Autor Wątek: prezenty gwiazdkowe  (Przeczytany 26472 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
prezenty gwiazdkowe
« dnia: 13 Listopada 2005, 22:55 »
w związku ze zbliżającymi się świetami..

kto ma pomysł na prezent....

jak narazie wymysliłam(kupiłam):

- dla mojej chrześnicy - lalka flora seria winx + puzzle trójwymiarowe
- chrześnica piotra - laleczki z serii witch (kupiłam komplet nan allegro za 76zł) + puzzle trójwymiarowe
- mój siostrzeniec - wielka torba samochodzików (w smyku są za 44,90)
- moja mama - z sephory - zestaw perfum miniaturek lancome
- teść - nowy zapach mexx icetouch z sephory
- siostra - zestaw cindy crawford z sephory


brakuje mi prezentu dla taty, teściowej i mężusia....

tak przy okazji - sephora ma fajne promocje przedświąteczne.... dla zestaw dla siostry zapłaciłam około 70zł (woda toaletowa + żel pod prysznic)...
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline demka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 9604
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25 grudnia 2005
prezenty gwiazdkowe
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Listopada 2005, 11:31 »
Monia fajny pomysł z tą listą prezentów... Ja mam problem i nie możemy wymyslić nic dla Grzesia chrześnicy- ma prawie 2 latka więc na zabawki dla maluszków jest juz trochę za duża a na pozostałe za mała :roll: I pojawia sie problem... Nie wiemy co z prezentem... Dla rodziców, rodzeństwa nie będę miałą problemu, bo każdy przed świętami robi listę prezentów (każdy podaje ok.10 pozycji), wkłada ją do koperty i nie ma juz do niej dostepu :mrgreen:  Następnie każdy kto zdecyduje się na dany prezent wykreśla go z listy...
Nasza Oliwcia:

Nasza Lenka:

Offline Pyrdulka

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 657
prezenty gwiazdkowe
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Listopada 2005, 17:37 »
W tym roku cała moja Rodzina, a zwłaszcza mój mąż, dostaną ode mnie prezent w postaci nowego członka rodziny  :dzidzia:  
Mam termin na 30 grudnia, ale w mojej rodzinie dzieciaczki przeważnie rodziły się wcześniej. Ja np. miałam się urodzić 17 września a urodziłam się 1.
Więc może akurat zdążę przed gwiazdką!

_____________



Offline Sylvi

  • Administrator
  • maniak
  • *****
  • Wiadomości: 2118
  • Płeć: Kobieta
prezenty gwiazdkowe
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Listopada 2005, 17:42 »
Pyrdulka, przynajmniej masz problem prezentów z głowy  :wink:

Offline asiek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4156
  • data ślubu: 14.08.2004
prezenty gwiazdkowe
« Odpowiedź #4 dnia: 14 Listopada 2005, 18:27 »
HIhi, dokładnie!!
Ja też zaczęłam się zastanawiac,ale po części prezentem równiez będzie maluszek(może nie na święta, hihi,ale będzie),ale podejrzewam,że największym prezentem jaki sobie możemy zrobić z mężem w tym roku,to zakup mieszkania  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  Myslę,że już na nic wtedy nam nie wystarczy,hhi(no może jakiś drobiazg..)No i zakupy dla maluszka też trochę nas wypompują z kasy...
A dla reszty, hmm, teściowie będa zmieniac mieszkanie,więc coś się i wymyśli do chaty, mojej mamie zawsze coś wymyślę na koniec, chyba,że coś wpadnie w oko, a chrześniakom naszym mam pomysły,ale jeszcze nie mam kiedy ich realizować.Ale nie będzie to niestety szał kasowy, ponieważ w tym roku nie będzie nas stac na duuuuże prezenty.... ŻYCIE :(

Offline demka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 9604
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25 grudnia 2005
prezenty gwiazdkowe
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Listopada 2005, 08:56 »
Cytat: "asiek"
nie będzie nas stac na duuuuże prezenty....

