Autor Wątek: U Śnieżków Kołbaskowo/Smolęcin opinie  (Przeczytany 48004 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline prawieszczęście
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • data ślubu: 11.09.2010
U Śnieżków Kołbaskowo/Smolęcin opinie
« dnia: 10 Września 2009, 18:04 »
Mam pytanie.  
Co powiecie o lokalu zwącym się "u Śnieżków"?
Proszę o jakieś informacje.  ???
« Ostatnia zmiana: 14 Maja 2015, 16:57 wysłana przez zibi »

Offline lolalola

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6788
  • data ślubu: 02.10.10
Odp: U Śnieżków Kołbaskowo/Smolęcin opinie
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Listopada 2009, 06:33 »
Lokal ładny , byłam. Jednak z właścicielami ciężko się umówić, bo sama się interesowałam tym lokalem i przestałam jak usłyszałam same złe opinie. Nie byłam na weselu, nie widziałam. Jednak znajoma znajomej miała tam swoje wesele i podobno jedzenia mało i w trakcie imprezy trzeba dopłacić by goście nie byli głodni. Do pokoju tez trzeba dopłacić itp wyłudzanie kasy.

Offline MISIEK

  • Nigdy nie jest tak dobrze, żeby nie mogło być lepiej
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 544
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: U Śnieżków Kołbaskowo/Smolęcin opinie
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Listopada 2009, 06:51 »
lolalola6969 nie gniewaj się , ale znajoma  znajomego  po znajomości -  to nie jest obiektywna opinia, mile widziane opinie osób korzystających z usług tego lokalu , lokal jest "świeży" więc za wiele ich (opinii) nie będzie, czyli dalej nic nie wiemy  ;) Konkrety Kochani piszemy - konkrety , a nie "jedna Pani drugiej Pani" itd.

Offline lolalola

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6788
  • data ślubu: 02.10.10
Odp: U Śnieżków Kołbaskowo/Smolęcin opinie
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Listopada 2009, 08:19 »
Wiem doskonale,ze nie mogę opinii wystawiać skoro sama nie bawiłam sie tam na weselu. Dlatego napisałam,ze lokal ładniutki , bo byłam w środku się rozejrzeć . Ale to co usłyszałam sygnalizuje mi żółte światło. Sa to notabene opinie ludzi ze Smolęcina, Będargowa i Kołbaskowa, którzy znają bądź poznali właścicielkę i organizowali tam swoje wesele... Może chodzi o zawiść i antypatie, nie wiem. MISIEK,masz rację,że jest to nowy lokal, a takim nowicjuszom trzeba dać szansę. Jeśli kogoś uraziłam , to SORY;)

Offline marta082008

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 14122
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16.08.2008
  • Skąd:: Szczecin
Odp: U Śnieżków Kołbaskowo/Smolęcin opinie
« Odpowiedź #4 dnia: 8 Marca 2010, 17:14 »
Cześć, czy ktos cos wie na temat tego lokalu, może ktoś był na weselu, a może sam miał wesele?
Jak wrażenia? Jak ceny? Jak obsługa? Jak jedzenie?
Z góry dziekuję za odpowiedzi


Offline veronka17

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 407
  • Płeć: Kobieta
  • .: co mnie nie zabije , to mnie wzmocni :.
  • data ślubu: Jak będzie , to sie dowiecie :)
Odp: U Śnieżków Kołbaskowo/Smolęcin opinie
« Odpowiedź #5 dnia: 9 Marca 2010, 00:59 »
Marta , o ile dobrze kojarzę , to ten temat był już poruszany :)

Chuck Norris powinien sobie z tym poradzić ;)

Offline marta082008

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 14122
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16.08.2008
  • Skąd:: Szczecin
Odp: U Śnieżków Kołbaskowo/Smolęcin opinie
« Odpowiedź #6 dnia: 9 Marca 2010, 09:49 »
Tak, owszem, był poruszany apropos poszukiwania sali na rok 2010, nie było oddzielnego tematu, pozatym tam nikt nie odpowiedział, tylko dziewczyny się zapytrałay czy ktos cos wie i dalej temat potoczył się w innych kierunkach.

Więc myslę, że taki wąteczek nie zawadzi, a może komuś pomoże, zwłaszcza, że ja też szukam jakis informacji i jak na razie nigdzie takich nie znalazłam.


