e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: 7 sierpien 2010 nasz wielki dzien!  (Przeczytany 41761 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline aaguss Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 08.2010
cześć dziewczyny jeśli pozwolicie to się do was przyłączę..:)
Kundzia suknia rewelacja ja też sobie wybralam suknie z typu tzw rybek.... :) tylko ja do swojej doszyje sobie ramiączka żebym się nie stresowała że coś mi opadnie:)

a jeśli chodzi o kwiaty to ja też nie chce.. zastanawiam się nad losami totolotka albo może nad jakimiś winami bo uwielbiam...:)
a zaproszenia już macie dziewczyny??

Offline suprynka Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 07-08-2010
No, ja właśnie się zastanawiam i wybieram przez all. No właśnie, my też nie chcemy kwiatów. Ktoś podsunął pomysł z książkami. Ja myślałam o jakimś charytatywnym celu. Może o jakims potrzebującym znajomym.

Offline aaguss Kobieta

• użytkownik
na zaproszenia to uważam że trzeba mieć wene twórczą żeby je wybrać bo jest bardzo duży wybór...:)  a ja jeszcze sie zastanawiam nad zaproszeniem z pełna personalizacją....
a możesz spytać się pobliski dom dziecka co by może potrzebował i mzoesz napsiać w zaproszeni żeby dali jakies przybory szkolne....

Offline Zoya Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2010 r.
suprynka jak mama chce sie przebierac - niech sie przebierze - bedzie sie lepiej czula jak odswiezy sie w ten sposob i bedzie bardziej skora do tancow ;) Na chwile jak zniknie nic sie nie stanie, bedzie przeciez calą noc z Wami.

Ja zaproszen jeszcze nie mam zamowionych, ale wiem, ze zamiast kwiatów poproszę o ksiązki z dedykacją w srodku (bo to najlepsza pamiątka), albo wino - niech goscie wybiorą co wolą. Myslalam takze o kuponach totolotka, bo to jest dobra mysl, ale zrezygnowalam jednak, bo z tego zadnej pamiatki niestety :(

Offline kundzia Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 28.08.2010
My napisalismy na zaproszeniach tak:

Aby nam jeszcze więcej radości przysporzyć
prosimy zamiast kwiatów               
kupony totolotka na nasze ręce złożyć.

Offline aaguss Kobieta

• użytkownik
kundzia bardzo fajny wierszyk...chyba odgapie...:) a ile frajdy będzie ze sprawdzania tych totatolotków...:D

Offline doti29 Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 7/8/10
Czesc Dziewczyny!
Czas rzeczywiscie leci :o

Jolanga wielkie brawa za szybka organizacje wesela. A Ty nie myslalas o zostaniu WEDDING PLANNER? Bylabys rewelacyjna ;)

Kundzia ja jeszcze nie wiem co z dekoracjami w Maciejewie,ale chyba zdecyduje sie na p.Natalie. W sumie to nie mam wyboru bo wlasnie zmienilam prace i do Polski pojade  tylko raz przed slubem doslownie na 3 dni w czerwcu albo lipcu,wiec nie bede miala wiele czasu na zalatwianie spraw :(
Jesli masz krawcowa,ktora uszyje Ci suknie to super ja bym sie zdecydowala na pewno bedzie taniej a krawcowe potrafia perfekcyjnie odtworzyc kazda suknie :D
Wierszyk na zaproszeniach super.

Suprynka
powodzenia z dekoracjami. A jesli mama chce sie pzebierac to czemu nie? Moja kolezanka przebierala sie 3 razy na naszej przyjaciolki weselu, wczesniej nie wiedziala na ktora sukienke sie zdecydowac i dlatego wziela ze soba 3 ;D

[b]Witaj Aagus![/b]

