e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Czy może znacie jakiegoś dobrego ginekologa?  (Przeczytany 5759 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Molunia

• entuzjasta
No właśnie dziewczny może ciut zmienię temat ale też będzie dotyczył ciąży. Moze znacie jakeigoś dobrego ginekologa któego możecie polecić? Najlepiej jak by miał umowe z NFZ alw prywatny też może być. Bardzo dobrze się jest przebadac zanim zaczniemy brać się do roboty, jak już planujemy to z głowa!
Wiecie, że bardzo ważne jest aby mieć zdrowe wszystkie zęby! Chodzi tam o jakies bakterie ...ale to już Monia wiecej pewnie powie.....
No i ten kwas foliowy trzeba brać wczesniej i takie inne to o wiele zmniejsza powikłania, dlatego chę dobrego lekarza

Offline Agnieszka32

• phpBB Moderator
  • uzależniony
Myślę, że warto polecić tu lekarzy, którzy na co dzień zajmują się rozrodczością (konkretnie mam na myśli lekarzy z Unii, bo wg mnie to w Szczecinie jedni z lepszych specjalistów w tej konkretnej dziedzinie), bo w razie problemów (odpukać) od razu moga prawidłowo podejść do sprawy zamiast błądzić po omacku i marnować cenny czas. Jak coś, to kilka namiarów na PW :)

Offline anka24 Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 15.07.2006
Cytat: "Molunia"
No i ten kwas foliowy trzeba brać wczesniej

trzeba go brac co najmniej 6 m-cy przed planowaną ciążą..tak ostatnio badania wykazały, inaczej ponoć nie skutkuje..

moluniu ja mogę polecię swoja pani ginekolog,jest fantastyczna, przemiła no i strasznie dokladna..ciężarna jak bada to co najmneij 1h, i to od stóp do główy..minus jest taki że przyjmuje tylko prywatnie, w klinice na pomorzanach siedzi w poradni ale to ginekologia dziecięca..gdyby co daj znać.. :D

Offline Agnieszka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 20.08.2005
A ja wiem, że trzeba brać trzy miesiące przed planowaną ciążą i przez
pierwsze trzy miesiące ciąży...

Offline anka24 Kobieta

• entuzjasta
nam na ginekologii mówili że 6 mcy..i w ciąży oczywiście też trzeba brać..nie wiem już jak jest może co lekarz to inna opinia :wink:

Offline monia

• złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2005
co rok to inna opinia.. raz mówią tak a inym razem inaczej.. raz fluor w kropelkach jest be a raz cacy.. ehhhhhh.. trzeba a bierząco śledzić, bo nawet po 3-4 m-cach opinia na temat danego preparatu się zmienia...

Offline Sylvi Kobieta

• Administrator
  • maniak
Aniu, Agnieszko32, ja poproszę namiary na lekarzy :)

Offline Madzialena Kobieta

• Prawdziwie kochasz wtedy, kiedy nie wiesz dlaczego...
  • maniak
  • data ślubu: 17.09.2005r.
a nie można by ogólnie podac ich na forum?
 Skoro rozmawiamy o kamerzystach, zespołach itp, to juz chyba na pewno reklamą nie będzie czyjaś opinia o danych lekarzach?  :lol:

a moze to się przyda nie tylko ciężarnym  :mrgreen:

a tak ogólnie jesli chodzi o lekarzy, to NIE polecam pań ze Staromłyńskiej...
 a porody i cała reszta ponoć najgorsza jest na Uni.

Offline Agnieszka32

• phpBB Moderator
  • uzależniony
Cytat: "Madzialena"
a nie można by ogólnie podac ich na forum?

Jeżeli Szefostwo pozwoli, to podam, jasne, ze tak:-))))

Offline monia

• Global Moderator
  • Chuck Norris
dawaj dawaj.....