własne mieszkanko to OGROMNY prezent :wink:
Nasza Oliwcia:

Nasza Lenka:

Offline anka24

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 888
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 15.07.2006
prezenty gwiazdkowe
« Odpowiedź #6 dnia: 15 Listopada 2005, 13:30 »
i najlepszy jaki mozna sobie wymarzyć..wlasne cztery kąty :wink:


Offline agulkaaa
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 8211
  • Płeć: Kobieta
  • MISIO 13.05.2007, MACIUŚ 21.10.2009
prezenty gwiazdkowe
« Odpowiedź #7 dnia: 15 Listopada 2005, 21:00 »
Cytat: "anka24"
najlepszy jaki mozna sobie wymarzyć..wlasne cztery kąty

o tak
boże ja o świętach jeszcze nie myśle ale widze że musze zacząt bo jest daleko w polu porównując już wasze pomysły

Offline Agnieszka32

  • phpBB Moderator
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1410
prezenty gwiazdkowe
« Odpowiedź #8 dnia: 16 Listopada 2005, 09:24 »
Ja w tym roku też nie będę raczej szalała z prezentami.....wiadomo- ślub to kasa- strasznie drogo to wszystko kosztuje po zsumowaniu, a my z Wojtkiem finansujemy wszystko sami. Tak właściwie to prezenty dostaną ode mnie tylko dzieci (moja malutka siostrzyczka i inne dzieciaki w rodzinie).....dla dorosłych ewentualnie jakies drobiazgi, bardziej symbolicznie...


Offline sylwka

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 367
prezenty gwiazdkowe
« Odpowiedź #9 dnia: 16 Listopada 2005, 12:54 »
Mi już się zaczyna udzielać świateczny nastrój - na 100% wysyłam paczke mojej chrześnicy. Kupiłam jej już czapeczkę, do tego jakiś komplecik i jakaś zabawka. Wybór jest duzy więc sie nie martwie. W związku z weselem nie robimy sobie wielkich prezentów, jedynie drobiazgi. A z moim misiem postanowilismy kupić coś na spółkę, co nam sie przyda po slubie (moze DVD?)






Offline anka24

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 888
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 15.07.2006
prezenty gwiazdkowe
« Odpowiedź #10 dnia: 16 Listopada 2005, 14:01 »
Cytat: "sylwka"
A z moim misiem postanowilismy kupić coś na spółkę, co nam sie przyda po slubie (moze DVD?)

super pomysł..że też sama na to nie wpadłam.. :wink: może z moim PIotrkiem tez taką opcję wprowadzimy w życie 8)
sama nad prezentami jeszcze nie myślę..pewnie jak zwykle skonczy sie na tym że wyrusze do galaxy i bede kupowała co mi w oko wpadnie( do tej pory jakos udawalo mi sie trafic w gust rodzinki) więc może szykuje sie powtórka z rozrywki :wink:


Offline dziubasek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 17066
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: .:25.08.2006:.
prezenty gwiazdkowe
« Odpowiedź #11 dnia: 26 Listopada 2005, 15:11 »
My z Tomeczkiem po nowym roku wprowadzamy się w nasze skromniutkie cztery kąty więc umówiliśmy się, że prezenty będą praktyczne, i tak:

-mój kochany przyszły mężuś otrzyma najprawdopodobniej odkurzacz  :lol:
-a ja będę miała niespodziankę... albo żelazko, albo robot kuchenny, albo zestaw garnków :P

Jeśli chodzi o prezenty dla pozostałych członków rodziny to jak zwykle będzie problem...
- mamuśka ucieszy się zapewne ze wszystkiego... myślę nad jakąś ksiązką, perfumikami... zobaczymy
-z tatą mam zawsze problem :!: to zapalony żeglarz więc pewnie jakiś bajer do jachtu, ale te "bajery" są potwornie drogie, a nie chcę kupować jakiejś niepotrzebnej durnostojki
-siostrze...hmmm ona się ze wszystkiego cieszy :D Może jakąś biżuterię?
-teściowa...hmm...tu trzeba będzie się dobrze zastanowić.... brak pomysłów
-teść- ksiązka (mol książkowy jakich mało... na pewno się ucieszy!)
-dziadkowie...ostatni prezent był nieudany (urządzenie do gotowania na parze...dziadkowie tylko takie przetworki jedzą, ale babcia do tej pory robi to po staremu, a nasza fantastyczna maszyna stoi i się kurzy), także też trzeba będzie wytężyć umysł!

