Autor Wątek: Wesele w Millenium w Osielsku polecam  (Przeczytany 10726 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kasia777
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2010
Wesele w Millenium w Osielsku polecam
« dnia: 22 Sierpnia 2009, 02:37 »
Polecam szczerze. . .  Byliśmy w tym roku na weselu (około 100osób) w Millenium - pełen profesjonalizm pod każdym względem.  Nic dodać nic ująć:) Świetna organizacja, jedzenie wyśmienite i dużo.  Przemiłe osoby tam pracujące - poczuliśmy się jak w rodzinie. . .  Pani Ewa - byliśmy pod wielkim wrażeniem, niesamowicie zaangażowana i zarazem profesjonalna.  Kelnerzy m. in.  p. Gosia również przesympatyczna.  Nie przypuszczaliśmy, że to miejsce przypadnie nam do gustu.  Sala jest bardzo ładna i jasna, klasyczna i idealna na wesele.  Podobno już w tym roku będzie powiększona, a być może już w przyszłym roku oddadzą do użytku powstającą w innej części hotelu ponoć bardzo piękną i ekskluzywną salę.  Podobno w "Panu Tadeuszu" też jest smacznie i pewnie równie świetni ludzie tam pracują, ale styl dworkowy nam nie odpowiada.  Nasze wesele dopiero za rok - nie możemy się doczekać!
 

Offline japcio

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 23884
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2009
Odp: Wesele w Millenium w Osielsku polecam
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Sierpnia 2009, 10:50 »
A nam nie chcieli zorganizować wesela na 100 osób, bo podobno takich dużych nie robią.......

Offline agnieszkakad
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2010 lub 2011
Odp: Wesele w Millenium w Osielsku polecam
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Sierpnia 2009, 01:19 »
Jakaś zła informacja. . .  Zawsze trzeba z managerem rozmawiać. . .  A może było to związane z jakimś remontem?
Też byłam tam na weselu (siostry:) - było chyba ok.  90 osób, ale nie jestem pewna i jeszcze było miejsce) rok temu i było wyśmienicie.  Chyba chcemy mieć tą samą orkiestrę i lokal.  Jedzenie jest bardzo ważne na takiej imprezie.  Nam bardzo smakowało, orkiestra też zachwalała.  Wszystko było zorganizowane na 5+
Polecamy

Offline ela

  • Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 22579
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.08.2005
Odp: Wesele w Millenium w Osielsku polecam
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Sierpnia 2009, 11:04 »
agnieszkakad byłas tam tylko na weselu u siostry a jaka zorientowana jesteś :) ...tak samo jak kasia777   :)
Nie piszecie z tego samego komputera ...IP ?
Tak pytam z ciekawosci jako moderator który moze sprawdzic numer IP  :)

Pozdrawiam :)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dziewczyny szukacie sali pamietajcie że najprawdziwsze są komentarze osób które już mają wiecej wypowiedzi a nie tylklo jedna czy 5 na ten sam temat !  Osób które pisały nie tylko na temat sali ale tez np . o sukience, przygotowaniach czy innych rzeczach !
czesto własicielie , pracownicy zachwalają swoje lokale a jak wiadomo zawsze będa to same superlatywy :)
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline kasia.mrozik

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 43
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25.12.2010
Odp: Wesele w Millenium w Osielsku polecam
« Odpowiedź #4 dnia: 23 Sierpnia 2009, 13:24 »
Aaaa  :)
To ja nie wiedziałam że trzeba patrzec na uzytkowników z większą ilośćią postów  ::)

To czekam na więcej opini :)

Offline Mysikróliczek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 17269
Odp: Wesele w Millenium w Osielsku polecam
« Odpowiedź #5 dnia: 23 Sierpnia 2009, 13:47 »
Jak wyszukacie w google "Dwór Pan Tadeusz" lub/i "Hotel Millenium bydgoszcz" to wyraźnie widać, że hotele współpracują ze sobą więc osoba polecająca i jedno i drugie miejsce stanowczo stosuję samoreklamę! Na pierwszej stronie jest odnośnik do drugiego miejsca i na odwrót!

Dziewczyny nie dawajcie się nabierać na takie rzeczy. A tym paniom chyba powinniśmy podziękować za udzielanie się na forum.

