e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: szkam sukni odsłaniającej nogi na styl hiszpanski  (Przeczytany 2415 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Misia

• zapaleniec
Witam.....poszukuje sukienki ślubnej lub wieczorowej nadającej sie na ślub  odsłaniającej nogi...może być po skosie z falbankami ....cos na styl hiszpański...kolor biały....ewntualnie inne kolory(byle nie beżowo-złote...za blada jestem do takich kolorow i zlewam się z sukienką...solar nie pomaga:)  )....rozważam kolor czerwony...moj Misio jest przygotowany na takie zaskoczenie hihi:)
Acha rozmiar małe 36...171cm wzrost

Offline Misia

• zapaleniec
miało być odsłaniającejnogi.....ech ta klawiatura

Offline Marta

• phpBB Moderator
  • Chuck Norris
Sophia miała taką suknię. :)

Offline agulkaaa Kobieta

• Chuck Norris
Cytat: "Marta"
Sophia miała taką suknię.

sophia chyba nie chciała sprzedawac swojej doloreski
ale zapytać warto

Offline edwarda

• nowicjusz
misia a nie chccesz innej,???
25 września 2006, 15:32
Misia, ja tez mialam juz wybrana suknie, ale jak zobacyzzlam na oczy ta co obecnie mam i kupilam, to ta z moich marzen sie przeistoczyla wlasnie w ta:) Jakby co moge przeslac zdjecia:) Moj e-mail: edziak2@wp.pl Pozdrawiam

Offline nathaly

• nowicjusz
Hej, ja miałam Dolores. Wzrost się zgadza, mam 172 cm. Co prawda rozmiar większy, ale to jest taki model, że da się go duuużo zwęzić. Zdjęcia są pod tym linkiem: Dolores firmy Mariees de Paris

Offline nathaly

• nowicjusz
Pospieszyłam się trochę z odpowiedzią  :oops:  Nie zauważyłam daty ślubu. Już pewnie masz suknię. Pozdrawiam i życzę udanego wesela :)