e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: co kupić zamiast kwiatów?  (Przeczytany 8556 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Elcik Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 02.06.2007
co kupić zamiast kwiatów?
19 czerwca 2009, 23:20
Nie wiem, nie znalazłam podobnego wątka więc ośmielam się go stworzyć. Co wesele główkuje co by tu kupić komuś zamiast kawiatów... wino mi się jakoś już znudziło... dziś trafiłam na takie coś w necie, podpowiem że to świeca:

Zamierzam to bratu kupić na weselich zamiast kwiatków, jakby ktoś miał ochotę, to zapraszam na priv to puszcze namiar, nie chce robić reklamy.

Offline katrishja Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 18.09.2009
Odp: co kupić zamiast kwiatów?
24 czerwca 2009, 08:34
Ja np widziałam na necie taki piękny zestaw ręczników z wyszytymi inicjałami Pary Mlodej:)
Albo "zestaw sniadaniowy do łóżka" może to brzmi śmiesznie troszkę ale to podpowiedziała mi moja kumpela- taki zestaw to taka ładna tacka którą można sobie położyć leżąc w łóżku i piekny talerzyk do tego dzbanek na kwiatka itp. itd. Ona widziałam kiedys coś takiego i mówi że cuudo!
Jako pamiątkę zamiast kwiatów można też dać piekne dwa kielszki (do wina np. ) w ulubionym kolorze Pary Młodej np niebieskim żółtym czy czerwonym z grawerem ich imion :)
Nie wiem czy cosik pomogłam ale mam nadzieje, że tak:)

Offline ajka85 Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 21.08.2010
24 czerwca 2009, 21:05
ja siostrze kupila ogromna bombke ( wesele bylo w grudniu) teraz stoi jako ozdoba:0
Kolezance zestaw recznikow i szlafrokow
widzialam tez papier toaletowy a tam powkladane pieniazki i bukiet z kwiatow paierowych a tam kupony lotka i merci

Offline Kasia* Kobieta

• Chuck Norris
24 czerwca 2009, 21:12
moze kupny totolotka na sobotnie losowanie?
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

Offline ajka85 Kobieta

• entuzjasta
24 czerwca 2009, 21:16
kupony swietna sprawa, moim zdaniem lepsze niz kwiaty i szczesciu zawsze mozna pomoc:)
a tak myslac to moja siostra dostala jeszcze recznie haftowany obraz - piekny
dziwna figurke krowy i byka - prezent moim zdaniem jedynie dla bliskich znajomych i to z duzym poczuciem humoru
ksiege pamiatkowa - sama nie zamawiakla
a nad reszta musze pomyslec:)

Offline wiśniowa Kobieta

• forumowy
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 30.05.2009
24 czerwca 2009, 22:10
a mi ostatnio wpadło w oko takie cudo na allegro... kosztuje tyle co kwiatki a sama chciałabym coś takiego mieć  ;)

poza tym mogą być takie rzeczy jak :

- pieprzniczka i solniczka z parą młodą (pomysły z allegro)
- zestaw korków do wina (Panna Młoda i Pan Młody)
- misie para młoda

ja kiedyś młodym zamiast kwiatów dałam tarczę do rzutek i strasznie się cieszyli  ;)

Offline Justys851 Kobieta

• Chuck Norris
24 czerwca 2009, 22:48
My ostatnio mamy tradycje z moim mężem ze zamiast kwiatów kupujemy młodym kieliszki do szampana z ich imionami i data ślubu zeby mogli opijać każdą rocznicę (tzn zamawiamy na allegro  ;D )
O np takie ostatnio kupiliśmy :

Offline katrishja Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 18.09.2009
25 czerwca 2009, 08:03
my od kilku lat dajemy sobie kupony totka na święta bożego narodzenia- nikt nigdy jeszcze nie wygrał ale zawsze jest ten "pierwszy raz" - będziemy próbować dalej ;D

Offline madziulka1021 Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 17.10.2009r.
25 czerwca 2009, 08:20
My ostatnio będąc na  ślubie kupilismy  taki storiczek z kwiatów sztucznych w tym były świeczki i jakiś  tam napis...na pewno fajne no i ładnie prezentuje się ...a tym bardziej że para młoda prosiła o coś do mieszkania....

Offline ajka85 Kobieta

• entuzjasta
25 czerwca 2009, 08:34
ksiazki tez moga byc dobrym pomyslem o ile zna sie dobrze pare mlloda

Offline Bea027 Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 22 sierpień 2009
26 czerwca 2009, 14:15
Jestem za kieliszkami (do wina, wódki, koniaków i reszty :) ) albumami i ramkami na zdjęcia; jeszcze kubki, poduszki, koszulki ze zdjęciem pary młodej; wazony, obrazy, drzewko bonsai, świeczki i świeczniki, moja siostra dostała od znajomych książkę z instrukcją do masażu erotycznego - też fajny pomysł dla bliskich znajomych :) Hmmm po prostu jakiś drobniejszy prezencik :)

Offline Pinesia Kobieta

• forumowicz
2 lipca 2009, 23:46
Mój brat ze swoją obecnie żoną zamiast kwiatów zażyczyli sobie wszelkiego rodzaju artykuły szkolne (tj. kredki, mazaki, plastelina, blok itd.) co następnie przekazali ochronce przy kościele w którym brali ślub. Uważam, ze to fajny gest, bo kwiatów trochę szkoda jak tak sie marnują zwłaszcza w takich ilościach. No ale pomysł z kieliszkami do szampana z wygrawerowanymi imionami oraz datą to bardzo fajny pomysł :) Sama bym chciała takie dostać :)

Offline anulla_p Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 27-06-09
3 lipca 2009, 11:39
my dostaliśmy od wszystkich kupony totka i jak by się zmówili był to duży lotek, z punktu widzenia pary młodej prezent świetny, zabawa i frajda przy sprawdzaniu rewelacyjna, i wygraliśmy trzy trójki  ;D zostało to spożytkowane na zabawę w aqua parku "Laguna"  ;D

Dlaczego kobiety mają zawsze tak dużo obowiązków? Bo głupie śpią w nocy to im się zbiera

Offline michasia Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 30.05.2009
8 lipca 2009, 00:40

my też chcielismy kupony totka. kwiatów i tak dostaliśmy masę, a wygraliśmy 4 trojki i jeszcze 4 zł w zdrapkach.

Offline marta83 Kobieta

• bywalec
    • Relacja
  • data ślubu: *  09.05.2009   *
15 lipca 2009, 22:29
 :)
My dostalismy zamiast kwiatow:
- czekoladki,
- figurke slonika,
- buciki niemowlece,
- ksiazke ''Listy milosne''
- bukiet kwiatow z 11 smoczkami
oraz setki kwiatow mimo prosb by ich nie kupowac, bo w pon rano do Turcji polecielismy  :o

- a od mojej przyjaciolki wazon z pieniazkami  ;)

Powodzenia  :D

Offline marta83 Kobieta

• bywalec
    • Relacja
  • data ślubu: *  09.05.2009   *
15 lipca 2009, 22:31
Oczywiscie mnostwo totkow, z czego wygralismy 16 zl  :D