e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: 7 sierpien 2010 nasz wielki dzien!  (Przeczytany 42331 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kundzia Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 28.08.2010
No to klapa.  :-\ Este nie ma już wolnego terminu na reportaż, a jeszcze 2 tygodnie temu dzwoniliśmy i był wolny termin.  Trochę się podłamałam, ale będziemy szukać dalej.  Jejku jak ciężko przygotować wszystko jak się jest za granicą.  Więc forumki ze Szczecina cieszcie się, że jesteście na miejscu i w każdej chwili możecie podejść i wszystko pooglądać, nam zostaje tylko internet. . .

Doti nie zastanawialiśmy się czym do kościoła, ale chyba nie będziemy z tym kombinować i weźmiemy samochód od gościa weselnego. 

Miłego weekendu!

Offline doti29 Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 7/8/10
Dziekuje bardzo Iza!
Bardzo mi pomoglas, wszystko mi sie rozjasnilo w glowie, bo wczesniej to za bardzo nie wiedzialam jak sie do tego zabrac.

Mam nadzieje, ze my tez nie natrafimy na zbyt wiele problemow z zalatwianiem spraw w kosciele.

Juz niedlugo do Twojego slubu :)powodzenia w koncowce przygotowan!

Pozdrawiam!

Nie martw sie Kundzia napewno kogos znajdziecie. A zastanawialas sie nad Studio Na Pietrze?
Oni tez robia ladne i ciekawe zdjecia.
Milego weekendu!
« Ostatnia zmiana: 17 lipca 2009, 22:48 wysłana przez ela »

Offline izabelle13 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 8.09.2007
Nie ma za co :Dpolecam się :D

Offline efqa Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 10.07.2010
Hej dziewczyny!

Myslalam ze juz niczego nie znajde na necie a tu prosze, calkiem przypadkowo natknelam sie na forum.

Pobieramy sie w przyszlym roku w lipcu ale jeszcze nie mamy muzyki na wesele  :o

Poczatkowo zastanawialismy sie nad zespolem jazzowym ale stwirdzilismy ze goscie nam pousypiaja po godzinie lub dwoch

Teraz postawilismy na DJ ale bardzo trudno znalezc (albo raczej ja nie wiem jak szukac) dj wodzireja ktory zna jezyk polski i angielski i co wazniejsze ktory juz gral na polsko angielskim weselu.

Bylabym bardzo wdzieczna za jakiekolwiek namiary na sprawdzonego dja lub jezeli ktos zna jakis zespol jazzowy ktory zabawial gosci do bialego rana. . . . pzdr

Offline doti29 Kobieta

• bywalec
Czesc Efqa!

Serdecznie witam, trafilas w bardzo dobre miejsce,czyli na to forum tu znajdziesz bardzo wiele odpowiedzi na nurtujace Cie pytania :)

A gdzie robicie wesele w Polsce czy w Anglii?
Z ta muzyka jazzowa to rzeczywiscie powinnas sie zastanowic,czy twoi goscie lubia ten rodzaj muzyki.

Ja bede miala DJa a znalazlam go tutaj na forum w BAZIE DANYCH a pozniej poczytalam troche opin o nim tu na forum i bylam juz pewna, ze on bedzie perfekcyjny na moje wesele.

Pozdrawiam!

Offline efqa Kobieta

• nowicjusz
Czesc Doti

Robimy w Polsce wiec chcialabym przedstawic nasz kraj z jak najlepszej strony.  ;-)  Niestety zdaje sobie sprawe ze polskie wesele bardzo sie roznia od angielskich i chcialabym jakos polaczyc te dwie rozne kultury. . . dlatego DJ jest bardzo wazny. . . . jakiekolwiek sugestie na dj ktory potrafi zabawic po angielsku i po polsku mile widziane  ;D

Offline kundzia Kobieta

• użytkownik
Ja slyszalam o dobrym zespole, ktory fajnie prowadzi wesela po angielsku rowniez - Andy Scamps Orchestra.  Moja znajoma ich miala na polsko-angielskim weselu i na prawde polecala go nam, niestety mieli nasz termin zajety. 
Pozdrawiam

Offline zabawex Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 9.10.2010
kundzia my też byliśmy zdecydowania na Esete i w zasadzie poszliśmy już zamawiać termin, ale jak zobaczyliśmy ich zdjęcia na żywo są piękne, ale nie zrobiły na nas takiego wrażenia jak zdjęcia młodego fotografa z którym spotkaliśmy się kilka dni wcześniej. Chodzi mi o Rafała Ogłazę. Poszukaj sobie jego strony w internecie. I powiem ci jeszcze, że z tego co słyszałam Pan Sławek z Este o Rafale wypowiada się w samych superlatywach.

efqa w jakim mieście w Polsce będziecie mieć wesele?

