Autor Wątek: Studio Delfin katowice  (Przeczytany 2557 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline karo_20
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: sierpien 2010
Studio Delfin katowice
« dnia: 2 Lipca 2009, 22:28 »
Czy ktos mial z tym studiem do czynienia? Zastanawiam sie z narzeczonym nad foto+ kamera ;]

Offline INKA
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.09.2009
Odp: Studio Delfin katowice
« Odpowiedź #1 dnia: 2 Lipca 2009, 22:35 »
Witam,
ja właśnie w tym studio zamówiłam kamerzystę na nasz ślub :) Widziałam filmik u kuzyna koleżanki i uważam, że rewalacyjny, jednak więcej będe mogła powiedzieć po własnym ślubie. Wiem tylko, że strasznie długo się czeka na film......do pół roku po uroczystości, ale myślę że warto !! Film wygląda coś na styl teledysku i jest naprawdę dobrej jakości itd. Nie spadają żadne baloniki ani gołąbki na ekranie :D Myślę, że firma warta polecania, ale wybór należy do Was. Pozdrawiam i miłego i owocnego szukania  :)

Offline karo_20
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: sierpien 2010
Odp: Studio Delfin katowice
« Odpowiedź #2 dnia: 2 Lipca 2009, 22:53 »
Niestety to  ile sie czeka na film to ogromny minus:(
Co do filmu to widzielismy w studio i nie byly zle. . . w innym mi sie bardziej podobaly ale znowu zdjecia byly beznadziejne;/ chcemy jednak wziasc pakiet z jednego miejsca wie zastanawiamy sie nad studio delfin.

Offline quinni
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
Odp: Studio Delfin katowice
« Odpowiedź #3 dnia: 6 Lipca 2009, 00:03 »
Faktycznie długo się czeka, ale film i zdjęcia są rewelacyjne, więc efekt końcowy wynagradza to czekanie :) Wzięliśmy ich na nasz ślub, bo wcześniej robili u kuzynki męża i koleżanki i wszystkie filmy świetne, każdy kto oglądał to mówił że to najciekawszy i inny, jaki dotychczas film ślubny oglądał.  Zdjęcie też cudne, ale my i kuzynka wzieliśmy sobie też dodatkową sesję w tygodniu, już na spokojnie i w fajnych miejscach.  Więc ja polecam jak najbardziej, choć cena też nie należy do najniższych, ale warta efektu końcowego.  Na prawdę warto!!