Autor Wątek: BG Foto Opinie  (Przeczytany 4432 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline meggi11
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 19.09.2009
BG Foto Opinie
« dnia: 25 Czerwca 2009, 20:56 »
Witam!
Przeszukałam już wszytskie możliwe fora, strony internetowe i nie znalazłam żadnej opinii o tej firmie, jak również żadnego komentarzu.  Jedynie co znalazłam to strasznie dużo ich ogłoszeń.  Czy może ktoś z Was coś słyszał i może się podzielić wiadomością.  Mają swoją stronę internetową i oferują fotografowanie i kamerowanie.  Są z Sosnowca a fotograf nazywa się Bartosz Gacek.

Z góry dziękuję za wszelkie komentarze.

Offline darek_k
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 78
Odp: BG Foto Opinie
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Czerwca 2009, 07:23 »
znam gościa
zdjęcia robi nawet w przyzwoitej jakości, jest OK

co do filmowania
to w zeszłym roku ( sierpień 2008 ) robiliśmy razem sesje i wtedy jeszcze nie filmował ,
później pisze mi że kupuje kamerę i będzie też nagrywać, kupił SONY VX2000 jakoś w październiku , jak mi mówił znalazł jakiegoś gościa co kręci dla niego i montuje , a on tylko zlecenia na video przyjmuje i daje sprzęt

jak to wygląda, pewnie jak to na początku działania, jako tako
generalnie na video ma niską cenę, ale od czegoś trzeba zacząć

Offline obserwator
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2421
  • data ślubu: trochę czasu minęło
Odp: BG Foto Opinie
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Czerwca 2009, 12:07 »
No to zrobiłeś mu "reklamę" :D

Offline meggi11
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 19.09.2009
Odp: BG Foto Opinie
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Czerwca 2009, 12:40 »
darek_k Dzieki za kometarz

obserwator to moze byc reklama jak to nazwales lub antyreklama.
Ja sie pytam o opinie czy jakie kolwiek wiadomosci na jego temat, i jezeli ktos mi napisze ze szkoda czasu i pieniedzy to to reklama nie bedzie.
A jezeli ktos korzystal z jego oferty i jest zadowolony to dlaczego sie nie podzielic tym z innymi

Offline obserwator
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2421
  • data ślubu: trochę czasu minęło
Odp: BG Foto Opinie
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Czerwca 2009, 12:56 »
znam gościa
zdjęcia robi nawet w przyzwoitej jakości, jest OK

co do filmowania
to w zeszłym roku ( sierpień 2008 ) robiliśmy razem sesje i wtedy jeszcze nie filmował ,
później pisze mi że kupuje kamerę i będzie też nagrywać, kupił SONY VX2000 jakoś w październiku , jak mi mówił znalazł jakiegoś gościa co kręci dla niego i montuje , a on tylko zlecenia na video przyjmuje i daje sprzęt

jak to wygląda, pewnie jak to na początku działania, jako tako
generalnie na video ma niską cenę, ale od czegoś trzeba zacząć


Napisałem w cudzysłowie reklama. Ostatnie dwie linijki mnie rozbawiły, a zwłaszcza "jako tako" . I kto to pisze? - konkurencja :D. Wniosek się sam nasuwa.
PS. To nie znaczy, że darek_k nie jest dobrym kamerzystą.

darek-k przepraszam Cię, ale mój odbiór jest taki, że na razie nie warto zamawiać BG Foto bo dopiero w tej dziedzinie raczkują. Może chciałeś dobrze, ale wyszło jakbyś chciał załatwić konkurenta.  ;)

Offline darek_k
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 78
Odp: BG Foto Opinie
« Odpowiedź #5 dnia: 26 Czerwca 2009, 12:58 »
Jako fotografa, to polecam
robi ładne , przemyślane zdjęcia i ma też bardzo dobry sprzęt do fotek

co do video, to już twoja decyzja, działa niecały rok , więc możesz dać mu szansę i na tobie się nauczy rzemiosła filmowego, lub szukać video gdzie indziej

Offline obserwator
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2421
  • data ślubu: trochę czasu minęło
Odp: BG Foto Opinie
« Odpowiedź #6 dnia: 26 Czerwca 2009, 13:20 »
darek_k, nie zrozum mnie źle, ale taraz Twoja odpowiedź jest konkretna, fachowa , jak przystało na profesjonalnego kamerzystę. Prosto i rzeczowo.  :)  :tak_2:

Offline KrzysztofK
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 10-5-2013
Odp: BG Foto Opinie
« Odpowiedź #7 dnia: 10 Października 2013, 15:56 »
UWAGA!!!!!!!!!!  OSZUST, nie dajcie się oszukać.  na zdjęcia czekałem 4 miesiące i 2 tygodnie, na film jeszcze dłużej - całość była ciemna i brzydka.  Obróbka (filmu, zdjęć) w jego słowniku nie istnieje.   A miały być po 2 tygodniach obrobione wg umowy.   Dodatkowo nie chciał, zejść z ceny i zgodziliśmy się na odbiór tylko dlatego, że ślubu nie mogliśmy powtórzyć.  Podczas każdej rozmowy kłamał.  Mówił różne dziwne rzeczy, nawet swojego kolegę uśmiercił. . . jak się później okazało - kolega żył.  :) Zachowanie jego jest dość mocno niezrównoważone i on sam ma problem z mówieniem prawdy.  Założyłem mu sprawę w sądzie i czekam na rozwój.  Postaram się informować.

Offline obserwator
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2421
  • data ślubu: trochę czasu minęło
Odp: BG Foto Opinie
« Odpowiedź #8 dnia: 11 Października 2013, 09:43 »
No, to mu przywaliłeś :boks:

Offline Bbeata
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 12.10.2013
Odp: BG Foto Opinie
« Odpowiedź #9 dnia: 21 Lutego 2014, 18:24 »
Wesele mieliśmy w październiku 2013 na początku Pan fotograf wydawał się miłym profesjonalnym fotografem.  Niestety do czasu oddania reportażu zwlekał z tym aż do stycznia co rozmowa inne kłamstwa;/ w końcu w styczniu odebraliśmy tylko zdjęcia bo film nie nadawał się do obejrzenia, oglądając go miało się wrażenie ze jest on zrobiony na ostatnią chwile.  Oczywiście natychmiast oddaliśmy płyty do reklamacji ( na pytanie zadane  Panu fotografowi czy chciałby aby ten film był reklamą jego usług odp. - tak jak najbardziej.  Więc zanim któraś z par wybierze tego Pana zapraszam na seans do nas:) )poprawki miały być zrobione w ciągu tygodnia. . .  na początku zero odpowiedzi ani e-mailowo ani sms w końcu po dodzwonieniu się i uzgodnieniu poprawek znów zastała cisza.  Pan fotograf zaczął nie odbierać telefonów nie odpisywał aaa w szpitalu również był ( a w tym samym czasie chodził po Sosnowcu cały i zdrowy :]) Dopiero gdy skontaktowałam się z Rzecznikiem Praw Konsumenta i poinformowałam Pana fotografa o tym wysłał (wczoraj) poprawiony film priorytetem.  I na tym na szczęście skończyła się nasza historia z tym Panem.   NIE POLECAM NIKOMU !!!!!

Offline ppalka1988
  • witam wszystkich i chce ostrzec przed tym fotografem który `udaje profesjonalista przy pod pisywaniu umowy tak koloryzuje co on nie robił i jaki on jest nie zastąpiony album nie został skonsultowany ze mną tylko pan zrobił pod siebie jak mu się podoba
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 25.04,2015
BG Foto Opinie
« Odpowiedź #10 dnia: 1 Lipca 2015, 20:16 »
witam wszystkich i chce ostrzec  przed tym fotografem który `udaje profesjonalista  przy pod pisywaniu  umowy tak koloryzuje co on nie robił i jaki on jest nie zastąpiony album nie został skonsultowany  ze mną tylko pan zrobił pod siebie jak mu się podobało film został pomylony o tym co pisze mam na to dowody ja brałem w Jaworznie ślub a na płycie mam nagrane sosnowiec i parę innych pominiętych rzeczy  po telefonie do poprawy czekałem 7 dni i musiałem dzwonić poraź kolejny i umówiłem się na konkretną godzinę a po telefonie mówi mi ze nie ma pana fotografa w domu ale myślał ze odjechałem i pokazał się w oknie poprawionego filmu na dany dzień i godzinę nie było musiał czekać godzinę w sosnowcu  nie polecam nikomu studia  BG w Sosnowcu  czyli pana Bartosza Gacka
witam wszystkich i chce ostrzec  przed tym fotografem który `udaje profesjonalista  przy pod pisywaniu  umowy tak koloryzuje co on nie robił i jaki on jest nie zastąpiony album nie został skonsultowany  ze mną tylko pan zrobił pod siebie jak mu się podoba

Offline obserwator
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2421
  • data ślubu: trochę czasu minęło
Odp: BG Foto Opinie
« Odpowiedź #11 dnia: 3 Lipca 2015, 13:40 »
Krótko mówiąc, skreślamy pana Bartosza G.  :ban: