Autor Wątek: szukam dobrej kapeli z rockowym brzmieniem z okolic śląska  (Przeczytany 2569 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline epul

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 27 czerwiec 2010
interesuje mnie zespół w składzie: dobry wokal, gitara, bas, saksofon i przede wszystkim perkusja. 
za wszelkie namiary z góry dziękuję

Offline obserwator
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2421
  • data ślubu: trochę czasu minęło
Odp: szukam dobrej kapeli z rockowym brzmieniem z okolic śląska
« Odpowiedź #1 dnia: 8 Czerwca 2009, 08:06 »
Będziesz miał/a/ problem znaleźć kapelę o brzmieniu rockowym, grającym po weselach. ;D  Szybciej znajdziesz kapelę grającą tradycyjny repertuar weselny z dodatkowymi kawałkami rockowymi :koncert:

Offline MGI1
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 117
Odp: szukam dobrej kapeli z rockowym brzmieniem z okolic śląska
« Odpowiedź #2 dnia: 9 Czerwca 2009, 10:31 »
Będziesz miał/a/ problem znaleźć kapelę o brzmieniu rockowym, grającym po weselach. ;D  Szybciej znajdziesz kapelę grającą tradycyjny repertuar weselny z dodatkowymi kawałkami rockowymi


http://picasso.com.pl/dow/picasso_beatit_s.mp3
 
:)

Offline obserwator
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2421
  • data ślubu: trochę czasu minęło
Odp: szukam dobrej kapeli z rockowym brzmieniem z okolic śląska
« Odpowiedź #3 dnia: 9 Czerwca 2009, 21:14 »
Fajna muza, tylko co dalej :D. Podczas wesela kapela, która się stara, zagra co najmniej 110 kawałków. Tyle przeciętnie wychodzi w ciągu pierwszego dnia wesela. Nie podejrzewam, że zespół który przedstawiłeś będzie grał cały czas taką muzykę. Nie wiem czy Ich stac na coś takiego i czy mają na tyle repertuaru w tym stylu. Jeżeli tak, to chylę czoło, ale na wesele bym Ich nie zamówił. Na koncert, dyskotekę - tak. ;)  Jak do tej pory nie spotkałem się z kapelą grającą na weselu w 100 % takiego repertuaru. Owszem były kawałki z rockowym brzmieniem, ale kilka lub kilkanaście, nie więcej. Wstawiłeś jeden kawałek z mp3, ale wskazany byłby jeszcze Twój komentarz do tego. Byc może źle zrozumiałem Twoją aluzję do mojego wcześniejszego postu. ;)

nie taki swiety sebastian
  • Gość
Odp: szukam dobrej kapeli z rockowym brzmieniem z okolic śląska
« Odpowiedź #4 dnia: 9 Czerwca 2009, 21:57 »
ha ha ha 110 kawalkow (srednio po 4 minuty ) + oczepiny nawet najkrotsze 30 minut +  moze jakis konkursik   + podziekowanie rodzicow + przerwy wymuszone scenariuszem + no i moze krotkeie przerwy ktore robi zespo l
czlowieku szycunek dla ciebie jak grasz wesela minimum po 12 - 13  godzin
pozdrowienia

Offline MGI1
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 117
Odp: szukam dobrej kapeli z rockowym brzmieniem z okolic śląska
« Odpowiedź #5 dnia: 9 Czerwca 2009, 22:15 »
ha ha ha 110 kawalkow (srednio po 4 minuty ) + oczepiny nawet najkrotsze 30 minut +  moze jakis konkursik   + podziekowanie rodzicow + przerwy wymuszone scenariuszem + no i moze krotkeie przerwy ktore robi zespo l
czlowieku szycunek dla ciebie jak grasz wesela minimum po 12 - 13  godzin
pozdrowienia

70 numerów jeśli młodzi wchodzą ok. 18.00 a zespół gra do 4.00 robiąc 10 minutowe przerwy i grając sety po min. 6 utworów. W tym ze dwie dłuższe animacje gości, oczepiny, tort, podziękowania ...
Fajna muza, tylko co dalej ? Nie podejrzewam, że zespół który przedstawiłeś będzie grał cały czas taką muzykę. Nie wiem czy Ich stac na coś takiego i czy mają na tyle repertuaru w tym stylu.

