Autor Wątek: Dom weselny Sielec sosnowiec  (Przeczytany 25469 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Katia85

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 41
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.04.2011r. Anmark
Dom weselny Sielec sosnowiec
« dnia: 24 Czerwca 2009, 21:30 »
Bardzo interesuje mnie ta sala weselna, niestety nie maja strony internetowej.  Jesli ktos ma namiary na nia to prosze o podanie, bo szukalam w wyszukiwarce i nic :(.  Wiem ze sala jest nowa, w tym roku zostala dopiero otwarta,ale jesli ktos byl juz na jakiejs imprezie w tym Domu Przyjec to prosze podzielcie sie sposprzezeniami


Offline ajka85

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 634
  • Płeć: Kobieta
  • Miłość, miłości jakże pięne bramy
  • data ślubu: 21.08.2010
Odp: Dom weselny Sielec sosnowiec
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Czerwca 2009, 06:59 »
poszukaj na forum, wiem ze ten watek juz powstal, ceny o ile dobrze pamietam ok 150 zl a sala ladna, wiecej nie wiem :)

Offline Katia85

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 41
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.04.2011r. Anmark
Odp: Dom weselny Sielec sosnowiec
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Czerwca 2009, 13:55 »
Szukałam i żadnych konkretnych informacji nie znalazlam:( nawet na budynku nie ma zadnej tablicy informacyjnej.  Mam nadzieje,ze znajdzie sie ktos kto ma na nia namiary


Offline nicolaaa
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.09.2010
Odp: Dom weselny Sielec sosnowiec
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Czerwca 2009, 19:58 »
Katia85 ja byłam tam dwa razy, nikogo nie ma, domofonu nikt nie odbiera, namiarów też żadnych, a sali szukany od jakiś trzech tygodni wieć byliśmy niedawno.
Ale jak ktoś będzie miał jakieś informacje równiez będę wdzięczna :)

Offline Katia85

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 41
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.04.2011r. Anmark
Odp: Dom weselny Sielec sosnowiec
« Odpowiedź #4 dnia: 30 Czerwca 2009, 16:31 »
Jedynie co sie dowiedzialam to, ze oficjalne otwarcie sali jest 17 lipca.  Strona domu przyjęć już jest tylko w budowie,na niej jest tylko telefon do menegera. . .


Offline Iza464
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 208
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05.06.2010
Odp: Dom weselny Sielec sosnowiec
« Odpowiedź #5 dnia: 3 Lipca 2009, 11:05 »
moge prosić namiary na tą sale? adres www stronki i gdzie ona się dokładnie znajduje?

Offline ROXY
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.06.2010
Odp: Dom weselny Sielec sosnowiec
« Odpowiedź #6 dnia: 3 Lipca 2009, 14:44 »
Cześć dziweczyny!!!Jestem tu nowa ,ale mam nadzieję ,że szybko się miedzy wami zaklimatyzuje. . .  :)
A proppo Domu weselnego Sielec-byłam tam wczoraj i sala naprawdę jest bardzo ładna.
Terminy jak najbardziej wolne. . . i zastanawiam się czy by się nie przenieść(mam już zarezerowowaną salę OSP Łośień) jęzeli macie jakieś opinie ,wrażenia z jednej bądź drugiej sali to bardzo Was proszę napiszcie. . . .
Słyszałam ,że w Sielcu odbyło się już jedno wesele wieć może ktoś mógłby podzielić się wrażeniami. . .
Bardzo proszę o jakieś informacje' :D

Offline amika

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2586
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 12 kwiecień 2009
Odp: Dom weselny Sielec sosnowiec
« Odpowiedź #7 dnia: 5 Lipca 2009, 11:13 »
Witaj Roxy   :)
Znam rodziców 1 pary która ma ślub tam w sierpniu.
Jak coś dam znać
 
 

Offline Muso
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dom weselny Sielec sosnowiec
« Odpowiedź #8 dnia: 5 Lipca 2009, 15:46 »
Sala jest otwarta od 8 do 15 .  jak ktoś nie może to trzeba się umówić. sala jest fajna i czysta .  
« Ostatnia zmiana: 5 Sierpnia 2009, 16:00 wysłana przez Sylvi »

