Autor Wątek: Hejka! ;P  (Przeczytany 5581 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kitty007

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16.07.2011
Hejka! ;P
« dnia: 13 Czerwca 2009, 19:54 »
Witam wszystkich!!!:D
Już od jakiegoś czasu czytam sobie to forum i jestem pod wrażeniem ile informacji można tutaj od Was uzyskać!:)
Z moim narzeczonym znamy się 3 lata, 2 lata mieszkamy razem a zaręczyliśmy się 4. 02. 2009r:D Jupi!:)
Planujemy ślub na wakacje 2010.  Oczywiście nic jeszcze nie mamy załatwione, tylko kilka sal obejrzanych i tyle;/ Trochę jestem przerażona, że tak ciężko jest już z terminami w większości lokali, zwłaszcza że jeszcze przez miesiąc nie będziemy mieli kompletnie czasu się tym zająć. . . :/

W każdym razie jestem dobrej myśli:) Planujemy ślub na 85 osób, najlepiej gdzieś, gdzie będzie można wszystkich gość "przespać" w tym samym miejscu, żeby nikt się nie martwił o dojazd na poprawiny.

Pozdrawiam!:)

Offline *Mimi*

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2334
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 07.07.07 :-)
Odp: Hejka! ;P
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Czerwca 2009, 15:02 »
witaj na forum

Offline ela

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 22579
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.08.2005
Odp: Hejka! ;P
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Czerwca 2009, 16:01 »
:hello: :)

A jakieś typy sali, fotografa itd juz macie ?
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline nnniuniek

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 248
  • Płeć: Kobieta
Odp: Hejka! ;P
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Czerwca 2009, 17:43 »
 :hello:
witaj na forum i życzę miłych przygotowań  ;)


Offline aagatkaa

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4044
  • Płeć: Kobieta
Odp: Hejka! ;P
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Czerwca 2009, 10:45 »
Witaj Kitty! :-*
No właśnie, a jakie sale macie na oku?
Powodzonka w przygotowaniach!
Pozdrawiam ;)

Offline zabawex
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2128
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 9.10.2010
Odp: Hejka! ;P
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Czerwca 2009, 10:55 »
Hello Kitty  :hopsa:

Może być ciężko przenocować wszystkich w jednym miejscu. Powiem ci, że byłam kiedyś na weselu w Brzózkach, mniej więcej na taka liczbę osób jak u ciebie. Jestem taki ośrodek wypoczynkowy i wszyscy goście byli ulokowani w domkach. Ale jeśli Wy chcecie w wakacje to może być problem bo to pełnia sezonu. Moi znajomi mieli wesele we wrześniu i ośrodek był pusty. Nie wiem jakie tam są warunki finansowe. ale o wszystko można się wypytać.

Offline Kitty007

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16.07.2011
Odp: Hejka! ;P
« Odpowiedź #6 dnia: 15 Czerwca 2009, 14:30 »
Hej dziewczyny!  :hello:
Wiem, że będzie trudno wszystkich przenocować, ale taką mam wizje naszego wesela, że wszyscy się bawią do białego rana, nikt się nie martwi, że trzeba gdzieś wracać samochodem i nie wolno przez to pić, jak ktoś się wcześniej zmęczy (jakieś babcie, czy dziadkowie), to mogą sami sobie pójść spać, a rano wszyscy spokojnie się wysypiają i od razu poprawiny:) Dlatego właśnie myślałam o takich salach:

 - właśnie Brzózki, ale tam jest mała ta salka, sama właścicielka mówi, że na 80 osób.  U nas 85, niby nie jest dużo więcej, ale boję się, że będzie ścisk.  No i jest jeszcze druga przeszkoda, mianowicie terminy a właściwie ich brak (z resztą jak wszędzie), ale zawsze potem i tak się zwalniają, więc jakby co to mam to na uwadze  ;)

 - Ośrodek w Podgrodziu - tam tez są domki i wszystko ok, ale znowu dość daleko (choć to jest najmniejszy problem jak dla mnie), cenowo bardzo dobrze się to prezentuje, ładna sala, śliczne otoczenie, ale nie znam żadnych opinii na temat tego ośrodka i nie wiem, jak ta fajna "teoria" będzie wyglądała w rzeczywistości

