e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: 7 sierpien 2010 nasz wielki dzien!  (Przeczytany 41870 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline suprynka Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 07-08-2010
Albo zamów z innej cukierni. Przecież jest ich mnóstwo, choć wiem, Sowa robi hyba najpiękniejsze torty ;)

Offline doti29 Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 7/8/10
Te torty to takie male arcydziela i dlatego musza byc robione z masy kremowej bo inaczej to by sie szybko rozwalily :(

Offline suprynka Kobieta

• maniak
I to jest drugi powód ;)

Offline asia2112 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 14.08.2010
czesc dziewczyny:

Bylismy w Szczecinie w Cukierni czekoladowej. Maja wyroby Adama Sowy. Wiec tak jak mowicie tort jedzie z Bydgoszczy. Pani nam powiedziala ze jest mozliwosc ze Kierowca przywiezie od razu do Maciejewa. Ale trzeba mu doplacic cos tam za kilometry.

Zdecydowalismy sie wstepnie na tort: Anielska roza. Co do smakow to najlepiej nam Cookies smakowal: tzw. ciasteczkowy. Te ananasowe i cytrynowe takie sobie.. Jeszcze jakis byl z alkoholem i nam tez nie smakowal. Wiec to wszystko nie taka latwa decyzja.

Po tym pojechalismy do RADISSONA poniewaz tam P. Nat. tez moze zamowic torta. Powiedzieli ze zrobia takiego torta jakiego chcemy. Mamy im dac zdjecia. Proponowali smietankowego z truskawkami. Do sprobowania mielismy tylko truskawkowy i nam tez nie smakowal.

I jeszcze sie dowiedzielismy ze zrobili w ta sobote torta dla Maciejwa na wesele ok. 70 osob a kawalkow tylko wszlo 45. Ktos dzwonil z Maciejewa i zrobil wojne! I to bardzo dobrze. Oni jednak stwierdzili ze byl zle pokrojony. Rozumiem ze mozna za duze kawalki kroic ale ze az zabraklo 30 porcji to jest ich blad.
Wiec mysle ze zostaniemy przy sowie.

Czy wiecie jak to zorganizowac? Czy my mamy zamowic tort? On jest przeciez w cenie Menu w Maciejewie prawda?
Nasz tort bedzie okolo 900 zl kosztowal bo bedzie na 140 osob.

Bardzo fajny pomysl z tym filmikiem dla rodzicow!!! My nie mamy tyle czasu! Niestety!

Jakie macie prezenty dla rodzicow?

Offline doti29 Kobieta

• bywalec
Dzieki za te cenne informacje! Tak w Maciejewie tort jest w cennie wiec my sobie tort wybieramy a Maciejewo sie wszystkim zajmie. Pani Natalia tylko kazala mi sie dowiedziec czy dany tort jest robiony na okreslona liczbe osob. Wydaje mi sie, ze przystrojenie  na tort jest dodatkowo platne.

Offline suprynka Kobieta

• maniak
Rzeczywiście zamieszanie z tym tortem.
My dla rodziców kupujemy:
- dla mam: biżuterię
- dla taty: długopis
dodatkowo dostaną odpowiednio koszulki z apisem "zostałam teściową", "zostałem teściem"

Offline kundzia Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 28.08.2010
Fajny pomysł z tymi koszulkami :-) My też coś podobnego myśleliśmy tylko z napisem super mama itd.  Z tym tortem to mnie dziewczyny stresujecie, ja jeszcze do tego etapu nie doszlam. Narazie męcze się z dekoracją sali...

Offline suprynka Kobieta

• maniak
Kundzia spokojnie masz jeszcze czas.
My we wtorek za tydzień dopinamy rozmowy w restauracji. No, a do jutra czekamy na potwierdzenia od gości.

Offline asia2112 Kobieta

• nowicjusz
@Kundzia:
Tort spokojnie mozesz zamowic tydzien przed tak mi mowili. Wiec nie stresuj sie:-)
My dla rodzicow mamy takie ramki z tekstem gdzie mozna wsadzic nasze zdjecie i beda kwiaty.

Dzisiaj jedziemy do Goleniowa. Mam w sobote probna fryzure i probny makijaz! Juz sie nie moge doczekac! A suknia moja jeszcze nie dojechala do Szczecina. Mam nadzieje ze w ten weekend dojedzie.

Pozdrawiam!

Offline suprynka Kobieta

• maniak
My już też po dopięciu szczegółów w Valentino (bardzo pozytywne spotkanie).  My za rada Valentino nie robimy torta z czekoladowej, bo mowilili ze ostatnio mieli 3 razy problem z nimi. Torty byly na czas, ale nie zgadzaly sie z zamowieniem. Także pojedziemy dzisiaj do Muffinka w Radissonie.
Jutro mam pierwsza przymiarkę sukni, a w poniedziałek jadę zamówić buty na ślub. Robię takie na miare ;).
Dzisiaj jedziemy po prezenty dla mam (bransoletki ze Swarovskiego) i po cos dla mojego taty. Także wszystko dopinamy.
A jak u Was?