Offline MISIEK

  • Nigdy nie jest tak dobrze, żeby nie mogło być lepiej
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 544
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: U Śnieżków Kołbaskowo/Smolęcin opinie
« Odpowiedź #7 dnia: 9 Marca 2010, 09:59 »
Może należałoby informacji szukać u źródła ? czyli po prostu zrobić sobie wycieczkę do Smolęcina ?  ;) (gmina Kołbaskowo)

Offline marta082008

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 14122
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16.08.2008
  • Skąd:: Szczecin
Odp: U Śnieżków Kołbaskowo/Smolęcin opinie
« Odpowiedź #8 dnia: 9 Marca 2010, 10:06 »
No dobra, generalnie chodzi o moja koeżankę, ona juz na dniach ma rezerwowac tam termin, ale jak na razie nie jest zadowolona z kontaktów z właścicielką, dlatego poprosiła mnie abym się na forum zapytała jak wygląda samo wesele, i cała otoczka w tym lokalu w praktyce. To jest chyba oczywiste, że jeżeli pojedziesz rozmawiac z właścicielem sali, czy z jej menadżerem to nie uzyskasz obiektywnych informacji, czy to tylko ja tak uważam?

Dlatego pytam osób które już tam wesele miały bądź były gośćmi, jak oceniają ten lokal, bo tu nie chodzi o to co ci ktos przed, powie tylko jak to wyjdzie w rzeczywistości, prawda?
Obiecywac to można guszki na wierzbie.

Nie wiem, czy ja cos nie jasno napisałam?


Offline MISIEK

  • Nigdy nie jest tak dobrze, żeby nie mogło być lepiej
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 544
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: U Śnieżków Kołbaskowo/Smolęcin opinie
« Odpowiedź #9 dnia: 9 Marca 2010, 10:10 »
teraz już bardzo jasno , z poprzedniej wiadomości różne wnioski można było wyciągnąć - dziękuję , a tak na marginesie skoro niezadowolona to po co rezerwowac termin , nie rozumiem , denewować się nie Musisz , a swoje zdanie wyrazić mam prawo
pozdrawiam

Offline marta082008

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 14122
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16.08.2008
  • Skąd:: Szczecin
Odp: U Śnieżków Kołbaskowo/Smolęcin opinie
« Odpowiedź #10 dnia: 9 Marca 2010, 10:21 »
Hmmm, czy ja się denerwuję? ::)

A termin rezerwuja bo bardzo im się lokal podoba tylko maja trochę stresu bo właśnie jakoś się z tą kobitką dogadac nie mogą do końca, dlatego chca wiedziec jak to wyglądało u innych, ale tu chyba takich nie ma, co?


Offline veronka17

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 407
  • Płeć: Kobieta
  • .: co mnie nie zabije , to mnie wzmocni :.
  • data ślubu: Jak będzie , to sie dowiecie :)
Odp: U Śnieżków Kołbaskowo/Smolęcin opinie
« Odpowiedź #11 dnia: 9 Marca 2010, 12:12 »
marta082008 , był osobny temat :)
Ten sam wątek , regionalny ( zachodniopomorskie ) , strona 4 , temat: Co powiecie o "uŚnieżków" ( czy jakoś tak ) :)
Niewiele tam co prawda było wiadomości , ale temat był i powinien być tylko odświeżony , bo niepotrzebnie dokładamy roboty naszym koffanym moderatorom ;) Robi się potem mały bałagan i powielone wątki.
Widocznie nie ma nikogo na tym forum , kto ma wieści z pierwszej ręki na temat tego lokalu.
Ja natomiast słyszałam bardzo wiele dobrego o tym miejscu i właścicielach , no ale tylko.......słyszałam :)

Offline lolalola

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6788
  • data ślubu: 02.10.10
Odp: U Śnieżków Kołbaskowo/Smolęcin opinie
« Odpowiedź #12 dnia: 9 Marca 2010, 12:22 »
Ja brałam ten lokal pod uwagę. Bardzo mi się podobało tam, ale umówić się z właścicielka to koszmar( ciągle przekładała spotkania). Dlatego między innymi zrezygnowałam. Kontakt z właścicielką bardzo mnie zniechęcił, bo na starcie już skucha :/

Offline marta082008

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 14122
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16.08.2008
  • Skąd:: Szczecin
Odp: U Śnieżków Kołbaskowo/Smolęcin opinie
« Odpowiedź #13 dnia: 9 Marca 2010, 13:23 »
No patrzcie,szukałam przez gugle  ;) , szukałam przez "szukaj"  przejrzałam dwie czy trzy pierwsze strony wątków i nie znalazłam na forum, ale moderki na pewno go przekleją w takim razie.  ;D

No własnie sie dowiedziałam że ta moja koleżanka tez zrezygnowała przez kontakt z właścicielką, ponoć mieli się zadeklarowac do jutra chyba, tyle im dała na zastanowienie się, a juz od wczoraj ich nęka telefonami, żeby się juz teraz decydowali bo ona ma inną pare na ich miejsce, jakies to nieprofejonalne trochę.