Offline Katia85

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 41
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.04.2011r. Anmark
Odp: Dom weselny Sielec sosnowiec
« Odpowiedź #9 dnia: 5 Lipca 2009, 18:11 »
Amika jak sie cos wiecej dowiesz to napisz na forum bo mi tez zalezy na informacji


Offline JulkaKulka
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 467
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.06.2010
Odp: Dom weselny Sielec sosnowiec
« Odpowiedź #10 dnia: 6 Lipca 2009, 11:07 »
Byłam na tej sali z ciekawości, bo ja już mam zarezerwowaną piękną salę. Rozmawiałam z szefem. Strona, którą mi podał jeszcze nie działa. Z tego co wiem, w maju były już pierwsze komunie, ale 20.06 miało się odbyć pierwsze wesele. Tam są dwie sale. Sala na górze jest nieco mniejsza. Dysponują pokojami dla gości i nowożeńców. Jeśli kogoś interesuje moja opinia to napiszę Wam na priv.

Offline kijanakijana

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 21.08.2010
Odp: Dom weselny Sielec sosnowiec
« Odpowiedź #11 dnia: 7 Lipca 2009, 08:34 »
My mamy zarezerwowana ta sale na sierpien 2010.  Stronka w budowie ale mozna podjechac i obejrzec. 

Offline JulkaKulka
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 467
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.06.2010
Odp: Dom weselny Sielec sosnowiec
« Odpowiedź #12 dnia: 7 Lipca 2009, 12:28 »
kijanakijana, na której sali będziesz mieć wesele, na dolnej czy górnej?

Offline angel

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 162
  • Płeć: Kobieta
Odp: Dom weselny Sielec sosnowiec
« Odpowiedź #13 dnia: 8 Lipca 2009, 14:15 »
witam
codziennie przejezdzam kolo tej sali 2 razy ( akurat mam po drodze do pracy)
Ostatnio zauwazylam ze dekorowano glowne wejscie, a wiec chyba odbylo sie juz wesele
Przed sala  posadzili rowniez drzewka, zrobili chodnik itp.
Moim zdaniem jest to jedna z najladniejszych sal, jesli chodzi o wyglad zew.
W srodku nie bylam i pewnie nie bede, no chyba ze jako gosc :)


To jest sala niedaleko Plejady, okolice niezbyt ciekawe....

Offline klementyna

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 41
  • Płeć: Kobieta
  • klementyna
Odp: Dom weselny Sielec sosnowiec
« Odpowiedź #14 dnia: 8 Lipca 2009, 14:21 »
Witam gorąco jestem nowa osóbką na tym forum.  Chciałam z własnych doswiadczen powiedziec ze lepiaj wynająć salę w lokalu gdzie mamy wszystko zapewnione niz strażnice czy swietlice itp.  gdyż sa tu dodatkowe wydatki i no niestety musicie dopilnowac wystroju a tak macie komplet. Pozdrawiam

Offline kacha8609

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3170
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.06.2011r.
Odp: Dom weselny Sielec sosnowiec
« Odpowiedź #15 dnia: 9 Lipca 2009, 09:36 »
Hej Dziewczyny  :D Ja także byłam oglądać tą sale i mnie zauroczyła jest śliczna, zastanawiamy się nad zarezerwowaniem jej  ;D
Amika i co pytałaś rodziców tej pary która miała tam wesele  ??? Jestem bardzo ciekawa jaką mają o niej opinie :)
Mam numer telefonu do menagera jeśli ktoś chce podam na prv. Pozdrawiam :)



Offline ROXY
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.06.2010
Odp: Dom weselny Sielec sosnowiec
« Odpowiedź #16 dnia: 9 Lipca 2009, 11:07 »
Dziękuję Amika;)
Ale dziewczyny opinie na temat OSP Łośień też są mi niezbędne bardzo proszę piszcie co wiecie. . . . .