PS. Wrrr, jak ja nienawidzę samoreklamy :boks_4:

Offline agnieszkakad
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2010 lub 2011
Odp: Wesele w Millenium w Osielsku polecam
« Odpowiedź #6 dnia: 23 Sierpnia 2009, 21:49 »
Oczywiście, że piszemy z tego samego komputera.  Kasia777 to moja przyjaciółka.  No może rzeczywiście trochę przesłodziłyśmy, a o sukienkach to chętnie popiszemy; dopiero się zalogowałyśmy tak więc dajcie trochę czasu.  Wydaje mi się,że od rezerwacji sali chyba trzeba zacząć przygotowania.  Wybrałam to miejsce, bo jest sprawdzone.  Aczkolwiek na niedzielny obiad wolę wybrać się do centrum miasta, spacer itd.  Szczerze mówiąc to zastanawiałam się jeszcze nad Gazdówką, byliśmy tam na obiedzie i było bardzo smacznie, ale ta sala jest niestety nie w moim stylu.  A wy jaki lokal polecacie?
 

Offline ela

  • Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 22579
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.08.2005
Odp: Wesele w Millenium w Osielsku polecam
« Odpowiedź #7 dnia: 23 Sierpnia 2009, 21:51 »
Mysikróliczek    chyba sprawa jest wyjaśniona  ;D
Mamy samoreklamę  :P


agnieszkakad nawet nie sprawdzałam waszego IP , czekałam aż sama się przyznasz i zaczniesz tłumaczyć :)

Sprawa zamknięta - proszę o kolejne opinie , tym razem wiarygodne !
« Ostatnia zmiana: 23 Sierpnia 2009, 21:54 wysłana przez ela »
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline asiul
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 402
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 17.07.2010
Odp: Wesele w Millenium w Osielsku polecam
« Odpowiedź #8 dnia: 2 Października 2009, 02:03 »
ja opinii nie wygłoszę, bo moje wesele w millenium dopiero w przyszłym roku, ale jestem pod wrażeniem organizacji już teraz.  pani manager podbiła moje serce, bardzo profesjonalnie podeszła i była. . .  hmmm jakby to ująć. . .  bardzo skoncentrowana na mnie, moich planach i marzeniach.  umówiłyśmy się, że przed weselem zaprosi florystkę, z którą wspólnie ustalimy kolor wystroju.  co dla mnie bardzo ważne - w tym hotelu odeszło się już podobno zupełnie od dla mnie tandetnej tradycji - nie ma żadnych obrczek styropianowych albo innych gołąbkó z krepiny w wystroju - tylko żywe kwiaty.  na razie oglądałam propozycje, bardzo ładnie to wygląda.  co do remontu - faktycznie się odbywa, przebudowana ma być też recepcja, która trochę 'zachodzi' na salę weselną, dlatego jestem umówiona z panią Ewą, że zadzwoni po remoncie, żebym mogła przyjachać i zobaczyć, jak wszystko jest pozmieniane.  być może gotowa będzie też druga sala obok, ale obiecano mi, że na pewno innego wesela w tym samym czasie nie będzie - bo i personelu brak.  ogólnie na razie jestem zachwycona, menu znam tylko na papierze, więc co do smakowitości nie mogę się wypowiedzieć :)

Offline patrysiaN89
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.08.2012
Odp: Wesele w Millenium w Osielsku polecam
« Odpowiedź #9 dnia: 28 Lutego 2012, 18:45 »
Witam, w tym roku moje wesele odbędzie się w Hotelu Pan Tadeusz( hotel Millenium) może ktoś napisze jakieś bardziej aktualne wiadomości na temat tego miejsca? Pozdrawiam :)

Offline mberry91

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 81
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 15 sierpnia 2014
Odp: Wesele w Millenium w Osielsku polecam
« Odpowiedź #10 dnia: 30 Listopada 2012, 23:29 »
My nasze wesele planujemy na sierpień 2014 i urzekł nas hotel pan Tadeusz (milenium).  Tylko jestem ciekawa czy organizuje wesele na 100-110 gosci, bo czytalam opinie, ze to za duzo, zas na stronie jest napisane ze sala pomiesci 150 osob.  Jestem ciekawa waszych opini :)



Offline s-b
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18-05-2013
Odp: Wesele w Millenium w Osielsku polecam
« Odpowiedź #11 dnia: 5 Grudnia 2012, 21:28 »
Z tego co wiem to Hotel Pan Tadeusz wzbogacił się w tym roku o nową salę- nie pamiętam dokładnie na ile jest osób, ale po jej wielkości mogę strzelić że te 130-140 się zmieści.  Sala bardzo ładna, przestrzenna, jasna, gustownie urządzona.  Cena ok.  200 zl za osobę (dowiadywałam się latem, może się zmieniło coś), Nam nie odpowiadało menu i cena więc zrezygnowaliśmy, ale myślę ze miejsce jest warte uwagi.

