Autor Wątek: Opinie o Panu Tadeuszu w Osielsku  (Przeczytany 5252 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline zygi28
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 81
  • Płeć: Mężczyzna
Opinie o Panu Tadeuszu w Osielsku
« dnia: 16 Maja 2009, 22:56 »
Czy ktoś organizował może wesele w rastauracji Pan Tadeusz w Osielku koło Bydgoszczy?
Proszę o informację i opninie

Offline ewelina_m
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.09.2010
Odp: Opinie o Panu Tadeuszu w Osielsku
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Maja 2009, 08:55 »
czesc!
juz wcześniej pojawił się temat osielska, ponieważ sama go zaczęłam więc zerknij:)osobiście sama chciałam zrobić tam wesele, ale zrezygnowałam ze względu na podział sal u góry tańczenie na dole jedzenie.  Jeżeli chodzi o opinie słyszałam bardzo pozytywną, że wszystko było wporządku.  Pozdrawiam :)

Offline zygi28
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 81
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Opinie o Panu Tadeuszu w Osielsku
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Maja 2009, 11:23 »
ewelina_m - a na ile osób chciałaś robić wesele w Panu Tadeuszu? My chcemy na 80 0sób i zapewniono nas że wszyscy zmieszczą się na dolnej sali z miejscem do tańczenia. . .

Offline ewelina_m
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.09.2010
Odp: Opinie o Panu Tadeuszu w Osielsku
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Maja 2009, 11:35 »
my robimy gdzieś na 90 osób i jak rozmawialiśmy z menagerem mówił nam, że na 1 sali zmieści się jakieś 70 osób to już Wy musicie wiedzieć wg mnie na 80 osób na 1 sali jedzenie i tańczenie to może być troszke ścisk..

Offline zygi28
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 81
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Opinie o Panu Tadeuszu w Osielsku
« Odpowiedź #4 dnia: 17 Maja 2009, 13:36 »
Hm. . . no my też mamy małe wątpliwości czy 80 osób się tam zmieści. . .  a Ty gdzie robisz wesele może coś polecisz? :)

Offline ewelina_m
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.09.2010
Odp: Opinie o Panu Tadeuszu w Osielsku
« Odpowiedź #5 dnia: 17 Maja 2009, 14:28 »
My zastanawiamy się nad Karczmą pod Gołębiem w złej wsi wielkiej..a tak to pozytywne opinie słyszałam o restuaracji w ostromecku(nie pamiętam nazwy), moja koleżanka tam robi wesele.

Offline zygi28
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 81
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Opinie o Panu Tadeuszu w Osielsku
« Odpowiedź #6 dnia: 17 Maja 2009, 20:53 »
Nasz fotograf poleca hotel Maraton, czy słyszałaś może opinie o tym hotelu?

Offline ewelina_m
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.09.2010
Odp: Opinie o Panu Tadeuszu w Osielsku
« Odpowiedź #7 dnia: 18 Maja 2009, 10:38 »
niestety nic nie słyszałam osobiście dzwoniłam do maratonu i co mi się nie podoba podział na sale my decydujemy się na złą wieś, pozdrawiam

Offline agnieszkakad
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2010 lub 2011
Odp: Opinie o Panu Tadeuszu w Osielsku
« Odpowiedź #8 dnia: 23 Sierpnia 2009, 02:09 »
Proszę przeczytać temat ! Rozmowa jest o Panu Tadeuszu !

PS. wieje mi samoreklamą !
« Ostatnia zmiana: 23 Sierpnia 2009, 10:55 wysłana przez ela »

Offline incognito
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 73
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: czerwiec 2010r. :)
Odp: Opinie o Panu Tadeuszu w Osielsku
« Odpowiedź #9 dnia: 28 Września 2009, 22:30 »
Odświeżam temat :) Jakieś nowe opinie o Panu Tadeuszu???  ::)

Offline carollaa

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5375
  • Płeć: Kobieta
Odp: Opinie o Panu Tadeuszu w Osielsku
« Odpowiedź #10 dnia: 29 Września 2009, 13:57 »
Moja kumpela robiła tam chrzciny swojego synka i była zadowolona i z jedzenia i obsługi. Mogę o coś dodatkowo dopytać, jeśli chcesz coś konkretnie wiedzieć, z tym że zaznaczam to były chrzciny a nie wesele.



Offline incognito
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 73
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: czerwiec 2010r. :)
Odp: Opinie o Panu Tadeuszu w Osielsku
« Odpowiedź #11 dnia: 29 Września 2009, 19:05 »
Dzięki carollaa, o jedzeniu też słyszałam same dobre opinie. Zależy mi bardziej na info nt samej organizacji wesela, np. czy na dole jest wystarczająco miejsca, żeby bawiło się tam 50-oro ludzi, jak wygląda kwestia wystroju sali itp...