Nie chodzi mi o to że cały repertuar miałby być w tym stylu - chodzi o sposób wykonania, rockowe brzmienie nie oznacza jednolitego programu.

Cytuj
Jeżeli tak, to chylę czoło, ale na wesele bym Ich nie zamówił. Na koncert, dyskotekę - tak. ;)  

Degustibus non disputandum est, praktyka pokazuje jednak co innego.

Cytuj
Jak do tej pory nie spotkałem się z kapelą grającą na weselu w 100 % takiego repertuaru. Owszem były kawałki z rockowym brzmieniem, ale kilka lub kilkanaście, nie więcej.

Ja też nie. To by było średnio udane wesele moim zdaniem.

Cytuj
Wstawiłeś jeden kawałek z mp3, ale wskazany byłby jeszcze Twój komentarz do tego. Byc może źle zrozumiałem Twoją aluzję do mojego wcześniejszego postu. ;)

Komentarz ... napisałeś, że trudno będzie znaleźć zespół potrafiący rockowo zabrzmieć grający na weselach, w mojej intencji ta próbka to dowód że to nie takie trudne. Cóż może być bardziej rockowego niż Eddie Van Halen (w oryginale oczywiście) w kawałku Jacksona wyprodukowanym przez Quincy Jones'a ?
 ;D



nie taki swiety sebastian
  • Gość
Odp: szukam dobrej kapeli z rockowym brzmieniem z okolic śląska
« Odpowiedź #6 dnia: 9 Czerwca 2009, 22:21 »
wracajac do tematu
mozna pochcodzic po pubach i poszukac zespolow ktore bawia sie rockiem
maja w repertuarze na pewno duzo coverow rockowych jak i swoje kompozycje
i dadza rade   jednak nie sa to muzyce na tyle uniwersalni zeby w razie czego zagrac typowo weselnie

jesli jednak zalezy typowo na  tej muzyce to na pewno jest to jeden ze sposobow

Offline epul

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 27 czerwiec 2010
Odp: szukam dobrej kapeli z rockowym brzmieniem z okolic śląska
« Odpowiedź #7 dnia: 10 Czerwca 2009, 01:16 »
generalnie szukam muzyków wywodzących się ze środowiska rockowego którzy mają takie brzmienie.  Nie oczekuję że będą grali przez cały czas wesela kawałki Black Sabbath, Guns'n Roses czy Led Zeppelin choć fajnie byłoby usłyszeć.  Bardziej chodzi mi o brzmienie kapeli, barwę muzy i wykonanie.  Wolę muzę na żywo od "umcyk" puszczanego z syntezatora- gitarowe riffy, dzwięk perkusji, jakąś fajną wstawkę na basie- coś takiego chciałbym usłyszeć na swoim weselu.  Oczywiście będą też zwykłe weselne kawałki bo nie każdy ( w szczególności starsi goście) czuje bluesa.  Ale mam takie wyobrażenie o kapeli na moim weselu i będę szukał takiej która podchodzi pod własnie rockowe klimaty
coż- człowiek wybrednym jest;)
pozdrawiam

Offline obserwator
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2421
  • data ślubu: trochę czasu minęło
Odp: szukam dobrej kapeli z rockowym brzmieniem z okolic śląska
« Odpowiedź #8 dnia: 10 Czerwca 2009, 07:30 »
nie taki swięty sebastian jeżeli uważasz, że zespół grając 12 godzin ( odliczając przerwy i ewentualne zabawy zostaje 10) nie zagra 110 piosenek to nie masz bladego pojęcia o tych sprawach, albo grasz w kapeli, która się nie przemęcza. Takich kapel, powiem szczerze jest dużo. 3-4 kawałki i przerwa 2o-25 minut.  Nie popieram i nie polecam.

