e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: wesele 2010 - gdzie Wy macie wesele?????? pochwalcie się:)  (Przeczytany 13939 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline m@dziuni@ Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 31.07.2010
witam wszystkich:)
 :skacza: :skacza: :skacza: :skacza:
planujemy wesele na wakacje 2010 i póki co szukam sali w szczecinie lub najbliższych okolicach. 
niestety nie mogę pojeździć po salach bo do szczecina mogę przyjechać najwcześniej za miesiąc
a niestety terminy gonią :(
chciałabym znaleźć salę poza centrum co ważne na ok 150 osób ewentualnie jak okroimy gości - na 120 osób

jeżeli macie jakieś propozycje będę bardzo wdzięczna
żeby było jasne korzystam z  funkcji szukaj;) ale
najczęściej wymieniane lokale to :
-zamkowa
-nord
-vivat
-jachtowa

a może mieliście wesele w jakimś fajnym lokalu o którym tak często się nie pisze???
pochwalcie się waszymi salami :)

kurcze. . .
chyba nie w tym miejscu powinnam dodać nowy temat
jeszcze do końca nie mogę się połapać w tym forum :/

Offline aagatkaa Kobieta

• Chuck Norris
Witaj M@dziuni@! :-*

Napisz coś więcej o sobie i swoim Lubym! ;)
Oprócz szukania sali macie już coś załatwione?
Orkiestra, kamerzysta czy fotograf wybrany?

Co do sali to my mamy w pięknym miejscu, bo w Dworku Hetmańskim.
Niestety chyba nie mogę Ci polecić tego lokalu, ponieważ tam sala pomieści ok 110 osób.
Właścicielka mówi, że wejdzie nawet 120, ale według mnie to byłby już ścisk.
Więc Wam raczej nie pasuje...

Te sale co wymieniłaś to właśnie są znane z wielkości. Mogą pomieścić tak dużą liczbę osób.
Wydaje mi się, że w Policach jest jeszcze duży lokal - Hotel Dobosz.
Z tego co wiem, to jest tam parę sal. Można wybrać sobie którąś, w zależności właśnie od liczby gości.
Ale uważam, że np. Nord czy zamkowa są ładniejsze...?

Życzę powodzenia w poszukiwaniach!
Pozdrawiam :)

Offline aga.kwa Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 2010
 :hello: m@dziulka
na internecie sprawdz jeszcze hotel duet w goleniowie. ja sie nad nim wciaz zastanawiam, ale nie uwazam go za zbyt atrakcyjny
przekonuje mnie najbardziej cena ;) a lokal jako taki zadbany. no i ma sale na duza liczbe gosci.
dobosz w policach jest dosc podobny tylko, ze tanszy. wszystko jest w internecie, wiec mozesz sobie poogladac :)

Offline katrishja Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 18.09.2009
Dziewczyny jesli planujecie slub na następny rok już zamawiajcie sale! ja biorę slub za 4 miesiące a wesele odbywa się w JF Duet. Sale rezerwowaliśmy rok temu w MAJU wiec 1,5 roku przed i to na styk wzięliśmy termin piątkowy. Zyczę owocnych poszukiwan Pozdr!

• forumowicz
na początku bardzo dziękuję za wskazówki :)
i  miłe przywitanie :)

na chwilę obecną jeszcze nic nie mamy :( już przymierzaliśmy się do sali na zamku ale w ostatniej chwili okazało się że już nie ma terminu na sierpień co nieco komplikuje sprawę.

a tak troszkę o nas
poznaliśmy się na 1 roku studiów w tym roku przy odrobinie szczęścia się obronimy i nie mamy za dużo czasu żeby zająć się przygotowaniami do ślubu i wesela, a wydawało by się że rok z kawałkiem to dużo czasu. . .

Offline zabawex Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 9.10.2010
M@sziuni@ nie chciałabym Cię martwić,ale z salą na sierpień 2010 i to jeszcze na taka liczbę osób możesz mieć duży problem. My chcieliśmy mieć wesele we wrześniu, ale już nie było wolnych terminów i mamy w październiku.

