Autor Wątek: Karczma BIDA w Bolesławiu (k. Olkusza)  (Przeczytany 5916 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline rurzyczka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: już niedługo
Karczma BIDA w Bolesławiu (k. Olkusza)
« dnia: 17 Maja 2009, 22:06 »
Czy ktoś miał wesele w Bidzie w Bolesławiu (przy trasie pomiędzy Krakowem a Katowicami)??
Zastanawiamy się nad wynajęciem tej sali, jednak nie znam nikogo, kto mógłby powiedzieć coś o weselu w tym miejscu.
Jak z obsługą, czy wystarczająco miejsca do tańczenia. . ??
Będę wdzięczna za każdą odpowiedź :)

Offline pati_ll

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 36
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 24 październik 2009
Odp: Karczma BIDA w Bolesławiu (k. Olkusza)
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Maja 2009, 21:58 »
Na weselu nie byłam, ale moge powiedziec tyle ile widzilam. Byłam tam dwa razy na kolacji z narzeczonym i były wtedy wesela na górze. Lokal jest wtedy normalnie otwarty gla ludzi z zewnatrz. Wesele jest na górze a normalni goscie restauracji na dole. Nie wiem jak na weselu z jedzeniem, ale pewnie podobnie jak normalnie sie tam zamawia. Jedzenia dają baardzo dużo nie da sie zjeść aż, ale za to jedzenie jest średnio dobre, my tam szczerze juz więcej jeśc nie pojedziemy i tyle moge doradzic tylko.
Pati

Offline rurzyczka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: już niedługo
Odp: Karczma BIDA w Bolesławiu (k. Olkusza)
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Maja 2009, 23:37 »
dzięki Pati :) wiem właśnie, że lokal jest otwarty dla ludzi z zewnątrz, chociaż my chcemy wesele na ok.  100 osób, wtedy jest na tej dolnej sali, a górna jest w ogóle nieczynna.  dla ludzi jest otwarta tylko ta mała salka po boku. . .  i zastanawiam się na ile to przeszkadza ??

Offline moniqa_b

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 36
  • data ślubu: 31.07.2010
Odp: Karczma BIDA w Bolesławiu (k. Olkusza)
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Sierpnia 2010, 14:43 »
My mielismy na dole. To ze karczma byla otwarta w ogole nie przeszkadzalo. Wprawdzie na poczatku troche bylo dziwnie z chodzeniem do toalety (znajduje sie przy malej salce) ale w miare uplywu wieczoru bylo to coraz mniej uciazliwe;)

Zdecydowanie polecam.

My jestesmy w 100% zadowoleni!!

Offline Madziulka83

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2881
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 19.09.2009
Odp: Karczma BIDA w Bolesławiu (k. Olkusza)
« Odpowiedź #4 dnia: 18 Sierpnia 2010, 09:11 »
Tydzień temu byłam tam z mężem i znajomymi- akurat odbywało się wesele... góra i mała salka były otwarte dla gości, którzy przyjechali coś przekąsić, natomiast na dole odbywało się wesele...
Jedzenie jest wspaniałe, a karczma wygląda obłędnie...