Autor Wątek: dodatki agora 29-02  (Przeczytany 4267 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline malpeczkaka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26 września 2009
dodatki agora 29-02
« dnia: 20 Sierpnia 2009, 14:28 »
Witam wszytskie forumowiczki:)
Mam ogromny dylemat juz całkiem zgłupiałam przeglądając setki dodatków do mojej sukni

2 ga suknia 2 kolekcji nr 2.
Suknia jest koloru białego ja jestem farbowaną blondynka z balejażem (dużo blondu troche pasemek brązowych) włosy średnie do ramion, twarz okrągława , 170cm wzrostu, oczy piwne, karnacja jest i będzie po opalaniu więc ciemna

Jaka wg Was by pasowała bizuteria i fryzura? Chciałam krecone włoski z jednej strony upięte i kwiat we włosy tylko nie wiem jeszcze jaki, poza tym przy kupnie sukienki kupiłam welon (za namową oczywiscie sprzedawczyni) i w sumie to chciałabym mieć go na ślubie ale boje się ze za dużo tego wszytskiego będzie.  co myśłicie? jaki kwiat by pasował?
Załaczam zdjęcie mojej sukni , od tyłu ma ona kwaiata i chyba do niego trzeba dobierac dodatki np bukiet i kwiat we włosy ? Chociaz jeszcze nie wiem na 100 % czy będe go przypinac, Tak dawno nie widziałam mojej sukienki że juz ni epamietam jak wyglada i mam obawy czy nadal będzie mi si etak podobac

Jełsi chodzi o fryzurę to bardzo mi się podoba ta z kwiatem, ale do okragłej buzi chyba nie bardzo pasuje taka odsłonięta twarz, więc może bym ja połączyła z tymi kolejnymi fryzurami gdzie włosy tochę zachodza na twarz.  Bardzo proszę o opinie, i czy do takiej fryzurki z kwiatem może byc welon taki dosyc krotki czy juz nie?
Bardzo proszę o porady

« Ostatnia zmiana: 20 Sierpnia 2009, 15:05 wysłana przez rybkawiedenka »

Offline malpeczkaka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26 września 2009
Odp: dodatki agora 29-02
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Sierpnia 2009, 11:22 »
hxxp: www. modaslubna-agora. pl/kolekcje2. html zamieszczam link ado sukni

Offline Mysikróliczek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 17269
Odp: dodatki agora 29-02
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Sierpnia 2009, 14:05 »
To może ja pomogę ze zdjęciem :)

Sukienka:



Nie wiem czy bym się zdecydowała na kwiat we włosy, sukienka jest dość bogata, z przodu ma kokardę a z tyłu kwiatki..

Może lepiej do tego upiąć włoski, (ewentualny) welon wpiąć pod koka, a z biżuterii tylko dłuższe kolczyki bym dała, nic na szyję. Musisz uważać żeby nie zrobił się przesyt :) Ale to tylko moja opinia  8)

Offline malpeczkaka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26 września 2009
Odp: dodatki agora 29-02
« Odpowiedź #3 dnia: 21 Sierpnia 2009, 14:50 »
dziękuje za pomoc: ze zdjeciem  ;) i poradę, co do biżu to właśnie tak planowałam: szyja goła, dłużesz kolczyki.  Z kwiatem jeszcze nie wiem co zrobic bo bardzo mi się podoba, na przymiarce mi sprzedawczyni pokazała i fajnie wygladalo, ale moz ei  masz racje, jeszcze musze to przemyslec

nie wiem jeszcze jaki bukiet do tego :-[

Offline Mysikróliczek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 17269
Odp: dodatki agora 29-02
« Odpowiedź #4 dnia: 21 Sierpnia 2009, 15:01 »
Podaj w jakich kolorkach byś chciała to coś Ci tu powklejam i zaproponuję :) A, no i kolor garnituru Młodego też poproszę :)

A co do kwiatka we włosach... Może jakiś delikatny biały? Żeby z suknią stanowił całość?

Offline malpeczkaka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26 września 2009
Odp: dodatki agora 29-02
« Odpowiedź #5 dnia: 25 Sierpnia 2009, 08:51 »
TŻ bedzie miał stalowy garnitur z lekkim połyskiem , włosy czarne, jest niestety niski ja mam 170 ( do tego dojdzie malutki obcasik) a on jakies 173 cm.
Jesli chodzi o kolor to  chciałabym cos pastelowego delikatny róż lub herbaciany, lubie tez kolor nie bieski ale chyba nie bardzo pasuje do mnie.  a poza tym strasza ma sukienke w kolorze zgnilej zieleni z czerwonymi ododatkami wiec z nia chyba tez musze współgrac?
z góry dziękuje za pomoc

Offline Mysikróliczek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 17269
Odp: dodatki agora 29-02
« Odpowiedź #6 dnia: 25 Sierpnia 2009, 12:12 »
Nie jestem przekonana do tego pastelowego bukietu. Żeby dodać trochę koloru, wyrazu dałabym coś takiego - róż i pomarańcz, ale nie pastelowy (i wtedy tez taki kolorek we włosy):



Ten komponowałby się również z mamą:


Bukiecik powinien być prosty, ale wyraźny - przynajmniej ja to tak widzę  :)

Offline malpeczkaka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26 września 2009
Odp: dodatki agora 29-02
« Odpowiedź #7 dnia: 25 Sierpnia 2009, 12:57 »
Dziekuje Mysikróliczek za rady, ładne te bukieciki tylko jakos nie jestm przekonana do takich wyraziostych kolorów.  I małe sprostowanie: starsza - mialam na mysli swiadkowa moją a nie mamę ;)

Offline Mysikróliczek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 17269
Odp: dodatki agora 29-02
« Odpowiedź #8 dnia: 25 Sierpnia 2009, 13:02 »
Heheh, a to Ci numer, mój młodszy brat tak mówi na rodziców przy znajomych  ;D

Może ktoś inny będzie w stanie doradzić coś z pasteli :)

Offline Olgus

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.07.2011
Odp: dodatki agora 29-02
« Odpowiedź #9 dnia: 29 Sierpnia 2009, 18:07 »
Sukienka jest bardzo ładna i dość bogata, więc dużo dodatków nie trzeba, bo tak jak Mysikróliczek napisała będzie za dużo i wcale nie będzie to ładnie wyglądało.  Co do kwiatka to taki jak ten na zdjęciu pasowałby do tej sukni i nie jest zbyt wypasiony więc można wtedy dorzucić
kolczyki i np. bransoletkę a welon podpiąć od spodu.  Aha jeśli miałby być ten kwiat to chyba i bukiet powinien być z w miarę podobnymi kwiatkami i w podobnych kolorkach.  Mi na przykład podobają się pastelowe odcienie i jakoś boję się takich żywych kontrastów ale to tylko moje skromne zdanie :)
Niedawno byłam na weselu gdzie panna młoda miała suknię z kamieniami, kwiatka we włosach kolczyki, bransoletkę i bardzo ładnie to wszystko wyglądało no i się nie gryzło :)
Powodzenia ;)
Aha bukiet raczej skromny bym poleciła ;)

Offline malpeczkaka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26 września 2009
Odp: dodatki agora 29-02
« Odpowiedź #10 dnia: 31 Sierpnia 2009, 15:14 »
A czy wg Was takie bukiety by pasowąły?

Offline Olgus

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.07.2011
Odp: dodatki agora 29-02
« Odpowiedź #11 dnia: 31 Sierpnia 2009, 15:48 »
ten drugi ładniejszy ale chyba wtedy we włosach też musi być różowy? ;)