Kurcze:/ przez ten wątek się zestresowałam!!  :evil:  Do Świąt co raz bliżej!!

Offline Madzialena

  • Prawdziwie kochasz wtedy, kiedy nie wiesz dlaczego...
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2207
  • Płeć: Kobieta
  • Aniołek [*] 16.01.2009
  • data ślubu: 17.09.2005r.
prezenty gwiazdkowe
« Odpowiedź #12 dnia: 28 Listopada 2005, 17:29 »
Cytat: "dziubasek"
z tatą mam zawsze problem  to zapalony żeglarz więc pewnie jakiś bajer do jachtu, ale te "bajery" są potwornie drogie, a nie chcę kupować jakiejś niepotrzebnej durnostojki



 Przejdz się do sklepu Konrada to moze cos Ci doradzi... w końcu pracuje tam, gdzie alurat są te rzeczy, o których piszesz..  :P
  tylko,ze nie w tym tygdoniu, bo biedak na zwolnieniu... :cry:    (pogotowie wzywać musiałam ehh)

ale moze cos doradzić   :lol:

 a co do teściowej heh fakt...
moja zazyczyła sobie farbe do włosów :)



Offline Julia
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2755
prezenty gwiazdkowe
« Odpowiedź #13 dnia: 1 Grudnia 2005, 17:50 »
Ja dziś wymyśliłam takie prezenty :
1. Mama - aparat do masażu stóp, super sprawa dla zmęczonych nóżek plus zestaw kosmetyków
2. Teściowa - zestaw do gry w karty i kości w drewnianym pudełku ( często grywa ze znajomymi ) plus kosmetyki plus świecznik
3. Mąż - krem do twarzy vichy ( po goleniu ) plus kosmetyczka podróżna ( często wyjeżdża ), na razie tyle

Offline dziubasek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 17066
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: .:25.08.2006:.
prezenty gwiazdkowe
« Odpowiedź #14 dnia: 1 Grudnia 2005, 19:52 »
Cytat: "Madzialena"
Przejdz się do sklepu Konrada to moze cos Ci doradzi... w końcu pracuje tam, gdzie alurat są te rzeczy, o których piszesz..


Oki...ale w którym sklepie pracuje?? Daj namiary na priv ...jest kilka żeglarskich w Szczecinie :D



Cytat: "Madzialena"
biedak na zwolnieniu...  (pogotowie wzywać musiałam ehh)


Jejciuś a co mu się stało :?:  :( jak Ty dbasz o męża!!   :wink:

Offline Madzialena

  • Prawdziwie kochasz wtedy, kiedy nie wiesz dlaczego...
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2207
  • Płeć: Kobieta
  • Aniołek [*] 16.01.2009
  • data ślubu: 17.09.2005r.
prezenty gwiazdkowe
« Odpowiedź #15 dnia: 3 Grudnia 2005, 18:03 »
Cytat: "dziubasek"
Jejciuś a co mu się stało   jak Ty dbasz o męża!!


