Autor Wątek: Zespół Blue Bird Bydgoszcz  (Przeczytany 9103 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kamagl@

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 82
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.08.2010
Zespół Blue Bird Bydgoszcz
« dnia: 14 Lipca 2009, 23:15 »
Hej kochani, dzisiaj dostałam namiar na kilka zespołów z Bydgoszczy, ale nie mam zielonego pojęcia, który by tu wybrać:)))
Czy ktoś z WAS zna zespół Blue Bird? Wiem tyle,ze jest ich 5, kobietka śpiewa, a faceci pomagają i grają:))))
Czekam na info!!!!
Kama

Offline visienka

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 101
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10 07 2010
Odp: Zespół Blue Bird Bydgoszcz
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Lipca 2009, 14:28 »
własnie się z nimi kontaktowałam, cenowo to wyższa półka, sierpień niestety maja zajęsty we wrzesniu jeden termin.

Offline Majax2
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 60
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2010
Odp: Zespół Blue Bird Bydgoszcz
« Odpowiedź #2 dnia: 30 Lipca 2009, 18:19 »
Cenowo wyższa polka tzn powyżej 3 tys?

Offline kamagl@

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 82
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.08.2010
Odp: Zespół Blue Bird Bydgoszcz
« Odpowiedź #3 dnia: 31 Lipca 2009, 11:53 »
tak powyzej,chyba ok.3500-4000

Offline Nemezis

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2290
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 3 lipca 2010
Odp: Zespół Blue Bird Bydgoszcz
« Odpowiedź #4 dnia: 3 Sierpnia 2009, 11:42 »
Jak z nimi rozmawialam, to podali cene 3800 zl (na przyszly rok).

Offline Majax2
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 60
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2010
Odp: Zespół Blue Bird Bydgoszcz
« Odpowiedź #5 dnia: 4 Sierpnia 2009, 08:36 »
A zespol axel band zna ktos?

Offline visienka

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 101
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10 07 2010
Odp: Zespół Blue Bird Bydgoszcz
« Odpowiedź #6 dnia: 12 Sierpnia 2009, 20:16 »
znaleźliśmy!!! :) TORUS TRIO
cena bardzo przystępna, sa mobilni tzn.  prowadza równiez biesiade co w naszym przypadku jest bardzo istotne
no i wokale pełen profesjonalizm. . .  tylko w terminarz baaardzo daleki ale to chyba dobrze świadczy

Offline Justyna86bdg
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.06.2010
Odp: Zespół Blue Bird Bydgoszcz
« Odpowiedź #7 dnia: 19 Grudnia 2009, 14:28 »
byłam na weselu gdzie grał ten zespół powiem szczerze tragedia! Goście niezadowoleni a młoda para już w ogóle! Szczerze odradzam!

Offline Lordbizon
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 15.05.2010r.
Odp: Zespół Blue Bird Bydgoszcz
« Odpowiedź #8 dnia: 16 Maja 2010, 21:14 »
Dorzucę swoje 3 grosze wielkiego niezadowolenia ponieważ zespół nadużywał alkoholu, klawiszowiec był bardzo nie miły a pan perkusista był porostu pijany.  Zdecydowanie przestrzegam przed tym zespołem!!!

Offline elba
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 119
Odp: Zespół Blue Bird Bydgoszcz
« Odpowiedź #9 dnia: 16 Maja 2010, 22:32 »
Ja powiem tyle, byliśmy tylko na spotkaniu, nie mieliśmy pozytywnych odczuć, ale jak wiadomo - każdy ma swoje upodobania.