Offline kijanakijana

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 21.08.2010
Odp: Dom weselny Sielec sosnowiec
« Odpowiedź #17 dnia: 9 Lipca 2009, 19:54 »
JulkaKulka ja mam wesele na tej dolnej sali, jest bardzo duza jak na 100 osob ale mam nadzieje ze nie zgina w tej przestrzeni

Offline madziara163
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Płeć: Kobieta
Odp: Dom weselny Sielec sosnowiec
« Odpowiedź #18 dnia: 17 Lipca 2009, 21:34 »
Ja mam wesele w domu przyjwc sielec, sala jest piekna i duza;) moje wesele jest 28 sierpnia 2010 r i tez czekam na jakies opinie na temat tej sali;) jezeli chcecie wiecej informacji na temat tej sali to piszcie;)pozdrawiam

Offline madziara163
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Płeć: Kobieta
Odp: Dom weselny Sielec sosnowiec
« Odpowiedź #19 dnia: 17 Lipca 2009, 21:37 »
ja mam tam wesle 28. 08. 2010 r;)

Offline kijanakijana

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 21.08.2010
Odp: Dom weselny Sielec sosnowiec
« Odpowiedź #20 dnia: 18 Lipca 2009, 21:57 »
madziara163 to madzie dokladnie tydzien po nas hihi mam nadzieje ze zdąża posprzątać po naszej zabawie ;););) Pozdrawiam

Offline Katia85

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 41
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.04.2011r. Anmark
Odp: Dom weselny Sielec sosnowiec
« Odpowiedź #21 dnia: 19 Lipca 2009, 12:02 »
Jestem ciekawa  ile wam powiedzieli menu od osoby??? jest do wyboru kilka opcji czy tylko jedna???
Jeszcze te pokoje dla gosci to mnie najbardziej interesuje, ile ich maja? ja bede miala duzo osob z daleka a w poblizu chyba nic innego nie ma zeby wynajac  pokoje dla gosci.  Widziałam stronke, jeszcze nie jest kompletna ale jest zdjecie sali,slicznie wyglada:)


Offline mikusia174
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Płeć: Kobieta
Odp: Dom weselny Sielec sosnowiec
« Odpowiedź #22 dnia: 20 Lipca 2009, 13:29 »
proszę wyślijcie mi adres stronki pozdrawiam:)

Offline Loncia86
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • data ślubu: 12.09.2009
Odp: Dom weselny Sielec sosnowiec
« Odpowiedź #23 dnia: 23 Lipca 2009, 16:08 »
Witam serdecznie jestem nowa na tym forum mam wesele na tej sali juz we wrześniu tego roku. Właściciel sali zachwalał i cuda obiecywał ale okaże się na weselu więc odrazu dam znać na drugi dzień jak było naprwade

Offline anka2oo4

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 494
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.08.2010
Odp: Dom weselny Sielec sosnowiec
« Odpowiedź #24 dnia: 23 Lipca 2009, 19:41 »
hej, wyślijcie info z cenami za menu od osoby co wliczają w nie i jaka jest cena za pokoje, a tam organizuja na 1 czy 2 dni??

Offline CILIUS1984
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 29.08.2009
Odp: Dom weselny Sielec sosnowiec
« Odpowiedź #25 dnia: 3 Sierpnia 2009, 00:06 »
Wczoraj czyli 01. 08. 2009 byłem gościem  :) w domu przyjęć sielec moje uwagi to
plusy
- sala fajna i duza klimatyzowana z barem do osobistych zamówień
- przed salą plac z kostki brukowej oraz z trawniczkami i miejscami do siedzenia pod parasolami
- za salą i obok miejsca parkingowe
- swojski stół
- obiad dobry
- deser dobry
minusy
- na weselu niema właściciela tylko jest księgowy fajny gośc oraz menadzer starszy gość ktory jest strasznie niemiły ,gburowaty i beszczelnie chamski
- w ramach oszczędności co chwile było gaszone oświetlenie a włanczane było tylko jak kamerzysta kręcił więc na sali nie było zbyt jasno
- klimatyzacja jest i owszem ale nie włączona w ramach oszczędności, dopiero jak poprosiłem o włączenie to łaskawie załączono
- obsługa tragiczna w ogóle nie zgrana taka jakby dopiero po szkole kompletny brak doświadczenia
- zimna płyta oraz zimne przekąski z dolnej półki i tle co kot napłakał
- strogonoff bez mięsa
- czerstwe pieczywo
- ciasto było tylko przy parze młodej jeden półmisek
- owoców troszkę
jak za 185 łl za osobę to żadna rewelacja po prostu żenada moja ocena to ledwo dostateczny