Offline aagatkaa Kobieta

• Chuck Norris
Doti witam serdecznie! :-*
Tą dziewczyną, która pisała o Maciejewie, jestem prawdopodobnie JA! ;) ;D
Uspokoję Cię trochę.
Byliśmy zdecydowani na Pałac w 100% już w styczniu. Zarezerwowaliśmy sobie termin, ale jak usłyszeliśmy, że sytuacja z terminami jest niepewna, bo właściciel, który się zmienił, może zrezygnować z wesel w 2010 roku na korzyść SPA albo agroturystyki ;) to chcieliśmy wpłacić zaliczkę. Pani jednak stwierdziła, że jeszcze nie przyjmują zaliczek na następny rok, że dostali takie informacje odgórnie. Potwierdziło to więc, nasze podejrzenia i woleliśmy nie ryzykować. Znaleźliśmy inną, równie piękną salę ;)
A co najśmieszniejsze...
W piątek dostaliśmy telefon z Maciejewa, że możemy już wpłacić zaliczkę!
Szybko się obudzili... :-\ Mój Luby ochrzanił ich, że jak chcieliśmy to zrobić pół roku temu, to nikt z nami nie chciał rozmawiać itp. itd! ;) :D
Suma sumaru, widocznie już wiedzą, że wesela w przyszłym roku będą organizowane, stąd ten telefon... ;)
Więc nie martwcie się dziewczyny!
Skoro przyjmują zaliczki, to sytuacja już się tam uspokoiła. Możecie spać spokojnie ;)
Pozdrawiam! :-*

Offline izabelle13 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 8.09.2007
U nas na ślubie i weselu fotografem będzie Rafał-po spotkaniu z nim bylismy pewni że to świetny wybór-pokazał nam swoje prace- cudowne zdjęcia.
Generalnie na dzień dzisiejszy polecam- po ślubie będę mogła napisac więcej ;)

Offline doti29 Kobieta

• bywalec
Aagatkaa uspokoilas mnie, dzieki ;D
A gdzie bedziesz miala wesele?

Efqa!  a skad w polsce pochodzisz i w gdzie robisz wesele? to bedzie latwiej cos doradzic.

Pozdrawiam!

Offline efqa Kobieta

• nowicjusz
hej dziewczyny. . . . organizujemy wesele w zamku w rydzynie, ale wydaje mi sie ze wiekszosc dziewczyn na tym forum jest z okolic szczecina?  :-\

Offline kundzia Kobieta

• użytkownik
Doti dzwonilismy dzisiaj do ksiedza z Maciejewa i jest on bardzo mily, zaprosil nas zebysmy zobaczyli sobie kosciol i umowilismy sie na spotkanie za 2 tygodnie. Mamy umowe z Este na plener, a na reportaz wzielismy J-design studio, maja calkiem przystepne ceny, a zdjecia tez super. Teraz zastanawiam sie nad oprawa muzyczna w kosciele i dekoracja kosciola. A czy ktos moze wie, czy w Maciejewie sa organy w kosciele? Bo ten kosciolek bardzo maly i tak sie zastanawiam czy tam jest organista. Pozdrawiam dziewczyny!