Offline kundzia Kobieta

• użytkownik
my zamówiliśmy jednak kamerę - studio Wyli. Musialam sie troche pogimnastykowac, zeby moj chcial kamere, az w koncu zgodzil sie , ale powiedzial, ze jak beda wchodzic tam gdzie nie potrzeba to ich pogoni :-)
No i dekoracje sali tez juz zamowilam. Tylko nie wiem czy brac pokrowce na krzesla, bo to jednak koszt 9zl za szt. Co wy dziewczyny myslicie? Moze wzasc tylko pokrowce dla nas i dla swiadkow? Hmm......

Offline doti29 Kobieta

• bywalec
Suprynka ale super pomysl na prezent dla mam, chyba troche zgapie od Ciebie ;) I musze sie jeszcze zastanowic co dla tatkow ???
Z tego co slyszalam to w Muffinku dobre torty robia :D

Wczoraj wreszcie przywiezli moja suknie :skacza: i jest tylko troche za dluga tak wiec zdaza to zrobic przed slubem, a tak sie marwilam bo myslalam, ze suknia nie dotrze przed slubem :-\

Kundzia 9zl. za pokrowiec to bardzo drogo ja place za pokrowiec z biala kokarda 5zl.  a za pokrowiec z fioletowa kokarda 6zl w Angel.
Wiem tez ze pokrowce mozna wypozyczyc w Party Decor( sklep przy Dworcu Glownym) i tam tez kosztuje 5-6zl.za sztuke.
Kundzia ja tez mam studio Wyli ;D napewno bedziemy zadowolone i panowie pracujacy tam sa bardzo fajni i profesjonalni :)
Wlasnie przed chwila do nich dzwonilam umowic sie na spotkanie przed slubem ;D
zobaczysz bedzie super ;)

Offline suprynka Kobieta

• maniak
Doti zgapiaj :) pewnie ja uwazam, ze bez sensu wydawac 120 zł na kosze z kwiatami, jak trwały prezent zawsze beda mogly miec przy sobie. No ja nad Tatą sie zastanawiam. Chyba wybiore dlugopis jakis dobry. Bo on ani nie nosi bizuterii, zegarki ma, alkohol to bez sensu...

To widze Kundzia, ze Cie zarazilam tym filmowaniem ;). No ja tez troche przekonywalam swojego K., ale jak zobaczyl te filmy w este, to sie sam zachwycil. Moim zdaniem ciutke maja bardziej nowoczesnie niz Wyli, choc jego tez bardzo polecaja.

Doti to super z suknia! Ja jutro mam przymiarke, juz sie doczekac nie moge :).

Buziaki

Offline aneczka81 Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 25.09.2010
wcielo mi posta  :nerwus:
 Doti super, ze suknia dotarla  ;D ;D ;D, jak sie czulas ponownie ja zakladajac?

Kundzia, ja pokrowcow nie wypozyczam, bo mnie sie one nie podobaja  ::) z tego co pamietam P.Natalia mowila, ze koszt to 8zl za jeden.
 :-*

Offline doti29 Kobieta

• bywalec
Aneczko suknia super nadal mi sie podoba, tylko po przymierzeniu jej zaczelam myslec troche bardziej racjonalnie niz wczesniej.
Jestesmy juz po kilku lekcjach tanca i teraz zdalam sobie sprawe,ze troche trudno bedzie w niej wykonywac co niektore figury ;) ale do normalnego tanca bedzie ok ;DT
Troche sie martwie, ze bedzie mi w niej goraco, bo jak ja przymierzalam to bylo ok 27 stopni C i po 15 minutach bylam spocona :-\
Naprawde szkoda,ze w tym Maciejewie nie ma klimy >:(

Offline suprynka Kobieta

• maniak
Oj bez klimy to bedzie ciezko w taki upal... My na cale szczescie od razu szukalismy lokalu z klima, bo kto nam podpowiedzial. I teraz bardzo sie ciesze, bo jak tam ostatnio bylismy to bylo bardzo przyjemnie.

A u nas smutno. Tesc mial wylew i lezy w ciezkim stanie w szpitalu... ;(

• forumowicz
Suprynka trzymajcie sie  :uscisk: bedzie dobrze  :-*

Offline doti29 Kobieta

• bywalec
Ojej Suprynko bardzo mi przykro :(

Offline doti29 Kobieta

• bywalec
Mam nadzieje,ze tesciu szybko powroci do zdrowia. Trzymam kciuki!

