Autor Wątek: Dom weselny Sielec sosnowiec  (Przeczytany 25470 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline runningwilde
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Dom weselny Sielec sosnowiec
« Odpowiedź #60 dnia: 13 Sierpnia 2009, 23:36 »
Witam Wszystkich!!!!!!!
W tym miesiącu byłem na weselu.  Sala, parkingi,alejki bardzo ładne.  
Ale OBSŁUGA CHAMSKA .............



netykieta....wyłącz Capslocka i nie klonuj postów...
« Ostatnia zmiana: 13 Sierpnia 2009, 23:46 wysłana przez liliann »

Offline PTYS
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dom weselny Sielec sosnowiec
« Odpowiedź #61 dnia: 17 Sierpnia 2009, 14:28 »
Hej
Bawilem sie w sielcu na weselu. Sala bardzo ładna ale mysle ze długo ta sala nie pociagnie jak nie zmienią menagera ktory duzo gada mało robi . klimy są nie wydajne cały czas panował gorąc na sali. obsluga mniej niz zero,torta kroiły 50 min braki sztuccy talezy ,balagan na stołach ,deser(lody ) podali o 23:50-absurd. w toaletach brak papieru, przed wejciem na sale popielniczki kipiały. aha menager witał gosci w stroju plażowym

Offline amika

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2586
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 12 kwiecień 2009
Odp: Dom weselny Sielec sosnowiec
« Odpowiedź #62 dnia: 17 Sierpnia 2009, 22:41 »
Ptys można   kiedy bawieś sie tam na weselu?
 
 

Offline obserwator
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2421
  • data ślubu: trochę czasu minęło
Odp: Dom weselny Sielec sosnowiec
« Odpowiedź #63 dnia: 18 Sierpnia 2009, 10:05 »
Ciekawe, że negatywy piszą wyłącznie osoby, które mają na swoim koncie tylko, a może aż tylko kilka postów. Osoby będące na forum od dłuższego czasu, mające kilkadziesziąt czy kilkaset postów są bardziej wstrzemięźliwe w ocenie sali i jej obsługi. To daje do myślenia. Ja osobiście nigdy nie byłem na tej sali i nie mogę się wypowiadać na ten temat, ale nie chce mi się wierzyć, że ktoś kto włożył w sale dużą kasę ( remont starego obiektu po przychodni kopalnianej i adaptacja wętrz) jest ignorantem i tępakiem w organizowaniu przyjęć weselnych. Ktoś, kto zabiera się za taki biznes nie jest "prawiczkiem". Taki biznes wymaga dużej znajomości tematu i traktowania Klientów poważnie. Przynajmniej na początku, póki nie wyrobi sobie dobrej renomy. Później różnie bywa.  :D

Offline mirror

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: lato 2011 :)
Odp: Dom weselny Sielec sosnowiec
« Odpowiedź #64 dnia: 18 Sierpnia 2009, 10:39 »
Faktycznie opinie o tej sali są skrajne, w mojej ocenie i te pozytywne ( o czym pisałam wcześniej) i negatywne (te powyżej) to lipa. Zgadzam się z obserwatorem, że wręcz nie do pomyślenia jest żeby ktoś wpakował kolosalną kasę w renowację obiektu (tu małe sprostowanie to stara stołówka kopalniana, nie przychodnia - ona stoi obok, tak zwany okrąglak ;)) i nie zadbal o tak wazna rzecz jak obsługa na odpowiednim poziomie. Czekam na jakąs wiarygodna relacje z imprezy w tej sali, narazie jedyną prawdziwą wydaje sie ta przykra historia z drzwiami opisywana wczesniej.

Offline obserwator
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2421
  • data ślubu: trochę czasu minęło
Odp: Dom weselny Sielec sosnowiec
« Odpowiedź #65 dnia: 18 Sierpnia 2009, 10:55 »
mirror masz rację, pomyliłem obiekty. To okrąglak był przychodnią. Nigdy nie korzystałem ani z przychodni, ani ze stołówki i dlatego ta moja pomyłka.