Offline aagatkaa Kobieta

• Chuck Norris
Doti my zdecydowaliśmy się na Dworek Hetmański. Myślałam, że nie dorówna Pałacowi w Maciejewie, ale jak tam weszłam to byłam w szoku!! Wszystko nowe, dopracowane, przepiękne!! Na zdjęciach tego nie widać, więc tym bardziej byliśmy zachwyceni! ;D
A początkowo chcieliśmy Maciejewo, ponieważ tam oświadczył mi się mój Ukochany :Serduszka:
Pozdrawiam :-*

Offline doti29 Kobieta

• bywalec
Agatko to super,ze robicie wesele w Dworku bo jest przepiekny no i wszyscy bardzo chwala. Jakby mieli wolne terminy to tez bym sie zdecydowala na Dworek. Ale my dopiero co sie zareczylismy,wiec terminow na 2010 juz nie mieli a czekac do 2011 to nie chcemy.
Zareczyny w Maciejewie...to brzmi bardzo romantycznie :)

Kundzia bardzo sie ciesze na wiesc,ze ksiadz w Maciejewie jest mily. No i bede czekac na informacje od Ciebie jak wyglada kosciol w srodku itd. Ja tez sie zastanawialam nad oprawa muzyczna i dekoracjami w kosciele. Mysle ze warto zapytac o to ksiedza albo w Palacu, pewnie znaja kogos kto to robil tam wczesniej.
Ja bede w Polsce dopiero w pazdzierniku :'(
A czy Ty juz bylas kiedys w Maciejewie w hotelu, czy tak jak ja zarezerwowalas w ciemno?

Offline doti29 Kobieta

• bywalec
Efqa widzialam zdjecia zamku w rydzynie, musze powiedziec ze robi wrazenie :)

Tutaj na forum wiekszosc dziewczyn jest ze Szczecina, ale moze znajdziedz kogos ze swoich stron w tematach ktore sa podzielone regionalnie(na samym dole)
Tam najlepiej pytac o DJ-a czy zespol, bo ktos Ci moze cos fajnego polecic.
Pozdrawiam!

Offline kundzia Kobieta

• użytkownik
Doti my tez zarezerwowalismy Palacyk "w ciemno" dopiero teraz zobaczymy jak tam wszystko wyglada, ale opinie sa dobre, wiec sie nie martwimy. A jesli chcesz zobaczyc kosciol w Maciejewie to na stronie firmy "powiedz tak" ze Szczecin jest dekoracja tego kosiola.

aagatkaa Dworek Hetmanski tez jest super, tez bralismy go pod uwage, ale nie maja duzo miejsc noclegowych i dlatego przewazylo Maciejewo.

Pozdrawiam!

Offline aagatkaa Kobieta

• Chuck Norris
Dzięki dziewczyny! :-*
Cieszę się, że tak mówicie o Dworku, bo teraz wiem, że dobrze zrobiliśmy! :)
Chociaż muszę przyznać, że zdjęcia ze ślubów w Pałacu wyglądają fenomenalnie!
Pałac jest piękny, zwłaszcza taras i ogród. Środek jest już trochę stary i to niestety widać, ale nie martwcie się! Daje radę! ;)
Zwłaszcza jak będą ustawione stoły i zrobiony będzie piękny wystrój, to na pewno nikt nawet na to nie zwróci uwagi i tylko będą się zachwycać!! ;) ;D
Więc Wasza rezerwacja w ciemno, na pewno Was nie zawiedzie! ;)

Co do Dworku to my w styczniu wzięliśmy ostatni wolny wakacyjny termin.
Został jeszcze w październiku, ale na pewno już jest dawno zajęty...
Pozdrawiam Kochane! ;)

Offline aneczka81 Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 25.09.2010
Hej Doti
Tu sie ukrywasz ;)
My w Maciejewie bylismy sie rozejrzec jakis czas temu i powiem Ci, ze to bylo jedyne miejsce jakie w ogole bralismy pod uwage. Mysle, ze Wy tez nie pozalujecie tego wyboru.
a gdzie dokladnie UK jestes, jesli mozna zapytac?

Offline doti29 Kobieta

• bywalec
No  pewnie ze mozna :). Mieszkam w chelmsford w Essex. A Ty to gdzies na polnocy Anglii o ile dobrze sie orientuje :drapanie:

Super ze Maciejewo Wam sie podoba,bo ja jak narazie to widzialam ten palacyk tylko przed ladowaniem samolotu w Goleniowie ;D.
To miejsce super sie prezentuje otoczone lasem i z jeziorkiem.

