Autor Wątek: Park Hotel w Tryszczynie  (Przeczytany 5965 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline zygi28
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 81
  • Płeć: Mężczyzna
Park Hotel w Tryszczynie
« dnia: 16 Maja 2009, 22:57 »
Proszę o opinie jeśli ktoś miał wesele w tym hotelu, czy warto tam zorganizować imprezę.  Jak z jedzeniem itp. . .
Dzięki z góry za pomoc.
Może polecacie jeszcze jakieś ciekawe miejsca w okolicy Bydgoszczy.  Wesele na ok.  80 osób

Offline kamagl@

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 82
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.08.2010
Odp: Park Hotel w Tryszczynie
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Lipca 2009, 23:01 »
hej polecam jak najbardziej!Jedzonko pyszne, obsluga swietna, wszystko ze smakiem!!!My dziisiaj wlasnie podpisalismy tam umowę!!yuhu!!!!!!!

Offline hackja
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.09.10
Odp: Park Hotel w Tryszczynie
« Odpowiedź #2 dnia: 30 Lipca 2009, 13:43 »
osobiście sama nigdy tam nie bylam, ale slyszalam dobre opinie :] zaskakuje mnie tylko cena.  Jak sie ostatnio pytaliśmy o wesele, to powiedzieli chyba 165 zł/os, a znajoma urządza tam jakąś rodzinną uroczystość typu okrągłe urodziny i mimo iż schemat jak na weselu i impreza trwać będzie jakos do 2, to płaciła ok 100 zł/os.  zastanawiam sie czy słowo wesele kosztuje tak dużo czy co?

Offline pzak

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 51
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 28.08.2010r
Odp: Park Hotel w Tryszczynie
« Odpowiedź #3 dnia: 31 Lipca 2009, 08:50 »
osobiście sama nigdy tam nie bylam, ale slyszalam dobre opinie :] zaskakuje mnie tylko cena.  Jak sie ostatnio pytaliśmy o wesele, to powiedzieli chyba 165 zł/os, a znajoma urządza tam jakąś rodzinną uroczystość typu okrągłe urodziny i mimo iż schemat jak na weselu i impreza trwać będzie jakos do 2, to płaciła ok 100 zł/os.  zastanawiam sie czy słowo wesele kosztuje tak dużo czy co?

To albo po znajomości, albo robione w środku tygodnia poza sezonem ślubnym ;) Bo nawet impreza komunijna kosztuje 120zł/os lub więcej (już teraz nie pamiętam) - nie wspominając o tym, że na Komunie to mogą już nie mieć miejsc nawet na 2011.... :/

Offline kamagl@

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 82
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.08.2010
Odp: Park Hotel w Tryszczynie
« Odpowiedź #4 dnia: 31 Lipca 2009, 11:57 »
umowa podpisana!!!!Mnie sie tam podoba, stoly okragle/elegancja Francja:)i zarcie raj dla podniębienia:)))
Dzwonilam do 3 par, ktore mialy tam WESELE wszystkie są ZA:)
pozdrooo

Offline pzak

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 51
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 28.08.2010r
Odp: Park Hotel w Tryszczynie
« Odpowiedź #5 dnia: 3 Września 2009, 09:12 »
W piątek byłem u znajomych na weselu w Tryszczynie (dokładnie rok przed moim weselem w tym samym miejscu ;) ). I tylko utwierdziłem się w przekonaniu, że dobrze wybraliśmy.

Po krótce:
- Pełno smacznego jedzenia - zarówno ciepłego (obiad), zimnego (postawionego po północy) jak i lodów ;)
- Ekstra dekoracja, a właściwie jej brak - zero ozdób na ścianach (młodzi nie chcieli i dobrze, bo nie ma co psuć tak pięknej sali jakimiś balonami), na stołach gustowne różyczki w wazonach na wysokich nóżkach, dzięki czemu jest dużo miejsca na wszystko inne - ogólnie bardzo prosto, ale subtelnie i ładnie. Nie ma co kombinować z jakąś dodatkową dekoracją.
- Bardzo miła i szybka obsługa kelnerska - zawsze wszystko szybko przynosili, podobał mi się też ich schludny, nieprzesadzony ubiór.
- Ekstra taras, spokój i zieleń dookoła (bardzo rzadko w Bydgoszczy i okolicach spotykany dodatek do sali) - nawet gdy pada, można wyjść i posiedzieć, odpocząć chwilę od muzyki, czy pogadać tylko z tymi, z którymi się chce (a nie z całym stołem). Rodzina, z której pochodzi panna młoda, jest bardzo umuzykalniona (dużo osób uczęszcza/uczęszczało do szkół muzycznych), więc gdy ktoś nagle wyjął zwykłą gitarę i zaczął grać, to od razu na tarasie zebrało się pół wesela, żeby sobie pośpiewać i powygłupiać :)

Porównując do Park Hotelu w Bydgoszczy
- W Tryszczynie są niższe ceny za nocleg (i z tego co pamiętam o parędziesiąt złotych za osobę) - co przy dużej liczbie przyjezdnych zaczyna mieć znaczenie.
- W Bydgoszczy niestety nie ma miejsca i tak fajnych okolic, żeby sobie posiedzieć na zewnątrz (już nie wspominając o tym ciekawym zejściu z górnej sali na dół :) ).


Szczerze mogę polecić wesele tam.

Offline kamagl@

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 82
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.08.2010
Odp: Park Hotel w Tryszczynie
« Odpowiedź #6 dnia: 3 Września 2009, 18:51 »
no to super!!nam od poczatku bardziej podobalo sie w Tryszczynie, ze wzgledu na umiejscowienie hotelu (nie lubie tak blisko ulicy).
I po prostu klimat jest tam lepszy,niz w Bydzie:)

Offline bargar
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: ?
Odp: Park Hotel w Tryszczynie
« Odpowiedź #7 dnia: 16 Sierpnia 2011, 12:22 »
Najlepsze imprezy weselne mogą być tylko w Tryszczynie w Park Hotelu.
Pani Kierownik Sali, Krystyna Napierała niesamowicie dba o przebieg całej imprezy.
Wszystko zgrane z orkiestrą, wspaniałe przysmaki przygotowane przez wyśmienitych kucharzy.
Kelnerzy i recepcja  zawsze uśmiechnięci i pomocni!

Goście nie mogli wyjść z zachwytu!

Dziękujemy!

Offline natalii
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 45
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 9.08.2014
Odp: Park Hotel w Tryszczynie
« Odpowiedź #8 dnia: 7 Kwietnia 2013, 21:49 »
Byłam,sala piękna robiąca duże wrażenie,taras,ogród,parking,osobna sala do tańca. Ogólnie pięknie pokoje piękne wszystko. . . . Minus taki ,że porządne menu kosztuje co najmniej 260 zł. . . przy 100 osobach jest to bardzo duża kwota.