Autor Wątek: Proxeed plus dla mezczyzn  (Przeczytany 2397 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline myszkam
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Płeć: Kobieta
Proxeed plus dla mezczyzn
« dnia: 11 Lipca 2009, 13:48 »
WITAM WAS BARDZO SERDECZNIE ,
moj maz ma problem z jakoscia i iloscia plemnikow , czy macie jeies doswiadczenie ze stosowaniem Proxeed plus w celu ich poprawy, bede wdzieczna za wszelkie opinie!!!!

Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
Odp: Proxeed plus dla mezczyzn
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Lipca 2009, 15:11 »
a powód??
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline myszkam
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Płeć: Kobieta
Odp: Proxeed plus dla mezczyzn
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Lipca 2009, 17:10 »
Powod to mala ruchliwosc a+b tylko 14% oraz mala ilosc - 16 mln, reszty wynikow nie pamietam , a lekarz wynikow nam nie dal, stwierdzil , ze taki jest urok meza , mamy sie starac 6 mies , a pozniej pomyslimy !!!!!Ale wiem , ze suplementy witaminowe moga cos w tym temacie pomoz, wiec cos na wlasna reke szukamy!!!!!!Bo chyba zaszkodzic nie zaszkodza , co o tym myslicie??????

Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
Odp: Proxeed plus dla mezczyzn
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Lipca 2009, 17:50 »
ale .. powód??

miał usg jader???

przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline myszkam
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Płeć: Kobieta
Odp: Proxeed plus dla mezczyzn
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Lipca 2009, 18:37 »
Oto wlasnie chodzi, ze powod jak dotad nieznany , tzn maz mial jedynie badanie nasienia, lekarz stwierdzil , ze nic z tym nie bedziemy robic >:(, poniewaz jego wyniki kalifikuja nas do bardziej zaawansowanych technik wspomagania zaplodnienia np IVF, tylko ze my chcielibysmy sprobowac naturalnie z wiekszymy sznsami i stad moje pytanie o lek !!!

Offline myszkam
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Płeć: Kobieta
Odp: Proxeed plus dla mezczyzn
« Odpowiedź #5 dnia: 12 Lipca 2009, 18:54 »
Oczywiscie wizyta u lekarza to koniecznosc, szukam jakiegos specjalisty , znalazlam urologa w Londynie , czy to odpowiedni lekarz , czy trzeba udac sie do androloga ???? Zgory dziekuje za pomoc!!!!

Offline liliann

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 37559
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30 września 2006
Odp: Proxeed plus dla mezczyzn
« Odpowiedź #6 dnia: 12 Lipca 2009, 19:53 »
Urolog czy androlg - zależy jakiej natury jest problem. Ponieważ tego nie wiesz wybierz się na początek do tego do którego będzie Ci łatwiej. Najwyżej doktor wyśle Ci dalej.

A lek możesz mężowi dać....jedno jest pewne - patrząc po składzie na pewno nie zaszkodzi.

Natomiast problemy męskie bardzo źle się leczy i efekty nie są powalające, nawet jak niby znajdzie się przyczynę. Mój kolega jest po operacji żylaków powrózka nasiennego, rzucił palenie, zdrowo się odżywia, schudł...i po poł roku od operacji wyniki ma nieco lepsze, ale nadal złe. 10 lat marnowania sobie zdrowia (alkohol, palenie, zła dieta, nieregularna praca, w tym nocna) odbiły się na czym się odbić miały...
"Ludzie, którzy stawiają sobie mierne cele życiowe, zazwyczaj osiągają to co zamierzali: nie dążą do niczego i niczego nie zdobywają. ”
— Richard M. Devos

Offline myszkam
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Płeć: Kobieta
Odp: Proxeed plus dla mezczyzn
« Odpowiedź #7 dnia: 12 Lipca 2009, 21:59 »
Dziekuja za rady  :)  :) :)
Lek wiec zaraz zamowie , do tego Vit C I vIT E 2x dziennie , warto sprobowac  ;) ;) ;) Jakie sa szanse na naturalne poczecie z takimi wynikami moze sie orientujecie ????? do tego dochodza policystyczne moje jajniki ( obraz USG wskazuje na jeden powiekszony jajnik, badanie krwi w normie), dostalam clo na stymulacje !!!!Pozdrawiam !!!

Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
Odp: Proxeed plus dla mezczyzn
« Odpowiedź #8 dnia: 12 Lipca 2009, 22:42 »
myszko.. człowiek strzela  Pan Bóg kule nosi...

dziewczyny z kiemskimi wynikami małżów miały isci , czasem zachodziły, niektóre nie  po cztym kolejna ciąża była naturalesik.. jak mi to tłumaczył kurzawa ( lekarz od  ivf w szczecinie) - do zapłiodnienia potrtzebny jest 1 plemnik a nie całe stado  ;D

nie pytaj się   czy z takimi wynikami da się zajśc.. nie znamy wyników zarówno  twojego małża jak i twoich.. miałas robione profile hormonów??  miałas robioną  HSG???  dużo za mało danych..

poza tym.. dziewczyny  może i z lepszymi nie zachodza a  niektóre z gorszymi cieszą się naturalesikami w domu ;)

tak czy owak... podawaj małowi dużo rybek... to poprawia parametry .. witaminki?? ale czy to drastycznie poprawi tak zebys mogła sie naturalnie starać?? tu bym skłamała jeśli powiedziałabym tak.. zaszkodzic nie zaszkodzi.. a nóz  poprawi sie  wam  armia  ;D ( tyleże  na poprawe możesz liczyc  min po 3-4 mp-cach.. 3 miesiace to  cykl plemniora od  komórki wyjściowej do dorosłego, zdolnego do zapłodnienia  zołnierzyka.. sama więc rozumiesz,ze  bezsensem jest oczekiwanie na poprawe  nasienia po m-cu czy 2
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline liliann

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 37559
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30 września 2006
Odp: Proxeed plus dla mezczyzn
« Odpowiedź #9 dnia: 12 Lipca 2009, 23:39 »
poprawę plemników to się sprawdza po pół roku jakiejkolwiek terapii...
tu się trzeba uzbroić w cierpliwość...
"Ludzie, którzy stawiają sobie mierne cele życiowe, zazwyczaj osiągają to co zamierzali: nie dążą do niczego i niczego nie zdobywają. ”
— Richard M. Devos

Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
Odp: Proxeed plus dla mezczyzn
« Odpowiedź #10 dnia: 12 Lipca 2009, 23:56 »
oooooooooooooooooooooooooooooootak
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline myszkam
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Płeć: Kobieta
Odp: Proxeed plus dla mezczyzn
« Odpowiedź #11 dnia: 13 Lipca 2009, 19:12 »
Tak , wiem ze trzeba uzbroic sie w cierpliwosc, aby zobaczyc jakakolwiek poprawe , jesli ona rzeczywiscie nastapi, dziekuje za odpowiedzi pozdrawiam Was serdecznie!!!!!

Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
Odp: Proxeed plus dla mezczyzn
« Odpowiedź #12 dnia: 14 Lipca 2009, 09:24 »
... jesli..
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Gabiś
  • Gość
Odp: Proxeed plus dla mezczyzn
« Odpowiedź #13 dnia: 19 Lipca 2009, 10:58 »
Stosowaliśmy Proxeed - dla mnie to była strata piniędzy. Lek jest drogi a wyniki się nie poprawiły. Proponuję najpierw poszukac przyczyny - jeżeli problem zostanie niewyjaśniony to poeksperymentować z witaminami. Proxeed, Maca, cynk, folik, L - Karnityna, Żeń Szeń, Androvit czy Salfazin to wszystko zestawy które moga pomóc ale nie muszą..... U nas nie pomogło nic niestety.