Offline d-aga
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 29.05
Odp: Zespół Blue Bird Bydgoszcz
« Odpowiedź #10 dnia: 16 Maja 2010, 22:40 »
hej zespół sie ceni ale świetnie gra i zabawia gości a wokalistka prze miła byłam na weselu gdzie oni grali i super ale  kasa ok 3000-4000tyś

Offline Nemezis

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2290
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 3 lipca 2010
Odp: Zespół Blue Bird Bydgoszcz
« Odpowiedź #11 dnia: 17 Maja 2010, 13:15 »
zdecydowanie bliżej tej drugiej kwoty :P chyba że w piątki grają taniej ;)

My już byliśmy prawie zdecydowani na Blue Bird, ale po przeczytaniu powyższych opinii, cieszę się, że ostatecznie wybraliśmy inny zespół :)

Offline mambo
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 22.05.2010
Odp: Zespół Blue Bird Bydgoszcz
« Odpowiedź #12 dnia: 26 Maja 2010, 01:04 »
Już po weselu i niesamowite wrażenia z udziałem BLUE BIRD.  2 razy wcześniej miałem okazje się bawić przy tym zespole i naprawdę wszyscy byliśmy zawsze zadowoleni.  Nie słyszałem nigdy złej opinii o tym zespole.  Trochę mnie zaniepokoiły ostatnie wpisy.  Patrzyłem zespołowi „ na ręce” Jednak niczego niepokojącego nie zauważyłem.   Zespół ma power, siłę, Popisy solowe gitarzysty, perkusisty rozgrzewały gości.  W przerwach goście oblegali zespół.  Pani fajnie prowadzi  :) To naprawdę było wydarzenie.   Na poprawinach już go nie było, a szkoda.  Grał DJ i już nie było zabawy.  Rozmawiałem z zespołem i sami przyznają, że często traktuje się ich jak płytę, która można włączyć i wyłączyć i nie każdemu się dogodzi.  A na weselach zdarzają się różne sytuacje.  Są często częstowani alkoholem.  Nawet ludzie domagają się wypicia z zespołem.  Zawsze można się do czegoś doczepić.  A część lokali polecając zespoły robią to za kasę.  Zespół jest rzeczywiście drogi, ale jak na 5 osób to zarabiają mniej od takich składanek 2-3 osobowych.  Zanim wybrałem BLUE BIRD rozmawiałem z innymi mniejszymi zespołami.  Jedni to we 3 osoby ( 2 facetów i wokalistka) chcieli 400zł za godz.  Wesele trwa 12 godz.  I nie grają na żywo, bo jak we dwóch to zrobić  Mają wszystko ponagrywane  :o :(
Moim zdaniem zespół jest godny polecenia !!!


Offline Minojaka
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 54
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zespół Blue Bird Bydgoszcz
« Odpowiedź #13 dnia: 26 Maja 2010, 11:45 »
bardzo wiarygodny wpis Mambo...1 wpis i to juz po weselu...

Offline Lordbizon
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 15.05.2010r.
Odp: Zespół Blue Bird Bydgoszcz
« Odpowiedź #14 dnia: 1 Czerwca 2010, 18:47 »
Ja swój wpis również dałem po weselu. . , zgadzam się z przedmówcą, że zespół fajnie gra.  Celowo się nie rozpisywałem poprzednim razem by uniknąć niepotrzebnych emocji, które wywołał w Nas perkusista (Manager) czyli pan M. C. - który o godz.  3 trzymał się ledwo na nogach, niby wypożyczony klawiszowiec, który podczas już niedyspozycji Managera próbował po 5 rano dosłownie i obrażając mnie dokonywać egzekucji należności.  Kończąc na tym, że zregenerowany Pan M. C. - Manager-Perkusista bez żenady o godz 9 walił do Nas w drzwi po pieniądze ponieważ obawiał się , że możemy mu zbiec! Zespół był w tak dobrej kondycji, że z pałacu odjechał o godz.  10 rano a wojowniczy klawiszowiec ( w ramach pokuty od zespołu) czekał na swój transport do południa.  Chcąc zostać choć trochę obiektywnym dodam, iż całą sprawę łagodziła Pani wokalistka, gitarzyści byli super a zespół grał do 4. 30 i nie smarowałbym złych opinii o tym zespole gdyby mnie nie obrażono i nie robiono ze mnie oszusta czy też złodzieja. 

