Autor Wątek: SPRZEDAM PRZEŚLICZNĄ SUKNIE ŚLUBNĄ ROZM. 42/44  (Przeczytany 3334 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline k.ignalewska

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.08.2008
SPRZEDAM PRZEŚLICZNĄ SUKNIE ŚLUBNĄ ROZM. 42/44
« dnia: 16 Maja 2009, 18:31 »
Witam,
Mam do sprzedania suknie ślubną szwedzkiej firmy Aspera z serii ASPERA color ecru, rozmiar 42/44, jednoczęściowa.  Wykonana z satyny. Suknia została kupiona w salonie - Centrum Mody Sukien Ślubnych.  Używana tylko w dniu ślubu.  Suknia jest w stanie idealnym. Suknia jest niezwykle lekka i wygodna.  Nie ma oddzielnej halki ani sztywnego koła, przez co suknia jest niesamowicie komfortowa! Suknia dla dziewczyny o prawdziwie kobiecych kształtach tzn.  szerokie biodra, wąska talia, średni lub spory biust. Suknia nie ogranicza ruchów i świetnie sprawdza się podczas całonocnych tańców.  Ja nie przebierałam się o północy tak mi było wygodnie.  Gdybym mogła chodziłabym w niej cały czas . Suknia ma przepiękny, podpinany tren, wyszywany kamieniami i koralikami. ; Ma również piękną wstążkę w kolorze brudnego różu. Suknia była szyta na wzrost 165 cm + obcas. Jest to suknia dla dziewczyny, która chce wyglądać wytwornie i elegancko w dniu ślubu.  Suknia w salonie kosztuje 3400 zł. Ja chce za nią 1700 zł. Kontakt: gg 704466 lub meil:kbuko@o2. pl.
Więcej zdjęć prześle na meila P. S.  Do sukni dodaje welon,bolerko, bizuterie-za darmo.
Jeśli ktoś jest zainteresowany to prosze pytac na meila.  
Mam problem z załadowaniem zdjęc. Także prosze podawać meila to będe wysyłała zdjęcia. :)

Offline k.ignalewska

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.08.2008
Odp: SPRZEDAM PRZEŚLICZNĄ SUKNIE ŚLUBNĄ ROZM. 42/44
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Maja 2009, 17:32 »
wysyłam link na ktorym jestem w sukni:)
www. mkwiatkowski. pl/inne/swjakub

Offline wiśniowa

  • forumowy
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 9444
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.05.2009
Odp: SPRZEDAM PRZEŚLICZNĄ SUKNIE ŚLUBNĄ ROZM. 42/44
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Maja 2009, 18:51 »
faktycznie śliczna suknia... pięknie wyglądałaś :)

Offline k.ignalewska

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.08.2008
Odp: SPRZEDAM PRZEŚLICZNĄ SUKNIE ŚLUBNĄ ROZM. 42/44
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Maja 2009, 21:12 »
Wiem,że jest sliczna:) bardzo dziękuje.  ale ciężko mi jest ją sprzedać:(