Offline Madzialena Kobieta

• Prawdziwie kochasz wtedy, kiedy nie wiesz dlaczego...
  • maniak
  • data ślubu: 17.09.2005r.
tak myślałam właśnie, ze nic takiego się nie stanie... gdy dowie się większe grono.. :lol:

ps.kto wie co się stało z moim licznikiem?  :cry:

Offline Agnieszka32

• phpBB Moderator
  • uzależniony
Podaje namiary. :) To wszystko są lekarze z Unii, myśle, że warci uwagi szczególnie tych kobiet, które "pracują nad tematem" :wink: , tylko cos efektów nie widac, Ci lekarze na co dzień właśnie tym się zajmują ("robieniem" ciąż, jak to oni nazywają żartobliwie;-)) Nie oznacza to oczywiście, że z góry trzeba zakładać problemy z płodnością, ale ewentualność trzeba brać pod uwagę, Niektórzy ginekolodzy świetnie leczą nadżerki i zdrowe ciąże i maja kapitalna opinię w środowisku, ale to nie oznacza, że bedą równie świetni w momencie ewentualnych problemów.

1. Andrzej Starczewski (ordynator)....kompetentny i bardzo dobry fachowiec, ale troche suchy w obejściu i gburowaty;-))- tel. 604 499988 (może odebrać żona, ale to nie szkodzi, też rejestruje)
2. Sławomir Świderski.....bardzo miły, co nie znaczy, że głupi, potrafi mówic, ale potrafi tez słuchać i jest cierpliwy, można sobie pomarudzić....wart plecenia- tel. 0502 311298
3. prof. Ronin Walkowska....same superlatywy (jak ktos lubi babke- ginekologa), ale jest strasznie zalatana, trudno sie do niej dopchac- tel. 4849165
4 Robert Sienkiewicz....lekarz bardzo zaangażowany w leczenie niepłodności- tel. 4864345, 5. Rafał Kurzawa- telefon ten sam, co u Sienkiewicza

P.S. Fajnie by było, gdyby tez pojawiły sie opinie przyszłych mamuś, badź już mamus o lekarzach prowadzących ciaże, bo np. o ile taki S. Świderski byłby chyba swietny jako lekarz prowadzący, to juz A. Starczewskiego sobie mniej wyobrazam, bo dla kobiety w ciazy (i nie tylko, ale w ciazy szczegolnie) wazny jest kontakt z lekarzem, mozliwosc wygadania sie, rozwiewania wszelkich wątpliwosci podczas ciaży (np. jakies obawy i telefon o dziwnej porze w zwiazku z tym). Wiecie o co mi chodzi, prawda:-))) Kobieta sama z siebie nie musi wiedziec, co mozna bagatelizowac, a czego absolutnie nie. Nie mowie, ze bym wydzwaniala do lekarza jak maniaczka z kazda pierdołą, ale z rzeczami wg mnie istotnymi, jesli by nie mogly poczekac, to jak najbardziej:-)

Offline monia

• Global Moderator
  • Chuck Norris
a jak to cenowo wygląda????

Offline okruszek

• maniak
od 60-80 zl za wizyte, od 50-80 zl usg, dochodzą jeszcze leki czasami wizyty 2 razy w miesiącu, itp - miesięcznie wynosi nie małe pieniądze. Ale Ty Monia dasz rade, mozesz sobie pozwolić :D

Offline monia

• Global Moderator
  • Chuck Norris
ta.. ale niekoniecznie czasowo.... :?

Offline maryush Mężczyzna

• Administrator
  • forumowicz
    • Moja strona domowa
  • data ślubu: 28/10/2006
Madzialena wyglada na to ze skasowalas sobie w profilu, a nie usunelas z podpisu... w bazie licznika przypisanego do Ciebie o numerze 33 nie ma po prostu, sa o numerach 272 i 273 utworzone 3 grudnia - zmien sobie w podpisie dane i bedzie ok :)
-=[ Mariusz 'Ma-rYu-sH' Witkowski the local BOFH ]=-

Offline Molunia

• entuzjasta
No to superancko że mamy juz parę namiarów, dziewczyny jak coś jeszcze macie to dawajcie!

Offline monia

• Global Moderator
  • Chuck Norris
jak sprawdzę na własnej.. skórze.. to dam znać....

jest jeden taki, który jest zachwalany.... i za kilka dni mam iśc do niego....

