e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Wątek zniecierpliwionych z 2011 czyli nasze 400 dni do...  (Przeczytany 334179 razy)

Offline kasiii89 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 18.08.2012
Dziewczyny jest juz wątek odnośnie ślubów na 2010r. , a co z Nami? Pochwalcie się swoimi planami :) Wymarzona data i upatrzona sukienka. . .  :)))
 My z moim Ł.  planujemy ślub, ale nie możemy zdecydować się na konkretną datę. . .  Wahamy się pomiędzy 11. 06. 2011 i 13. 08. 2011 :)
 Pozdrawiam, Kasia!

Offline zabawex Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 9.10.2010
Moja droga kasiii89 my tez wymarzyliśmy sobie datę 25. 09. 2010 ale jak się szybko okazało we wszystkich lokalach, które nam się podobały ten termin był już zajęty.  Więc można najpierw poszukajcie sal, które Wam się będą podobać a później sprawdźcie jak maja wolne terminy w okolicach waszych wymarzonych.  My byliśmy w kwietniu w jednej sali, gdzie mieli juz terminy zajęte na czerwiec i lipiec 2011.
Życzę owocnych poszukiwań

Offline kasiii89 Kobieta

• nowicjusz
Zabawex a powiedz mi prosze jaki to był lokal? :) troszke mnie przeraza wizja podjecia decycji odnosnie sali. . JUZ TERAZ :P ale dziekuje za informacje i na pewno zaczne juz szukac :)
 Pozdrawiam

Offline wiśniowa Kobieta

• forumowy
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 30.05.2009
zabawex ma rację... ja z narzeczonym szukaliśmy sali rok wcześniej i od razu okazało się, że nie mamy specjalnie wyboru.... wiele sal ma pozajmowane terminy dużo do przodu, więc jeśli chcecie jakąs konkretną to zacznijcie już szukać

Offline oleandro Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: sierpień 2010
My swoja sale zarezerwowalismy we wrzesniu 2008roku czyli rok i 11 miesiecy przed slubem!!!

Wiec jesli myslicie o slubie w pierwszej polowie 2011 to spokojnie mozna rezerwowac juz sale  :) Powodzenia

Offline aadaa Kobieta

• Ada
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 06/09/2008
jak widzę dalej są takie wariacje - ciekawe kiedy się to skończy ...
B .: 02/06-2010    K.: 20/06-2012

Offline zabawex Kobieta

• maniak
Kasiii89 ten lokal, o którym pisałam to Saga w Pniewie. Swoją drogą byłam bardzo zaskoczona, że nie maja terminów bo lokal wcale nie jest rewelacyjny.

Offline kasiii89 Kobieta

• nowicjusz
my zastanawiamy sie nad Domem weselnym Vivat, Mini-Maxem w Bartoszewie i Nordem :) moze ktoras z Was robila tam swoje wesele? chetnie wyslucham opinie!

Offline oleandro Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: sierpień 2010
Kasiii89 w ponizszym linku znajdziesz opinie o wszystkich tych lokalach. Na forum wyjatkowo popularny jest Nord :) wiele dziewczyn bralo tam slub  ;)

http://forum.e-wesele.pl/index.php?topic=3344.0

aadaa masz racje ze organizacja slubu na 2 lata do przodu to wariacja :) Ja nwet nie wiedzialam ze terminy trzeba bukowac z takim wyprzedeniem, ale na szczescie trafilam na to forum.

Offline katrishja Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 18.09.2009
My rezerwowaliśmy 1,5 roku przed.

Offline kasiii89 Kobieta

• nowicjusz
w takim razie zabieram sie za ambitne poszukiwanie sali :) tylko troche czasu brak :/ a wiecie cos odnosnie Feta - Fabryka smakow na prawobrzezu?

Offline ania222 Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 18.06.2011
czesc wszystkim:-) my tez bierzemy slub w 2011 roku! powoli rozgladamy sie za sala.  Wesele bedzie dosc duze wiec sale musimy miec na ponad 100 osob. 

Offline kasiii89 Kobieta

• nowicjusz
witaj ania222 :) w koncu ktos kto ma ten sam problem co ja :P powtarzam slowa poprzedniczek czas zaczac szukac sali tymbardziej, ze potrzebujecie duzej sali.  pozdrawiam

Offline ania222 Kobieta

• użytkownik
witaj kasiii89, a moze mi coś podpowiesz? jakie sale macie na oku?