Offline Precelek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2859
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.06.2011
Odp: Wesele w Millenium w Osielsku polecam
« Odpowiedź #12 dnia: 9 Grudnia 2012, 10:41 »
Mnie nie przestaną zadziwiać opinie niby gości, którzy dokładnie znają imiona kelnerów i menadżerów :D



Never run faster than your guardian angel can fly ....

Offline Mandinka

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 361
  • Płeć: Kobieta
  • nothing really matters
  • data ślubu: 29.06.2013
Odp: Wesele w Millenium w Osielsku polecam
« Odpowiedź #13 dnia: 3 Stycznia 2013, 14:46 »
Dziś podpisaliśmy umowę z hotelem Pan Tadeusz :) Nasze wesele odbędzie się na nowej sali bankietowej. W wątku 2013stek wrzuciłam zdjęcia ;) Cena - 190zł za osobę, bez żadnych dodatkowych kosztów. Na razie mogę wypowiadać się w samych superlatywach - pani manager bardzo miła, jest miejsce żeby wyjść na zewnątrz, sala jest efektowna. Nie mogę się doczekać :D

Offline Precelek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2859
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.06.2011
Odp: Wesele w Millenium w Osielsku polecam
« Odpowiedź #14 dnia: 3 Stycznia 2013, 16:04 »
Gratulacje :)



Never run faster than your guardian angel can fly ....

Offline Iza i Marcin

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 41
  • data ślubu: 14.06.2014
Odp: Wesele w Millenium w Osielsku polecam
« Odpowiedź #15 dnia: 1 Lipca 2013, 10:01 »
ktoś jeszcze coś mógłby napisać o tym miejscu ??


Offline Mandinka

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 361
  • Płeć: Kobieta
  • nothing really matters
  • data ślubu: 29.06.2013
Odp: Wesele w Millenium w Osielsku polecam
« Odpowiedź #16 dnia: 2 Lipca 2013, 11:12 »
Polecam hotel "Pan Tadeusz" (dawne Millenium) w Osielsku.
W sobotę odbyło się tam nasze wesele.
Przed imprezą kontakt i współpraca z managerką - WZOROWE! Pani Ewa wypytywała o wszystkie szczegóły, wszystko z nami uzgadniała. Była pomocna, rzeczowa, a przy tym bardzo sympatyczna i cierpliwa. Nie było problemu z daniami wegetariańskimi dla 3-ech osób, można było wprowadzić do proponowanego przez nich menu pewne zmiany.
W dniu wesela również wszystko na najwyższym poziomie. Sala wyglądała przepięknie. Jedzenie przepyszne i było go naprawdę dużo. Nie do przejedzenia :) Co prawda ja z nerwów zjadłam tylko zupy (przy obiedzie i o 1:30), ale wszyscy goście zachwalali. A mieliśmy wśród gości kucharzy i oni również mówili, że jedzenie dobre.
W prezencie od hotelu mieliśmy do dyspozycji pokój w którym czekał na nas szampan i życzenia od lokalu. To pewnie standard, ale było to miłe :)
Nazajutrz po imprezie wszystko dostaliśmy spakowane. A było tego mnóstwo. Oprócz spakowanych mięs, sałatek, przystawek itp. dostaliśmy nawet wielki bochenek chleba którym witali nas rodzice ;-) Zebrali również niedopite flaszki, wina i napoje, a nawet puste flaszki, żebyśmy mogli sobie policzyć czy nic nie zginęło. No masakryczna uczciwość :D Zabierając wszystko z lokalu musieliśmy jeździć dwa razy bo żarcie nie zmieściło nam się do samochodu - nawet przy złożonych tylnych siedzeniach. Przy rozliczeniu również miła niespodzianka - rodzice Łukasza zarezerwowali sobie tam pokój z którego w końcu nie korzystali i odliczyli nam to od kosztów, choć jak wiadomo - nie musieli.

OGÓLNIE JESTEM MEGA ZADOWOLONA Z HOTELU PAN TADEUSZ I SZCZERZE POLECAM WSZYSTKIM KTÓRZY MAJĄ WESELE JESZCZE PRZED SOBĄ!

