e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: "wyjście" z domu  (Przeczytany 1031 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline olka0306 Kobieta

"wyjście" z domu
19 Sierpnia 2009, 21:59
Witam, mam mały problem, otóż zespół, który będzie grał na naszym weselu nie przyjezdza pod dom, mnie w sumie nie zależy na tym jakoś specjalnie ale wiem, że moi rodzice by chcieli a skoro oni w wiekszości finansują nam wesele to chciałabym by byli zadowoleni, stąd moje pytanie czy orientujecie się czy są taki grupy czy pojedyńcze osoby które by przyjechały zagrać tylko pod dom z jakimiś dwoma czy trzema instrumentami? Dodam, że jesteśmy ze śląska. Pozdrawiam Ola. 

Offline obserwator

Odp: "wyjście" z domu
20 Sierpnia 2009, 09:23
Są tacy, ale w większości są to osby co grają  po weselach. Na wyprowadzenie idą, kiedy mają wolne i nie grają na żadnej imprezie. Szybciej znajdziesz kogoś, ale około jednego miesiąca przed weselem.  :)

Offline cooltras Mężczyzna

Odp: "wyjście" z domu
23 Sierpnia 2009, 15:59
Dokładnie jw.  Szukając zespołu najlepiej od razu pytać czy grają na wyjście z domu.  A nawet jeśli nie grają to wpisujesz sobie w google ewentualnie szukasz znajomego lub nawet nie studenta jakieś akademii muzycznej albo samouka i zagra ci na pewno bez problemu.

Offline kivi_23 Kobieta

Odp: "wyjście" z domu
27 Września 2009, 20:50
No właśnie jak z tym wyjściem? jakie utowory by się nadawały? moze znacie jakiś zespół?

Offline obserwator

Odp: "wyjście" z domu
28 Września 2009, 07:15
Przy wyjściu gra się przeważnie marsza, a podczas błogosławieństwa "Serdeczną Matkę". Moze być inaczej, ale to kwestia ustaleń. :)

Offline młoda mama Kobieta

  • nowicjusz
  • Total likes: 0
  • data ślubu: dawno , dawno temy był sobie mój ślub. teraz wychodzi za mąż moja mama i przeżywam wszystko od nowa:)
Odp: "wyjście" z domu
29 Kwietnia 2013, 15:31
Przy błogosławieństwie zagrano mi "Pobłogosław mnie matko i ojcze". Najpierw dostałam nagrania od zespołu co grają i wybrałam sobie:)

Jest to tradycja ale nie każdy to chyba musi przechodzić. Mój kuzyn miał Błogosławieństwo w kościele i organista w trakcie grał jakąś pieśń.