Offline Sylvi Kobieta

• Administrator
  • maniak
No Monia, to czekamy na opinie!!!
Ja też muszę się wybrać na badanie. I tak się zastanawiam, czy iść do "starej" pani doktor czy zaeksperymentować nowego lekarza ??? :roll:

Offline argissa

• użytkownik
Znam swietnego lekarza jesli chodzi o prowadzenie ciązy.Przyjmuje prywatnie na Jednosci Narodowej (kolo spondylusa)oraz w szpitalu miejskim na ul.Wyzwolenia , niejaki A.Pietrzyk.Reszta namiarów na priv.

P.s. Prowadzil ciąze moich 5-ciu znajomych , oraz jednej przyjmował poród.Ja lecze sie u niego od 4 lat i tez jestem bardzo zadowolona.Miły i fantastyczny specjalista ( diagnozuje trafnie i expresowo) koszt wizyty prywatnej 50 zł

P.s.2 Dzis zaczynam starania o dzidzie ;) Trzymajcie kciuki !

Offline anka24 Kobieta

• entuzjasta
Cytat: "argissa"
niejaki A.Pietrzyk

znam, znam....rewelacyjny facet..miły i zna sie na rzeczy..

Offline didi Kobieta

• entuzjasta
Znany znamy A.P. gdy nie on było by ze mną całkiem krucho :?

Offline SaTine Kobieta

• ღ KM ღ
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 21.06.2008
podciagam wątek.. czy znacie jakąś dobra panią ginekolog?

Offline -SpinkA- Kobieta

• mama do kwadratu :))
  • zapaleniec
  • data ślubu: 24.06.2006
Wiecie co? Ja tam całe życie chodziłam do PANÓW i raz byłam u PANI ginekolog.
......M.....A.....S....A....K...R....A..............
zero delikatności. Może i trafiłam na taką akurat "słonicę" ale i tak teraz chodzę tylko do panów i jakoś jeszcze na tym nie straciłam.
Nie możemy mieć dzidziusia z moim mężulkiem i zaczęliśmy się leczyć u dr Kurzawy.
Polecam w 100%.

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
Ja za poradą jednej z forumek wysłałam moja mamę do dr Wydry, bardzo fajna babka, delikatna i milutka :taktak:

Offline SaTine Kobieta

• ღ KM ღ
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 21.06.2008
Maja, możesz podac na priv namiary do niej?

Offline evamarija Kobieta

• użytkownik
Polecani ginekolodzy - trzeba tylko wybrac swoje miasto:
http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=18090
U gory jest tez link do tych niepolecanych - czarna lista.

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
SaTine, ona porzyjmuje na Pomorzanach-także nam się tak udało, że jechałam z babcia do kardiologa i namówiłam moja mamę (wcześniej napastowała Liliann i Monię ;) ) na wizytę, na miejscu okazało się, że tak jej szczęście dopisało, że został przyjęta poza kolejnością a własciwie w pierwszej kolejności..umówiła się na wszytskie badania (moja mama ma być operowana) i teraz już jest spokojniejsza. Twierdzi, że dr.Wydra jest na prawdę super babka :ok:

Offline elisabeth81 Kobieta

• Chuck Norris
Cytat: "-SpinkA-"
Wiecie co? Ja tam całe życie chodziłam do PANÓW i raz byłam u PANI ginekolog.
......M.....A.....S....A....K...R....A..............
zero delikatności. Może i trafiłam na taką akurat "słonicę" ale i tak teraz chodzę tylko do panów i jakoś jeszcze na tym nie straciłam.
Nie możemy mieć dzidziusia z moim mężulkiem i zaczęliśmy się leczyć u dr Kurzawy.
Polecam w 100%.

ja też już do baby nie pójdę. zraziłam się. uważam że mężczyźni są o wiele delikatniejsi.ja trafiłam d oKurzawy do szpitala i zrobił na mnie b.dobre wrażenie. a teraz ma klinikę obok mojego domu więc b.często go widuję.. ale chodzę do Celewicza.
"Wstać rano, zrobić przedziałek i odpieprzyć się od siebie. Czyli nie mówić sobie: muszę to, tamto, owo. Ja zapisuję rano, co mam zrobić. A chwilę potem skreślam połowę"

Offline monia

• Global Moderator
  • Chuck Norris
nono

ja celewicza mam pod nosem.. dokładniej 3 pietra pode mna ;) mieszkam w tej samej klatce w której ma gabinet..