Autor Wątek: dj Krzysztof  (Przeczytany 5595 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline asia-kicek
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 4/09/2010
dj Krzysztof
« dnia: 20 Sierpnia 2009, 23:14 »
Znalezlismy Dj Krzysztofa z Bydgoszczy, mam pytanie czy macie jakies opinie o jego impreach??? Prosze o odpowiedzi bo nie wiemy czy decydowac sie na niego.

Offline Andżela
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
Odp: dj Krzysztof
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Sierpnia 2009, 13:04 »
Krzysiek grał na naszym Weselu i super się sprawdził. Byłam na kilku weselach na których grali DJ i on przebił ich wszystkich ,oświetleniem,nagłośnieniem,muzyką a przede wszystkim prowadzeniem zabawy.   

Offline Karol R
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • data ślubu: 15.08.2009
Odp: dj Krzysztof
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Sierpnia 2009, 15:40 »
15. 08. 2009 Krzysiek był wodzirejem na naszym weselu,które odbyło się w restauracji "Ogniem i Mieczem" w Bydgoszczy.  O tym jak świetnie spisał się w swojej roli można mówić długo. . . Już kiedy pierwszy raz spotkaliśmy się z Krzyśkiem w celu dogadania jak wyglądać ma nasze wesele wiedzieliśmy,że będzie rewelacyjnie. Jest to DJ który nie narzuca tego co ma byc grane na weselu,cierpliwie słucha tego co młoda para chciałaby usłyszeć z głośników w ich najważniejszym dniu i ewentualnie podsuwa własne pomysły. Utwory grane są w oryginalnych wersjach wykonawców a nie interpretacjach innych zespołów. Krzysztof potrafi doskonale poderwać weselników do wspólnej zabawy a przeróżne gadżety i pomysły którymi dysponuje sprawiają że weselnikom uśmiech nie schodzi z twarzy. Dodatkowo efekty świetlne które potrafi umiejętnie zastosować nadają odpowiedniego klimatu całej imprezie. Polecamy gorąco Krzyśka bo to poprostu człowiek, który doskonale wykonuje swoja pracę i potrafi każdego poderwać do wspólnej zabawy.   

Offline carollaa

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5375
  • Płeć: Kobieta
Odp: dj Krzysztof
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Sierpnia 2009, 20:39 »
Na weselu z nim nie byłam, ale na poprawinach to i owszem - zabawa była super :)



Offline johns
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 30.05.2008
Odp: dj Krzysztof
« Odpowiedź #4 dnia: 30 Sierpnia 2009, 11:53 »
Witam, Dj Krzysztof prowadził nasze wesele 30. 05. 2008 roku.  Nie było za dużo gości, lecz wszyscy miło i ciepło wspominamy tę uroczystość.  Ciepła i rodzinna atmosfera wprowadzona przez naszego DJ spowodowała, ze wszyscy świetnie się bawili.  Krzysztof cechuje się wyczuciem chwili, wyczuciem towarzystwa i serowaniem odpowiedniej muzyki wedle upodobań gości.  Miła aparycja i rodzinny głos oraz zapowiedzi piosenek powodowały, że mało osób zostawało przy stołach.   Ponadto nasz DJ pomimo małej ilości osób potrafił integrować dwie rodziny w jedną całość.  
Nie mogę również zapomnieć o gadżetach " ze smakiem " typu kapelusze odpowiednie do serwowanej muzyki, miłe zabawy oraz świetnie prowadzone oczepiny.  
Dj Krzysztof podczas wesela doskonale rozumie się z kelnerami oraz obsługą foto, przez co świetnie tworzy całość obstawy multimedialnej.
Jednym słowem polecam i gorąco wspominam moje wesele, gdyż DJ Krzysztof wie co robi i wykonuje to w rewelacyjny sposób potrafiąc dostosować się do wszystkich osób.


 johns 2 posty na forum i odrazu referaty o tym dj-u ?  Wypowiedz niczym CV zachwalające własna osobę  ? Bedziemy Ciebie obserwowac ;)
« Ostatnia zmiana: 30 Sierpnia 2009, 12:15 wysłana przez ela »

Offline halinkas

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 40
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.12.2007 już po :-)
Odp: dj Krzysztof
« Odpowiedź #5 dnia: 1 Września 2009, 14:57 »
faktycznie....  oba teksty o dj krzysztofie - jakby żywcem wyjęte z cv.  czytam i nadziwić się nie mogę, że są tak dobrze "zredagowane". - oj pozazdrościć.
ja juz "dawno" po swoim weselisku, też prowadzonym przez dj (którego  notabene znalazłam na tym forum) - tez bym "swojego "zachwalała, ale takie "peany " na "cześć i ku chwale " ? - pozazdrościć, oj pozazdrościć.