Offline MGI1
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 117
Odp: szukam dobrej kapeli z rockowym brzmieniem z okolic śląska
« Odpowiedź #9 dnia: 10 Czerwca 2009, 07:46 »
generalnie szukam muzyków wywodzących się ze środowiska rockowego którzy mają takie brzmienie.  Nie oczekuję że będą grali przez cały czas wesela kawałki Black Sabbath, Guns'n Roses czy Led Zeppelin choć fajnie byłoby usłyszeć.  Bardziej chodzi mi o brzmienie kapeli, barwę muzy i wykonanie.  Wolę muzę na żywo od "umcyk" puszczanego z syntezatora- gitarowe riffy, dzwięk perkusji, jakąś fajną wstawkę na basie- coś takiego chciałbym usłyszeć na swoim weselu.  Oczywiście będą też zwykłe weselne kawałki bo nie każdy ( w szczególności starsi goście) czuje bluesa.  Ale mam takie wyobrażenie o kapeli na moim weselu i będę szukał takiej która podchodzi pod własnie rockowe klimaty
coż- człowiek wybrednym jest;)
pozdrawiam

No widzicie ? Rozsądna Panna Młoda jest !

Offline obserwator
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2421
  • data ślubu: trochę czasu minęło
Odp: szukam dobrej kapeli z rockowym brzmieniem z okolic śląska
« Odpowiedź #10 dnia: 10 Czerwca 2009, 08:25 »
Krótko mówiąc zespół grający na żywo,  którego w skład wchodzi perkusja, bas, gitara solowa, klawisze i jeszcze dodatkowo jeżeli jest to możliwe sax. Tak to rozumiem.

Offline MELODYJKA

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 323
  • data ślubu: oj dawnoo;)
Odp: szukam dobrej kapeli z rockowym brzmieniem z okolic śląska
« Odpowiedź #11 dnia: 10 Czerwca 2009, 09:12 »
generalnie szukam muzyków wywodzących się ze środowiska rockowego którzy mają takie brzmienie.  Nie oczekuję że będą grali przez cały czas wesela kawałki Black Sabbath, Guns'n Roses czy Led Zeppelin choć fajnie byłoby usłyszeć.  Bardziej chodzi mi o brzmienie kapeli, barwę muzy i wykonanie.  Wolę muzę na żywo od "umcyk" puszczanego z syntezatora- gitarowe riffy, dzwięk perkusji, jakąś fajną wstawkę na basie- coś takiego chciałbym usłyszeć na swoim weselu.  Oczywiście będą też zwykłe weselne kawałki bo nie każdy ( w szczególności starsi goście) czuje bluesa.  Ale mam takie wyobrażenie o kapeli na moim weselu i będę szukał takiej która podchodzi pod własnie rockowe klimaty
coż- człowiek wybrednym jest;)
pozdrawiam


No widzicie ? Rozsądna Panna Młoda jest !
chyba Pan Młody:)))))
prawdziwy przyjeciel wie o Tobie wszystko ...a mimo to nadal Cię lubi...

Offline MGI1
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 117
Odp: szukam dobrej kapeli z rockowym brzmieniem z okolic śląska
« Odpowiedź #12 dnia: 10 Czerwca 2009, 09:40 »
Dobra dobra, my WIEMY kto za tym stoi !