Offline alinka692 Kobieta

• "Decydując się na dziecko, kobieta zgadza się aby jej serce żyło poza jej ciałem"
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 06.08.2010
Witajcie Dziewczyny :)
Juz od dluzszego czasu przegladam forum ale dopiero teraz postanowilam napisac cos od siebie :) Na imie mi Alicja :) i chcialabym dolaczyc  do Waszego watku poniewaz ja rowniez biore slub w weekend 7-8. sierpnia tyle ze 6. 08 w piatek:) tak sie jakos zlozylo ze chcielismy konkretnie w sierpniu( tata PM jest marynarzem i tylko ten miesiac mu odpowiadal)  no i  nie bylo juz wolnych terminow. . :) ale nie zaluje. . bedzie wiecej czasu na swietowanie i odpoczynek (i leczenie kaca ) ;) Slub odbedzie sie w kosciele sw.  jerzego w goleniowie a wesele w hotelu jf "duet" rowniez w goleniowie. . mamy juz zarezerwowany zaspol muzyczny-fair play i fotografa-M. szwarc. . sukienki jeszcze nie mam ale umowilam sie na 25. 03.   z krawcowa na wziecie miary i bedzie mi szyla "od podstaw" jaka tylko sobie zamarze:) a marze o tiulowej "ksiezniczce":) co prawda jestem bardzo niska (158cm)i sukienka moze mnie troszke "przytloczyc" ale wydaje mi sie, ze jesli PM jest wysoki ( a moj wrecz bardzo bo ma ponad 194cm wzrostu) to wszystko bedzie do siebie idealnie pasowalo:)
to chyba jak na razie wszystko:) pozdrawiam

Offline doti29 Kobieta

• bywalec
Czesc Alinka!
Witam w naszym sierpniowym gronie ;D

Ja tez jestem niska 160cm i mam ksiezniczkowata suknie, a co tam raz sie zyje ;)
Jesli krawcowa Ci ja uszyje to napewno nie bedzie Cie "przytlaczac" bo bedzie szyta specjalnie dla Ciebie i pewnie krawcowa doradzi tak zeby suknia wygladala bosko na Tobie. Moj PM tez jest dosyc wysoki 185cm chociaz w porownaniu z Twoim to kruszynka ;)
A myslalas juz o butach? Ja chce wysokie obcasy ok.9cm staram sie znalezc jakies wygodne. Slyszalam ze buty do tanca sa wygodne tylko nie wiem czy robia az tak wysokie obcasy :(?
Alinka pochwal sie jesli bedziesz juz miala jakis pomysl na suknie.
Pozdrowienia!

• "Decydując się na dziecko, kobieta zgadza się aby jej serce żyło poza jej ciałem"
  • Chuck Norris
Witaj Doti29:)) no poczatku planowalam sukienke w stylu "rozwazna i romantyczna" i nawet przymierzylam pare propozycji. . niestety ten kroj nie jest dla mnie:( wygladalam na jeszcze nizsza niz jestem i tak jakos skromnie:) dlatego "ksiezniczka" jest idealna. . jeszcze nie znalazlam konkretnego kroju ale cos mniej wiecej takiego: gora gorset z diamencikami pod biustem i dol tiulowy, plus dlugi welon i moze rekawiczki;p :) reszta w rekach krawcowej:)
co do butow to akurat tak sie zlozylo ze moja krawcowa prowadzi Salon Ślubny i powiedziala ze butami mam sie nie martwic. . mam wybrac z katalogu i zamowi jakie bede chciala(obiecala ze zamowi pare roznych par zeby byly nie tylko ladne ale i wygodne:). . myslalam nad "platformami"-"koturnami" ok 11 cm tak by moj PM nie musial sie schylac podczas tancow:)no ale oczywiscie drugi problem to taki ze mam strasznie mala stope . . bo tylko 34 w porywach do 35 :( dlatego musze miec na zamowienie . . ehh ciezkie zycie
 . . hmm buty do tanca??to chyba tez dobry pomysl. . byleby byly wysokie i male:)  jesli ktoras z Was wie gdzie mozna takie buciki znalezc to prosze o info. . buziaki

Offline doti29 Kobieta

• bywalec
Oh stopka jak u Kopciuszka ;D
Ja nosze rozmiar 36.
Alinka ja tez myslalam o "platformach" bo sa wygodniejsze, tylko ze ciezko znalezc takie ktore by pasowaly do slubu. A czy Ty jakies widzialas w tym katalogu ze slubnymi butami?

