Autor Wątek: Restauracja Romans Chorzow  (Przeczytany 14667 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline PetitSoleil27
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: czerwiec
Restauracja Romans Chorzow
« dnia: 3 Września 2009, 13:15 »
Witam Wszystkich zainteresowanych organizacja jakiegokolwiek przyjecia w w/w restauracji - zycze powodzenia.
Mialam nieprzyjemnosc organizowania tam wlasnego wesela w czerwcu tego roku - niestety jestem bardzo niemile rozczarowana.  Powiem tak, budynek piekny, nowoczesny, czysty, schludny, polozony w ladnej i odnowionej okolicy - na tym sie koncza zalety tej Restauracji.  Gdy decydowalismy sie na organizacje wesela wlasnie tam, poszlismy na obiad, aby sprawdzic jakosc jedzenia - bylo pyszne.  Niestety po podpisaniu umowy nikt Nas nie poinformowal, ze restauracja zrezygnowala z wlasnej kuchni i utrzymuje sie przy pomocy cateringu - dowiedzialam sie o tym w dniu slubu i to od obslugi, a nie od kierownictwa - skandal - nie to dopiero poczatek.  Ceny sa strasznie wygorowane.  Wyglada to tak jakby wlascicielki chcialy jak najszybciej splacic kredyty wziete na wybudowanie lokalu, a klient jest najmniej istotna osoba w tej sytuacji, mimo, ze to on placi.  Z mojego cateringu bylo wszystko, chociaz dokladnie nie jestem pewna poniewaz nie stalam przy kuchni i nie pilnowalam czy na pewno wyszly salatki, czy sledzie, itd, ale ilosc jedzenia byla ogromnie mala.  Mlodziez byla nawet zadowolona, ale bardziej z zabawy niz z jedzenia, natomiast starszyzna byla zniesmaczona - jeden maly polmisek sledzi na 5-6 doroslych osob.  Potrawy byly letnie, wydawane w tepie zolwim.  Miedzy rosolem a drugim daniem czekalismy 15min.  Kawa byla letnia, podobnie jak alkohol i napoje.  Klimatyzacja, przynajmniej na gornej sali, znajduje sie na srodku nad stolami, za to nad parkietem nie ma nic - plywalismy wszyscy, a osoby siedzace przy stolach odchorowywaly przyjecie w domu.  Z jedzenia nie zostalo prawie nic - nie dziwie sie, bo przeciez prawie nic nie bylo, mimo iz zapewniano mnie ze wystarczy dla wszystich gosci i jeszcze zostanie.  Hitem calej sytuacji, byla postawa kierownictwa - cala noc obie wlascicielki byly w lokalu, ale nie interesowaly sie tym, jak obdywa sie przyjecie i jak pracuje personel - siedzialy w swoim biurze i tyle.  Na drugi dzien, gdy poszlam zaplacic pozostala sume, uslyszalam, ze jak mi sie cos nie podobalo, to mialam przyjsc - wydaje mi sie ze cos jest nie tak.  Na drugi dzien mialam zamowiony obiad dla 14 osob - osobno doplacalam oraz kawe i herbate do ciasta - niestety rowniez za kawe i herbate musialam doplacic po 15 zl od dzbanka - wydaje mi sie, ze jesli w lokalu zostawia sie 10000 za wesele to juz takie cos powinno byc gratis - widocznie sie pomylilam. 
Ogolnie moja ocena lokalu jest na nie - mozna znalezc restauracje o wyzszym poziomie za te same pieniadze. 

Offline obserwator
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2421
  • data ślubu: trochę czasu minęło
Odp: Restauracja Romans Chorzow
« Odpowiedź #1 dnia: 3 Września 2009, 14:55 »
Z grubej rury pojechałaś :boks_4: Jakoś się tak złożyło, że tam nie byłem. Ciekawią mnie jeszcze inne opinie, bo Twoja przy pierwszym wpisie jest "dołująca"  ;D

Offline martyna123
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Restauracja Romans Chorzow
« Odpowiedź #2 dnia: 9 Września 2009, 14:22 »
Witam!
Ja również miałam tam wesele w lipcu i jestem bardzo zadowolona, miałam kucharza który naprawdę dobrze gotował, obsługa była super, jedzenia ful.  Nie wiem ale może nie byłeś w tej samej restouracji co ja.  Ceny  są takie same jak wszędzie, a dodatkowo tam jest najpiekniejsza okolica jaką może sobie Para młodych wymarzyć.   Co do tego że Ci się coś nie podobało to właścielka miała racje, ze wystarczyło przyjść i się poskarżyć.  Idź gdzie kolwiek a wszędzie policzą Cię tak samo.  Nie wiem z jakiej planety jesteś, co miała dać ci coś za darmo bo dzień wcześniej wesele miałeś w jakim świecie ty żyjesz.