Offline asia-kicek
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 4/09/2010
Odp: dj Krzysztof
« Odpowiedź #6 dnia: 1 Września 2009, 22:41 »
co mialas na mysli piszac ten post bo nie do konca rozumiem. mozesz powiedziec cos wiecej

Offline ela

  • Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 22579
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.08.2005
Odp: dj Krzysztof
« Odpowiedź #7 dnia: 1 Września 2009, 23:02 »
asia-kicek   chodzi o to że w wiekszosci przypadków uzytkowicy którzy mają jedne-dwa posty i tak kogoś zachwalają nie są wiarygodni !
Zawsze pod uwagę trzeba brac osoby z wiekszym "stazem" postowym :)

A zresztą pomysl sama...czy jak byc miała zachwalac czy to dj-a czy salę , kamezryste to czy wypowiedz była by aż taka idealnie napisana ?
Czy bys poprostu napisała ..."dj spisął sie wsietnie . jestem bardzo zadowolona z prowadzenia wesela. Nikt sie nie nudził , było super" ...Polski zwykły jezyk :)
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline Krzysiek231

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: dj Krzysztof
« Odpowiedź #8 dnia: 2 Września 2009, 09:20 »
Witam

Rzadko bywam na tym forum i w ogóle na forach ślubnych/weselnych.
Dostałem info z "branży", że od jakiegoś czasu widnieje wątek tutaj na mój
temat.  Wywołany do tablicy odpowiadam.  Opinie johns i Karol R zostały napisane
przez autorów bez mojego udziału.  Sprawdziłem w kalendarzu i kojarząc pewne fakty mogę potwierdzić, że prowadziłem
wesele u tych Państwa.  Pozostałe osoby nie wpisały dat więc trudno mi się
ustosunkować.

Moja uwaga jest taka, aby nie sugerować się opiniami na forach, a wykazać
odrobinę zaangażowania i spotkać się osobiście jeśli to możliwe.

Przy okazji dzięki wszystkim za miłe słowa. 

Pozdrawiam wszystkich Forumowiczów
"Muzyka to najlepszy lek, ona jest jak w długiej trasie piąty bieg".      (Budka Suflera - Piąty bieg)

Offline incognito
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 73
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: czerwiec 2010r. :)
Odp: dj Krzysztof
« Odpowiedź #9 dnia: 28 Września 2009, 22:21 »
asia-kicek  :) Też się zastanawiamy, bo wrażenia po pierwszym spotkaniu baaardzo pozytywne ;)

Pozdrawiam!

Offline kwachu1111
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 26.09.2009
Odp: dj Krzysztof
« Odpowiedź #10 dnia: 5 Października 2009, 16:54 »
 Krzysztof grał na naszym weselu 26. 09. 2009 w restauracji Adagio.
Jesteśmy zadowoleni z wyboru Krzysztofa. Nie zawiedliśmy się.  Świetnie poprowadził naszą zabawę weselną,goście dobrze się bawili.  Ma dobre pomysły na rozkręcenie i poprowadzenie imprezy.  Dzięki Krzysiek i pozdrawiamy

Offline Xao

  • Psychedelicious
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 23
  • data ślubu: 17-07-2010
Odp: dj Krzysztof
« Odpowiedź #11 dnia: 6 Października 2009, 12:11 »
Moim zdaniem dj Krzysztof sam siebie chwali.
;-) ;D
Proszę zwrócić uwagę, że każda opinia bardzo schlebiająca temu dj jest wystawiana przez mężczyznę i każdy z nich ma mało napisanych postów.
Jednak być może ten dj rzeczywiście jest świetny tylko nie potrzebnie robi sobie samoreklamę.
My zaufamy jednak dj Starsky, który nie reklamuje sam siebie, ale za to wszyscy go polecają. Nie słyszałam jeszcze żadnej negatywnej opinii na jego temat, a pozytywnych mnóstwo

Całuski Xao

Offline Krzysiek231

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: dj Krzysztof
« Odpowiedź #12 dnia: 7 Października 2009, 07:49 »
Witam ponownie.

W związku z kolejną uwagą powtarzam, że wszystkie opinie pisane są przez autorów.  Po każdym weselu prowadzonym przeze mnie proszę o wystawienie referencji.  Niektóre Pary zamieszczają je na mojej stronie inne na forach.  Inne przesyłają podziękowania, pocztą lub e-mailem. 

