e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Zespół Fenix ze Stargardu Szczecińskiego - opinie:)  (Przeczytany 1038 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline chomiczek Mężczyzna

• nowicjusz
  • data ślubu: 17.06.2010
Witam!

Szukam dobrego zespołu na wesele:) Słyszał ktoś z Was o zespole Fenix ze Stargardu Szczecińskiego (dwóch panów i jedna pani)? Polecacie ten zespół?

Pozdrawiam!

Offline obserwator

• maniak
  • data ślubu: trochę czasu minęło
Chyba jakoś mało znany jest ten zespół. A może nie ma jeszcze wrogów i dlatego taka cisza w eterze? :D

Offline Marcin28

• nowicjusz
Zespół Fenix ale ze Szczecina - trzech panów - to mogę polecić z czystym sumieniem. Bawiłem się na jednym weselu, gdzie oni grali - świetna muzyka.

Offline joanna_ro Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 21.07.2007
Ja rowniez znam zespol Fenix, ale wymieniony przez Marcina, trzech panow. Grali na moim weselu. Sa rewelacyjni, goscie byli pod wielkim wrazeniem. Bardzo profesjonalnie poprowadzili zabawe. Polecam

Offline chomiczek Mężczyzna

• nowicjusz
  • data ślubu: 17.06.2010
Szkoda, że nikt go nie zna.  Ogólnie ten zespół się nie ogłasza bo terminarz ma zajęty do 2012.  Każdy weekend - a że biorę ślub w czwartek więc się załapałem.  Ogólnie bardzo fajnie wrażenie odniosłem po spotkaniu.  Pan pokazał bardzo dużo filmów z różnych wesel ale wiecie jak to jest z filmami - każdy pokaże tylko najlepsze momenty.

Pozdrawiam!

Offline obserwator

• maniak
  • data ślubu: trochę czasu minęło
Jak mają wszystkie terminy zajęte do 2012 roku to widocznie w promieniu 100 km od nich nie ma żadnego innego zespołu!. chomiczek wyluuuuuuuuzuj  :D :D :D

Offline GeriavitDrinker Mężczyzna

• użytkownik
Do 2012 ? Z połowa imprez pewnie odpadnie   :cool:
« Ostatnia zmiana: 3 września 2009, 10:42 wysłana przez GeriavitDrinker »