Offline Paulincia:)

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6987
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.05.2011
Odp: U Śnieżków Kołbaskowo/Smolęcin opinie
« Odpowiedź #14 dnia: 5 Czerwca 2010, 13:53 »
No wlasnie,odswiezam temat:)Czy ktos byl lub robi wesele u Śnieżkow I moze cos na ten temat sie wypowiedziec??
Robie tam wesele 14.05.2011 i chetnie poczytam jakies opinie:),wlascicielka wywarla na nas bardzo dobre wrazenie wiec bez wahania zabukowalismy termin.

Dodam ze bedac tam na poprawinach,bo wlasnie wtedy mielismy spotkanie z wlascicielka goscie  wyjezdzajacych juz do swoich domow osobiscie przychodzili i dziekowali za super impreze,rozmawialismy z mlodymi ktorzy bardzo zachwalali ich,takze glownie to wplynelo na nasza dezycje,mam nadzieje ze bedzie udana zabawa:)
:*:*:*


Offline poletka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2010
Odp: U Śnieżków Kołbaskowo/Smolęcin opinie
« Odpowiedź #15 dnia: 6 Lipca 2010, 00:05 »
Robiłam tam przyjęcie w połowie czerwca -obiad po slubie cywilnym i wszyscy byli zachwyceni, otoczeniem, wystrojem a przedewszystkim jedzeniem -pyszne.  Swoboda, nikt nie czuł się skrępowany.  Po tym obiedzie mieliśmy chrzciny córki i zamówiliśmy potrawy do domu od Śnieżków i super się sprawdziło wszystkiego było dużo i bardzo dobre, ładnie podane.  Jakbym miała robić wesele chciała bym właśnie tam, wszystkim polecę Śnieżków i nie miałam problemów z umówieniem się z właścicielami a umawiałam się 3 razy.

Offline Joanna27
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.10.2011
Odp: U Śnieżków Kołbaskowo/Smolęcin opinie
« Odpowiedź #16 dnia: 7 Lipca 2010, 09:58 »
Lokal bardzo ładny, ale właścicielka nie przypadła mi do gustu.  Nie podaje konkretnych cen, wymyśla jeśli chodzi o alko. . . za mało konkretów. . . nie mówiąc o tym że za każdą bzdurę obciąża finansowo np pokrowce na krzesła z tego co pamiętam 8 zł za szt, jak dla mnie to one i tak były nie za ładne, ale to jest kolejne 8 zł od osoby.

Offline martek
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 31 lipca 2010
Odp: U Śnieżków Kołbaskowo/Smolęcin opinie
« Odpowiedź #17 dnia: 2 Sierpnia 2010, 12:32 »
Możemy się podzielić informacjami z pierwszej ręki ponieważ szaleliśmy tam na weselu (zresztą własnym :))

Trudno byłoby się do czegokolwiek przyczepić.  Jedzenie, tort, ciasta po prostu przepyszne.  Obsługa profesjonalna, właściciele przemili.  Otoczenie lokalu bardzo urokliwe (fontanna, ławeczki, huśtawki).  Polecamy!  ;D



Offline karola2608
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.09.2011
Odp: U Śnieżków Kołbaskowo/Smolęcin opinie
« Odpowiedź #18 dnia: 9 Sierpnia 2010, 21:06 »
Witam wszystkich. . .
Mam do odstąpienia termin ślubu z poprawinami (bądź bez poprawin) Data to: 10 - 11 wrzesień 2011 rok
Wpłacona zaliczka.  Zainteresowanych prosze o kontakt e-mail : carolina84@wp. pl
Pozdrawiam :)
« Ostatnia zmiana: 24 Listopada 2010, 10:36 wysłana przez Sylvi »

Offline wujeksam
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 17 września 2011
Odp: U Śnieżków Kołbaskowo/Smolęcin opinie
« Odpowiedź #19 dnia: 22 Sierpnia 2010, 23:11 »
Witam forumowiczów,
Kilka razy w tym poście pojawił się problem kontaktów z właścicielką - Panią Małgorzatą i z własnego doświadczenia czujemy się w obowiązku stanowcze dementi napisać, bowiem do tej pory nie mieliśmy żadnego problemu z uzyskaniem jakichkolwiek informacji a pytaliśmy o wiele i nie zamierzamy na tym poprzestać ;-)
Z racji odległości mailowy kontakt tylko wchodzi w grę u nas i jak do tej pory nie było maila, który nie zostałby pozostawiony bez wyczerpującej odpowiedzi, więc raz jeszcze w oparciu o nasze relacje gorąco polecamy współpracę!
Pewnie więcej na temat organizacji samego wesela napiszę "po" czyli we wrześniu 2011 ale patrząc na dotychczasowe zaangażowanie i chęć pomocy wygląda to naprawdę zachęcająco.
O samym lokalu pisano już wcześniej i tylko potwierdzić możemy urokliwość tego miejsca natomiast sąd o jedzeniu wydamy "po"
Pzdr