A propo tak dla równowagi niech ktoś się zgłosi totalnie nie zadowolony  :P, żebym wiedział co w swojej pracy muszę poprawić, ale wtedy też proszę o konkrety dotyczące daty, miejsca, itd.
"Muzyka to najlepszy lek, ona jest jak w długiej trasie piąty bieg".      (Budka Suflera - Piąty bieg)

Offline Xao

  • Psychedelicious
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 23
  • data ślubu: 17-07-2010
Odp: dj Krzysztof
« Odpowiedź #13 dnia: 7 Października 2009, 12:21 »
Krzysiek 231 a do kogo kierujesz podpis pod zdjęciem "Było cymbalistów wielu lecz nikt nie dał rady temu"
 ???
oj oj
Całuski Xao

Offline Krzysiek231

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: dj Krzysztof
« Odpowiedź #14 dnia: 7 Października 2009, 21:08 »
 do całego wszechświata :):):)
"Muzyka to najlepszy lek, ona jest jak w długiej trasie piąty bieg".      (Budka Suflera - Piąty bieg)

Offline herbatka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: dj Krzysztof
« Odpowiedź #15 dnia: 14 Września 2010, 18:56 »
Witam.

Czy ktoś miał ostatnio wesele gdzie grał dj krzysztof i może coś opowiedzieć?

Offline asia-kicek
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 4/09/2010
Odp: dj Krzysztof
« Odpowiedź #16 dnia: 16 Września 2010, 12:02 »
Dj Krzysztof gral na naszym weselu 4.09.2010. Mial trudne zadanie do wykonania poniewaz nie bylo wielu gosci (40 osob) a w dodatku 11 osob to byli Anglicy.  Krzysztof stworzyl taka atmosfere o jakiej tylko mozna marzyc na weselu. Nie trzeba bylo nikogo wyciagac na parkiet bo slyszac taka muzyke jaka serwowal Krzysiek nogi same sie rwaly do tanca.

Offline malgosieńka

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 32
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28.05.2011
Odp: dj Krzysztof
« Odpowiedź #17 dnia: 16 Września 2010, 19:25 »
Witam Cię Krzysztofie.
Czy mógłbyś mi pomóc z wyborem pierwszego utworu na wesele....aha masz wolny termin 28.05.2011?

Offline małami1985

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
Odp: dj Krzysztof
« Odpowiedź #18 dnia: 21 Września 2010, 22:42 »
Ludziska jak się ma cena za DJ w stosunku do ceny za zespół?

Offline megi4507
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Płeć: Kobieta
Odp: dj Krzysztof
« Odpowiedź #19 dnia: 7 Października 2010, 16:25 »
jejku jaka dyskusja się rozwinęła. 
Moim zdaniem  jest  3 fajnych dj z bydgoszczy, wśród nich dj krzysztof. 
Starsky się nie reklamuje - bo nie musi -proste. 
Wybór często jest również podyktowany ceną za usługę.

A jeśli chodzi o różnice dj a zespół to to wygląda to tak

dj (od 1000 do 2500 zł) - w zależności od wyboru dj w ogóle nie mówie o tych "3" co mam na myśli

Zespół, ale taki co nie gra disco polo i z podkładu to 2000-4000 w zależności od składu.  Tak to wygląda mili Państwo :-)

Offline incognito
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 73
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: czerwiec 2010r. :)
Odp: dj Krzysztof
« Odpowiedź #20 dnia: 17 Października 2010, 23:06 »
A ja żałuję, że się na dj Krzysztofa nie zdecydowaliśmy :( Zasugerowaliśmy się marką i wybraliśmy jednego z członków grupy Starskiego, choć nad dj Krzysztofem się długo zastanawialiśmy. Niestety wybraliśmy kogoś innego i...nie dał rady. Skarżyć nie chce, bo sam dj od razu przyznał, że "coś poszło nie tak". Chciałam Was jednak uprzedzić, żebyście nie myśleli, że współpracownicy Starskiego zapewnią Wam tak samo dobrą zabawę jak sam Starsky, który jak czytam, jest w tej branży prawdziwym wyjadaczem. Każdy dj ma swój własny styl i doświadczenie - po tylu spotkaniach z różnymi djami przed ślubem, dochodzę do wniosku, że nawet długa rozmowa podczas pierwszego spotkania, nie powie tak naprawdę za wiele o tym, jak Wasze wesele będzie faktycznie poprowadzone...Do teraz zastanawiamy się z mężem, czy przyczyna niepowodzenia naszego wodzireja była spowodowana alkoholem, czy jakąś inną niedyspozycją...Jesteśmy zawiedzeni, ale na nasze pocieszenie samemu naszemu djowi też było wstyd...Cóż, więc trzymam kciuki za trafny wybór przyszłych par młodych!