e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Foto Marcin Łysak i film Mp Studios - opinie  (Przeczytany 1998 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Miya Kobieta

Hej! Założę w jednym wątku, żeby nie było bałaganu. :) Chciałabym się dowiedzieć czy znacie powyższych ludzi i co myślicie o ich pracy? Albo ogólnie jakie macie opinie?
Fotograf - Marcin Łysak

Nie doczytałam czy można wstawiać linki ale podaję - .........

to doczytaj na drugi raz - logując się na forum powierdzasz przeczytanie regulaminu...
« Ostatnia zmiana: 23 Kwietnia 2009, 16:46 wysłana przez liliann »

Offline malavi Kobieta

Zdjęcia ładne, na pewno ma dobre oko i ciekawe spojrzenie, ale żeby się zdecydowac musiałabym wiedzieć jaka ma resztę zdjęć, w sensie przygotowania, ceremonia i wesle :) masz coś może?

Offline Miya Kobieta

Są na jego stronie. :) Niestety tu nie można wstawiać linków, więc jak wrzucisz w google imię i nazwisko to na pewno wyskoczy. :) A całe sesje są na blogu, jest odnośnik ze strony. :)

Proszę też o opinie na temat Mp Studios, też nie mogę wstawić linku ale jak się wrzuci w google to wyskakuję. :)

Offline malavi Kobieta

Stronke znalazłam własnymi siłami :) fajny styl reportażowy
zależy jeszcze co macie w pakiecie, ale my też nie oszczędzamy na fotografie, więc doskonale rozumiem !

Offline Miya Kobieta

W pakiecie mamy wszystko czyli:
Komplet 200 ujęć(160+40 zdjęć detali) po 1 sztucę formatu 15/21cm
+160 ujęć po 2 sztuki formatu 10/15cm
+pliki cyfrowe na dvd/cd
+powiększenie 30/45cm 3 sztuki
+prezentacja multimedialna 3 sztuki
+plener w innym dniu 40 ujęć formatu 15/21
+dojazd gratis

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 30 września 2006
zamiast tej prezentacji wolałabym album...
wklejanie samamu fajne nie jest...jest pracochłonne, nudne i żmudne

Offline Miya Kobieta

Album też będzie ale w zależności jaki sobie wybierzemy to zależy cena więc tego nie dodawałam.

Offline malavi Kobieta

ja mam prezentację i na pewno bym z niej zrezygnowała na rzecz albumu! Taka prezentacja, dobrze zrobiona, z dobra muzyk ai ładnymi przejścimi jest lepsza jak film dla mnie a bardzo pracochłonna. Ostatnio robiliśmy sobie taką z moim N z wakacji, zajęło nam to cale dwa dni!

Offline oleczka Kobieta

MP Studios jest rewelacyjne jeśli chodzi o filmy :) niestety moją datę mają zajętą :) a teraz muszę znależć kogoś ze Szczecina, kto zechce przyjąć wyzwanie i zrobić coś na tym poziomie :)

Offline Madziulka83 Kobieta

Miya jeśli to jest ten Marcin Łysak (jeśli dobrze pamiętam z Oświęcimia czy okolic) to wiem, że ludzie sobie bardzo chwalili jego zdjęcia i pracę... pamiętam tylko z targów, ale to było 2 lata temu, że ceny miał bardzo wygórowane... nie wiem jak jest teraz...

Offline Mzd Kobieta

Ja miałam zdjęcia robione przez Marcina Łysaka 1,5 roku temu.  Jestem bardzo zadowolona, wybrałam opcję VIP czyli najdroższą, ale nigdy nie żałowałam wydanych pieniędzy! Prawdziwy profesjonalista i pasjonat w jednym! Jeśli widzisz różnicę pomiędzy jakością i spojrzeniem różnych fotografów to On jest idealny. .  Polecam dla ludzi szalonych :) Marcin uwielbia takie sesje!