Offline mag111
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 03,10,2009
wesele
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Września 2009, 17:29 »
Miałam  wesele w ROMANSIE w tym roku.   Polecam wszystkim tą restauracje . Jedzenie bardzo dobre i dużo, obsługa super.  Nieprawda ,że rstautacja zamawia jedzenie z cateringu posiadają własną kuchnie i bardzo dobrych kucharzy.  Ceny jak wszędzie przystępne.  SPRAWDZIŁAM !!!!




Offline ela

  • Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 22579
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.08.2005
Odp: Restauracja Romans Chorzow
« Odpowiedź #4 dnia: 13 Września 2009, 17:39 »
Pamiętajcie że najbardziej wiarygodne sa opinie osób z większą ilośćią postów !
I nie tylko na jeden temat a na wiele tematów dotyczacych ślubu i wesela :sukienka , foto , obraczki itd
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline martyna123
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Restauracja Romans Chorzow
« Odpowiedź #5 dnia: 14 Września 2009, 15:44 »
Najlepiej jechać  na miejsce, zobaczyć samenu i coś zjeść - będziecie zachwyceni. 

Offline beatris
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • data ślubu: 2009
wesele
« Odpowiedź #6 dnia: 4 Października 2009, 17:50 »
Nie mogę zgodzić się z Twoją opinią na temat restauracji ROMANS w Chorzowie.  Miałam tam różne przyjęcia w tym roku organizowałam wesele. Menu wybrałam za 190 zł od osoby jedzenia w tej cenie jest bardzo bardzo dużo i w dodatku bardzo smaczne domowe co do obsługi jestem też bardzo zadowolona mili znają się na swojej pracy.
Wasi goście musieli już TYDZIEŃ PRZED WESELEM nic nie jeść jeżeli twierdzisz , że jedzenia nie było.
A co do kawy i herbaty to w tej restauracji jest bez ograniczeń.  



Bzdury każdy pisać moze trochę lepiej trochę gorzej

Polecam restauracje Romans


wyłącz capslocka !!!!!!!
« Ostatnia zmiana: 4 Października 2009, 18:10 wysłana przez ela »

Offline ela

  • Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 22579
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.08.2005
Odp: Restauracja Romans Chorzow
« Odpowiedź #7 dnia: 4 Października 2009, 18:08 »
beatris
 nie pisz że ktos pisze bzdury bo to jest tylko i wyłacznie wyrażenie swojej opinii !!!!
Każdy ma prawo do swojego zdania i oceny lokalu !


restauracja Romans jak każda restauracja ma plusy i minusy !
Ta akurat ma takie jak opisane wyżej !


