e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: DJ  (Przeczytany 27757 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline almansur

• nowicjusz
DJ
6 grudnia 2005, 23:11
Witam! Mam prośbę - czy moglibyście polecić mi jakiegoś dobrego (sprawdzonego) DJ'a z okolic Gliwic! Z góry wielkie SENKS :mrgreen:

Offline monia

• złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2005
Odp: DJ
6 grudnia 2005, 23:13
spokojnie.. coś się znajdzie..... :mrgreen:

tylko poszperać muszę ...

Offline anicka Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 5.5.2007
4 lipca 2006, 09:41
Cześć Wszystkim.

Poszukuję DJ'a na moje wesele w maju 2007. Jeśli znacie, macie, słyszałyscie o kimś godnym polecenie, proszę przeogromnie, dajcie mi znac!!!

Dzieki,

Anka

rybkawiedenka

• Gość
6 lipca 2006, 23:10
Anicka ja bede miala na swojej imprezie super DJ'a. Moge Ci przekazac namiary. Gra w klubie Longman w Katowicahc co piatek i sobote.

Offline Cleo Kobieta

• użytkownik
26 lipca 2006, 22:36
rybkawiedenka, prosze podaj mi namiary do waszego DJ'a  :) z góry dziękuję

Offline anicka Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 5.5.2007
1 sierpnia 2006, 13:07
ja jużteż mam dj'a!! Dzięki za chęci pomocy.
A jeśli ktoś jest zainteresowany, to też mogę przekazać namiary na priv.
Pozdrowienia

Offline Maniarka

• zapaleniec
15 września 2006, 12:27
Cytat: "anicka"
ja jużteż mam dj'a!! Dzięki za chęci pomocy.
A jeśli ktoś jest zainteresowany, to też mogę przekazać namiary na priv.

w takim razie Ja poprosze o namiary na priv i jezeli by to było mozliwe cenę takiej przyjemności  :lol:
pozdrowionka

Offline jkasia78

• nowicjusz
24 września 2006, 15:29
CZeść Maniarka!!! :wink:
Jak będziesz miała namiary na tego dj'a daj mi znać. Bo wiesz, że ja też szukam :D
Pozdrawiam z Southend- on-Sea :lol:

Offline Maniarka

• zapaleniec
25 września 2006, 08:48
Cytat: "jkasia78"
CZeść Maniarka!!! :wink:
Jak będziesz miała namiary na tego dj'a daj mi znać. Bo wiesz, że ja też szukam :D
Pozdrawiam z Southend- on-Sea :lol:

:jupi: no Moja Koffana nareszcie sie tu spotykamy  :luzak:
......jakbym Ci ich mogła nie przesłac przeca będę sie bawic na Waszym weselichu moja koffana PsiaPsóło  :koncert:
buzioleczki  :lol:

Offline ankna

• nowicjusz
5 grudnia 2006, 13:44
czesc. czy ja tez moglabym prosic namiary na dj? i jakies orientacyjcne ceny? z gory dziekuje

Offline marteczka80

• nowicjusz
8 stycznia 2007, 13:22
Witam,

poszukuje DJ' a na moj slub, ktory odbedzie sie w Gliwicach, najlepiej zeby byl w miare mlody i mial dobry gust w zakresie muzyki (np. Hity 2006/2007, Robbie Williams, muzyka z lat 60-tych, 70- tych, 80-tyh i 90-tych, troche Jazz- Frank Sinatra i najwazniejsze ZERO Disco Polo!!!). Czekam z niecierpliwoscia na oferty...

pozdrowienia

Marta

Offline zibi Mężczyzna

• Administrator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 31.07.1999
8 stycznia 2007, 20:50
marteczka80, napsiz datę, to chyba wazne
wyagania masz jak najbardziej właściwe...
szkoda że mam do Gliwic tak daleko
:)

Offline Kozyr

• nowicjusz
10 stycznia 2007, 20:27
Witam,

Szukam dj z okolic Katowic na wesele, które odbędzie się 04.08.2007.
Oczywiście nie ma mowy o klimacie biały miś i te sprawy.
Macie może jakieś ciekawe kontakty?