 - Zajazd Leśny w Trzebieży - bardzo urokliwe miejsce, z tym że trzeba ponoć uważać na właściciela i wszystkiego bardzo pilnować

 - Nord - z tego co wiem, mają dobudować miejsca noclegowe, ale znowu BRAK TERMINÓW  :-\

 - Saga w Pniewie, ale tam jeszcze nie byliśmy, więc wiemy tylko to, co jest na stronce, czyli niewiele

 - Wenus w Kobylance - podobna sytuacja jak z tą Sagą

 - Dużo dobrego słyszałam o JF Duet pod Goleniowem, na zdjęciach faktycznie wygląda fajnie, ale tez tam jeszcze nie byliśmy

 No i pojawiła się też ostatnio nowa oferta ośrodka "U Śnieżków" koło Kołbaskowa, także tam też musimy pojechać  :)
 Niestety, jak już wcześniej mówiłam, do końca czerwca nie ma szans na nowy rekonesans sal, ponieważ ja studiuję na dwóch kierunkach, z których jeden kończę w tym roku no i do lipca mam pozamiatane  :-[ Martwi mnie, to, bo wiem, ze jeśli już teraz wszędzie są trudności, żeby dostać wolny termin, to co dopiero będzie w lipcu.  Pocieszam się jednak tym, że moja siostra, która wychodzi za mąż w lipcu br. , salę znalazła dopiero w lutym, hihi  ;D

Czyli wszystko jest do zrobienia, trzeba być dobrej myśli  :)

Dzięki dziewczynki za przywitanie, razem jakoś damy radę, hihi :D Pozdrawiam  :)

Offline zabawex
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2128
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 9.10.2010
Odp: Hejka! ;P
« Odpowiedź #7 dnia: 15 Czerwca 2009, 14:50 »
No to może pomogę Ci informacjami, które mam. Otóż...

-Saga - nie ma terminów (chyba że ktoś zwolnił), my byliśmy tam w kwietniu to już nie było wolnych terminów na czerwiec i lipiec 2011. Poza tym sala jest długa a wąska, jak będziesz chciała pójść na parkiet to będziesz przepychać się miedzy gośćmi a ścianą. Do tego parkiet jest w osobnym pomieszczeniu częściowo otwartym na gości, ale z punku widzenia miejsca dla młodych parkietu nie widać.

- Hotel Wenus w Kobylance - sami mamy tam wesele, sala piękna, wszystko fajnie z tym, że maja tylko 21 miejsc noclegowych. Oczywiście wszelkiego rodzaju dostawki, łóżka polowe i materace są możliwe, ale 85 to się z tego nie zrobi. Ale całkiem niedaleko jest jeszcze jeden hotel, w którym można by umieścić część gości. Problem tylko też jest z terminami. My rezerwowaliśmy sale w na początku maja to najbliższe wolne terminy były na październik 2010.

Tyle wiem, może coś to pomoże w Twoich rozterkach.

Offline Kitty007

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16.07.2011
Odp: Hejka! ;P
« Odpowiedź #8 dnia: 15 Czerwca 2009, 15:18 »
Dzięki zabawex za te informacje  ;)

Skoro w Pniewie sala jest taka niefunkcjonalna, to chyba sobie faktycznie darujemy, chociaż jeszcze zobaczymy.

Jak tak teraz czytam, jak sobie dziewczyny załatwiałyście salę, to strasznie żałuję i w brodę sobie pluję, że się tym nie zajęłam przed sesją :glowa_w_mur: No ale trudno, mam nadzieję, że w ciągu pierwszego tygodnia lipca objedziemy wszystko co się da, pozapisujemy się na listy rezerwowe tam, gdzie nam się spodoba i będziemy czekać. . .  (obyśmy się tylko doczekali, hihi ::))

Offline zabawex
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2128
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 9.10.2010
Odp: Hejka! ;P
« Odpowiedź #9 dnia: 15 Czerwca 2009, 15:43 »
Nie przejmuj się tak bardzo. Na pewno znajdziecie salę dla siebie. Na razie skoncentruj sią na tym na czym musisz czyli na nauce. Pozdrawiam i życzę powodzenia w sesji.

