e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Ślub w plenerze- proszę o informację i opinię.....Dziekuję  (Przeczytany 2021 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline agtham Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 18.09.2010
Hej! Mam dylemat. . . . . . . otóż, pracuję w branży weselnej, a dokładnie organizuje wesela.  18. 09. 2010r.  mam własne wesele :-) i mam problem, ponieważ chciałabym wprowadzić organizację ślubu w plenerze  na ośrodku wypoczynkowym nad jeziorem, gdzie znajduję się sala. 
Jednocześnie swój ślub także zorganizowałabym w plenerze nad jeziorem koło sali.  Czy ktoś już miał taki ślub? Zanam wszystkie procedury zawiązane z organizacja takiego śłubu, wiem że nie jest łatwo . . . . . .  czy komuś ta sztuka się udała? Bardzo proszę o informacje. . . . i opinie.  Dziekuję

Offline monia

• złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2005
 1)  znajdx ksiedza, który zgodzi sie   na  slub poza kościołem - a dokładniej na szopke, bo slub bedziesz miała dzień  wczesniej w kościele ale bez gosci

2) patrz pkt 1

Offline ika3w Kobieta

• Ilona
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 23.08.2008r
Chyba, że chodzi o cywilny to owszem. USC musi wyrazic zgodę.

Była już forumka ślubująca w plenerze- ania24polska (mam nadzieję, że nie przekręciłam nicku), i na pewno rajdówka. Poszukaj odliczań lub relacji, pewnie dziewczyny coś pisały o załatwieniu formalności.