Offline kaemka1
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 02.05.2011
Odp: U Śnieżków Kołbaskowo/Smolęcin opinie
« Odpowiedź #20 dnia: 3 Września 2010, 19:23 »
To chyba jakies nieporozumienie, gdy ktos opowiada cudze i niesprawdzone opinie.
Nie mogę jeszcze nic powiedzieć na temat wesela (bedzie w maju 2011), ale kilka podanych wyżej informacji o braku mozliwości kontaktu, lub jakichkolwiek problemach podczas rozmowy z właścicielką - to jawna bzdura.
Pojechałam wczoraj, bez wczesniejszego umówienia się (aczkolwiek na stronie internetowej jest informacja o wczesniejszym uzgodnieniu terminu spotkania) - tylko po to, żeby zobaczyc to miejsce, czy opis na stronie www odpowiada prawdzie.  Od razu wyszła na przeciw i przywitała się  sympatyczna Pani - jak sie po chwili okazało - właścicielka - pani Małgosia.  Od razu okazalo się, że to przemiła, przecudowna osoba.  Rozmawiałam z Nią, jakby to była moja długoletnia przyjaciółka.  Bije od Niej niesamowite ciepło, pozytywna energia, którą "zaraża" innych. 
Widać, że Ona nie pracuje w tej firmie - Ona żyje i kocha to co robi.  A Jej zaangażowanie, chęć dogodzenia młodej parze we wszystkim - to po prostu bajka.  Zdobyła moje serce (i mojej córki - przyszłej panny mlodej) od razu.
Nie potrzebowałyśmy żadnego czasu do namysłu, czy decydujemy sie na ten własnie lokal.
Dzisiaj pojechałyśmy podpisac umowę, poczęstowano nas przepysznym rosołem z domowym makaronem.
Nie chciało nam sie stamtąd wychodzić, czułyśmy sie jak u siebie w domu, albo w zaprzyjaźnionym domu naszych przyjaciół.  Juz zapowiedziałam pani Malgosi, że będę Ją odwiedzać, gdy będę w pobliżu, będę" wpadać" jak do koleżanki.
Podpisuję sie obiema rękami pod postami pozytywnymi  zarówno na temat miejsca, jedzenia, a przede wszystkim - Właścicielki

Offline veronka17

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 407
  • Płeć: Kobieta
  • .: co mnie nie zabije , to mnie wzmocni :.
  • data ślubu: Jak będzie , to sie dowiecie :)
Odp: U Śnieżków Kołbaskowo/Smolęcin opinie
« Odpowiedź #21 dnia: 7 Września 2010, 13:56 »
Byłam tam z kumpelą zarezerwować termin. Miejsce piękne i z dużą klasą urządzone. Swoja droga powinni więcej zdjęć wrzucić na stronkę :)
Włascicielka baaaardzo miła i sympatyczna , na każde zadanie pytanie odpowiadała wyczerpująco i rzeczowo.
Będę tam gościem w przyszłym roku to zdam relację :) Póki co , z pierwszej ręki wiem , że współpraca przebiega wręcz książkowo , i oby tak dalej :)

PS. Maja tam pyszna kawkę :)

Offline karola2608
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.09.2011
Odp: U Śnieżków Kołbaskowo/Smolęcin opinie
« Odpowiedź #22 dnia: 18 Października 2010, 18:47 »
Cytat: karola2608 link=topic=17829. msg1331465#msg1331465 date=1281380761
Witam wszystkich.  .  .  
Mam do odstąpienia termin ślubu z poprawinami (bądź bez poprawin) Data to: 10 - 11 wrzesień 2011 rok
Wpłacona zaliczka.   Zainteresowanych prosze o kontakt e-mail : carolina84@wp.  pl
Pozdrawiam :)
NIEAKTUALNE!













9

Offline eve81
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2010
Odp: U Śnieżków Kołbaskowo/Smolęcin opinie
« Odpowiedź #23 dnia: 18 Listopada 2010, 20:57 »
Cześć!
Mieliśmy wesele u Państwa Śnieżków 3 września 2010r.  Było super! My byliśmy w dużym stresie i nie pamiętamy części tego co się działo  Jednak do dziś pamiętam smak kopytek (zrobiły też furrorę wśród naszych gości) i pasztecika z barszczykiem! Wszyscy goście byli zauroczeni salą i otoczeniem, a także bardzo chwalili jedzenie.  Sama widziałam, że makaron jest robiony na miejscu z wiejskich jajek, paszteciki też są pieczone dzień wcześniej, wszystko świeżutkie i pyszne, że palce lizać.  Pani Małgosia do każdego klienta podchodzi indywidualnie i profesjonalnie - jest bardzo zaangażowana i widać, że ten dom weselny jest przez nią „dopieszczony”.  Pan Arek zawsze też służy pomocą.  Moja teściowa na początku była sceptycznie nastawiona do naszego wyboru, bo nie brała w nim udziału, ale po weselu była zachwycona.  W związku z czym według nas dom „U Śnieżków” mozemy z czystym sumieniem polecić wszystkim!!!!
Otoczenie jest wspaniałe! Huśtawki drewniane w ogrodzie, dookoła mnóstwo zieleni i śpiew ptaków i podświetlana! Ten dom jest tak urokliwy, że wszyscy goście byli zachwyceni.
Poza tym można też skorzystać z noclegu w pokojach gościnnych na I piętrze.  Wszystkie są urządzone ze smakiem i posiadają łazienki.
Jak macie jeszcze jakieś pytania, to piszcie - może jeszcze tu zajrzę.  :D