Offline suprynka Kobieta

• maniak
Tez mam taka nadzieje. Dzisiaj jedziemy do niego o 14, zobaczymy jak się będzie czuł.

Offline kundzia Kobieta

• użytkownik
Duzo zdrowia dla tescia suprynka!!

Doti cosik u Ciebie ucichlo, pewnie przygotowania ida pelna para. Ja mam jakies porywy, jedne dni siedze i szperam w internecie i zalatwiam rozne sprawy, a w inne dni wyje, bo juz nie mam sily. Za duzo tego wszystkiego. Jeszcze nawet menu nie wybralismy, nie wiemy ile alkoholu zamowic, jak rozsadzic gosci, jak im przydzielic pokoje ( a wiecie moze jakie sa pokoje w Maciejewie?). No i nawet nie wiemy jak pojedziemy do kosciola. Ale za tydzien ide na druga przymiarke sukni :-), rodzicow wysle popytac o torty. Dzisiaj bylismy na kolejnej lekcji tanca i bylo duzo smiechu, bo nam nic nie wychodzi,  nie mozemy sie skupic, jakas glupawka nas dopadla. Musze ograniczyc slodycze, bo cosik mi sadelko rosnie, no i paznokcie mi sie lamia :-( A i kupilam buty, tylko ze maja 10cm obcas!!! I nie wiem czy to nie za wysokie jak ja chodze przewaznie na plaskim, musze zaczac trenowac w domu chodzenie na "szczudlach".

Dziewczyny a moze mial juz ktos wesele w Maciejewie i moze sie pochwalic relacja albo wskazowkami?

Pozdrawiam!!!

Offline suprynka Kobieta

• maniak
Hej Kundzia. Ja niestety w sprawie Maciejewa nic nie poradzę, bo nie znam nikogo, kto robilby tam wesele. No,ale moze ktos sie odezwie.
Ja tez mam rozne fazy, chociaz juz praktycznie wszystko mamy. Kupujemy jeszcze rzeczy na remont, ktory bedziemy mieli podczas podrozy poslubnej. No, ale jakos udaje nam sie to zorganizowac. Teraz chcemy poswiecic jak najwiecej czasu Zuzi, bo pewnie w nst tygodniu bedzie masakra ;).
No właśnie Doti jak tam u Ciebie? Wy dziewczyny jestescie juz w PL?

Offline asia2112 Kobieta

• nowicjusz
Hej dziewczyny,
u nas tez wszystko bardzo stresowo. W piatek jedziemy do Palacu podpisac umowe i sie spotkac z dekoratorka. Tort mamy zamowiony.
@Kundzia: Od Pania Natali dostaniesz liste pokoji w Maciejewie. Sa jedynki, dwojki i trojki. Sama bedziesz mogla przydzielic gosci do pokoji. Ja jeszcze z tym musze poczekac poniewaz co chwile sie zmienia wszystko. Goscie nasi sa naprawde nie powazni. Raz tak innym razem siak:-).

W piatek tez mam przymiarke sukni. Musi byc krawcowa bo suknia za duza:-) Ale to norma. Butow jeszcze nie mam, ale na przymiarce zauwazylam ze 7 cm to dla mnie za wysokie.
@Kundzia: Wes buciki na przymiarke i postoisz w nich troche i zobaczysz. Ja wiem ze nie wytrzymam bo tak samo jak ty chodze na co dzien w plasich butach. Dzis idziemy tez na taniec. Tez sie smiejemy i naprawde sie zastanawiam czy nie pobujac sie po prostu do jakiejs wolnej piosenki:-)))

Pozdrawiam was:-)

Offline doti29 Kobieta

• bywalec
Hej dziewczyny! Zostalo mi 11 dni :skacza: to moj ostatni tydzien w pracy przed wyjazdem i niestety moja kolezanka jest na urlopie,wiec musze pracowac nadgodziny a ponadto ja i moj PM jestesmy chorzy i ledwo co sie trzymamy,ale z drugiej strony cieszymy sie,ze do slubu zdazymy wyzdrowiec.
My z PM prawie nigdy nie chorujemy,wiec to troche szok dla nas, jeszcze nigdy nie bylismy razem chorzy ;)

W poniedzialek jedziemy do Polski ;D i wtedy sie zacznie
1.spotkac sie z ksiedzem
2.jechac do Maciejewa
3.omowic dekoracje
4.omowic wszystko z DJ
5.spotkac sie z muzykami w kosciele
6.isc na makijaz probny
7.wydrukowac ksiazeczki do kosciola
8.kupic prezenty dla rodzicow
9.kupic wodke na bramy(w razie czego) i cukierki
10.spotkac sie z kamerzysta i fotografem
11.isc do dentysty
12.zrobic paznokcie
13.kupic welon
14.odebrac gosci z lotniska
 Myslicie,ze zdaze do wesela???

