e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: 7 sierpien 2010 nasz wielki dzien!  (Przeczytany 42374 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline aneczka81 Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 25.09.2010
Asiu pani Natalia powinna juz byc z powrotem, mi powiedziano, ze bedzie w pracy w pierwszym tygodniu lutego. 150osob  :o duze weselisko Ci sie szykuje. Ja tez sie zdam na pania Natalie jesli chodzi o dekoracje. A menu i inne szczegoly mysle,ze bedziemy omawiac w maju, bo wtedy bede w kraju ja, PM i jego rodzice.
Caluski przesylam :-*

Offline doti29 Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 7/8/10
Czesc dziewczyny!

Rzeczywiscie duze wesele :o
Ja bede miala tylko 50osob i martwie sie,ze ta sala bedzie za duza.
Asia z tego co pamietam to robia tam przyjecia nawet na 150osob,bylo by troche ciasnawo,ale sie zmiescicie. Zreszta jesli zaprosisz 150osob napewno nie wszyscy przyjada,zawsze troche gosci sie wykruszy.

Mysle tez,ze godzina 15 bedzie dobra dla Ciebie bo przeciez Ty slubujesz w Goleniowie,wiec zanim wszyscy dojada do Maciejewa i sie tam rozgoszcza na to samo wyjdzie.

Ja planuje jechac do Maciejewa kwiecien-maj mysle,ze nie ma sensu wczesniej bo jak bylam ostatnio to pani Natalia powiedziala,ze o szczegolach to bedziemy rozmawiac 3 miesiace przed weselem.

Offline asia2112 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 14.08.2010
Czesc dziewczyny,

a macie jakies atrakcje weselne?
Ja tak myslalam nad lampionami zamiast fajerwerkow! Ale poza tym to mi nic nie woada do glowy!!

Offline suprynka Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 07-08-2010
Ja raczej nie myślałam o żadnych dodatkowych atrakcjach. Choć na początku miałam takie plany. Wydaje mi się, że wesele samo w sobie jest atrakcją, jest przeciez 1 taniec, tort, podziękowania, oczepiny, toasty...A musi być też czas na swobodną imprezkę ;).

• forumowicz
podpisuje sie pod postem Suprynki obiema lapkami :)

Offline doti29 Kobieta

• bywalec
Ja zastanawialam sie nad atrakcjami ale jeszcze nie wiem czy bedziemy cos mieli, zalezy od naszego budzetu. Fajerwerki sa zdecydowanie za drogie :( a co to sa te lampiony Asia?

Offline suprynka Kobieta

• maniak
Doti te lampiony można kupić na allegro. Poszukaj sobie. Podpala się je i one wznosza sie do góry. Są dosyć spore. Ztego co się orientowałam, to muszą być idealne warunki pogodowe, żeby je puścić, no i musi być ciemno. W sierpniu robi się dosyć późno ciemno i goście mogą już nie mieć siły :). Ja też właśnie o nich myślałam, ale także ze względu na to, że mamy wesele w centrum miasta, gdzie będzie tłoczno, nawet Straż by sie na to nie zgodziła. Także nam odpada. Chociaż u Was w Maciejewie, może mieć to fajny efekt, jak nie będzie wiało.

Dziewczyny mam juz chyba suknię. Co prawda wybrałam 2 modele, ale na 99% jestem już zdecydowana na jeden z nich... Ach ciężko było.

Offline doti29 Kobieta

• bywalec
Suprynka musisz zdradzic tajemnice,co to za suknie?

Offline asia2112 Kobieta

• nowicjusz
No wlasnie opowiadaj o sukni:) Masz jakies zdjecia?

U nas nie powinno byc problemow z lampionami. No chyba ze bedzie wialo. Wiem tylko ze sa tansze niz fajerwerki i ze przepieknie wygladaja jak sie wznosza!

Zobaczcie:http://www.youtube.com/watch?v=LcGP0hdq13w&feature=related

Goscie pisza zyczenia dla par na karteczkach i podpalaja lampiony. Sa tez firmy ktore taka atrakcje proponuja.

Mam kolezanke ktora ma karykaturzyste i iluzioniste! Ale na takie cos sie nie zgodze bo przeciez ma byc imprezka tak jak mowice:)
Jeszcze myslalam nad pokazem barmanskim zeby miec tez coktaile!