Jeśli zdecydowalibyście się na przełożenie wesela na jesień to mogę Ci polecić Hotel Wenus w Kobylance. Maja tam dwie sale. Jedną na około 120 osób, która mają zamiar na przyszły rok powiększyć, i drugą na 200 osób. Z tego co mi wiadomo to najbliższe wolne terminy maja na październik, z tym ze jeden my zaklepaliśmy  :hopsa:

Pozdrawiam

• forumowicz
mamy salę  ;D
po pewnych zawirowaniach stanęło na zamkowej.

teraz będzie już tylko gorzej. . .  tyle rzeczy do załatwienia a coraz mniej czasu :/

Offline khadija Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: 22.V.2010
Głowa do góry. Dasz radę!!!!!!:)

Offline aagatkaa Kobieta

• Chuck Norris
M@dziuni@ jak z salą dałaś rade, to z resztą już pójdzie łatwiej! ;)
Trzymam kciuki!
Pozdrawiam :-*

• entuzjasta
Spokojnie m@dziuni@ jak załatwisz księdza,orkiestre i fotografa (jesli go chcesz)  to przez pół roku nie musisz kiwać nawet palcem z przygotowaniami  i ruszysz z resztą rzeczy dopiero po Nowym Roku :)

Offline zabawex Kobieta

• maniak
Święte słowa m@dziuni@ Chociaż ja i tak przeglądam ofertę zaproszeń itp mimo ze mam na to jeszcze sporo czasu ;p

• forumowicz

aagatkaa mam do ciebie pytanie.  dworek na żywo prezentuje się tak samo pięknie jak na zdjęciach ze strony internetowej? ???
zabawex ogląda zaproszenia ;D ;D ;D
 a reszta jak stoi z przygotowaniami do ślubu?

Offline khadija Kobieta

• zapaleniec
JA już salę mam(hotel Wenus-Kobylanka),kościół też i zespół.Teraz jesteśmy na etapie poszukiwania kamerzysty:)do przodu...Powiem Wam,że podoba mi się ten czas przygotowań,zakręcony ale miły...przygotowania do własnego ślubu:)zawsze o tym marzyłam a teraz jest właśnie ten czas!Pozdrawiam przyszłe "małżowinki":)

Offline zabawex Kobieta

• maniak
Ja póki co mam salę ( również hotel Wenus), dj-a (dj zibi) i fotografa (Rafał Ogłaza). W niedługim czasie chcemy wybrać kamerzystę. Mamy z tym problem, o czym już pisałam przy okazji innego wątku. Po prostu chcielibyśmy tanio i dobrze. Ehhhh.....

Offline aagatkaa Kobieta

• Chuck Norris
Dziewczyny hotel Venus w Kobylance teraz wygląda świetnie :) dobry wybór ;)
Khadija pochwal się jaki wybraliście zespół?! ;D

M@dziuni@ Dworek Hetmański na żywo wygląda jeszcze lepiej!! Aż byłam w szoku! Mój Luby również! ;D
Wszystko jest zrobione z taką dokładnością i perfekcją, że aż bije po oczach! ;)
Pięknie dopracowane są nawet najmniejsze szczegóły!
Wszcześniej nie byłam co do niego przekonana, bo woleliśmy Pałac w Maciejewie, ale jak zobaczyłam Dworek na żywo to mogę śmiało stwierdzić, że Pałac w Maciejewie się chowa!!
Tu wszystko nowiutkie, zadbane a w Pałacu stare i odrapane :-\
No i zdecydowaliśmy się na Dworek! :D
Poza tym wesela w Pałacu na 2010 rok są niepewne więc woleliśmy nie ryzykować ;)

Pozdrawiam serdecznie! :)

• entuzjasta
Ja proponuje Duet w Goleniowie tam gdzie My:)
Trzy sale do wyboru piekny hotel i ogromny ogród:)

Offline khadija Kobieta

• zapaleniec
Przy wyborze zespołu było duuuużo poświęconego czasu(mojego i narzeczonego),bo to w końcu ważna rzecz aby goście się bawili.siedzieliśmy na różnych forach,dzwoniliśmy i umawialiśmy się na spotania i naprawdę jestem jednego pewna,że dobrze wybraliśmy i zupełnie nie boję się o dobrą zabawę.Arcus Band!!!!!!!Kochane pan Arek to profesjonalista!!ma najlepszy sprzęt(bo sam prowadzi salon muzyczny),wie jak się zachować i co powiedzieć,  no i jego głos!!!!jak Nam zaśpiewał"Dziwny jest ten świat"Niemena to mi się nogi ugięły:)Ze spotkaniem nie było problemów(a to różnie bywa),poświęcił Nam dużo swojego czasu(ok 1,5h)i prezentował co potrafi na  żywo.Bardzo miły i życzliwy gość:)W zespole jest jego żona(gra na basie)i syn,który prowadzi bloki tematyczne(jest  dj)i zapewnia dobrą zabawe po godzinie 12 z karaoke-Nam to akurat odpowiada!!!Zespół jest-teraz fotograf....Pozdrawiam