Offline pestkab
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 4.09.2010
Odp: U Śnieżków Kołbaskowo/Smolęcin opinie
« Odpowiedź #24 dnia: 18 Listopada 2010, 21:31 »
A my mieliśmy wesele 04go września 2010 :) I chciałabym wyrazić swoją opinię o lokalu, miejscu i właścicielach, gdyż to co tutaj niektórzy wipisują to jakaś masakra ;)
1.  Lokal niesamowicie klimatyczny, w otoczeniu kwiatów, drzew, wokół cisza typowa dla wsi, szumiące drzewa i cudowna fontanna (podświetlana, noca wygląda bosko! ) Dla tych, co czują ten klimat - to strzał w 10tkę, dla tych co nie czują - dla nich na wjeździe stoi tablica: Malkontentom wstęp wzbroniony! :D
Zatem dla TYCH co czują klimat wyliczam dalej:
2.  Sama sala w stonowanych kolorach, niezwykle elegancka, kryształowe żyrandole, polerowany gres, można dopasować dekoracje w różnych kolorach.  Do tego (nie mogłabym o nim nie wspomnieć, prawda Pani Małgosiu ?) bar. . .  Ale taki niezwykły bar, pojedziecie, to zobaczycie :) KOntrastu i uroku tej wytwornej sali dodają szczegóły jak z romatycznej opowieści- ckliwy kącik dla dzieci, stary jak świat kredens, na którym możecie powiesić kiełbachy, postawić gar ze smalcem i ogórami, kanapa z poduchami dla integrujących się ;) Charakteru a raczej lekkości i sielskości nadaje ogród- patio ze stoliczkami i fotelami na których są poduchy, białe kocyki, huśtawki pod drzewami no i wspomniana fontanna :) 3.  Żarcie- dla mnie i gości bomba.  Same pyszne, domowe rzeczy, makaron ręcznie robiony, ryba która składa się z ryby a nie z cebuli, śledzik rewelacja, golonka przepyszna i inne smaczności, nie wspominając o torcie marcepanpowym, zdobionym przez Panią Małgosię świeżymi kwiatami (OBŁĘeDNY !!)- był trzypiętrowy a zniknął cały!
3.  Właściciele - Państwo Śnieżkowie to wasze wsparcie w każdym momencie.  Zwłaszcza przed weselem.  Przyznaję, że optymizm pani Małgosi trzymał mnie na duchy i pomagał wiele razy! Wyjeżdżałam od niej ze sporym zapasem energii i wiary, żę wszystko będzie ok- BO BYŁO OK a nawet lepiej :) Pani Małgosia ma niezpożyte poklady  pozytywnej, zaraźliwej energii :) Oby tak dalej, Państwo śnieżkowie ! A mypolecamy jak najbardziej ten lokal.  Beata i Krzysztof.
« Ostatnia zmiana: 24 Listopada 2010, 10:35 wysłana przez Sylvi »

Offline hattori
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: maj2012
Odp: U Śnieżków Kołbaskowo/Smolęcin opinie
« Odpowiedź #25 dnia: 16 Marca 2011, 14:01 »
Hello,