To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline PetitSoleil27
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: czerwiec
Odp: Restauracja Romans Chorzow
« Odpowiedź #8 dnia: 11 Listopada 2009, 14:10 »
Moi Drodzy,
Jestem z tej samej planety, co Wy.  Niestety, aby wypowiadać się na temat pewnych standardów, najpierw należy coś o nich wiedzieć - nie należy do klienta obowiązek zgłaszania zażaleń - to kierownictwo ma obowiązek dopilnowania pracy personelu.  Nie miałam na myśli kateringu tylko w postaci jedzenia, ale również obsługi - kelnerzy nie byli z tej restauracji, bo podobno ich pracownicy się rozchorowali, bądź byli na urlopie - tym bardziej kierownictwo powinno ich pilnować.  Jeśli zapewnia się kawę i herbatę w termosach, to niestety należy zapewnić również czyste filiżanki, wymieniane dość często.  Akurat w tej kwestii Moja Droga, mam doświadczenie i nie jeden tytuł więc się doinformuj zanim kogoś skrytykujesz.  Po drugie, mieszkam w tej okolicy i doskonale wiem, co dzieje się w tej restauracji - mam za dużo znajomych:) Nie jest moją winą, że nie poinformowali mnie o kateringu - niestety wiem nawet dokładnie z której restauracji był on brany.  Nie krytykowałam jedzenia pod względem smaku - było dobre, tylko trochę zbyt zimne.  Co do samej kawy i herbaty - pisałam o kolejnym dniu - gdzie dnia poprzedniego było bez ograniczeń, a następnego, zostałam potraktowana jak ktoś kto przychodzi z ulicy i zamawia napoje.  Dla zainteresowanych - nic za darmo w tej restauracji nie ma, więc zachowajcie dla siebie uwagi o tym, że są takie czasy, itd.  Jeśli komuś zależy na zdobyciu klienta, bądź utrzymaniu go - robi się większe i ważniejsze rzeczy.  Ja się zraziłam do tej restauracji - mam takie prawo.  Wy róbcie co chcecie - Wasze życie i przyjęcia.  Może mój cel został osiągnięty i wrócili do własnej kuchni, która jak pisałam w poprzedniej opinii, zadecydowała o tym, że tam robiliśmy Nasze przyjęcie.  Może również przeczytali tę opinię i wyciągnęli wnioski na przyszłość - dlatego Wasze przyjęcia mogą być tylko lepsze.  I ostatnia rzecz, okolica jest przepiękna, lokal również - czytajcie uważniej to, co ktoś pisze, zanim będziecie odpisywać, ponieważ część Waszych odpowiedzi wygląda tak, jakbyście nawet połowy nie doczytali.

Offline kronos
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 25.12.2009
Odp: Restauracja Romans Chorzow
« Odpowiedź #9 dnia: 21 Lutego 2010, 18:38 »
Jeśli ktoś jest z okolic Chorzowa to mogę polecić Restauracje Romans.  Jedzenie wspaniałe jak w  domu , obsługa super .  Co najważniejsze jest  bardzo czysto wystrój nowoczesny i wszystko nowe.  Położona jest bardzo blisko centrun ale nad ładnym parkiem jest gdzie wyjść w czasie przyjęcia. 

Offline anetik
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
Odp: Restauracja Romans Chorzow
« Odpowiedź #10 dnia: 2 Marca 2010, 13:00 »
To Ci się poszczęściło.  Ja byłam na komunii w zeszłym roku- tragedia!
 >:(
Oszukują na jedzeniu, musisz płacić za osoby które nie przybyły na przyjęcie, chociaż miesiąc wcześniej informujesz o tym właścicielkę.  Na dodatek mimo, że zapłaciłaś za te osoby to jedzenia za nie nie dostaniesz.
 ???
Robią 5 komunii na raz a do obsługi są trzy osoby- 2 kelnerów i barmanka, która musi dodatkowo obsługiwać przy barze osoby z zewnątrz i pilnować czy czegoś nie brakuje w toalecie.
Z jedzenia do domu dostajesz jakieś ściepy, podkradają ciasta i torty
Właścicielkę nie interesuje opinia gości tylko kasa- sama się do tego przyznaje!
Nikomu nie polecam

Offline mrt2011
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Kobieta
Odp: Restauracja Romans Chorzow
« Odpowiedź #11 dnia: 22 Marca 2010, 21:09 »
nie polecam - moze przez pierwdze 2 miesiace było w miare ok a teraz. . .  obsługa z łapanki, a zamiast domowych dan - catering kiepskiej jakosci a ceny kosmiczne jak na taki beznadziejny poczestunek

