e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Wyjscie z jednego domu!!!  (Przeczytany 2206 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kasia_1979 Kobieta

• zapaleniec
Wyjscie z jednego domu!!!
29 czerwca 2009, 19:28
Hej dziewczyny, potrzebuje porady, a mianowicie: bedziemy wychodzic z jednego domu do slubu i nie bardzo wiem jak to zorganizowac, czy moj narzeczony ma po mnie wejsc na gore z kwiatami a potem mamy zejsc na blogoslawienstwo.  Mysle i kompletnie nie mam pomyslu
Olivka 08.02.2012

Offline majcia Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 18.07.2009
Odp: Wyjscie z jednego domu!!!
30 czerwca 2009, 08:08
Sądzę, że postępujcie wg. standardowego planu. Tym bardziej, że rozumiem, że mieszkacie w domu piętrowym -co ułatwi Wam sprawę. My nie mieszkamy jeszcze razem, ale także będziemy wychodzić z jednego domu - bo mój narzeczony do mnie przyjedzie na błogosławieństwo - standard.

Czyli tak: ja jestem na górze, szykuje się, przyjeżdża ukochany, czeka na dole, ja na tzw. "znak, sygnał", efektownie schodzę po schodach na dół, wprost w ramiona narzeczonego :) - no i dalej się toczy, przywitanie, błogosławieństwo i out :) ;D

Offline wiśniowa Kobieta

• forumowy
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 30.05.2009
30 czerwca 2009, 08:31
my wychodziliśmy z jednego domu... nic wcześniej nie ustalaliśmy samo tak wyszło, że on ubrał się pierwszy i czekał na mnie na dole z rodzicami i świadkami... przywitał mnie, dał mi mój bukiet i podeszliśmy razem do rodziców po błogosławieństwo  :)

Offline monia

• złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2005
30 czerwca 2009, 08:58
hehehe

problem-nie problem ;)

wychodzilismy z domu moich rodziców .. w filmie z wesela widać jak  małż ubiera się  w pokoju w gajera a ja gdzies  tam w kiece.. w rzeczywistości był za sciana .. na  półkach stały zdjęcia mojej rodziny ;)

dla celów filmowych  jeszcze raz podjechał, wszedł do domu , przywitał się  i było błogosławieństwo  ;D taka szopka.. do tej pory się smiejemy,ze dla  filmowca wszystko sie robi.. mając ta wiedze dzis , która powsiadamy, nie byłoby kamery na weselu ;)

Offline majcia Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 18.07.2009
30 czerwca 2009, 10:44
monia no co ty?!?! przeciwnik kamery na weselu?!  ???

Offline wiśniowa Kobieta

• forumowy
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 30.05.2009
30 czerwca 2009, 11:25
ja za to będę miała na filmie jak schodzę na dół gdzie czeka Kocur z rodzicami... podobno jego mina gdy mnie zobaczył została uwieczniona  ;D my filmowca olaliśmy już przed mszą jak nam powiedział, że mamy wrócić do auta i jeszcze raz wysiąść bo poprawiłam suknię po wyjściu i to niby źle na filmie wygląda.... popukaliśmy się w czoło i powiedzieliśmy, że nie będziemy nic grać bo to on jest dla nas a nie my dla niego  ;) film odbieramy jutro... mam nadzieję, że straszny nie będzie z powodu naszej niesubordynacji  ;)

Offline kasia_1979 Kobieta

• zapaleniec
30 czerwca 2009, 20:10
Dzieli nas bardzo duza odleglosc a wesele bedzie w miescie u mojego PM, a bedziemy wychodzic z domu rodzicow mojego narzeczonego.  Dzieki za wszystkie sugestie.  Pozdrawiam :))
Olivka 08.02.2012