Kundzia dostaniesz specjalna liste z hotelu z pokojami z krotkim opisem poszczegolnych pokojow np.widok na jezioro, pokoj z minibarkiem itd.
Ja tez mam 10cm obcas i kupilam na zmiane biale, wygodne buty na koturnie to pozniej je zaloze ;)

W piatek odbieram suknie :skacza:
W sobote ostatnia lekcja tanca, my tez nie jestesmy wspanialymi tancerzami,ale nie ma co sie przejmowac dziewczyny w koncu to nasze wesela hihi.
Ja to jakas dziwna jestem ciagle slyszalam,ze przed slubem sie chudnie ale u mnie zupelnie inaczej, naszczescie suknia to koryguje :D

Buziaki dziewczyny!

Offline kundzia Kobieta

• użytkownik
Doti a moze ta choroba wziela sie z tego, ze sie przejmujecie weselem? Widze, ze lecicie do Polski tez 5 dni przed weselem, tak jak my. Mysle, ze sobie poradzisz wszystko pozalatwiac. Trzeba miec tylko wszystko dobrze zorganizowane. Pewnie po weselu stwierdzisz tyle zalatwiania i biegania, a ten jeden dzien tak szybko minal. Bede z niecierpliwoscia czekac na Twoja relacyjke z wesela.   ;D

Offline doti29 Kobieta

• bywalec
Hej ;D! dzisiaj czuje sie juz duzo lepiej :)
Kundzia masz racje moja choroba to na pewno ze stresu i przemeczenia. Jeszcze 2 dni pracy :skacza:
Zeby tylko przezyc piatek, bo jade po suknie a zamowilam ja w innym miescie i zeby tam dojechac i pozniej zdazyc wrocic do pracy musze wstac o 5 rano :( niestety PM nie moze mnie zawiezc, wiec musze jechac pociagiem z przesiadkami. Odbiore sukienke i z powrotem w pociag i do pracy. Kolezanki sie smieja,ze bede im musiala przymierzyc suknie w pracy, bo bede ja tam miala :D

a co u Was dziewczyny?

Offline suprynka Kobieta

• maniak
Doti dasz radę, jak już nie będziesz pracować, to wszystko da się załatwic ;).
No ja jestem już po przymiarce. Ale pięknie leży suknia ;))). Jeszcze doszyją mi parę aplikacji na trenie i będzie gotowa. Odbierem ją dzień przed weselem, żeby się nie wygniotła!
Zaraz lecę jeszcze na 21 na tańce :).
A właśnie chyba nie pisałam, ale z Teście już lepiej  :skacza: ale sie ciesze! Tomografia wyszła super, w porównaniu do tego co było. No i najważniejsze, że już nie leży na OIOMie.

Offline doti29 Kobieta

• bywalec
Swietna wiadomosc,ze Twoj tesciu czuje sie lepiej :brawo_2:
Na pewno kamien spadl Wam z serca i mozecie sie juz skoncentrowac na slubie, ktory juz za 10 dni :skacza:

Super ze jestes zadowolona z sukni i milych tancow zycze ;)

• forumowicz
Doti dobrze, ze sie juz lepiej czujecie  :uscisk:
Macie co robic przed slubem, ale z tego co widze, to same takie ekspresowe zadania, spokojnie sie wyrobicie. Superowo, ze juz tak niedlugo  ;D nie moge sie doczekac Twojej relacji.
A co to za ksiazeczki do kosciola jesli moge spytac?
A jesli chodzi o poprawiny, to jak ustalilas z p. Natalia, bo z tego co widzialam na stronie Maciejewa jest pewna rozpietosc cen na osobe od 80 zlotych w gore czy jakos tak.
Suprynka- dobrze, ze z tesciem juz lepiej, to musi byz niesamowity stres dla was obojga tuz przed slubem  :przytul:

Offline doti29 Kobieta

• bywalec
Hej Anieczko ;D
Drukujemy ksiazeczki polsko-angielskie przebiegu mszy. Dostalam opracowanie od pewnego milego ksiedza. Chyba nawet wyslalam Ci ten tekst ???
Tylko wtedy jeszcze nie bylo poprawione, wstawimy jeszcze dwa zdjecia: nasze i kosciola w Maciejewie, odpowiednia date, miejsce i imiona rodzicow wiec to moze byc mila pamiatka.
Jak wszystko bedzie przygotowane to moge Ci to jeszcze raz przeslac :D

a co u Ciebie? czy odwiedzil Was ten ksiadz dzisiaj?