• entuzjasta
My robimy wesele na 130 osób  w JF Duet w Goleniowie i spokojnie sie pomieści więcej. Polecam więc to miejsce:) Ale to szybciutko bo może już nie być terminów My rezerwowalismy 22 kwietnia 2008 r. i już były tylko piątki wolne.

Offline kasiii89 Kobieta

• nowicjusz
ania222 narazie się rozglądamy, ale myślę nad Nordem i Mini Max w Bartoszewie - piękna sala :) Jeszcze zobaczymy jak z naszymi funduszami.  Wczoraj byłam na sali przy działkach na Derdowskiego i koszt wynajęcia sali to 1400zł + 500zł kaucja, a klucze dostaje się już w czwartek-oddaje w poniedziałek.  Do dyspozycji całkiem nieźle wyposażona kuchnia. . . . 

Offline matrix0007 Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 13.08.2011
hej :) my wymarzyliśmy sobie datę 20.08.2011 ale już w nordzie był zajęty termin więc wzięliśmy 13 sierpnia 2011. jeszcze lepiej, że w tym roku ma być remont i sala się powiększy:)

Offline kasiii89 Kobieta

• nowicjusz
matrix0007 witaj! to znaczy, że będziecie ślubowali tego samego dnia co My! :) czyli już Nord mi odpada... kurcze naprawde nie sadzilam, ze tak szybko trzeba wszedzie dzwonic i rezerwowac. gratuluje wyboru - sala jest piekna. pozdrawiam

Offline zabawex Kobieta

• maniak
Kasiii89 widziałaś może Hotel Wenus w Kobylance? Poszukaj sobie w internecie. Naprawdę fajne miejsce.

Offline kasiii89 Kobieta

• nowicjusz
zabawex bardzo często przejeżdżam koło niego wiec nieraz widziałam wesela, które się tam odbywamy,a le jakoś nie pomyślałam o sobie :) moze nastepnym razem tam wejde obejrzec sale :) dzieki za podpowiedz, ale z drugiej strony obawiam sie, ze nic z tego nei wyjdzie, bo moi Rodzice sa strasznie uparci zeby wesele bylo w Sz-nie.

Offline zabawex Kobieta

• maniak
A Nord im się podobał? Zgodziliby się by wesele tam się odbyło? A to przecież jest poza Szczecinem. Powiem Ci, że ja do Kobylanki z Podjuch jadę 15 minut. Krócej niż do centrum Szczecina. Dodatkowo a Wenus jest dużo taniej niż w Nordzie, co może rekompensować koszty wynajęcia autokaru dla gości.
Skoro przejeżdżasz tamtędy to wejdź. Zapytać nie wadzi. A i rodziców można przekonać odpowiednimi argumentami.

Offline kasiii89 Kobieta

• nowicjusz
Nord im sie podobal, bo ja mieszkam okolo 10minut jazdy autkiem od niego :) ale na pewno wejde tam przy najblizszej okazji! dzieki za pomysl:D

• maniak
ja bym z chęcią wybrała Kobylankę, ale moja przyszła kochana teściowa bardzo bardzo mocno chciała, żebyśmy tam robili, bo 2 lata temu jej ukochana córeczka miała tam wesele i po drugie bo cała strona N jest spod Stargardu i trochę  po złości o zrobiłam ;D

Offline zabawex Kobieta

• maniak
matrix0007 ale diabeł z Ciebie :twisted:

Nie ładnie tak z przyszłą teściową pogrywać  ;)

Pozdraiwam

Offline kasiii89 Kobieta

• nowicjusz
hehe matrix0007 niezle :) moja przyszla tesciowa poki co zyje w zupelnej nieswiadomosci wiec nie amm tych problemow:P

Offline ania222 Kobieta

• użytkownik
matrix dobre dobre :taktak:  :hopsa:

Offline kasiii89 Kobieta

• nowicjusz
ania222 jak tam Twoje poszukiwania sali? zalazlas juz cos? :)

Offline ania222 Kobieta

• użytkownik
witaj kasiii, jakies mamy upatrzone.  przede wszystkim dobosz w policach i duet w goleniowie, bo maja duze sale:)

• maniak
oj wcale nie jestem diabłem ;) tylko moja teściowa chciałaby, żebym wszystko miała jak jej córka, nawet ostatnio zasugerowała mojemu miśkowi, żebyśmy wzieli taką samą limuzynę jak moja przyszła szwagierka, a ja mam czasami już dość pomysłów mojej mamki a co dopiero teściowej :P Ale Kobylankę mogę polecić i tą sala bankietowa zachęcająco wygląda. pzdr

• entuzjasta