szukając z narzeczonym lokalu na wesele w 2012 roku zajechaliśmy do "U Śnieżków", ponieważ słyszeliśmy o tym lokalu i o weselach tam się odbywających same dobre opinie.  Niestety (lub stety) nie będziemy mieli okazji się o tym przekonać, ponieważ zrezygnowaliśmy z organizacji tam przyjęcia z kilku przyczyn:
1.  To fakt, że lokal jest ładny i elegancko urządzony, ale nie przesadzajmy, nie ma tam nic nadzwyczajnego ani rzucającego na kolana.  Nie podzielam zachwytu właścicielki ani wielu z osób wypowiadających się powyżej.  Jest bardzo wiele dużo piękniejszych miejsc w okolicach Szczecina, wystarczy poświęcić trochę czasu i się rozejrzeć.
2.  Ogród jest de facto ogródkiem, nie przeceniałabym ani jego wielkości ani nadzwyczajnej urody.  Znowu: nic fenomenalnego. 
3.  Właścicielka sprawia wrażenie nieskromnej i mało konkretnej snobki, dla której pochwalenie się "świetnymi" znajomościami (np.  z właścicielką Makro (!) jest ważniejsze niż udzielenie wprost krótkich i treściwych odpowiedzi na konkretne pytania.
4.  Właścicielka ma denerwujący zwyczaj zagadywania rozmówców do znudzenia, przekazywania im mało istotnych informacji (o swoich wyżej wspomnianych znajomościach, o cenie schabu i ilości kilometrów, który ten schab musi przejechać zanim do niej dojedzie, o tym co widzi w koszykach swoich konkurentów robiąc zakupy w Makro, o pomocy której udziela współpracującej z nią florystce, o tym, jak prezes PŻM kocha się u niej stołować) oraz nie odpowiadania na pytania wprost.  Po spędzeniu z nią półtorej godziny mieliśmy serdecznie dość.
5.  Masa ukrytych kosztów dodatkowych: wesele do 5:00, każda kolejna godzina to dodatkowe 400zł, jeden pokrowiec na krzesło to koszt 8zł, zorganizowanie i wniesienie własnego, wędzonego w domu zaopatrzenia na wiejski stół to koszt nawet 500 zł, udekorowanie sali kwiatami również nie jest wliczone w cenę wesela, lecz płatne dodatkowo.  W żadnym innym lokalu, który odwiedziliśmy nie spotkaliśmy z tego typu dopłatami.  Zaznaczam również, że przy tym cena menu weselnego również nie należy do najniższych, więc wszystkie te dopłaty wydają się być zwykłym naciągactwem.

Nie zaprzeczam, że wesela tam są piękne i udane.  Ale mogą być równie piękne i równie udane gdzie indziej, gdzie ceny są rozsądniejsze, ogród większy, pokoi więcej a właściciele bardziej konkretni.

Offline TomekBryn
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: U Śnieżków Kołbaskowo/Smolęcin opinie
« Odpowiedź #26 dnia: 21 Kwietnia 2011, 10:10 »
Witam serdecznie,


A ja powiem mojej poprzedniczce tyle …  (mam do tego większe  prawo niż
Ona ) - bo była tylko na „zwiadach”, a ja tam byłem osobiście i
uczestniczyłem w Weselu mojego kuzyna … i cieszę się że pojawię się
tam w tym roku ponownie na weselu!
U „Śnieżków”  to jak dla mnie miejsce dla ludzi na poziomie  z
bardzo dobrym jedzeniem i można wypocząć.

Polecam  Tomasz Bryń

Offline kaemka1
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 02.05.2011
Odp: U Śnieżków Kołbaskowo/Smolęcin opinie
« Odpowiedź #27 dnia: 15 Maja 2011, 12:57 »
Witam forumowiczów,  
oto moje refleksje po weselu zorganizowanym " U Śnieżków".
Absolutnie nie żałuję swojej szybko podjętej decyzji o wyborze tego własnie lokalu.  Wręcz przeciwnie - nie mogłabym wybrać lepiej. 
Dzięki temu nie musiałam się martwić o organizację wesela, bo byłam pewna, że wszystko będzie na najwyższym poziomie, a o całość będzie się troszczyć pani Małgosia - zostawiłam to na Jej głowie, a sama mogłam zająć się czymś innym - suknia, makijaż, fryzura itp.
Pani Małgosia od razu zdobyła nasze serca - od pierwszego spotkania we wrześniu ub.  roku.  Jest przemiłą osobą, ma świetny kontakt z ludźmi, a co najważniejsze - kocha to, co robi.
Swoim entuzjazmem  i pozytywną energią "zaraża" innych. 
Z serca doradzi, pomoże w każdej sytuacji, dzięki czemu wprowadza błogi spokój podczas nerwowej atmosfery towarzyszącej zazwyczaj przygotowaniom wesela. 
Kiedy 10 minut przed podziękowaniem dla rodziców okazało się, że kwiaty zostały w samochodzie w Szczecinie, natychmiast "zorganizowała" piękne wiązanki z białych tulipanów z własnego ogrodu.  Nikt się nie zorientował, że to "improwizacja".
Nie sposób pominąć innych przesympatycznych  osób - również całkowicie oddanych swoim klientom - zwłaszcza  pana Arka i  pani Oli.
Co do samego wesela - nie sposób do czegokolwiek "się przyczepić" . . .
Jedzenie wyśmienite (to ocena przede wszystkim gości uczestniczących), wszystko świeżutkie,  obsługa miła i sprawna.
Również osoby z "mojej" obsługi - a więc zespół muzyczny, kamerzysta, fotograf - czyli osoby zawodowo uczestniczące w tego typu imprezach wypowiadały się w samych superlatywach o lokalu (organizacja, wystrój, opieka i pomoc właścicieli).
Duży plus to także usytuowanie - z dala od zgiełku, świeże powietrze, nastrojowa fontanna, huśtawki,  foteliki,  białe kocyki. . .
Przyleciał nawet bocian. . . .
Jeżeli ktoś poszukuje miejsca na wesele "z klasą" - to jest własnie to miejsce . . . . .

