e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Czy pasuje do ślubu jechać chryslerem Pacifica?  (Przeczytany 8177 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline narzeczeni18.07

Witajcie, zastanawiamy się nad chryslerem Pacifica, co sądzicie? Pasuje takim do ślubu?

Offline Anjuschka Kobieta

Wklej zdjęcie autka, łatwiej będzie ocenić i się wypowiedzieć.

Mnie się wydaje, że takie autko jak najbardziej może być - o ile znalazłam dobre zdjęcie na necie...

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 1
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
Nie piszesz jaki ma kolorek ale nie widzę przeciwwskazań - wg mnie każdy powienien jechać takim autem, jakie jemu się podoba

mówimy o tym autku?

Offline loona Kobieta

Skąd w ogóle te wątpliwości?! To jest niesamowicie piękny samochód i jak najbardziej pasuje na auto PM!

Ja sama jechałam PT Cruiserem i do dziś miło to wspominam.

Offline ricardo Kobieta

Bardzo fajny samochód, bardziej sportowy, ale to już wasza decyzja :) Jakbym miała możliwość to taki jak najbardziej za :)

Też mieliśmy jechać PT Cruiserem ale w końcu jechaliśmy jakimś Mercedesem :)

Offline narzeczeni18.07

Dzięki wszystkim za miłe opinie o tym autku do slubu, tak Maja mam ten samochód na myśli, nasz będzie w kolorze czerwonym:)

Offline loona Kobieta

no,no,no. Jeśli jest czerwony to tym bardziej będzie ślicznie!

Offline sylwia85 Kobieta

pewnie, że  pasuje!
jeśli tylko pannie mlodej wygodnie się do czegoś takiego, tj.  tak dużego samochodu, wsiada, to dlaczego nie?
ślub ma byc dla młodej pary przede wszystkim!
a czerwony. . .  super:)

Offline sylwia85 Kobieta

skoro tak, to nie widzę problemu  ;)

Oczywiście,  że pasuje.  Dysponuje właśnie takim samochodem.
 Młoda Para, która wybrała właśnie to auto chwaliła je za dodatkowy rząd siedzeń dla światków, przestronność, wygodę i przystrojenie auta. . .  wszystko razem przyciągało wzrok zarówno gości jak i przechodniów.
« Ostatnia zmiana: 16 Października 2013, 11:42 wysłana przez Maja »

Jak dla mnie, samochód do slubu to Lincoln Town Car 9-cio osobowy :)