 ;)

A poważnie to ups, przepraszam

 :glupek:

Offline ajka85

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 634
  • Płeć: Kobieta
  • Miłość, miłości jakże pięne bramy
  • data ślubu: 21.08.2010
Odp: szukam dobrej kapeli z rockowym brzmieniem z okolic śląska
« Odpowiedź #13 dnia: 25 Czerwca 2009, 11:29 »
z czystym sumieniem moge Ci polecic zespol, ktory sama bede miala a mianowicie Scatt, namiary wysle na prv:)

Offline epul

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 27 czerwiec 2010
Odp: szukam dobrej kapeli z rockowym brzmieniem z okolic śląska
« Odpowiedź #14 dnia: 10 Lipca 2009, 00:02 »
ajka 85 podeślij proszę namiary
będę wdzięczny
pozdrawiam

Offline ajka85

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 634
  • Płeć: Kobieta
  • Miłość, miłości jakże pięne bramy
  • data ślubu: 21.08.2010
Odp: szukam dobrej kapeli z rockowym brzmieniem z okolic śląska
« Odpowiedź #15 dnia: 10 Lipca 2009, 17:45 »
wysylam

Offline bubulina
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2063
  • Płeć: Kobieta
Odp: szukam dobrej kapeli z rockowym brzmieniem z okolic śląska
« Odpowiedź #16 dnia: 20 Lipca 2009, 15:40 »
ja też ci moge polecic świetny zespół IKS. ten zespół kiedyś grywał tylko kawałki rokowe. zespół składa sie z 4 facetów.wokalista, gitara, bas, perkusja(na życzenie akordeon na zmiane z perkusją w niektórych kawałkach).
jeżeli ktoś chetny to podeśle namiar na prv

Offline agtham
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Płeć: Kobieta
  • Najwyższa wartość o zwyciężyć samego siebie :-)
  • data ślubu: 18.09.2010
Odp: szukam dobrej kapeli z rockowym brzmieniem z okolic śląska
« Odpowiedź #17 dnia: 24 Lipca 2009, 13:59 »
Hej! zajmuje się służbowo weselami jestem managerem na jednej z sal i grał 18 kwietnia tego roku świetny rockowy zespół. Orginalne brzmienie, wokalista marzenie.parodiuje głosy :-) super. Przy tym sami członkowie zespołu to przesympatyczni goście. Zespół był z Wrocławia i nazywał się The Black,jeżdżą po całej Polsce. Wzięłam od nich kilka wizytówek, ale aktualnie żadnej przy sobie. Jeśli będziesz zainteresowany to poszperam i jakiś namiar Ci wyśle. Pozdrawiam!

Offline epul

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 27 czerwiec 2010
Odp: szukam dobrej kapeli z rockowym brzmieniem z okolic śląska
« Odpowiedź #18 dnia: 27 Lipca 2009, 19:10 »
dzięki za odpowiedzi, co do zespołu Iks to nie znalazłem namiaru więc prosze o namiar na priva,
jeśli chodzi o  The Black to można ich wynająć przez agencję- podobają mi się mp3 na stronce
hxxp: www. imprezy. tsmusic. pl/index. php?art=show_once&id=26

Offline bubulina
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2063
  • Płeć: Kobieta
Odp: szukam dobrej kapeli z rockowym brzmieniem z okolic śląska
« Odpowiedź #19 dnia: 28 Lipca 2009, 08:09 »
odpowiedz wysłana na prv

Offline klementyna

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 41
  • Płeć: Kobieta
  • klementyna
Odp: szukam dobrej kapeli z rockowym brzmieniem z okolic śląska
« Odpowiedź #20 dnia: 28 Lipca 2009, 12:49 »
witam ja moge wam polecic zespoł KACPERKI to dwóch braci jeden z opola drugi z gliwic widziałam i słyszałm co potrafia w ta sobote sa wrecz niemozliwi maja fajne głosy i dobra ceneludzie poprostu szaleli nie tylko sie bawili jesli ktos jest zainteresowany namiary wysle na priv

Offline Meska

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 19.06.2010
Odp: szukam dobrej kapeli z rockowym brzmieniem z okolic śląska
« Odpowiedź #21 dnia: 1 Sierpnia 2009, 12:12 »
mogę prosić o namiary na privzespołu Kacperki ? wielkie dzięki  ;D