Offline Fiołek_x

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 24.04.2011
Odp: Restauracja Romans Chorzow
« Odpowiedź #12 dnia: 22 Sierpnia 2010, 13:42 »
Restauracja z zewnątrz naprawdę ładna w ładnej odnowionej okolicy(i to wszystko), nie wiem czy jedzenie jest smaczne ale chciałam zobaczyć tylko sale na około 70 osób.  Wchodząc w sobotnie popołudnie i prosząc panią o pokazanie sali mówi, ze nie ma sprawy jest taka sala.  Zaprowadziła nas na 1 piętro gdzie w "sali. . . " większym domowym pokoju (ok. klimatyzowanym) o wysokości chyba 2,50 stało chyba z 10 filarów.  Obserwując ten pokój. . .  sale (wybaczcie) nie miałam zielonego pojęcia jak miedzy tymi filarami mają być poustawiane te wszystkie stoły na 70 osób i do tego orkiestra - jakaś totalna abstrakcja. . .  do tego już widziałam, ze im gładź odchodzi na ścianie prawdopodobnie od zalania a goście tańczyć to chyba będą na suficie.  Do tego zapytaliśmy: czy ogródek dla nas - gości; jest częściowo lub całkowicie zamknięty w dniu wesela jeżeli goście chcieliby zejść na dół z tego 1 piętra i się przewietrzyć - to kobita się obużyła - parsknęła i mówi. . .   oczywiście, ogródek jest otwarty dla wszystkich (czyli dla okolicznych mieszkańców też).  Kolejne pytanie: czy w jednym dniu są organizowane 2 wesela w tym samym budynku. . .  oczywiście, że tak - jedno na parterze na ok. max.  40 osób(tak nam powiedziała) a drugie na górze.  Co do alkoholu i napoi już nie pamiętam co mówiła ale chyba można mieć własne a pytając jeszcze o kuchnie czy maja kuchrza na miejscu czy katering: to mówi, ze wszystko jest gotowane na miejscu.  KObieta kompletnie nie przekonała mnie swoją osobą do tego miejsca i siebie, zdziebko ordynarna.  Szukam dalej.  Powodzenia dla innych.

Offline ewelinkaaaa25
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
Odp: Restauracja Romans Chorzow
« Odpowiedź #13 dnia: 9 Października 2010, 21:57 »
Witam chciałam poznać naprawde szczere opinie na temat tej restauracji będe tam organizować komunie w przyszłym roku i zastanawiam sie czy to był dobry wybór.  Więc jeśli ktoś może sie wypowiedzieć na jej temat bo bardzo proszę jeśli nie na forum to podaje maila ewelinaaaa21@interia. pl
Mam tylko nadzieje że wszystko będzie ok.

Offline konwalia2006

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 151
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: ustalam
Odp: Restauracja Romans Chorzow
« Odpowiedź #14 dnia: 12 Października 2010, 20:50 »
Aby upewnic się czy dokonałaś własciwego wyboru:

1.Odwiedź osobiscie lokal /rezerwacja tel. niewskazana/
2.Zamów jedzenie / najlepiej przystawkę , danie główne i deser /
3.Konsumując obserwuj kelnerów tzn ich pracę / nie zwracaj uwagi na pośladki męskie /
4.Porozgladaj sie dokładnie po lokalu / czystość , zapach, muzyka , nastrój .../
5.Odwiedź WC -zwróć uwagę na jakość papieru i śr. myjących / jeżeli zmusi cie do tej wizyty żołądek- nie kończ    degustacji /
6.Zapłać rachunek wcześniej policz jego wysokość / sprawdzasz w ten sposób uczciwość obsługi /
7.Pomyśl czy warto było wydać tyle kasy i czy ci smakowało.

I juz masz prawie pewność czy warto czy nie.  
 ??? ??? ???
Pokój jest najczystszą formą szczęścia

Offline Mona75
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Restauracja Romans Chorzow
« Odpowiedź #15 dnia: 26 Października 2010, 21:14 »
Witam! Ostatnio mieszkałam przez okres 10 dni w tym hotelu. Przyznaję, że pokój był ładny, czysty zadbany.  Jedzenie po prostu rewelacja- mają tam swojego kucharza ,który serwuje bardzo smaczne potrawy( nie jest to catering). Obsługa w barze jest super ,kobieta zajmuje się wszystkim i jest przy tym miła i bardzo uprzejma.  Czytając wcześniejsze posty, zgadzam się ze zdaniem, że barmanka biega i ma na głowie wszystko. . . NIESTETY !Szefowa (strasznie apatyczna i niemiła osoba) nie ma ochoty widocznie zatrudnić kogoś do pomocy. Podczas mojego pobytu,miało miejsce wydarzenie które powaliło nas z nóg. . . Miałam rezerwację pokoju opłaconą z góry a kierowniczka widząc uchylony lufcik, po prostu wyłączyła nam ogrzewanie!!!Dopiero po kilku prośbach ponownie je włączono.  Za kilka dni ogrzewanie zostało wyłączone osobom,które mieszkały w pokoju obok na okres 1 doby. . . Ta kobieta nie liczy się z drugim człowiekiem . . . bierze pieniądze po czym zachowuje się bardzo niekulturalnie!!! Załatwianie z tą Panią to jak kara . . . Liczy się tylko Ona i jej interes. . . A to niestety nie przyciąga. . .