 aaa wypraszam sobie  :!:  :!:

 a swoją drogą to od poniedziałku i mnie chwyciło... ledwo zwlekałam się z łóżka na zajęcia... złe samopoczucie, nudności, ból brzucha, wymioty, dreszcze, gorączka... okropność... dopiero wracam do normalności  :lol:

 a jesli o prezenty chodzi, to na razie tylko jeden wymysliłam, dla Konradka :wink:

ps.namiary pójdą na priv



Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
prezenty gwiazdkowe
« Odpowiedź #16 dnia: 3 Grudnia 2005, 19:05 »
ta.. mój wydumał sobie nawigację do auta... ile to było?? 300-400zł... :roll:
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline dziubasek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 17066
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: .:25.08.2006:.
prezenty gwiazdkowe
« Odpowiedź #17 dnia: 6 Grudnia 2005, 09:44 »
Cytat: "Madzialena"
dziubasek napisał/a:
Jejciuś a co mu się stało jak Ty dbasz o męża!!


aaa wypraszam sobie  


Madzialena żartowałam  :lol: Kurujcie się dzielnie... :!:

Offline Madzialena

  • Prawdziwie kochasz wtedy, kiedy nie wiesz dlaczego...
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2207
  • Płeć: Kobieta
  • Aniołek [*] 16.01.2009
  • data ślubu: 17.09.2005r.
prezenty gwiazdkowe
« Odpowiedź #18 dnia: 6 Grudnia 2005, 12:19 »
aaaa  :mrgreen:  juz wrócilismy do świata zdrowych.. wreszcie można w miarę normalnie jesc...

 a z prezentami nadal kłopot.. Pewno jak zwykle będa kupowane na ostatnią chwilę, albo po prostu idę i kupuję jakies zestawiki kosmetyków.. ehh  :?
Chociaz rodzice mi zapowiedzieli, ze mamy tylko przyjsc i nic nie kupowac... no i nie wiem teraz  :|



Offline demka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 9604
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25 grudnia 2005
prezenty gwiazdkowe
« Odpowiedź #19 dnia: 6 Grudnia 2005, 12:22 »
Cytat: "Madzialena"
Chociaz rodzice mi zapowiedzieli, ze mamy tylko przyjsc i nic nie kupowac...

ja i tak bym cos przyniosła...nawet jakiś mały drobiazg może wywołać duży usmiech na twarzy rodziców...
Nasza Oliwcia:

Nasza Lenka:

Offline asia

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 9607
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.09.2005r.
prezenty gwiazdkowe
« Odpowiedź #20 dnia: 6 Grudnia 2005, 18:03 »
Ładne zestawy dobrych kosmetyków w naprawdę atrakcyjnych cenach sa dostępne w drogerii Rossman. Może tam zajrzyj Madzialenko? Życzę udanych zakupów  :D

a.katarzyna
  • Gość
prezenty gwiazdkowe
« Odpowiedź #21 dnia: 6 Listopada 2006, 14:25 »
odnalazłam wątek moni: kto jest za odświeżeniem tego wątku - jakoże już wielkimi krokami zbliża sie mikołaj a sklepy usmiechaja sie choinkami proponuje rozpocząć doradzanie i dzielenie sie z pomysłami jeśli chodzi o prezenty.
my jak co roku będziemy mieli problem co kupić a powiem wam, że mamy do obdarowania 15 osób + my tzn. coś dla współmałżonka i dlatego kupujemy na raty (część w listopadzie część w grudniu)
to jak piszecie się, my na razie pracujemy nad listą - jak powstanie to sie podzielę :!:

Offline *Ewelina*

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7521
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 29.12.2007
prezenty gwiazdkowe
« Odpowiedź #22 dnia: 6 Listopada 2006, 14:42 »
My tez bedziemy mieli problem. Ale stwierdzilismy ze kupujemy po tzw drobiazgu.My mamy do obdarowania hm..zaraz policze 6 osob lub 8 nie liczac siebie. Moja mama+siostra, babcia +ciocia jesli przyjada do Stargardu. Mama S i mąż jej. I Moj Tata i jego żona.
Nie jest tak zle ale pomyslów brak a jeszcze to ze ja nadal nie mam pracy.