Offline kacha8609

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3170
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.06.2011r.
Odp: Dom weselny Sielec sosnowiec
« Odpowiedź #66 dnia: 18 Sierpnia 2009, 11:32 »
No tak zgadzam się z Wami, złe opinie piszą nowo zalogowani użytkownicy i cóż nie wiadomo ile w tym prawdy co piszą.... Zgadzam się jednak że menago sali bardzo dużo mówi.... Powiem szczerze że myślałam że będzie lepiej tam na tej sali... byłam ją oglądać kiedy jeszcze był remont i pan menago tak zachwalał że będzie rewelacja (zresztą już pisałam powyżej) ale teraz jak oglądam foty to jestem rozczarowana wystrojem. Ogólnie jest ładnie, ładne ściany kominek, krzesła.... ale to jak są przybrane stoły to porażka według mnie... bieżniki czy obrusy jak kto woli są beznadziejne powinny być długie do ziemi pięknie drapowane... a widać nogi od stołu  :-\ no i ochydnie przystrojone świeczniki.... zwykłą jednorazową serwetką..... nie nie nie przez te stoły sala bardzo traci swój urok.... A wracając do pana menago to tak się wychwalał że u niego na sali będzie lepiej niż w Różanej Dolinie a tak napawrde jego sala jeszcze nie dorasta do pięt Różanej Dolinie.... pozdrawiam



Offline obserwator
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2421
  • data ślubu: trochę czasu minęło
Odp: Dom weselny Sielec sosnowiec
« Odpowiedź #67 dnia: 18 Sierpnia 2009, 11:55 »
kacha8609 może powodem takiego wystroju sali, czy też stołów jest  brak kasy?. Poczekajmy  trochę, może rok, może dłużej i zobaczymy jak to będzie później wyglądało. Podejrzewam, że teraz właściciel sali musi odbić się od dna pod względem finansowym. Znam wiele sal z którymi na początku było podobnie.   ;)

Offline kacha8609

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3170
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.06.2011r.
Odp: Dom weselny Sielec sosnowiec
« Odpowiedź #68 dnia: 18 Sierpnia 2009, 12:10 »
No tak ale moim zdaniem to ma duże znaczenie przy wyborze danej sali... Pierwsze wrażenie jest najważniejsze... a pozatym otwierając sale lub dom przyjęć, trzeba nastawić się na wydatki i wystrój zrobić ze smakiem żeby każdy kto przyjdzie oglądać sale chciał tam mieć wesele... a przez te stoły wydaje mi się że stracą dużo klientów.... No ale dajmy im faktycznie troszkę czasu może zmienią wystrój stołów, a wtedy napewno będą mieli dużo klientów...



Offline angel

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 162
  • Płeć: Kobieta
Odp: Dom weselny Sielec sosnowiec
« Odpowiedź #69 dnia: 18 Sierpnia 2009, 12:18 »
a ja wlasnie ogladalam fotki z tej sali i uwazam ze te stoly sa ladne, mimo ze widac nogi Zwroccie uwage na krzesla i posadzke! Jak dla mnie 1 klasa! Przed moim slubem zwiedzilam chyba wszystkie mozliwe sale w Sosnowcu i wg mnie ta nalezy do najladniejszych!
Kazdy ma swoj gust, widocznie wlascicielowi podoba sie taki a nie inny wystroj sali. Zreszta moze mozna sie dogadac z wlascicielem sali co do wystroju.
Dodam,  ze sala w ktorej ja mialam wesele nie jest zbyt dobrze przedstawiona na stronie gl domu weselnego. Ale jak wlasciciel ja przystroil to zupelnie inny klimat :)  ;)

Offline PTYS
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dom weselny Sielec sosnowiec
« Odpowiedź #70 dnia: 18 Sierpnia 2009, 12:57 »
Cytat: amika link=topic=16647. msg1001259#msg1001259 date=1250541718
Ptys można   kiedy bawieś sie tam na weselu?