Offline Cleo Kobieta

• użytkownik
11 stycznia 2007, 22:22
Mieliśmy fajnego dj na naszym weselu :) spisał się super!! wszystkim sie podobało. Namiary wyśle na pw

Offline Neria

• nowicjusz
11 lutego 2007, 21:11
Paolka, Cleo czy ja też mogę prosić o namiary na Waszych DJ..będę bardzo wdzięczna  :brewki:
Paolka - świetne zdjęcia..może o jakiś kontakt z fotografem też mogę Cię prosić :)
Ja także poproszę o namiary i koszty...dzięki ogromne z góry :)

Offline Garotta

• nowicjusz
11 marca 2007, 13:47
a czy ja też mogę prosić o namiary na garott@op.pl DJ-a i foto??? :)
a czy ja też mogłabym prosić o namiary na DJ-a????? z góry dzięki i pozdrawiam!:)

Offline asia12

• forumowicz
12 kwietnia 2007, 08:22
Ja byłam na rozmowie z jednym DJ - naprawdę wizja wesela super, różne zabawy integracje i w ogóle. jest on jako wodzirej i drugi pan który puszcza muzykę, niestety nie widziałam ich na żywo tylko na kasecie, i na pewno bym go wzięła gdyby nie jeden szczegół - zażyczył sobie 2200zł za jeden dzień wesele :mdleje: ten Pan jest chyba z Łazisk ale On wchodzi w skład większej grupy DJ którzy obsługują całą Polskę, jeżeli chcesz do niego numer to daj znać

dlatego tez ostatecznie zdecydowałam się na zespół - tez widziałam kasę z wesela - 2 panów 70zł za godzinę - z okolic Knurowa

Offline agatonek Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: 26.07.2008
15 kwietnia 2007, 14:09
Ja również poszukuję DJ-a. Kryteria dokładnie jak w pierwszym poście ;)
Ślub w lipcu 2008, Gliwice.

Offline Maga Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 30. 08. 2008
6 maja 2007, 09:15
Ja także bym poprosiła na nesska@op.pl. Z góry dziękuję:)
Hej! Także poszukuję fajnego DJ`a. Wesele pod koniec sierpnia 2008, Zabrze. Proszę o namiary na nesska@op.pl. Z góry dziękuję:)

Offline kobietka Kobieta

• maniak
6 maja 2007, 13:48
dziewczyny, na naszym  weselu, w maju 2008, będzie grał dj- jest z Zabrza.
na umówione spotkanie przyniósł laptopa i płytki z kilku wesel, na których pracował- po obejrzeniu i wysłuchaniu, a wczęsniej tez po rekomendacji kolezanki, u której grał, po dobrej opinii własciciela restauracji- zdecydowlaismy się własnie na niego.
facet ma ok. 40, jest zadbanym elegancko ubrany, nawija jak katarynka i bardzo fajnie prowadzi zabawy :taktak:
chętnym podam namiary na prv
nasz dj prowadzeniem wesel, urodzin, zabaw, studniówek, festynów itp. zajmuje sie profesjonalnie. jak sam pwoiedział- tylko tym się zajmuje i z tego życje- ma dobry sprzęt, tysiące róznorakich utwórów, inwestuje w swój warsztat.

cena na styczeń 07, jak podpisywalismy umowę- 600 zł za 1 dzień( liczy sie 12 godzin od wejscia Pary Młodej na salę) + 50 zł za kazda następną godzine zabawy.
cena 2 dniowej imprezy 1000 zł. nam wydawała sie taka cena ok i bez wahania podpisalismy umowę.
Jesli ktoś chciałby posłuchac i i zobaczyć, jak sprawuje sie dj na innych imprezach to zapraszam do restauracji U Mnicha w Bytomiu-Stolarzowicacha, gdzie często prowadzi karaoke i inne zabawy taneczne, bale, festyny.
teraz już nie moge sie doczekac, jak potuptam na włąsnym weselu :brawo_2:  :brawo_2:  :tupot:  :tupot:

Offline AgnieszkaMed

• nowicjusz
18 maja 2007, 22:54
Cytat: "agatonek"
Ja również poszukuję DJ-a. Kryteria dokładnie jak w pierwszym poście ;)
Ślub w lipcu 2008, Gliwice.