Jak pierwszy raz zobaczylam to z okna samolotu 2lata temu to pomyslalam sobie,ze fajnie by bylo miec tam wesele ;)

Lokalizacja jest super jesli ma sie gosci z zagranicy,ktorzy przylatuja do Goleniowa.

Offline asia2112 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 14.08.2010
Witam!
Mamy zaplanowane wesele w nastepnym roku w palacu w maciejewie!
Bylismy tam dwa tygodnie temu na rozmowie.  Pani nam powiedziala ze trzeba samemu zorganizowac dekoratorke.  Slyszalam ze nie ma klimatyzacji co mnie troche przeraza ze wzgledu na dziadkow itd.  :-))

Mamy do tej pory sama sale.  Szukamy fotografa: dziedzic fajny i tez nowak foto video z Goleniowa (3000zl biora).  Moze mozecie nam polecic jakiegos znajomego fotografa??

My studiujemy we Frankfurcie nad Odra wiec tez wszystko na odleglosc.   ;D

Pozdrawiam!!

Offline doti29 Kobieta

• bywalec
Czesc Asia!

Masz wesele tydzien po mnie :)
Ja mam studio Wyli, oni maja fotografow i kamerzyste. Ja bede placila ok.3500zl. za obu.
Znalazlam ich tutaj w Bazie Danych. Tak jak Ty wszystko musze zalatwiac na odleglosc a w Polsce bede dopiero w pazdzierniku na kilka dni :(

Asia poczytaj sobie w dziale FOTO VIDEOFILMIOWANIE tam znajdziesz duzo informacji i opin od dziewczyn.
Zycze powodzenia!

Offline olenka83 Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 26.06.2010
Czesc dziewczyny

Znajoma ma teraz we wrzesniu wesele w Maciejewie wiec co nieco opowiem Wam za miesiac

Co do fotografa z Goleniowa polecam  Wam fotografa xavierstudio, chetnym www podam na priv. Sama go biore na swój slub ale wiem ze jest z Goleniowa. pozdrawiam

Offline doti29 Kobieta

• bywalec
Olenka a Ty gdzie bedziesz miala wesele?
No i oczywiscie bede czekac na Twoje opinie dotyczace Maciejewa :)

Offline suprynka Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 07-08-2010
Nasz też to będzie wielki dzień ;)

Offline kundzia Kobieta

• użytkownik
Witajcie dziewczyny!!

My juz po wizycie w Maciejewie. Pałac rewelacja!!! Sliczny i jestem juz przekonana, ze dobrze wybralismy. Kosciołek w Maciejewie jest mały, ale bardzo urokliwy. Wlasnie jest w trakcie remontu, klada nowe kafelki na podloge. Ksiądz przemiły i bardzo sympatyczny.

Pozdrawiam!

Offline doti29 Kobieta

• bywalec
Czesc Kundzia
Super ze wszystko ok!
A co myslisz o sali,potrzebna jest dodatkowa dekoracja,czy kwiaty i swiece wystarcza?

Offline kundzia Kobieta

• użytkownik
jak bylismy w sobote to byly wlasnie ustawione stoly na bankiet weselny, byly biale obrusy i swieczniki z kwiatami. Wygladalo to ladnie, skromnie. Sa ladne okna i zaslony. Pani mowila, ze wiekszosc osob sobie jeszcze dostraja. Ja sie jeszcze zastanawiam nad dekoracja sali, jak narazie zamowilismy tylko dekoracje kosciola.

Offline suprynka Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 07-08-2010
No i super. Pewnie ma być ładnie, elegancko, ale skromnie. Ja też tak planuję wszystko urządzić. Jejku w piatek będzie równo rok, a ja juz bym to wszystko chętnie dopięła ;). Właśnie zastanawiam się nad atrakcjami na wesele...

Offline doti29 Kobieta

• bywalec
Kundzia a kto bedzie Ci dekorowac kosciol?
Masz juz zarezerwowana godzine w kosciele?
Ciesze sie ze ksiadz w Maciejewie jest mily. ;)

Suprynka
Tak jutro to juz  rowno rok do naszych slubow :skacza: :skacza:
O jakich atrakcjach na wesele myslisz?