Offline konwalia2006

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 151
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: ustalam
Odp: Restauracja Romans Chorzow
« Odpowiedź #16 dnia: 27 Października 2010, 08:59 »
Ciekawe wpisy ale dyskusja osób z pierwszymi postami wydaje sie nieczystą rozgrywką...jak sądzicie?

Pokój jest najczystszą formą szczęścia

Offline doda
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.012012
Odp: Restauracja Romans Chorzow
« Odpowiedź #17 dnia: 26 Lutego 2012, 16:57 »
Zdecydowałam się na organizację przyjęcia w restauracji ROMANS, pomimo dwuznacznych opinii na jej temat.   Mieszkam w okolicy i lokalizacja lokalu bardzo mi odpowiada.  Wcześniej organizowałam przyjęcie w innym lokalu w bliskim sąsiedztwie i nie byłam zadowolona.

Tutaj ładnie na zewnątrz, ładna sala,kominek, czyste toalety.   Wcześniej oczywiście rozmawiałam z szefowa na temat rzekomego cateringi w tym lokalu, a nawet poprosiłam o pokazanie mi kuchni.  Pani niechętnie ale pozwoliła mi wejść  na zaplecze.  Otóż kuchnia jest i to ładna i duża wykafelkowana bardzo czysta profesjonalna, a jak się potem przekonałam jedzenie było naprawdę dobre i świeże.
Piszę o tym ponieważ Pani, która jako pierwsza zabrała głos w tym forum napisała nieprawdę, bo kto o zdrowych zmysłach posiadając taką kuchnię bawił by się w rzekomy catering.  Z pewnością dołożyła Pani właścicielowi ale także wprowadziła Pani sporo osób w błąd.  Opinie przecież powinny służyć wszystkim nam w dokonywaniu właściwego wyboru.  Lokal godny polecenia. 

Offline narmarz
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 24.12.2012
Odp: DOM PRZYJEC ROMA CHORZÓW
« Odpowiedź #18 dnia: 21 Stycznia 2013, 16:45 »
 W grudniu 2012 roku organizowałam przyjęcie weselne w Romie dawnym Romansie. 
Chciałam wszystkich uspokoić.  Obsługa bardzo dobra, sprytna wszystkie dania podawano bardzo szybko i co najważniejsze obiad gorący.   Jedzenie bardzo dobre i dużo.  Cena nie wygórowana od osoby płaciłam 180 zł.  Po zakończeniu przyjęcia kelnerzy wszystko zapakowali.  alkohol i napoje mogliśmy zabrac na drugi dzień.  Spokojne mogę polecić dom Przyjęć Roma         

Offline obserwator
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2421
  • data ślubu: trochę czasu minęło
Odp: Restauracja Romans Chorzow
« Odpowiedź #19 dnia: 22 Stycznia 2013, 07:45 »
Pamiętajcie że najbardziej wiarygodne sa opinie osób z większą ilośćią postów !
I nie tylko na jeden temat a na wiele tematów dotyczacych ślubu i wesela :sukienka , foto , obraczki itd



No właśnie. Nadal jestem nie przekonany, kto pisze prawdę. Można jechać do lokalu, zamówić jakieś danie i obserwować personel, ale to za mało. Przyjęcie weselne wymaga większego zaangażowania i samodyscypliny. Obsłużyć jednocześnie, np. 4 osoby, a 50 to wielka różnica.

Offline Seline
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23 sierpień 2014
Odp: Restauracja Romans Chorzow
« Odpowiedź #20 dnia: 19 Stycznia 2014, 21:43 »
jakie macie opinie otej restauracji najlepiej z 2013 roku