Offline Kingaf
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2015
Odp: Wesele w Millenium w Osielsku polecam
« Odpowiedź #17 dnia: 18 Września 2013, 15:10 »
Witajcie :)
Wczoraj z narzeczonym  byliśmy w Panu Tadeuszu dawniej Millenium, sala zrobiła na nas ogromne wrażenie jest klasyczna bez żadnych zbędnych udziwnień.  Jeśli chodzi o ceny uważam,że też są na dobrym poziomie.

Mam do was jedno pytanie do osób które były albo do osób które planują tam wesele na ok 115 osób? Czy  myślicie, że ta sala pomieści tyle osób w taki sposób, żeby nie było ścisku ani większego tłoku na parkiecie.
Proszę was o radę, bo zakochaliśmy się w tej sali.
Pozdrawiam
Kinga

Offline Mandinka

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 361
  • Płeć: Kobieta
  • nothing really matters
  • data ślubu: 29.06.2013
Odp: Wesele w Millenium w Osielsku polecam
« Odpowiedź #18 dnia: 21 Września 2013, 22:31 »
Kinga, rozumiem, że chodzi o nową salę? :)
Nasze wesele odbyło się tam w czerwcu. Mieliśmy 60 osób i na moje było jeszcze spoooro miejsca. Stoły można było postawić za kolumnami to od razu parkiet by się większy zrobił, ale dla naszej ilości gości nie było to potrzebne.

No i nie oszukujmy się - jak się zaprasza 115 osób to nie ma bata - nigdy nie jest tak, że wszyscy przyjdą. My zaprosiliśmy ponad 70 osób, wszyscy niby "pewniaki", ale zawsze się zdarzą jakieś porody, zaawansowane ciąże i mniej wyszukane powody dla których niektórzy nie będą mogli się pojawić. Ja wspominam Hotel Pan Tadeusz bardzo dobrze, aż Wam zazdroszczę, że Wasze wesele jest jeszcze przed Wami. W moim żonkowym temacie mam parę zdjęć z wesela, luknij sobie :)

Offline Iza i Marcin

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 41
  • data ślubu: 14.06.2014
Odp: Wesele w Millenium w Osielsku polecam
« Odpowiedź #19 dnia: 18 Czerwca 2014, 12:16 »
Witajcie

My również mieliśmy 14-06-2014 wesele w Hotelu Pan Tadeusz (byłe Millenium) na nowej sali.

POLECAMY!!!!!

Wszystko rewelacyjnie wyszło, jedzenie przepyszne. To są profesjonaliści, Pani manager Ewa - o wszystko dokładnie wypytała, podpowiedziała co i jak żeby lepiej wyszło, także super pomocna była i przy tym bardzooo sympatyczna :)
Hotel dostosował się do naszych próśb i oczekiwań.
Cena ustalona za osobę była ceną ostateczną, już nie było żadnych dodatkowych ukrytych kosztów.

Jak ktoś chce wesele na poziomie pod każdym względem to zdecydowanie polecamy ten hotel.

Na nas też w pokoju czekał szampan i życzenia  :)

POLECAMY !!!!


Offline doksik86
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6878
  • data ślubu: 06.09.2014
Odp: Wesele w Millenium w Osielsku polecam
« Odpowiedź #20 dnia: 19 Czerwca 2014, 19:39 »
PANI Ewa wraz z mężem są WLASCICIELAMIN zarówno Hotelu jak i Dworu Pan Tadeusz ;-) kolejny raz czytam pani manager, a ta kobieta wsadzila tam kupę kasy, a przede wszystkim inwencji twórczej, bo cały dwór urządzają sama, wg własnego projektu :-) nowa salę w hotelu z tego co wiem też ;-)


Offline Mandinka

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 361
  • Płeć: Kobieta
  • nothing really matters
  • data ślubu: 29.06.2013
Odp: Wesele w Millenium w Osielsku polecam
« Odpowiedź #21 dnia: 21 Sierpnia 2014, 22:35 »
Ale to chyba nie ta sama Pani Ewa :) Bo żonę właściciela widziałam i to nie z nią rozmawialiśmy.

Offline doksik86
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6878
  • data ślubu: 06.09.2014
Odp: Wesele w Millenium w Osielsku polecam
« Odpowiedź #22 dnia: 22 Sierpnia 2014, 07:41 »
Taka z czarnymi długimi włosami ;-) bardzo szczupła.


Offline Marcyś25
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 02.06.2018
  • Skąd:: Bydgoszcz
Odp: Wesele w Millenium w Osielsku polecam
« Odpowiedź #23 dnia: 2 Października 2016, 16:28 »
Heej ma ktos hakies.noww informacje na temat pana tedeusza? Jakie jedzenie i ceny?