15 sierpnia 2009

zrejestrowalem sie na forum zeby ostrzec mlode pary ktore szukaja sali na wesele, co do  sielca sala jest super , ale menager nie zna sie zupełnie na koordynowaniu pracy obsługi
« Ostatnia zmiana: 19 Sierpnia 2009, 23:12 wysłana przez liliann »

Offline obserwator
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2421
  • data ślubu: trochę czasu minęło
Odp: Dom weselny Sielec sosnowiec
« Odpowiedź #71 dnia: 18 Sierpnia 2009, 13:07 »
Może jak do właściciela dotrą negatywne opinie o jego menago to go zmieni i wszystko pójdzie dobrym torem. Czasami tak jest, że jak gospodarz do kitu to i gospodarstwo podupada ;)

Offline ilona_s
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 12.09.2009
Odp: Dom weselny Sielec sosnowiec
« Odpowiedź #72 dnia: 19 Sierpnia 2009, 12:44 »
Witam, mamy wesele na tej sali 12 września tego roku.  Wczoraj byliśmy uzgodnić menu z szefową kuchni i bardzo jesteśmy zadowoleni z fachowej obsługi i pomocy przy wyborze najwłaściwszych dań.  Również uzgadnialiśmy szczegóły przyjęcia z menagerem, wbrew opinii innych na forum w naszym odczuciu jest to miły pan, który przykłada się solidnie do swoich obowiązków, mało tego zadeklarował nam iż w dniu wesela dostaniemy miłą niespodziankę.  Po weselu napewno tu opiszemy wrażenia z przyjęcia weselnego.
Pozdrawiamy, Ilona i Paweł

Offline kacha8609

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3170
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.06.2011r.
Odp: Dom weselny Sielec sosnowiec
« Odpowiedź #73 dnia: 19 Sierpnia 2009, 15:04 »
O tak ilona byłabym Ci wdzięczna gdybyś napisała coś po weselu...  ;D



Offline nowa1986
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 09.2010
Odp: Dom weselny Sielec sosnowiec
« Odpowiedź #74 dnia: 19 Sierpnia 2009, 15:40 »
Witam wszystkich serdecznie.  ja mam wesesle we wrzesniu 2010 na tej sali.  zdecydowalam sie poszukac na forum opinii na jej temat gdyz znajomi sie tam bawili w zeszla sobote i to co uslyszalam poprostu mnie przerazilo.  zaliczka dana a ja sie dowiaduje takich rzeczy!!
moze zaczne od poczatku.  jak poszlam na nia po raz pierwszy dech mi zaparlo.  narzeczonemu rowniez.  zakochalam sie w tej sali od pierwszego spojzenia.  naprawde.  sala sama w sobie przepiekna, czysta, jasna, kuchnia sterylna.  po prostu super.  menedzer straszny hmm. . . bardzo pewny siebie, taki cwaniak, ne jego temat nbie slyszalam przychylnych opinii no ale nie wazne.  obiecywal złote gruszki na wierzbie.  ze jedzenie super, ze wszystko w ogole cacy.  zadatkowalismy na termin, menu za 185zl
Az tu dostaje telefon od tych znajomych ze Pan ten pobil sie z goścmi, krzyczal jak wychodzil ktos na papierosa i nie zamykal drzwi, jedzenie podano zimne, drugie danie nie dosmarzone, zimna plyta podobno katastrofa, kelnerki zamulone i zaspane.  a nam mowil ze ma obluge 1 klasa, podobno wodka mlodym zginela,ze tort tez cos nie tak a on sam ubrany jak na plaze! poprostu jestem zalamana!! jak wczoraj to uslyszalam to plakalam.  chodzi o to ze nie chce byc krolikiem doswiadczalnym.  blagam niech ktos cos napisze jeszcze o tej sali! ja juz mam wszystko dopasowane  na ten dzien a jak cos to musze szukac na gwalt innej sali!!! zalamana jestem :'(

Offline ela

  • Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 22579
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.08.2005
Odp: Dom weselny Sielec sosnowiec
« Odpowiedź #75 dnia: 19 Sierpnia 2009, 19:46 »
nowa1986 pamietaj że jeżeli mijasz się z prawda to właścieiel lokalu może założyć Tobię sprawę !
Post Twój został zgłoszony przez zarzadzajacego tym domem -do moderacji  .
-albo post zawiera prawdę i poprostu zostanie jako opinia na forum .
-albo zostanie usunięty jeżeli nowa1986   chciałaś oczernić ten dom , a dalszy ciąg roziwązesz z właścicielem .
Tak więc prosze o wyjaśnienie sprawy !