Offline aagatkaa Kobieta

• Chuck Norris
Khadija zgadzam się z Tobą w 100%!!! :)
Już dużo się o nim rozpisywałam w innych wątkach ;)
Pan Arek jest fenomenalny i jesteśmy pewni, że będzie grał i zbawiał gości rewelacyjnie! ;D
Na poprawinach oczywiście będzie grał jego syn, w postaci DJ'aaa! ;) ;D
Pozdrawiam:)

Offline olenka83 Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 26.06.2010
My mamy wesele w 2010 w Gościńcu pod Aniołami w Dobrej. Również polecam ;D

Offline doti29 Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 7/8/10
witam!
Ja sie bede weselic 7 sierpnia 2010 w Maciejewie.  Poczatkowo chcialam zrobic wesele w dworku w Koszewku, ale niestety wszystkie letnie terminy byly juz zajete.

Zareczylismy sie dopiero 2 tyg. temu i nie chce nam sie dlugo czekac ze slubem, wiec kiedy dowiedzialam sie ze w maciejewie maja jeszcze wolny termin na sierpien to sie zdecydowalismy, chociaz nigdy tam nie bylam a widzialam jedynie zdjecia w internecie.

Offline zabawex Kobieta

• maniak
doti to miałaś szczęście, że udało ci się znaleźć wolny termin na sierpień.

Offline aagatkaa Kobieta

• Chuck Norris
Witaj Doti!
My również mieliśmy mieć wesele w Pałacu w Maciejewie, jednak zrezygnowaliśmy, ponieważ terminy na 2010 rok były niepewne!
Woleliśmy więc nie ryzykować!
Wesele organizujemy właśnie w Dworku Hetmańskim i już w styczniu zostały im tylko dwie wolne soboty!! :o
Sprawdź więc dokładnie, czy aby na pewno organizują wesela w przyszłym roku, i niech dadzą Ci to na piśmie, bo potem 3 miesiące przed terminem powiedzą Ci, że przepraszamy ale NIE, i zostaniesz na lodzie...
Trzymam kciuki ;) Pozdrawiam

Offline doti29 Kobieta

• bywalec
A to sie zmartwilam :o.

A dlaczego myslisz Agatko ze terminy na 2010 sa niepewne?

Offline aagatkaa Kobieta

• Chuck Norris
Hej:)
Ponieważ jak chcieliśmy wpłacić zaliczkę, żeby mieć pewny termin, Pani z recepcji powiedziała nam, że narazie nie przyjmują, bo sytuacja na 2010 rok nie jest jeszcze pewna i kazała sie nam wstrzymać :-\
Poza tym chodzi plotka ;) że właściciel (który się zmienił), planuje tam zrobić SPA czy agroturystykę...
Zrezygnowaliśmy więc, bo skoro nie chcieli wziąć od nas kasy to znaczyło, że mogą nas łatwo wykiwać ;)

Nie martw się, bo może teraz sytuacja się zmieniła i weselna na 2010 odbędą się tak jak planują :)
Ale najlepiej zadzwoń do nich i zapytaj czy wesela za rok będą się odbywać na 100% i czy można już wpłacać zaliczki :)
Pozdrawiam serdecznie

Offline doti29 Kobieta

• bywalec
Aha! to mnie teraz uspokoilas Agatko :D

My zaliczke juz zaplacilismy bo to byl ostatni wolny termin w sierpniu,wiec chcialam miec ten termin zaklepany na 100%.

Mysle wiec ze skoro wiele osob planuje wesele w Maciejewie to pewnie sie odbeda bo dla nich to dobra kasa.

Offline m_lena Kobieta

• uzależniony
My weselić się będziemy w Maszewie u Szymczaka, właściciele wydali się nam bardzo mili, sala z klimatyzacją, akurat na 60 osób nie za duża, nie za mała, jedzenie dobre, pokoje dla wszystkich gości u góry, czego chcieć więcej ;)

• forumowicz
dziewczyny a tak orientacyjnie na ile osób będą wasze wesela  ???  ???

• entuzjasta
my mamy około 120 osób

Offline zabawex Kobieta

• maniak
My na liście łącznie z dziećmi mamy 110 osób. Już wiemy, że nie wszyscy przyjadą, wiec pewnie będzie koło 100.

Offline aagatkaa Kobieta

• Chuck Norris
Witam:)
My możemy mieć tylko na 110-115 osób, bo sala nas ogranicza :-\
a na pewno zaprosilibyśmy więcej ;)