Offline nomysz1985
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • data ślubu: 5.07.2014
Odp: Restauracja Romans Chorzow
« Odpowiedź #21 dnia: 7 Czerwca 2014, 11:42 »
zgadzam się w 100 proc.  z negatywnymi opiniami,Ci którym się podobało w w/w restauracji ewidentnie mieli wielkie szczęście. Właścicielka to  pani która sie nie zna ewidentnie na obsłudze klienta,powiedziala mi wprost :"prosze pani liczą się zyski". Ceny z kosmosu jak na ten poziom obsługi ,oszukuje ,że ma własna kuchnie ,uważajcie na tak zwaną umowę ,a raczej wypociny właściela ktory nie ma pojęcia o obowiazkach i prawach organizatora przyjęć. Robią dwa wesela ,albo 2 imprezy w jednym terminie ,a wy dowiadujecie sie w dniu imprezy,doliczaj ą za każdą  godzinię od 22:00 100 zł (jakie wesele kończy się o 22!) paranoja .  mogę wyliczac bez końca ,starsza pani nie mila ,a jej wspolnik to prostak ktory szarpie i wyzywa klientow . Moja sprawa trafi do sądu ,mam nauczke bo oparłam swoja opinię na pięknej okolicy nie słuchając znajomych bo nie chciałam sie sugerować opiniami innych osob . Mogę tylko tyle powiedziec szkoda czasu i pieniedzy na ten bar bo restauracja go napewno nazwac nie mozna . Polecam restauracje :Kamienny kasztel - ROMA MOZE SIE SCHOWAC ! pod kazdym wzgledem ,obsluga pelen profesjonalizm ,menagerka mloda mila kobieta z ktora mozna sie zawsze dogadac. 

Offline monika0007
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 15.08.2015
Odp: Restauracja Romans Chorzow
« Odpowiedź #22 dnia: 18 Stycznia 2015, 13:47 »
Witam
Byłam prawie zdecydowana na organizacje wesela w Romie ale po przeczytaniu wszystkich wpisów mam mętlik w głowie. . .  Wystrój bardzo mi się podoba, właścicielka wydała się bardzo sympatyczna i zapewniała że nie korzystają z cateringu tylko mają własna kuchnie. 
Jeśli ktoś był tam w ostatnim czasie to proszę napisać jak teraz wyglądają imprezy w Romie!!!

Offline zegarynka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • data ślubu: 26,12,2014
Odp: Restauracja Romans Chorzow
« Odpowiedź #23 dnia: 19 Stycznia 2015, 19:26 »
w dniu 26. 12. 2014 organizowałam wesele w Romie.  Jestem bardzo zadowolona, ponieważ jedzenie było bardzo dobre (robione na miejscu), a obsługa również była bardzo miła.  Moim zdaniem cena 180zł od osoby nie jest wygórowana, zwłaszcza, że impreza trwała 12godzin bez żadnych dodatkowych opłat.  Polecam wszystkim serdecznie.

Offline RouSE
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 31.01.15
Odp: Restauracja Romans Chorzow
« Odpowiedź #24 dnia: 7 Lutego 2015, 17:57 »
Pod koniec stycznia więc zaledwie tydzień temu odbyło się moje wesele.  Wcześniej nie czytałam żadnych opinii o tym miejscu, dopiero dzisiaj postanowiłam poprzeglądać co nieco z ciekawości i szczerze powiem, że z większością komentarzy się nie zgadzam.  Z wesela jestem zadowolona, jedzenie było gotowane na miejscu, i mnie osobiście smakowało.  Co do wystroju itp.  nie będę się wypowiadała bo to kwestia gustu, ale obsługa była schludna i spełniała swoje zadanie.  Jak dla mnie miejsce zasługuje na +.  Pozdrawiam

Offline yennekra
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
Odp: Restauracja Romans Chorzow
« Odpowiedź #25 dnia: 21 Maja 2015, 20:42 »
Witam wszystkich, nie miałam w Romie wesela ale w tym roku odbyła się tutaj komunia mojej córki.  Przez długi czas szukałam w internecie opinii na temat rożnych lokali, dlatego postanowiłam się wypowiedzieć, być może komuś się przyda moja opinia.  Z uroczystości jestem bardzo zadowolona, potwierdzam że jedzenie jest gotowane na miejscu oraz jest bardzo smaczne.  W mojej opinii obsługa była jak najbardziej ok i z pełną świadomością mogę polecić to miejsce.  Pozdrawiam Yennekra

Offline Bambolek
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Restauracja Romans Chorzow
« Odpowiedź #26 dnia: 17 Czerwca 2016, 18:25 »
Pozwolę sobie odkopać temat, w maju organizowałam przyjęcie komunijne dla swojej córeczki właśnie w Romie i prawdę mówiąc jestem zadowolona. Mimo kilku komunii odbywających się w tym samym czasie obsłużono nas bardzo sprawnie i jestem całkiem zadowolona. :)