• Chuck Norris
hehe oo ile ja bym dala zeby miec rozmiar sopki 36:)) o wiecej nie prosze:)) znalezc buty (jakiekolwiek) to koszmar;/. . chyba ze w dziecinnym :(
jak bylam w zeszlym tyg u krawcowej to akurat miala jedna pare "platform" i nawet ładnie wygladaly. . z paseczkiem wokol kostki, kokardka i odkrytymi palcami. . jak tylko znajde "cos"podobnego na internecie to przesle. .  :)

Offline suprynka Kobieta

• maniak
Doti masz rację z tym przebieraniem mamy. Hotel będzie bliziutko, więc zniknie i nic jej nie ominie. Jakoś to wszystko zgramy.

No właśnie buty. Ja znalazłam w salonie, ale kurcze, ceny powalające - 350 zł. W internecie np. na www.bialebuty.com.pl są tańsze, ale kurcze nie wiadomo czy sie dopasuje. Widziałam, ze Ryłko, ma kolekcje ślubną, ale ja nie lubię ich butów i dla mnie ta kolekcja jest koszmarna. Parę dzieweczyn podpowiedziało mi żebypróbować w normalnych sklepach z butami, więc się rozglądam. no i w sumie jak znajde wygodne to nie będę kupowała dwóch par. I tak muszę mieć niższe, więc bez sensu kupować drugie.

Alinko witam Cię serdecznie. JF Dutet też odwiedziłam i bardzo mi się tam podobało. Ja zrezygnowałam ze względu na dużą odległość, ale lokal fajny i szczególnie otoczenie. No, a Marcin szwarc...cudowny wybór. My mieliśmy u niego sesję z Zuza i jesteśmy baaaaaaaardzo zadowoleni. Także nie musisz się obawiać o zdjęcia. Sesję też będziecie mieli super!A co do "ksieżniczki" to mi sie też podoba taki model. Także myślę, że wzrost nie będzie przeszkoda. Pochwal się jak już coś znajdziesz.

Offline aneczka81 Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 25.09.2010
Hej dziewczyny mnie sie tez nowa kolekcja  slubna butow Rylko  nie podobala gdy ogladalam przez internet, ale jak wpadlam do ich sklepu w styczniu to zmienilam zdanie i mam juz ten zakup z glowy ;D. Butki sa sliczne, maja siedmiocentymetrowy ale dosc stabilny obcas i coraz badziej mi sie podobaja :)

Offline doti29 Kobieta

• bywalec
Zazdroszcze zakupu Aneczka, ja wciaz nie moge sie zdecydowac na buciki, pare par mi sie podoba,ale w internecie,wiec nie wiem czy warto ryzykowac kupowanie butow w internecie ???

Dziewczyny a myslalyscie juz o makijazu i fryzurze?

• Chuck Norris
hej:) ja chyba nie zaryzykowalabym kupna butów w internecie. .  :) jednak w dniu ślubu liczy sie przede wszystkim wygoda a tego nie sprawdzisz widzac buty na zdjeciu. .
Myslalam juz o makijazu i fryzurze. . i powoli szukam dobrej wizazystki ze szczecina. . macie jakies propozycje??
Co do makijazu-nacodzien maluje sie dosc mocno-uzywam ciemnych cieni i lubie gdy moje rzesy sa mocno zaznaczone-takie teatralne:) nie wiem czy taki makijaz jest odpowiedni do slubu ale w innym nie bede czula sie dobrze :-\

Offline doti29 Kobieta

• bywalec
Alinka! jesli lubisz mocny makijaz i na codzien tak sie malujesz to nie widze problemu, mocny makijaz nie znaczy brzydki jesli jest dobrze wykonany. Najwazniejsze zebys Ty czula sie dobrze.
Jesli mocno podkreslisz oczy to usta powinny wygladac naturalnie(ale to tylko moja skromna opinia ;)

Ja osobiscie chyba nie uzylabym tego dnia zbyt ciemnych cieni, ale moze cos w zlotym kolorze itd.w zaleznosci jaka masz suknie. Wizazystka napewno Ci cos doradzi. Ja chcialabym zrobic sztuczne rzesy(takie na dluzej), moja kolezanka sobie zrobila i super to wyglada, bardzo dlugie,podkrecone i bez sklejania ;)

Dolaczam sie do prosby o jakies namiary na wizazystki i fryzjerki ze Szczecina albo Goleniowa, ja niestety nikogo nie znam :(