Offline suprynka Kobieta

• maniak
Dziewczyny. Suknia już wybrana. Ale niestety nie moge podac nazwy, ani wklepić fotki, bo mój K. może tu zajrzeć, a ja koniecznie nie chce zeby zobaczył. Ale wyślę Wam na prv :).
Racja z tymi lampionami, tylko zeby było ładnie. Myśle, że wtedy to będzie fajna atrakcja.
Co do innych dodatkow do wesela, to w piatek idziemy do restauracji poustalać szczegóły. Głównie chodzi mi o kwiaty i kolorystykę sali, aby potem można było wszystko dobrze dobrane. Następne będą zaproszenia. No i musimy ustalic ostateczną liczbę gości. No i znaleźć nianię dla Zuzi... Oj kurcze już marzec...ale ten czas zasuwa.
Asiu co do pokazu barmanskiego, to bylam ostatnio na weselu gdzie taki byl. Powiem tak, fajny byl ten pokaz, ale odbyl sie kolo 23, wiec moim zdaniem za pozno. Podeszly moze z 5 osob, ktore wziely drinki, bo juz nikt nie chciał mieszać. Także może jakby było wczesniej... Ale wczesniej jest taniec, toasty... Takze zastanów sie, czy warto wydać tyle pieniędzy.

• forumowicz
No suprynko widze, ze proznowalas i odhaczasz  kolejne pozycje z listy "do zrobienia" :D
a moge zobaczyc kiecuszke na priva :blagam:

Offline asia2112 Kobieta

• nowicjusz
ja tez prosze o zdjecie sukni na priva:-)

Masz racje z tym pokazem barmanskim; ja sie jeszcze dobrze zastanowie:-)

W niedziele mielismy ostatni kurz przedmalzenski:-) Ale tydzien! Teraz jeszcze nam zostala poradnia rodzinna! Podobno tam dopiero opowiadaja glupoty. No zobaczymy!

• forumowicz
suprynko :brawo_2: bardzo mi sie podoba, szczegolnie wykonczenie i ksztalt dekoltu no i to piekne podkreslenie talii
ja  musze przyznac, wole dol  sukni gladki  (taki juz nudziarz ze mnie ;)ale w Twojej sukni mi to  nie przeszkadza
calus :-*

Offline suprynka Kobieta

• maniak
Aneczko, cieszę sie że sie podoba! Oj wybór był trudny. No, ale wczoraj byłam i dokonałam zakupu. Ma być w połowie lipca, bo to włoska suknia, więc troche zachodu z jej sprowadzeniem. Rozglądałam się już za butami. Kurcze ale ceny są przerażające-350 zł!!! Chyba popatrzę jeszcze gdzie indziej, może w normalnym obuwniczym. Może nawet zdecyduję się na odkryte palce???

Offline doti29 Kobieta

• bywalec
Suprynko ja tez poprosze suknie na priva bo jestem baaaardzo ciekawa.

Aneczko mam nadzieje,ze dostalas moja wiadomosc o naszej wizycie w Register Office bo forum  sie zawieszalo w zeszlym tygodniu.

Pozdrowienia!

• forumowicz
Hej Doti ;D dostalam Twoja wiadomosc, ze nie zdazyliscie sie wybrac do urzedu :), nawet nie wiem bez sprawdzania czy Ci odpisalam, w zeszlym tygodniu mialam 38 stopni goraczki przez pare dni ::)
calusy

Offline doti29 Kobieta

• bywalec
Aneczka :o biedulko mam nadzieje,ze juz Ci przeszlo i sie czujesz dobrze.

Napisalam Ci jeszcze jedna wiadomosc dwa dni pozniej po naszej wizycie w urzedzie,ale chyba gdzies zaginela >:(
 Jedyne co potrzebne zeby wziasc tu slub jest paszport i metryka urodzenia. Wszystko kosztuje £100. Przed slubem trzeba sie umowic na spotkanie z osoba z urzedu zeby dogadac szczegoly.

My jestesmy zdecydowani na slub cywilny tutaj bo to bardzo uprosci sprawe. A Wy co myslicie?

Offline suprynka Kobieta

• maniak
Ja się niestety nie znam, więc nie poradzę.
Suknie zaraz wyślę ;).

Offline kundzia Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 28.08.2010
Suprynka ja tez bym chetnie zobaczyla. Ja jeszcze nie mam sukni, ale jak juz bede miala to tez sie pochwale. Pozdrawiam dziewczyny!

Offline doti29 Kobieta

• bywalec
Suprynka suknie sliczna, bardzo w moim stylu ;D
Napewno bedziesz bosko wygladala ;)

Kundzia a masz juz jakies faworytki ?

Offline kundzia Kobieta

• użytkownik
Oto moj typ

co sądzicie dziewczyny?

Offline suprynka Kobieta

• maniak
Kundzia super! Popieram suknię. Bardzo mi sie podobają "rybki", ale ja sama sie w takiej nie widzę, bo do niej trzeba mieć większy biust, a u mnie niestety z tym ciężko :).
Ja już po wizycie w restauracji, prawie wszystko dograne. Teraz próbuję dobrać firmę z dekoracjami/kwiaciarnie, no i wybieramy zaproszenia.
A jak u Was?

Offline Zoya Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2010 r.
Oooo- to widze, ze wcale nie musze miec wesela 7go, zeby dolaczyc, zatem dolaczam  8)

Offline suprynka Kobieta

• maniak
Witamy w naszych 7-mych progach :)

Offline doti29 Kobieta

• bywalec
Czesc Dziewczynki!
Jolanga super,ze dolaczylas a gdzie masz wesele?

Kundzia sukienka super ;) Moja przyjaciolka ,ktora wychodzi za maz w lipcu ma bardzo podobna i zaloze sie,ze w rzeczywistosci bedzie wygladala jeszcze lepiej niz na zdjeciu. Kiedy bedziesz ja mierzyc?

Offline Zoya Kobieta

• Chuck Norris
doti29 najprawdopodobniej w ambasadorze, ale 100% pewnosci bede miala po weekendzie :)
Pierw w doboszu mialam rezerwacje, ale sala ktora zostala i ktora mi oferowali byla za mala... Nie wierze managerowi, ktory mi usilnie wmawiał, ze tam sa wesela na 100 osob  >:( Chybaze gosci posadzili jeden na drugim, wtedy i ponad 100 wejdzie...
Szukalam i szukalam i szukalam i znalazlam ambasadora... a naszukalam sie, do doipero od miesiaca organizuje to wesele :D
Niestety nie moge nigdzie na forum znalezc konkretnej opinii o tej sali, ale to zrozumiale, bo doipero od niedawna działają na ślubnym rynku. No ale musze przyznac, ze sala ma urok i zrobila na mnie pozytywne wrazenie :)

Offline doti29 Kobieta

• bywalec
Jolanga ty to masz nerwy ze stali :o
 My sie zareczylismy rok przed slubem i juz wtedy sie martwilam,czy zdazymy ze wszystkim.

Dobrze,ze tak ze spokojem do wszystkiego podchodzisz ;D

Widzialam gdzies reklame z Ambasadora i rzeczywiscie bardzo fajnie sie prezentuje,wiec napewno bedzie suuuuper :D

Offline Zoya Kobieta

• Chuck Norris
Szczerze mowiac to mi sie udalo wszystko zorganizowac w tydzien: sale z noclegami, orkiestre, kosciol, dekoracja sali, foto i wideo. Tylko ta sala mnie dreczyla okrutnie, bo jak ja zobaczylam drugim razem to mi rece opadly  :-[
No i jak zmienilam sale to musialam znalezc noclegi w poblizu, potem zmienilam kosciol, a firme dekoratorska zwolnie, bo mam zamiar podpytac kto po mnie bierze slub i z nimi sie bede starala dogadac  :twisted:
Och ten miesiac to szalony byl i stresu co nie miara czy to wszystko uda mi sie zgrac w czasie, ale jak narazie do przodu  :bieznia:

Offline kundzia Kobieta

• użytkownik
Doti sukienke juz mierzylam juz w grudniu, ale pozniej poznalam krawcowa i mi powiedziala, ze taka uszyje i teraz nie wiem co zrobic, bo nie podjelam jeszcze decyzji.
Zamowilismy juz zaproszenia, a teraz zajme sie dekoracja sali. Doti podjelas juz decyzje kto i jak bedziesz dekorowac maciejewo?
 Ale ten czas leci dziewczyny co? 

Offline suprynka Kobieta

• maniak
Dziewczyny przeraża mnie ten biegnący czas. Ja już na środe umówiłam się w sprawie dekoracji sali. Zobaczymy jak to wyjdzie cenowo. Chcę zabrać tam 2 firmy, aby dopasować cenę. No i muszę wybrać noclegi dla gości. Chyba zdecyduję się na hotel Gryf, bo jest blisko od Valentino. Podejdę tam od razu w środę i zobaczymy pokoje.
Dziewczyny mam takie pytanie, troche z innej beczki. Ile kreacji będą miały Wasze mamy? Moja upiera sie przy dwóch, ale nie ukrywam, ze nie chcę aby znikała mi z wesela w celu przebrania na kilkadziesiąt minut. No, ale też nie wiem, jakie są zwyczaje.
A i czy chcecie dostawać kwiaty? Czy napisałyście coś innego w zaproszeniu.