Offline xanth

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 822
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.08.2012
Odp: U Śnieżków Kołbaskowo/Smolęcin opinie
« Odpowiedź #28 dnia: 16 Maja 2011, 11:44 »
Witam wszystkich!
W Kołbaskowie U Śnieżków byłam na weselu, ale tylko jako gość.  Jedyne co mogę powiedzieć o tym miejscu to, że obsługa jest bardzo kulturalna, a właściciele bardzo dobrze zajmują się gośćmi.  Na weselu byłam strasznie chora, a mąż właścicielki jechał przez pół miasta po leki specjalnie dla mnie.  Dzięki temu mogłam się bawić do samego końca.  Szybko mnie wyleczono ( a może to wina gorzałki?  ;) )

Offline Paulincia:)

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6987
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.05.2011
Odp: U Śnieżków Kołbaskowo/Smolęcin opinie
« Odpowiedź #29 dnia: 3 Czerwca 2011, 00:13 »
Wesele moje odbylo się 14.05.Jezeli chodzi o całokształt to jesteśmy ZADOWOLENI, goscie, najedzeni(mielismy pakiet za 175zl) duzo jeszcze tego zostalo, nie ukrywam ze oto wlasnie chodzilo. ;)
Na kontakt z pania Malgosia narzekac nie mogłam,kiedy chciałam jechaliśmy się spotkac nie było zadnych problemow, kilka tygodni przed weselem otrzymalam formularz by nie było zadnych niedomowien, sama go wypełniłam pozniej przeanalizowałyśmy go razem czy ze wszystkim się zgadzamy i uwazam to za OGROMNY PLUS. Jest napisane wszysko czarne na białym jak ma wyglądać caly schemat wesela, dekoracje itd. Itp.,
Koncepcje tortu zmienilam jeden dzien przed i nie było zadnego problemu, A TORT BYŁ WYSMIENITY i piekny!!!!!!!!!pomimo ze w formularzu który napisałam ze chce truskawkowy, cukiernik podjal  sam decyzje(był jakis porzeczkowy z mandarynkami) i chyba w zyciu lepszego torta nie jadlam!!!!!W dodatku calkiem zapomniałam o żywych kwiatach na tort a pani Malgosia z corka o wszystko zadbaly,wzięły kwiatki z naszych dekoracji a nawet nie było widac ze jakiegos kwiata brakuje,SUPER!!!i oczywiście w formularzu napisałam ze będziemy mieli swoje race na tort ,rodzice mieli przywieźć w sobote do domu weselnego, niestety byli zabiegani i zapomnieli a race na torcie były..takze interwencja była ze strony panstwa Śnieżków o czym dowiedzialam się po fakcie ;D ;D ;D ;D
goscie byli zachwyceni  tez ciastami obsluga nie nadarzala dokładać(zreszta nawet kilka razy prosilam świadków żeby pogonili kelnerki bo patery staly dluuugo puste…nikt nie zwracal na to uwagi…) :-\
14 maja rano otrzymalam telefon od p. Malgosi jak mi się spalo i tego typu mile powitanie ;), plus czy  nie zmienilam żadnej koncepcji i upewniala się jak ma usadzic gosci,także było to bardzo mile z jej strony.Uwazam ze duzo firm powinno brac przykład od panstwa Śniezkow, widac ze oni to robia z pasji,wszystkim bardzo się przejmuja,pani Malgosia nasłuchała się marudzenia naszych mam ale twardo to znosila i uspokajala je ze wszystko będzie dobrze. ;D ;D ;D
Byli na weselu moi kochani dziadkowie którzy dostali naprawde specjalna opieke, osobiście byli obsługiwani przez właścicielkę, co nie sposób było nie zauważyć, za co jestem panstwu Śnieżek bardzo wdzieczna.
Jak przyjechaliśmy limuzyna z kościoła do domu weselnego, było 6 czerwonych pieknych  krzesel ułożonych zaraz przy wejściu oraz czerwony dywan co bardzo mi się podobalo. Wygladalo to bardzo elegancko. :skacza: :skacza:

Niestety nie obejdzie się bez minusow które się wydarzyly :'( :'(. Pierwszym z nich jest to ze KAZDA OSOBA KTÓRA WYBIERA  DOM WESELNY U ŚNIEŻKOW BRON BOZE NIECH NIE BIERZE ZESPOLU KA-JA-BAND (jakbym jeszcze raz miala się decydowac na zespol weselny to oni i nikt inny, same superlatywy,ale o nich w innym watku)chodzi oto ze Ci panstwo czyli Pani Malgosia i Pan Krzysztof(wokalista) maja jakies nie wyjaśnione sprawy miedzy soba i troche odbilo się to niestety na nas i gwarantuje ze będzie odbijalo się na wszystkich młodych… otoz ok. 2130 przyszedl do nas  Pan Krzysztof i oznajmil ze wlascicielka prosila o sciszenie muzyki ok. 22 bo jak goscie idacy na papierosa otwieraja drzwi to muzyka po wsi Się niesie.., poszlam wyjaśnić sprawe do Pani Malgosi i usłyszałam ze wszystko jest dobrze, ze tylko bass za mocny…. ale mam się nie przejmowac i cos burkala na pana Krzysztofa…. wiem ze prowadzili tam jakas rozmowe i niestety moi goscie wyczuli ze cos jest nie tak….. jednak atmosfera przechodzi na wszystkich…… muzyke zabronilam ściszać !!! :-\ :-\
Nasi fotografowie i kamerzystka również skarzyli się na nie mile zachowanie Pani Malgosi… po prostu chcieli otrzymac posilek wczesniej żeby byli gotowi jak wejdziemy z pierwszym tancem…, co Pani Malgosi się niestety nie spodobalo bo wywnioskowala ze przyszli się najesc czy cholera co jeszcze..szkoda gadac… az zal się takie rzeczy po wlasnym weselu slucha… :-\ :-\ ???
Kolejna sprawa to duuuzo ludzi skarżyło się na mrowki na wiejskim stole… może Pani Malgosiu warto zmienic miejsce kredensu??widocznie za blisko drzwi  stal..no nic… takie zale od gosci mielismy… ???
Kolejna i chyba na razie ostatnia sprawa to,to ze przy odbiorze zaliczki dowiedzieliśmy się  od Pana Arkadiusza (maz  Pani  Malgosi)ze niby sasiedzi obok chcieli wzywac policje bo ktos tam się klocil ok. 6 rano  ??? gdy już praktycznie wszyscy pojechali do domu zostalo tylko 5 osob…no niestety jak ktos ma dom weselny w centrum wsi to sasiedzi musza Się liczyc z tym ze czasem troche głośnej w sobote będzie.  :-\ :-\
Oczywiscie musiałam sprawe wyjaśnić z rodzinka i powiem szczerze ze afera z tego wynikla w rodzinie ??? ???… tak była pseudo sprzeczka….
bo było 5 osob chetnych by jechac samochodem plus oczywiście kierowca ktory przyjechal po gosci i jeden wujek musial jechac w bagazniki i wiadomo jak to podpici podniesione glosy „MIREK NIE P~!@#$  TO JA JADE W BAGAZNIKU A TY SIADAJ  Z PRZODU…NIE NIE…TO TY NIE P!@#$%  JA CHCE JECHAC W BAGAZNIKU… ;) ;) ;) i  oto taka pseudo sprzeczka była..no ale zostało przekrecone ze ci się jakos mocno poklocili darli i w ogole…ja oczywiście chciałam z wujkiem sprawe wyjaśnić to prawie się obrazil ze w ogole oskarzam go o cos takiego…fakt była tam moja trzezwa swiadkowa która mówiła ze to kompletna bzdura ze ktos się klocil……no ale jak Się nie upewnie to niestety spac w nocy nie będę..wiec musiałam wuja podpytac..takze kolejny raz rece mi opadly… ??? ??? ??? :-\ :-\ :-\ :-\ :-[ :-[

Podsumowując… fajnie było MY OSOBISCIE jesteśmy zadowoleni ,niestety niektórzy goscie z powodu zachowania właścicieli wlasnie nie sa …… i nie ukrywam ze przykro mi jest z tego powodu..ale właściciele niestety musza się jeszcze duuuuzo nauczyc,ze kieliszki się bija,ze wesele to jest czas gdzie 90% gosci jest pod wpływem alkoholu i niestety bywaja rozne akcje….za duzo właściciele siedza patrza na rece, podglądają, obserwuja i wydaje mi się ze za blisko ten dom weselny jest mieszkańców którym przeszkadza glosniejsza rozmowa/muzyka… bo żeby chcieć od razu policje wzywac… albo… ktos po prostu sobie cos dołożył…. niewiadomo z jakiego powodu …. :-\ :-\ :-\ :-\

Po prostu dla nas młodych państwo Śnieżek wrecz ideal z bajki a jeżeli chodzi o obsluge wesela i te rozne incydenty to niestety spadek o 50% …szkoda a myślałam ze to będzie IDEALNE MIEJSCE….
No nic osoby które chca wyprawic tam wesele niech sobie przekalkuluja kilka spraw i sami podejma decyzje..ja tylko napisałam co u nas było….
:*:*:*