Offline Xao

  • Psychedelicious
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 23
  • data ślubu: 17-07-2010
Odp: Opinie o Panu Tadeuszu w Osielsku
« Odpowiedź #12 dnia: 1 Października 2009, 20:31 »
Moim zdaniem spokojnie 50 osób spokojnie się tam zmieści (max to chyba 85-90 z tańcami).  Co do wystroju sali, to raczej standardowa tj.  bez super wodotrysków, ale elegancko i ładnie :) Najlepiej podjechać w sobotę i samemu obejrzeć (my tak zrobiliśmy ;) ).
Całuski Xao

Offline mimi2612

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Płeć: Kobieta
  • "...nas dwoje, nas-troje..."
  • data ślubu: 03.IX.2010
Odp: Opinie o Panu Tadeuszu w Osielsku
« Odpowiedź #13 dnia: 9 Września 2010, 13:15 »
Powtorze i tu swa opinie o tym lokalu :)


Mialam wesele w Panu Tadeuszu w zeszlym tygodniu w piatek i z chcecia podziele sie swoja opinia Smiley

Cala organizacja imprezy w lokalu przebiegla bez zarzutu Smiley, wszystko bylo dopiete na przyslowiowy "ostatni guzik", tak jak ustalalismy z Panem Maciejem-managerem Pana Tadeusza.

Jedzonko-PRZEPYSZNE, w ilosci nad-wystarczajacej, po weselu dostalimy mnostwo jedzenia zapakowanego do domu w pudelka Smiley
Nasze menu bylo miksem 3 menu zaproponowanych przez restauracje-nie bylo problemu,zeby dowolnie skomponowac wlasne menu.
Prezent od lokalu-faszerowany szczupak,SUPER!- nawet moj juz MAZ Smiley niejadajacy ryb na codzien, sprobowal i zachwalal sobie, a wszyscy smakosze ryb byli zachwyceni Smiley

Polecam tez wiejski stol, ktory dodatkowo zamowilismy- bigos, typowo staropolski smakowal wszystkim, pasztet, smalec, ogorki,wiejska,wedzona kielbasa- wszystko cieszylo sie duzym powodzeniem, a to co zostalo, dostalismy oczywiscie z powrotem do domu Smiley.

Goscie byli zachwyceni miejscem, samym lokalem, jedzonkiem(nie dosc ze smaczne,to jeszcze estetycznie i elegancko podane na paterach), goscie nocujacy w hotelu-byli zadowoleni rowniez z samego hotelu, ze standardu pokoi-jednym slowem REWELACJA! (na pokoje dostalismy rabat, a doba hotelowa zostala dla nas jak i dla gosci wydluzona do 14.00. Wink) Apartament,ktory dostalismy na  noc poslubna w gratisie- wymarzone miejsce na noc poslubna Wink, a dodatkowo ciekawe wnetrza pokoju i  hotelu byly rowniez inspiracja dla nas i naszego fotografa Smiley

Mielismy wesele na ponad 70 osob i caly lokal  byl do naszej dyspozycji-mimo,ze cala impreza odbywala sie na  parterze.
Goscie i my powtarzaja,ze bylo to najlepsze wesele na jakim sie bawili- wierze,ze to zasluga lokalu Pan Tadeusz, super DJ-a(dj_krys, Krzysztof Steltmann), dobrze schlodzonej wodki Wink...oraz nas samych i zaproszonych gosci Smiley

Gratuluje wyboru tym, ktorzy tez mieli to szczescie tam sie bawic na swoim weselu, a innym niezdecydowanym szczerze POLECAM! Smiley

W przypadku jakichkolwiek pytan, chetnie sluze pomoca.
Pozdrawiam wszystkie zony i przyszle Panny Mlode! Smiley...Mezow i przyszlych Panow Mlodych rowniez Wink
mimi2612:-)

Offline malgosieńka

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 32
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28.05.2011
Odp: Opinie o Panu Tadeuszu w Osielsku
« Odpowiedź #14 dnia: 16 Września 2010, 21:14 »
nie byłam taką taką optymistką przy oglądaniu tego miejsca choć przyznam że jest tam pięknie to niestety ktoś dał plamą stawiajac plac zabaw kolo stawu i to jeszcze ze na gornej sali jest tak niebezpiecznie pod względem barierek z ogromnymi dziurami...
przepraszam na moim weselu bedzie okolo 10 dzieci ponizej 5 roku zycia to dlatego..
ale jak ktos nie ma dzieci to piekne miejsce super klimaci i jakos tak od drzwi czuje sie uprzejmosc ludzi tam pracujacych