Offline aneta_81

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3666
  • Płeć: Kobieta
  • Szczęśliwa, spełniona..
  • data ślubu: 22.07.2006
Odp: Hejka! ;P
« Odpowiedź #10 dnia: 17 Czerwca 2009, 14:03 »
 :hello:

Offline aga.kwa
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 89
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2010
Odp: Hejka! ;P
« Odpowiedź #11 dnia: 25 Czerwca 2009, 12:23 »
 :hello: :hello: witaj na forum! :)

Offline Kitty007

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16.07.2011
Odp: Hejka! ;P
« Odpowiedź #12 dnia: 12 Lipca 2009, 02:14 »
Jejku! Mamy już termin i miejsce!!! :D W końcu, uff ;P

Wszystko wyszło jak zwykle nagle, i przypadkowo. Ślub i wesele będziemy mieli w Ińsku, nad samiuśkim jeziorem :D:D:D
Szkoda tylko, że termin jest dość późny (9.10.2010, ale nic wcześniej nie było wolnego :/), jednak liczę na piękną, złotą, polską jesień, hihi ;D

Ale się cieszę strasznie!!! :) Teraz tylko jakiegoś grajka załatwić i spokój na pół roku ;P

Offline aagatkaa

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4044
  • Płeć: Kobieta
Odp: Hejka! ;P
« Odpowiedź #13 dnia: 12 Lipca 2009, 14:36 »
Gratuluję Kitty!
Nie martw się o termin, bo podobno w październiku są bardzo udane wesela, ponieważ nie ma już takich upałów i duchoty! ;)
Więc głowa do góry!!!
Pozdrawiam :-*

Offline wiśniowa

  • forumowy
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 9444
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.05.2009
Odp: Hejka! ;P
« Odpowiedź #14 dnia: 12 Lipca 2009, 17:00 »
Hello Kitty  ;D ;D nie martw się terminem teraz pogoda jest taka kapryśna że nawet mając wesele w czerwcu nie można być pewnym, że pogoda będzie  ;)

Offline zabawex
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2128
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 9.10.2010
Odp: Hejka! ;P
« Odpowiedź #15 dnia: 13 Lipca 2009, 08:56 »
Kitty cieszę się ogromnie. Będziemy ślubować tego samego dnia :) Cieszę się, że jest coraz więcej październikowych. A Ińsko to jedna z moich ulubionych miejscowości. Jest tam przepięknie i jakoś tak magicznie.

Offline Kitty007

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16.07.2011
Odp: Hejka! ;P
« Odpowiedź #16 dnia: 14 Lipca 2009, 15:21 »
Ty też zabawex weselisz się 9 paździerrnika?? Ale fajnie, nie jestem sama :hopsa: A w jakim miejscu, jeśli mogę spytać?

A ińsko faktycznie jest fajne, praktycznie całe życie jeździłam tam nad jezioro :D I teraz wesele będę tam miała, praktycznie tuż przy samej plaży  :Serduszka:


Offline zabawex
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2128
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 9.10.2010
Odp: Hejka! ;P
« Odpowiedź #17 dnia: 14 Lipca 2009, 15:43 »
Ja się będę weselić w Kobylance w Hotelu Wenus.
A kochana sama to Ty nie jesteś. Póki co jest nas 3. Ale myślę, że z biegiem czasu jeszcze ktoś dołączy.

Offline kasia.mrozik

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 43
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25.12.2010
Odp: Hejka! ;P
« Odpowiedź #18 dnia: 23 Lipca 2009, 23:44 »
Czesc :)

Offline agtham
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Płeć: Kobieta
  • Najwyższa wartość o zwyciężyć samego siebie :-)
  • data ślubu: 18.09.2010
Odp: Hejka! ;P
« Odpowiedź #19 dnia: 24 Lipca 2009, 14:51 »
Hej! Ja również będę mężatką w 2010 roku.  :-) ale dodatkowo pracuję w branży weselnej, jestem menadżerem  sali weselnej w Lubiatowie. My wszystko załatwialiśmy w lutym tego roku i już był problem z terminami u orkiestry, musieliśmy się dopasować do ich harmonogramu....nie zwlekajcie tylko załatwiajcie :-)))) ;D przyjemnych przygotowań! Pozdrawiam!