Offline Masterbass
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 10.07.2010
Odp: Zespół Blue Bird Bydgoszcz
« Odpowiedź #15 dnia: 9 Czerwca 2010, 10:34 »
Witam! Zespół BLUE BIRD bedzie grał u mnie 10 lipca.  Zespół widziałem na innym weselu i bardzo mi się podobało.  Słuchałem tez innych  zespołów i jednak chcieliśmy prawdziwy zespół grający na żywo, a nie jakiś udawaczy.  Myśle, że wszystko będzie OK.
 
Po weselu napisze moje odczucia na temat tego zespołu  :)

Pozdrawiam!!!

Offline Masterbass
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 10.07.2010
Odp: Zespół Blue Bird Bydgoszcz
« Odpowiedź #16 dnia: 24 Lipca 2010, 12:20 »
Witam.  No i po weselu.  Zespół Blue Bird w żadnym wypadku nas nie zawiódł.  Wręcz przeciwnie, jesteśmy bardzo zadowoleni, że go wybraliśmy.  Zespół gra utwory z wyższej półki.  Wokalistka świetnie zapowiada utwory, nawiązuje kontakt i zachęca do zabawy.  Bardzo miło z nimi się rozmawiało i ustalało wszystkie szczegóły. 
Grali do białego rana i widać, że granie jest ich pasją.

Pozdrawiam :)

Offline coral77

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.09.2011
Odp: Zespół Blue Bird Bydgoszcz
« Odpowiedź #17 dnia: 25 Lipca 2010, 17:31 »
Moim zdaniem godny polecenia zespół, byłam na 2 imprezach w restauracji olimpijskiej zawisza gdzie oni grali, jedna to sylwester druga bal olimpijczyka.  Goscie caly czas na prakiecie, muzycznie bardzo dobre wykonanie.  No i grają na żywo.

Offline dogma23

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 205
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.06.2011
Odp: Zespół Blue Bird Bydgoszcz
« Odpowiedź #18 dnia: 26 Lipca 2010, 16:28 »
hej,
My też tak na 99% zdecydowani jesteśmy na blue bird,mam nadzieje, że wszystko będzie ok:-)

Offline free_ania_2607
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2012.26.07
Odp: Zespół Blue Bird Bydgoszcz
« Odpowiedź #19 dnia: 30 Października 2011, 16:47 »
Byłam ;D bawiłam się przy ich GRANIU! Szczerze Polecam :)  Fantastyczny zespół! Z klasą, elastyczny, ze sporym repertuarem!!! :) na pewno doskonale zadba o każdą imprezę ;) wesele - ekstra ;)
Ściskacze dla BLUE BIRD i pozdrowienia dla Pary Młodej z 22. 10. 2011 :D

Anka ;)

Offline dogma23

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 205
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.06.2011
Odp: Zespół Blue Bird Bydgoszcz
« Odpowiedź #20 dnia: 30 Października 2011, 18:10 »
My również polecamy Blue Bird, grali na naszym weselu i wszyscy byli zadowoleni:-)łącznie z nami:-) Pani Justyna(jeśli dobrze pamiętam ej imię) bardzo ciekawie i profesjonalnie prowadziła całe wesele.

Offline Aska134
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 28 grudnia 2012
Odp: Zespół Blue Bird Bydgoszcz
« Odpowiedź #21 dnia: 3 Sierpnia 2013, 12:16 »
Zespół z pewnością warty swojej ceny.  Grał u mojego brata.  Wszyscy sobie bardzo chwalili, zespół gra na żywo, jest naprawdę pozytywna energia, którą czują goście.  Zróżnicowany repertuar, a głos pani Asi - poezja.  Nikt nie schodził z parkietu do samego rana! ;) Bardzo profesjonalnie podchodzą do swojej pracy, kilkoro znajomych par się skusiło i także nie żałowało, więc polecam, jeśli komuś zależy na naprawde dobrym graniu na swoim weselu!