Ja mialam szczescie , czyli trafilam na super zabawnego dj ktory gral taka muzyke ze bylismy zachwyceni. lata 60,70,80 latino , i to co graja staje radiowe bylo super. szczegoly znajdziecie na Takie wiadomości podajemy na PRIVA! Aha i mam sukiene do sprzedania - tanio i nie zniszczonato proponuję zamieścić w dziale KOMIS
 kryptoreklma

Offline magda27 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 26.12.2008
15 maja 2008, 17:10
Ja też chciałabym namiary na fajnego Dj-a.  wesele w grudniu 2008 r.  bardzo proszę o info na maila
m-kruszynka@wp. pl z góry dzięki!!!

Offline mamba_m Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 18.09.2010r.
16 maja 2008, 22:14
a ja mam pytanko :) kochaniutkie - SZUKAM takiego duetu, który puszcza muzykę z płyt, przy niej śpiewa na żywo 1 chłopak, a 2 chłopak gra na gitarze...mam nadzieje, że dobrze wytłumaczyłam;) Grają wszystkie rodzaje muzyki - od pop, dance, po wolne kawałki i rock. POMOCY

Offline Justys851 Kobieta

• Chuck Norris
17 maja 2008, 16:42
Czy to nie przypadkiem zespół Amarylis ??

Offline Monia85 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 28.08.2010r.
6 września 2008, 22:07

Ja mialam szczescie , czyli trafilam na super zabawnego dj ktory gral taka muzyke ze bylismy zachwyceni.  lata 60,70,80 latino , i to co graja staje radiowe bylo super.  szczegoly znajdziecie na Takie wiadomości podajemy na PRIVA! Aha i mam sukiene do sprzedania - tanio i nie zniszczonato proponuję zamieścić w dziale KOMIS
 kryptoreklma
[/quote]

Ja również poproszę o namiary na tego DJ  :D

Offline Evelinel Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 01.08.2009
9 września 2008, 14:42
Mam namiary na fajnego DJ z Katowic. Organizuje różne imprezy, tak że nie tylko oprawa muzyczna ale również jako wodzirej; na weselu nie usłyszycie "....majteczki w kropeczki..." itp. wszytko z klasą.
Zainteresowanie nim jest duże.
Kto chce podam namiary  :)

Offline buraczek Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 27.06.2009
10 września 2008, 12:08
witam. ja też mam namiary na fajnego, młodego DJ-a, będzie prowadził razem z żoną nasze wesele. poznaliśmy go na tergach ślubnych i bardzo nam się spodobał, później zaprosił nas do siebie na rozmowę i pokazał na płytach jak zabawia gości weselnych- jak się okazało mieszka na tym samym osiedlu co ja :) za jedno dniowe wesele, niezależnie od liczby godzin płacimy 1200 zł. jeśli jest ktoś chętny to proszę dać znać.

Offline whizzy82 Kobieta

• nowicjusz
30 września 2008, 12:09
Czy u kogos na weselu gral Dj Malina z katowic?Jakies opinie?
Dzieki z gory.

Offline Antalis

• Chuck Norris
30 września 2008, 12:28
Zaloz taki temat w dziale regionalnym Slask i Zaglebie - tam prosciej bedzie o jakies info.
Ten watek zostanie usuniety.

Offline moni6 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 05.09.2009
18 października 2008, 21:45
Czy ktoś słyszał o DJ-u Robercie Duma?