e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: To jest ich dzien!! Ola (olcia19116) i Arek 04.07.2009-gratulacje!!  (Przeczytany 1592 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pamela Kobieta

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NA NOWEJ DRODZE ZYCIA!!!

Offline Castia Kobieta

Gratuluję!
Bądźcie szczęśliwi :)

Offline Justys851 Kobieta

Życzymy Wam spełnienia wspólnych planów,
Byście byli sobą zachwyceni tak jak dzisiaj do końca dni swoich.
Życzymy Wam radości, wiary i miłości,
Cnota by Wam zawsze sprzyjał Bóg.

Offline katrishja Kobieta

GRATULUJEMY Z CAŁEGO SERDUCHA!!!!!!!!!!!!!!!
 :przytul: :przytul: :przytul: :Daje_kwiatka: :Daje_kwiatka:

Offline matrix0007 Kobieta

Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia

Offline Olucha Kobieta

Wszystkiego najlepszego na tej nowej drodze życia  :-*

Offline olcia19116 Kobieta

DZIĘKUJEMY ZA ŻYCZENIA  :-* :-* :-* :-* :-*
O to ja i moja córeczka :)

Offline pamela Kobieta

olu wygladalyscie bajecznie!!!!
a moze zalozysz relacje i opowiesz nam o waszym najpiekniejszym dniu?  :-*

Offline alikaj Kobieta

Wszystkiego naj naj  naj  :-*

Offline matrix0007 Kobieta

zgadzam się z pamelą może załóż relacyjkę?

Offline katrishja Kobieta

CHCEMY RELACYJKĘ!! CHCEMY RELACYJKĘ!!! :ban: :skacza:

Offline ismenka1986 Kobieta

Wszystkiego Co Najlepsze Na Nowej Drodze Życia
 :bukiet: :bukiet: :bukiet: :bukiet: :bukiet: :bukiet: :bukiet: :bukiet: :bukiet: :bukiet: :bukiet: :bukiet: :bukiet: :bukiet: :bukiet: :bukiet: :bukiet: :bukiet: :bukiet: :bukiet: :bukiet: :bukiet: :bukiet: :bukiet: :bukiet: :bukiet: :bukiet: :bukiet: :bukiet: :bukiet:
Czekamy na relacje ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Offline olcia19116 Kobieta

ok to moja relacja  wstałam o 5 rano ubrałam się i pojechaliśmy do fryzjera tam pojechałam z arkiem  u fryzjera byłam równo o 7  spędziłam tam ponad4 godzinyByłam bez śniadania makijażu i z dzieckiem na kolanach  no i ze strachem czy zdążę ale udało się wyjść równo po 11,40   a na 11,30  miałam być u makijażystki  na szczęście na mnie zaczekała  pół godziny  malowania i wyścig do domu oczywiście odbierał mnie mój brat
Wróciłam do domu w domu pełno gości ja nie miałam się czasu nawet zdenerwować kiedy:) w biegu ubieranie   ale zdążyłam  wszyscy byli zdziwieni ale także zachwyceni moim wyglądem miałam białą suknie z trenem oraz welon ,namówiła mnie na to mamuśka powiedziała że kiedyś moge żałować no i posłuchałam jej no i nie żałuje!!!!!!!Robiłam zdęcia z rodziną było super:)
Po niedługim czasie przyjechał mój aruś z rodziną  moja mama sie odrazu rozpłakała  no i błogosławieństwo moja mama wszystko zapomniała i pomieszała  słodko to wyglądało po błogosławieństwie szybko żeby się nie spóżnic:) Tam  przed naszym ślubem trwał inny  a tamta panna młoda nie odróżniała się wcale od swoich gości :)
wESZLIŚMY na salę  i się zaczeło !!!! aruś wszystko ładnie powiedział i się nie pomylił a ja to już całkiem na poczatku dobże szło a w połowie zatrzymało mnie coś popatrzyłam się na gości zaczełam się śmiać po chwili wybuchnełam płaczem:)makijaż mi się rozmazał na całej twarzy:)

Offline Anjuschka Kobieta

olcia19116 - załóż wątek z relacją w Relacjach - tutaj dużo osób może nie dojrzeć Twojego opisu.