Offline Kitty007

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16.07.2011
Odp: Hejka! ;P
« Odpowiedź #20 dnia: 24 Lipca 2009, 18:15 »
Jejku! To jest jakas masakra z tymi terminami! :Kwasny: Ludzie chyba poszaleli i sie żenią na gwałt  :tak_2:
No cóż, my musieliśmy przez to wybrać termin jesienny, ale w sumie to może i dobrze, bo zdążymy uzbierać więcej pieniążków a i w Ińsku, gdzie będziemy slubować nie będzie już turystów ;D
Zespół tez już praktycznie mamy na 99% wybrany. Będzie ten sam co u mojej siostry na weselu, bo sprawdzony i rewelacyjny- niepijący, umiejący sie dopasować i z tak fajnym reoertuarem i aranżacjami, że cały czas parkiet był pełny  :disco:
Już wstępnie z nimi rozmawialiśmy i tylko trzeba umowę podpisać:)

Offline agtham
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Płeć: Kobieta
  • Najwyższa wartość o zwyciężyć samego siebie :-)
  • data ślubu: 18.09.2010
Odp: Hejka! ;P
« Odpowiedź #21 dnia: 24 Lipca 2009, 23:31 »
My wesele również organizujemy w turystycznym  miejscu  na ośrodku wczasowym.... nowa piękna sala nad brzegiem jeziorka z duzym ( można tańczyć) tarasem z widokiem na jezioro :-) i podobnie jak Ty nie chciałam wakacyjnego miesiąca :-) w lipcu zawsze leje deszcz......i dlatego zdecydowaliśmy sie na 18-tego września. Udanych przygotowań :-) mam nadzieje,że będziemy w kontakcie i wymieniać doświadczeniami.  :)

Offline izabelle13

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3688
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 8.09.2007
Odp: Hejka! ;P
« Odpowiedź #22 dnia: 24 Lipca 2009, 23:50 »
Witaj Kitty na forum :D Październik to termin dobry jak każdy ;D Sama ślubuję w październiku ;D
Pozdrawiam ;D

Offline Kitty007

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16.07.2011
Odp: Hejka! ;P
« Odpowiedź #23 dnia: 29 Lipca 2009, 20:00 »
Izabelle, a gdzie Ty będziesz się weselić?:D
I jak tam w ogóle przygotowania? Na jakim etapie jesteście dziewczyny?:)

Offline izabelle13

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3688
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 8.09.2007
Odp: Hejka! ;P
« Odpowiedź #24 dnia: 29 Lipca 2009, 20:45 »
Kitty nasze wesele jest w Wenusie w Kobylance- w moim odliczanku  przeczytasz na jakim etapie jesteśmy-zapraszam ;)

Offline Kitty007

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16.07.2011
Odp: Hejka! ;P
« Odpowiedź #25 dnia: 29 Lipca 2009, 22:52 »
My też chcieliśmy w Wenusie, ale ewentualne terminy, które by nas interesowały to były, ale w 2011 roku  :||
A Ty widziałam, że już tuż, tuż jesteś tego wielkiego dnia!! :D Nie wiem, czemu, ale ubzdurałam sobie, że też za rok, tak jak ja, hihi  :glupek: Zobaczysz, że minie tak szybciutko, że huhuhu! Trzymam kciuki:)

Offline ada1988

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 16277
  • Płeć: Kobieta
Odp: Hejka! ;P
« Odpowiedź #26 dnia: 29 Lipca 2009, 23:00 »
ojjj tak minie minie  :)
ja w styczniu zaczełam załatwiać wszystko a teraz... 5 tygodni i będę szczęśliwą mężatką :)
już się nie mogę tego dnia doczekać pozdrawiam :)