proszę Pana który zgłasił ten post juz pare razy do moderaqcji o wypowiedz w tym watku , inaczej ni bedziemy sie bawic w taką anonimowosc !
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
Odp: Dom weselny Sielec sosnowiec
« Odpowiedź #76 dnia: 19 Sierpnia 2009, 21:22 »
dokładnie..

naruszenie dóbr osobistych, KC,  mozna    domagac  sie kole 50tyś odszkodowania + przeprosiny w płatnych  ogłoszeniach w lokalnych/ lub opgólnopolskich gazetach...

proponowałabym  byc  bardziej obiektywnym i nie  mijac się  z pradą.. zaznaczam,ze  w internecie nikt nie jest anonimowy..

jeśli  post nowej jest prawdą - wyrazy wpółczucia i szczęscia  w poszukiwaniu nowej sali

jesli jest pomówieniem - oj.. moze być kuku ::)
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline nowa1986
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 09.2010
Odp: Dom weselny Sielec sosnowiec
« Odpowiedź #77 dnia: 19 Sierpnia 2009, 21:39 »
juz rozmawialam z wlascicielem sali.  powiedzial ze jest to nie prawda wiec ok.  taka dostalam informacje od kogos kto byl na jednym z wesel.  nie jest to wymyslone przeze mnie zlosliwie ani nic takiego.  nie jestem rowniez z konkurencji.  jak juz wspomnialam rozmawialam z wlascicielem.  wierze ze mowi prawde.

Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
Odp: Dom weselny Sielec sosnowiec
« Odpowiedź #78 dnia: 19 Sierpnia 2009, 23:15 »
ciesze sie,ze  sprawa została wyjaśniona.. mam nadzieję, ze właściciel  nie zrobi  numeru i wasze wesele bedzie  super przygotowane  ;D

i oczywiście czekam na twoja relacje ze slubu.. a to juz niedługo.. co to jest 13-14 m-cy ;)
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline angel

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 162
  • Płeć: Kobieta
Odp: Dom weselny Sielec sosnowiec
« Odpowiedź #79 dnia: 20 Sierpnia 2009, 09:32 »
ehh a ja tak sobie czytam i tez obserwuje co sie tutaj dzieje ... :(
przykre.... ludzie sa tacy zawistni ....

nawet jesli to co tu pisza jest prawda i wlasciciel lolaku to juz czytal, to przypuszczam, ze facet zrobi wszystko zeby to naprawic i zeby juz wiecej nie mowiono zle o jego lokalu.

Offline gorylgoryl
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Dom weselny Sielec sosnowiec
« Odpowiedź #80 dnia: 20 Sierpnia 2009, 17:31 »
Witam witam ja też miałem okazję bawić się na jednym z weselu w tym lokalu.  Nie jestem osobą z konkurencji ani nie mam zamiaru nikomu zaszkodzić tylko napisać prawdę.  Wystrój sali i wokoło rewelacja i na tym się kończy i zaczynają się schody począwszy od zachowania menago  tj.  niestosowne odnoszenie się do gości weselnych jak i również do personelu, ignorancki ubiór co do powagi imprezy,
- stanie długiej kolejce za kawą zamiast podawane przez kelnerki gościom
- ciasto owoce i słodycze zaserwowane na osobnym stole pod ścianą zamiast na stołach
- brak dostępu młodych i rodziców młodych do prezentów alkoholi i innych rzeczy zakupionych przez młodych
- coca-cola wylewana do dzbanków po minucie była bez gazu nie do wypicia
- na początku były wystawione napoje w szklanych buteleczkach a później serwowano rozcieńczone soki w dzbankach
- na stołach brak jedzenia zimna płyta podana po 20 i a tort rozkrojony przez kelnerki miał milimetrową szerokość
- lód do drinków, oliwki były podawane rękoma przez Pana menago
- pól litrowe piwo zakupione przez młodych były serwowane w szklankach 0,33 gdzie reszta piwa które zostało??
- zimna płyta która została na stołach została wyrzucona do śmieci w momencie zapytania gdzie ona się znajduje Pan menego wskazał worki na śmieci! a przecież miała być spakowana i oddana młodym. 

Z przykrością muszę stwierdzić iż były to pieniądze wyrzucone z błotem bo oprócz oprawy muzycznej i wyglądu sali młodzi i rodzina młodych przeżyli stres. 

