Autor Wątek: Parkiet na jednej sali czy osobno  (Przeczytany 2239 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sylvvia
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 73
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 24.07.2010 r.
Parkiet na jednej sali czy osobno
« dnia: 20 Września 2009, 13:03 »
Witajcie,
zastanawiamy się już tylko nad dwoma salami - ale skrajnie różnymi.
Na jednej parkiet jest na sali ze stolikami, na drugiej jest osobny.
Jak jest lepiej?

Offline kami42

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.06.2010
Odp: Parkiet na jednej sali czy osobno
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Września 2009, 13:14 »
witam serdecznie:)my tez na poczatku chcielismy zeby wszystko odbylo sie na jednej sali ale los zdecydowal inaczej i mamy osobna sale do jedzenie osobna do tanczenia i teraz mysle ze dobrze przynajmniej sie do talerzy nie bedzie kurzylo jak ludzie zaczna wywijac na parkiecie pozr:)

Offline madzia_n

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 20831
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 22 sierpnia 2009
Odp: Parkiet na jednej sali czy osobno
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Września 2009, 13:23 »
A moim zdaniem dużo lepszym rozwiązaniem jest sala, na której parkiet jest razem ze stolikami. Z własnego doświadczenia wiem że zabawa na takiej sali jest lepsza, goście łatwiej się integrują i po prostu jest ciekawiej. Goście siedząc sobie mogą patrzeć równocześnie na parkiet, np podczas jakiś konkursów. Mojej rodzinie bardzo nie podobało się wesele kuzynki, na którym były dwie osobne sale.
Gdy wybieraliśmy salę na nasze wesele, przede wszystkim musiała być duża, z parkietem i stolikami w jednym, I teraz po raz kolejny utwierdziłam się w przekonaniu że to był dobry wybór - gościom bardzo się podobało :)


Offline MISIEK

  • Nigdy nie jest tak dobrze, żeby nie mogło być lepiej
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 544
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Parkiet na jednej sali czy osobno
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Września 2009, 13:30 »
Jedna sala jest zdecydowanie lepsza i przede wszystkim Masz cały czas kontakt z zespołem lub dj-em, oczywiście w drugą stronę podobnie to działa.
Jeśli Masz taką możliwość , to nawet sie nie Zastanawiaj tylko sadzaj swoich gości w jednej sali z muzyką i baletami  :)
pozdrawiam

Offline anka2oo4

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 494
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.08.2010
Odp: Parkiet na jednej sali czy osobno
« Odpowiedź #4 dnia: 27 Lutego 2010, 21:36 »
Ilu ludzi tyle opini, jak ze wszystkim:) co do 1 sali: głośna muzyka nie pozwala czasami spokojnie porozmawiać, tak jak pisano wcześniej troszkę może się kurzyć no i nigdy nie wiadomo czy przy ostrej zabawie ktoś nie wpadnie do talerza ;) Gdy byłam na weselu z 1 salą właśnie przy oczepinach gdy wszyscy mogli oglądać wszystko ze stolika siedząc jakoś nie bardzo im się chciało wychodzić do konkursów nawet po usilnym namawianiu przez prowadzącego trzeba było ich siła wyciągać, to dużo zależy również od rodziny i znajomych na weselu to wiadome. Także każdy ma swoje zdanie

Offline MagdaMM

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 85
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28 sierpień 2010
Odp: Parkiet na jednej sali czy osobno
« Odpowiedź #5 dnia: 28 Lutego 2010, 21:26 »
ja też byłabym za jedną wspólną salą. starsze osoby-dziadkowie, często się nie bawią ze względu np. na stan zdrowia i dla nich największą i jedyną zabawą na weselu jest słuchanie i patrzenie jak inni weselnicy się bawią. ale to racja, każdy ma swoje zdanie;)

Offline AgnieszkaM
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 32
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28.04.07
Odp: Parkiet na jednej sali czy osobno
« Odpowiedź #6 dnia: 1 Marca 2010, 15:30 »
jedna wspolna sala jest najlepszym rozwiazaniem, lepsza jest kontrola i animacja zabawy, a do tego jedna sala pomaga wypelnieniu parkietu juz od samego poczatku.

Offline ineeze

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 601
  • Płeć: Kobieta
  • Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest....
  • data ślubu: 2o.o6.2oo9[
Odp: Parkiet na jednej sali czy osobno
« Odpowiedź #7 dnia: 2 Marca 2010, 12:32 »
Mnie tez sie wydaje, ze jedna sala jest lepsza. U nas byla lamana sala z wydzielonym parkietem do zabawy.

Offline mikoala

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3534
Odp: Parkiet na jednej sali czy osobno
« Odpowiedź #8 dnia: 4 Marca 2010, 21:21 »
Jedna sala jest zdecydowanie lepsza bo np. starsze osoby z rodziny nie koniecznie beda hulać, a tak nie zostaja same tylko przynajmniej widza co sie dzieje jakie konkursy, zabawy jak mlodzi sie bawią. Oczepiny- bierze w nich udział conajwyrzej kilkanaście osób, a reszta musi stac a tak zostają za stołami i równiez mogą obserować. Jako panna młoda wolała bym widziec co sie dzeje i tu i tu, przy dwóch salach nie do ogarniecia. A kurzyc sie do talerzy hmmm chyba tylko w jakichs remizach.

Offline obserwator
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2421
  • data ślubu: trochę czasu minęło
Odp: Parkiet na jednej sali czy osobno
« Odpowiedź #9 dnia: 4 Marca 2010, 21:28 »
Na podstawie moich obserwacji i doświadczeń weselnych doradzam wszystkim jedną salę. Jeśli chodzi o kurz to czy będą dwie sale, czy jedna to tak i tak bez kurzu się nie obejdzie :D.