Autor Wątek: POMOCY ZAMKNĘLI RESTAURACJE W KTÓREJ MIAŁO BYĆ MOJE WESELE  (Przeczytany 2606 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sandaczo
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 20.06.2009
 :'( prosze pomóżcie 20 czerwca mam ślub a restauracje w której miało być przyjęcie (obiad deser alkohol) na 30 zamknięto ta restauracja to IQ czy mam szanse znależć restauracje która zdazy zrobic takie małe przyjęcie pomocy!!!!

Offline Olka1983
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1406
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.07.2009
Odp: POMOCY ZAMKNĘLI RESTAURACJE W KTÓREJ MIAŁO BYĆ MOJE WESELE
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Czerwca 2009, 12:30 »
jesli ma to byc tylko obiad i deser, to wiem ze firma Pankowscy ma malutkie sale, takie na 30 osob na chrzest, komunie...... musialabys napisac maila, ja mam slub u nich na sali duzej.... jedzenie rewelacja.... podejrzewam ze mala sale moga miec wolna,,,,,,  pykne ci na priv adres ich stronki, masz tam nr telefonu

Offline Mysikróliczek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 17269
Odp: POMOCY ZAMKNĘLI RESTAURACJE W KTÓREJ MIAŁO BYĆ MOJE WESELE
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Czerwca 2009, 13:08 »
:'( prosze pomóżcie 20 czerwca mam ślub a restauracje w której miało być przyjęcie (obiad deser alkohol) na 30 zamknięto ta restauracja to IQ czy mam szanse znależć restauracje która zdazy zrobic takie małe przyjęcie pomocy!!!!

Jeśli to ma być obiad weselny to na pewno znajdziesz inna restaurację, bez obaw. Gorzej by było z weselem. Ostatnio byłam na ślubie gdzie obiad weselny był organizowany w Tradycji na Długiej. Jest tam przepięknie, fajna atmosfera, pyszne jedzenie i rewelacyjna obsługa. Polecam :)

Może tam idź zajrzyj?  :)

Offline Olka1983
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1406
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.07.2009
Odp: POMOCY ZAMKNĘLI RESTAURACJE W KTÓREJ MIAŁO BYĆ MOJE WESELE
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Czerwca 2009, 13:18 »
a ten slub to w 2010 roku? tak jak masz w profilu? jesli tak to spokojnie znajdziesz jeszcze cos innego......

Offline Olka1983
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1406
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.07.2009
Odp: POMOCY ZAMKNĘLI RESTAURACJE W KTÓREJ MIAŁO BYĆ MOJE WESELE
« Odpowiedź #4 dnia: 13 Czerwca 2009, 13:19 »
ale dalam gafe, Mysikroliczek ma 2010 a ja sie tym zasugerowalam, gafa ze mnie :D

Offline Nemezis

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2290
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 3 lipca 2010
Odp: POMOCY ZAMKNĘLI RESTAURACJE W KTÓREJ MIAŁO BYĆ MOJE WESELE
« Odpowiedź #5 dnia: 14 Czerwca 2009, 16:05 »
Villa Secesja (ul.  Gdańska 18) - tam robią takie małe wesela.  O ile dobrze pamiętam, mają jedną salę na 50 i jedną na 30 osób.  Nie byłam tam, ale z tego co widziałam na zdjęciach w internecie, restauracja jest bardzo ładna :)