś ja mam kilka pytań
Pierwsze z nich
która firma robi staniczki w rozm.70D bo jakoś trudno mi trafić a 75jest za szerokie :?

o bieliźnie było w tym temacie bielizna ;-) nie tylko do ślubu

Offline Misia

• zapaleniec
staniczki
26 stycznia 2006, 10:45
70 D..robi dużo firm..ale...nie każdy sklep ten rozmiar sprowadza...bo mało jest takich klientek...w takich rozmiarach specjalizuje sie firma FELINA...robi dobre staniki na duże biusty...triumpha teraz tez mozna łatwiej dostać w tym rozmiarze...bo firma poszla po rozum do głowy...trzaba poprostu sprawdzać w katalogu w sklepie( o ile jest mila obsługa i wysili się aby poszukac w katalogu...co w centrach handlowych jest spotykane żadko chyba że naciśnie sie na panią ekspedientke)...i jak jest to poprostu zamowic sobie ten staniczek...co jest wykonalne w przypadku kolekcji stałych...a wiem że jest

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
staniczki
26 stycznia 2006, 13:17
W tym probem, że wolałabym zmierzyć zanim kupię a przy sprowadzeniu może się okazać, ze akurat ten model nie pasuje bo nie każde 70D jest równe innemu-zależy od producenta (niestety :( )a panie zazwyczaj uparcie mi wmawiają, że 75C to to samo co 70D.
Hmm Felina mówisz, a jaki to przedział cenowy bo jakoś nie lubuję się w triumph-ie :roll:

Offline Misia

• zapaleniec
staniczki
26 stycznia 2006, 13:29
Panie słusznie ci wmawiają..ale obwod jest wiekszy 70 D ma ta samą miske co 75 C..rożnica jest w obwodzie.....jak chcesz zachować miskę zwiększając obwod..to odejmyjesz od literki jeden rozmiar(z D na C)...i odwrotnie......zmniejszajac obwod a zachowując miske dodajemy rozmiar do miseczki( z C na D)...to co panie ci proponowaly jest dobre dla pań ktore w obwodzie maja ok 73 cm.....bo wtedy i 70 jest dobra na poluzowanym zapieciu i 75 na zapieciu najciaśniejszym

Co do feliny.....no niestety nie jest to tania firma porownywalna z triumphem..i w zwyż....zalezy od modelu...ale za to bardzo dobrą renome ma wśrod pań z dużym biustem

hmm...no a z tym mierzeniem to tak jest ,kazdy woli zmierzyć...ale jak sie zna jaki model najbardziej pasuje do biustu....to wizualnie można zaryzykować( ja raz tak zrobilam i sie udalo na szczęście...po rozstawie miseczek i cięciu zadecydowałam)

Offline agulkaaa Kobieta

• Chuck Norris
staniczki
27 stycznia 2006, 00:38
Maju ja równiez
polecam Feline
jest ponoć lepsza od triumpha ( tak przynajmniej twierdzi moja mama która ma tylko Feline w szafie :)))

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
staniczki
27 stycznia 2006, 11:00
Dzienki dziewczyny, idem szukać  :D

Offline Aniołek Kobieta

• uzależniony
staniczki
29 stycznia 2006, 18:14
czy któraś z was miała lub ma silikonowy stanik (tylko miseczki)? warto kupić czy niebardzo? Dla mnie sprawia on wrażenie takiej jednorazówki... Jak długo wam służy?

Offline monia

• złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2005
staniczki
29 stycznia 2006, 18:55
wiem ,ze są i że laski w tym chadzają ale jakoś to do mnie nie przemawia...

stanik podszyty silikonem pieknie się ześlizguje co dopiero coś takiego... nigdy nie słyszałam jak to się nosi ale jakoś wyobrażam sobie odpażenia skóry po zdjęciu tego czegoś...  :?

jesli moge polecić.. tak .. felina ma piękne wzornictwo a ceny.. koło 200zł...

ja miałam komplet koronkowy szyty z ręcznie robionej koronki.. niby rozmiar był dobry ale jednak czyłam jakby coś było nie tak... firma VALISERE kolekcja kir royal.. drogie ale warte swojej ceny.. komplet nie do zdarcia.. po X praniach wygląda jak new...

Niezwykle elegancki biustonosz na fiszbinie. Usztywniane miseczki z poziomym cięciem typu 'bardotka' zdobi bogata gipiura o niezwykle finezyjnym wzorze, której brzegi dekorują dekolt. Usztywniane boczki z prześwitującej materii, zaopatrzone w fiszbinę efektownie połączono z gęstą, elastyczną siateczką stanowiącą tył. Niewielki karczek udekorowano maleńką kokardką z metalowym serduszkiem. Odpinane, przeźroczyste ramiączka, misternie pokryte pojedynczymi, gęsto naszytymi kwiatuszkami, które na ramionach tworzą niepowtarzalny 'tatuaż'. Model ten pięknie podkreśla dekolt, a po odpięciu ramiączek tak samo dobrze utrzymuje biust, dzięki taśmie silikonowej umieszczonej na brzegach biustonosza. Adresowany do panny młodej, ale i nie tylko. Razem ze stringami lub figami stanowi niezwykle wytworny komplet.