Offline CILIUS1984
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 29.08.2009
Odp: Dom weselny Sielec sosnowiec
« Odpowiedź #26 dnia: 3 Sierpnia 2009, 00:19 »
jeszcze jedna sprawa bardzo pusto było na stołach zimna płyta weszła dopiero po 2 godzinach po obiedzie napoje takie jak pepsi mirinda tymbarki bardzo szybko się pokończyły zostały tylko soki w dzbankach pół na pół z wodą i lodem w sumie to sama woda  ::)  torta kroili ponad godzinę mówię o obsłudze ogólnie lipa jakich mało


ortografia
« Ostatnia zmiana: 4 Sierpnia 2009, 01:10 wysłana przez liliann »

Offline GoscWeselny:)
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dom weselny Sielec sosnowiec
« Odpowiedź #27 dnia: 3 Sierpnia 2009, 11:52 »
A ja bylem gosciem na przyjeciu piatkowym (31. 07) i mam zupelnie inne odczucia niz moj poprzednik ;)Sala super-rewelacyjny wystroj,swietnie przygotowana. Z klima nie bylo problemu,obsluga regulowala ja zgodnie z naszymi zyczeniami. Jedzenie swietne w ilosci wystarczajacej. Co do obslugi-bez zarzutu. Obslugiwala nas  pani  i wszystko bylo na czas, czasami nawet przed czasem co sie chwali :PJa polecam lokal


o jak miło pan pod spodem ma to samo IP...
fajnie się klonuje userów...
ten post i ten poniżej to najzwyczajniejsza lipa
« Ostatnia zmiana: 4 Sierpnia 2009, 01:11 wysłana przez liliann »

Offline blondasg
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Dom weselny Sielec sosnowiec
« Odpowiedź #28 dnia: 3 Sierpnia 2009, 12:48 »
Ja tez bylem tam na weselu i nie mam jakis istotnych zastrzezen. Sala duza ,dobrze klimatyzowana ,klima chodzila caly czas az momentami zimno bylo i swiece gasly na stolach hehe,ale to dobrze. Wystroj  bardzo elegancki,wszedzie czysciutko tak ze prawie mozna jesc z podlogi. Jedzenie swietne,szczegolnie salatki w zimnej plycie rewelka ,mam tez  jedynie zastrzenia do napojow ze malo i do sokow-lekko podrabiane woda;)ale tak jest wszedzie. Wodki mnustwo;)))Obsluga b mila,moj stolik glownie obslugiwaly panie dwie-blondyna i brunetka i wszystko bylo ok a panie b mile co zadko sie zdarza wsrod kelnerow. Kelnerzy tez byli ale uwijali sie przy innych stolach wiec jak to bylo nie wiem. Naszemu stolikowi nic nie brakowalo. Tort dostalem po 20 min ale na wielu weselach tort jest krojony b dlugo-takie moje obserwacje. Ogolnie polecam choc ustalcie dokladnie te napoje z menago bo jak sie tanczy to pic sie chce a na stolach susza;)


dodam jeszcze, że oboje zalogowani dosłownie przed chwilą....czyli tuż przed napisaniem tego posta...


« Ostatnia zmiana: 4 Sierpnia 2009, 17:03 wysłana przez liliann »

Offline Ulijanka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
Odp: Dom weselny Sielec sosnowiec
« Odpowiedź #29 dnia: 3 Sierpnia 2009, 16:09 »
Czytajac wypowiedz tego pana odnosze wrazenie ze nie mowimy o tym samym domu. Ja natomiast o domu przyjec Sielec mam jak najlepsze zdanie tez bylam tam gosciem. Jedzenie jest bardzo smaczne i jest nie do przejedzenia polmiski sa ladnie udekorowane i zimna plyta jest urozmaicona i popieram sa pyszne salatki. Nam po obiedzie podano tort i kawe i w tym czasie nie widze miejsca np. na sledzie ktore i tak podano po torcie i tak jest wszedzie nawet w najlepszych restauracjach ze przekaski sa po deserze a nie w trakcie a mieso tam gdzie powinno byc bylo nawet w strogonowie ktory dobrze smakowal przy caly czas zalaczonej klimatyzacji w nastrojowym oswietleniu ktore przypuszczam bylo w taki sposob zalaczone azeby tej pieknej sali dodac wiekszego uroku a nie dla oszczednosci