Wybór należy do Państwa miejmy nadzieję iż to wszystko w przyszłości będzie lepiej

Offline kacha8609

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3170
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.06.2011r.
Odp: Dom weselny Sielec sosnowiec
« Odpowiedź #81 dnia: 20 Sierpnia 2009, 21:03 »
uch , następna niezadowolona osoba... i co o tym wszystkim myśleć  ??? ???



Offline obserwator
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2421
  • data ślubu: trochę czasu minęło
Odp: Dom weselny Sielec sosnowiec
« Odpowiedź #82 dnia: 21 Sierpnia 2009, 07:15 »
Ztego wszystkiego co czytam do tej pory nasuwa się tylko jedna myśl - ZMIENIĆ MENAGERA  ;)

Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
Odp: Dom weselny Sielec sosnowiec
« Odpowiedź #83 dnia: 21 Sierpnia 2009, 08:16 »
Ztego wszystkiego co czytam do tej pory nasuwa się tylko jedna myśl - ZMIENIĆ MENAGERA  ;)

hehe.. cudowny "nalot" niezadowolonych weselników...

właściciel powinien wziąc sobie sugestie pod uwage i popatrzec przez lupe  na cały personel...  ::)
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline angel

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 162
  • Płeć: Kobieta
Odp: Dom weselny Sielec sosnowiec
« Odpowiedź #84 dnia: 21 Sierpnia 2009, 08:21 »
gorylgoryl :
Cytuj
stanie długiej kolejce za kawą zamiast podawane przez kelnerki gościom

U mnie na weselu tez byl osobny stol z kawa. Nie prosilam o niego, nic mi wlasciciel nie powiedzial, ze takie bedzie rozwiazanie. I powiem Wam, ze sprawdzilo sie w 100% !!! Jak to na poczatku zobaczylam to sie wkurzylam  :o ,  ale okazalo sie ze wszystko bylo OK.
Bylo bardzo duzo filizanek, na 80 osob bylo ich chyba z 200 bo o 5 nad ranem jeszcze kilka bylo. Nic nikomu nie braklo i nikt nie musial sie nikogo prosic o kawe czy herbete. Bral kiedy chcial i ile chcial!
Osobno w miseczkach byla wysypana kawa parzona, rozpuszczalna, byla tez herbata w torebkach. Obok byla rowniez smietanka do kawy i cytryna.
Na stole staly  takie dwa ogromne termosy, wiec kazdy szedl i nalewal sobie kawe kiedy chcial. Jedynie Ci co byli daleko od stolu troche marudzili, ale pozniej powiedzieli ze jest to o niebo lepszy sposob na podanie kawy, niz czekanie na kelnerki..............

PS Dodam, ze bylam na weselu gdzie prosilam o kawe ok 2h i dostalam w rzeczywistosci herbate hehe wiec uwazam ze osobny, duzy stol z kawa i herbata jest jak najbardziej OK! Polecam!

Offline obserwator
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2421
  • data ślubu: trochę czasu minęło
Odp: Dom weselny Sielec sosnowiec
« Odpowiedź #85 dnia: 21 Sierpnia 2009, 09:01 »
Co raz częściej spotyka się na weselach, że kawa i herbata serwowana jest z termosów będących na osobnym stole. Uważam, że taka forma jest do przyjęcia, a co najważniejsze sprawdza się w praktyce. Ważne jest tylko to, aby kawa i herbata były co jakiś czas uzupełniane i termosy trzymały ciepło. :D

Offline kacha8609

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3170
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.06.2011r.
Odp: Dom weselny Sielec sosnowiec
« Odpowiedź #86 dnia: 21 Sierpnia 2009, 10:48 »
Tak też mi się wydaje że taki stół jest do przyjęcia przynajmniej pijesz co chcesz, kiedy chcesz i tak jak lubisz  ;)



Offline Sylvi

  • Administrator
  • maniak
  • *****
  • Wiadomości: 2118
  • Płeć: Kobieta
Odp: Dom weselny Sielec sosnowiec
« Odpowiedź #87 dnia: 21 Sierpnia 2009, 17:18 »
Temat zamknięty do odwołania.