• Chuck Norris
oo tak bardzo lubie taki mocny makijaz:) i oczywiscie wtedy na ustach tylko delikatny blyszczyk:) no ale nic. .  zobaczymy co wizazystka podpowie:)

Jakis czas temu takze chcialam  doczepic  sobie sztuczne rzesy, czytalam na forach ze to swietna sprawa :) i wiem tez ze Pani Nina Kaczmarek oferuje w pakiecie "makijaz slubny"sztuczne rzesy tyle ze nie takie na stale :)

Jesli znajdziesz jakis profesjonalny i dobry salon "doczepiajacy" rzesy to napisz gdzie i jaka cena:) moze i ja  sie skusze:) hihih

Offline suprynka Kobieta

• maniak
No to mi też ta kolekcja Ryłko nie podchodzi... Więc dalej szukam, ale ciężko na coś trafić.
Ja już mam fryzjerke (swoją od lat) i makijażystkę. Ja z koleji nie maluję się mocno, więc dla mnie i tak pewnie będzie szokiem ten makijaż :). No, ale wydaję mi się że musi być mocniejszy, bo przecież musi troche wytrwać, a poza tym musi ładnie się prezentować na zdjeciach. Ja niesiety nie mogę nikogo polecić do makijażu, bo sama dostałam namiar od koleżanek. Ale poszukajcie w watkach ślubnych, tam chyba coś znajdziecie.

• Chuck Norris
Troszke z innej bajki:) co myslicie o ulozeniu stolow na sali. . szukalam na forum czegos na ten temat ale nie znalazlam;/ chodzi mi o ulozenie stolow w podkowe albo pojedynczo-stoly okragle na 8 osob. .
Musze sie na cos zdecydowac ale nie wiem na co:( Moi rodzice chca podkowe ja chyba to drugie. .
A jesli juz zdecydowalabym sie na te okragle to teraz pytanie czy moi rodzice siadaja z rodzicami PM czy jakos inaczej?? np. "swoi"ze "swoimi"
Z góry dziękuję za podpowiedzi:)

Offline Zoya Kobieta

• Chuck Norris
I ja myslalam o okraglych stolach na weselu, ale sa "malointegracyjne" moim zdaniem...

Jednak ulozenie stolów w podkowe bardziej integruje gosci, kazdy wszystko widzi i nie lamie karku jak chce sie rozejrzec dookola, bo wszystko ma w zasięgu wzroku.
No i przy okraglych stolach jest wiekszy problem z usadzeniem gosci i ich pogrupowaniem, a problemów chcemy jak najmniej  :hahahaha:

• Chuck Norris
Jolanga dziękuje za podpowiedź  :) Moja Mama ma podobne zdanie :) a czy przy podkowie również  konieczne są karteczki z imionami kto gdzie siedzi? bo przy okrągłych to myśle ze to mus  :)

Offline Zoya Kobieta

• Chuck Norris
Zależy na ile gosci robisz wesele, aczkolwiek moim zdaniem winietki to mus, zeby pozbyc sie zamieszania na sali (wiecej gosci wieksze zamieszanie, mniej gosci zamieszanie mniejsze, ale zawsze jakies powstanie - przesiadanie o jedno miejsce, albo dostawianie krzesła czy inne roszady).

Ja na swoim weselu dodatkowo przed wejsciem do sali na sztaludze postawie plakacik z listą gosci i ulozeniem stolow i miejsc, zeby goscie wchodzac na sale od razu wiedzieli w ktora strone isc i zeby nie musieli obchodzic calej sali w poszukiwaniu swojego nazwiska na stole.

Nie wyobrazam sobie, ze na sale wchodzi 100 osob i sami maja sie usadzac  :urwanie_glowy:

• Chuck Norris
Planujemy zaprosic 70-80 gości :) i masz racje..jeśli nie będzie karteczek powstanie jedno wielkie zamieszanie  :-\ a ten plakacik to ciekawe rozwiązanie  :)
A co z małymi dzieciakami 3-5 letnimi??u mnie akurat nie będzie takowych dużo ale ..liczyc jako dorosła osoba i osobne miejsce przy stole czy siedziec beda na kolanach mamy?? Myślałam żeby poprosic właścicielke hotelu by dostawiła dodatkowe krzesło z małym talerzykiem ale wydaje mi się że to zależec bedzie od jej humoru i dobrych chęci..W umowie mam ze tylko malutkie dzieci (do 2 lat)nie płacą , no ale wiadomo ze takie 4 letnie normalnej porcji nie zjedzą więc ich też myśle że nie ma co wliczac w koszty..ale mogę się mylic  :-[

Offline suprynka Kobieta

• maniak
A u mnie będą okrągłe stoły. To super rozwiązanie, byłam właśnie w Valentino na takim weselu. Nie ma tego przeciskania sie gości, przepychu, krzyku przez wszystkich aby komuś cos powiedzieć. No i myślę, że fajnie to wygląda. Wtedy z młodymi siedzą świadkowie z osobą towarzyszącą i dodatkowo mogą siedzieć nabliżsi przyjaciele, czyli w sumie z PM 4 pary. My podzililismy naszych gości i wszystko fajnie sie komponuje. Poza tym podczas wesela PM podchodzi sobie do każdego stolika i moze porozmawiać z siedzącymi przy nim osobami. Widziałam to w praktyce, choc na początku byłam sceptyczna.

No i też będziemy mieli winietki. To mus dla mnie. Widziałam też na all fajne plany stołów i chyba też je zamówię. Są w tym samym stylu, co winietki, menu, zaproszenia itp
.

Offline suprynka Kobieta

• maniak
Czesc Dziewczyny!
Co u Was słychać? Tak sie cicho tu zrobiło, a raczej powinno być coraz głośniej;). Jak przygotowania? Ja dopiełam już dekoracje ślubne. Teraz jestem na etapie zaproszeń, butów i biżuterii ślubnej. No właśnie gdzie ją kupujecie? Ja już mam też upatrzone obrączki. Aha i załatwiliśmy samochód, który nas zawiezie ;). Niedługo będę sie zmagać z podziękowaniami dla rodziców, macie jakieś pomysły? Ja myślałam o kilkuminutoej prezentacji (tak do 5 min) i jakiś prezencikach. Tylko nie o kwiatach. Może o biżuterii dla mam i czymś fajnym dla Taty. No, ale pomyślę jeszcze nad tym. Póki co życzę Wam spokojnych, rodzinnych i pogodnych Świąt!

Offline doti29 Kobieta

• bywalec
Hej Suprynka! No rzeczywiscie ucichlo :(

Ja podobnie tak jak Ty szukam teraz bizuterii, niestety nie mieszkam w Szczecinie,wiec Ci nie podpowiem gdzie mozna cos fajnego kupic.
Zaproszenia juz wyslane ;D
Sen z powiek spedza mi fryzjer i kosmetyczka bo nie mam narazie czasu zeby przyjechac na probna fryzurke i make up. Bede w Polsce dopiero 2mies. przed slubem i boje sie,ze to bedzie za pozno zeby kogos fajnego znalezc
Z podziekowaniami dla rodzicow to tez jeszcze nie wiem co kupic ??? Bizuteria dla mam to bardzo fajny pomysl ;)

Offline suprynka Kobieta

• maniak
No właśnie musiałabyś znaleźć kogoś bliżej Maciejewa. A może w Szczecinie? Może spróbuj przez internet poszukać. Ja tak zrobiłam, sugerowałam się opiniami z forum.

Offline kundzia Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 28.08.2010
Hej dziewczyny!

Ja ciągle czekam na moje zaproszenia, mam nadzieje, że zaraz po świętach przyjdą i zaczniemy rozsyłać. Ja jestem na etapie poszukiwania butów i jestem bardzo zawiedziona, bo tu w Irlandii jakieś stare fasony mają sprzed 10 lat. No albo ja szukam nie wiadomo czego. A jak znalazłam fajne buty to cena z kosmosu 400euro!!! No więc szukam dalej...

Radosnych Świąt Wielkanocnych!!!

Offline doti29 Kobieta

• bywalec
Hej Kundzia! z butami to rzeczywiscie ciezko, ja tez mam problem cos znalezc. 400euro to przesada!

A zamowilas juz suknie ta co pokazywalas?