Offline Maja

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 34378
  • Płeć: Kobieta
  • bono animo es
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
prezenty gwiazdkowe
« Odpowiedź #23 dnia: 6 Listopada 2006, 14:50 »
My mamy siebie (to najwazniejsze) i naszych rodziców, chrześniakom nie będziemy robić prezentów pod choinkę bo i tak małża brat co roku nas na małego urodziny zaprasza a dwa prezenty rocznie dla coraz większego dziecka to sporo (tym bardziej, że ja tez chrześnice posiadam).
Ewentualnie jeszcze moj brat jakiś drobiazg otrzyma, czyli źle nie jest.


Offline Magda M.
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1233
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: sierpień 2006
prezenty gwiazdkowe
« Odpowiedź #24 dnia: 6 Listopada 2006, 14:53 »
My mamy tez koło 10 osób do obdarowania + my, czyli sporo  :? Chcielibyśmy podarować każdemu chociaż jakis mały drobiazg.

Cytat: "ewelinkaaa7"
pomyslów brak a jeszcze to ze ja nadal nie mam pracy


u mnie podobnie  :?  Pomyslalam sobie że może warto zrobiś coś samemu np. jakiś stroik świąteczny, samodzielnie pomalowane kubki albo ramki ze zdjęciem samodzielnie ozdobione (tym bardziej że mamy tyle ładnych zdjęć ze ślubu, które moglibyśmy podarować rodzince). Muszę pomyśleć co mogłabym jeszcze wykonać sama  :D  A może ktoś ma jakieś ciekawe pomysły?

Offline Vall

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 16385
  • Płeć: Kobieta
  • Żyć - oznacza wciąż wyrywać się do przodu!
  • data ślubu: 07.07.2007 :smile:
prezenty gwiazdkowe
« Odpowiedź #25 dnia: 6 Listopada 2006, 14:54 »
No u mnie jest sporo:
brat A. i jego narzeczonja (zwykle dajemy sobie albo na mikołaja labo na gwaizdke), moja siotra i jej małż +mały człowieczke jeszcze w brzuszku (do stycznia) - więc z nimi chyba bedzie prosto bo cos dla maluszka, albo o maluszku :), rodzcie moi i A. , babcie (2)... 10 osób..nie licząc nas :)

Wstepnie dla narzeczonej brata A. i brata  zmaówilam juz zestawy kosmetyków z Avonu..bardzo ładnei pachna, ladnei zapkowane - świątecznie :0 i bardzo fajna cena - dorzucimy moze jescz ejakeis smakołyki :)
Dla siostry i szwagra -poszukam czegos dla malsuzka, albo jakeis poradniki dla taty i mamy:)
Z mama i tata mam póki co porblem...podbnie z babciami  :roll:
a i jescze jakis drobnyupomnek dla psiapsół najbliższych. .. :?

Offline Olaa
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 9501
  • Płeć: Kobieta
prezenty gwiazdkowe
« Odpowiedź #26 dnia: 6 Listopada 2006, 16:31 »
Ja nie mam ani prezentów, ani pomysłów na nie. Za to osób do obdarowania, owszem i to sporo :shock:
 :?
There is no such thing as an ending. Just a new beginning...

Offline Beth

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1930
  • Płeć: Kobieta
  • Master of disaster!
  • data ślubu: 02.09.2006
prezenty gwiazdkowe
« Odpowiedź #27 dnia: 6 Listopada 2006, 17:15 »
Aż zamarłam jak zobaczyłam ten temat - że też my w ogóle jeszcze o tym nie myśleliśmy... A faktycznie myśleć trzeba, bo przy "podwójnej" rodzinie, to kupno prezentów nie jest już tak maleńkim wydatkiem. U nas do obdarowania mamy tak naprawdę 8 osób (nasi rodzice, nasze siostry, maż siostry Maćka + ich synek), ale wydaje nam się, że powinniśmy też kupić jakiś drobiazg reszcie rodzinki. Gdy policzyć wyjdzie ok. 20 osób :shock:
Chyba czas pomyśleć o prezentach, bo w grudniu możemy się nie wyrobić finansowo (babeczki - ja też na razie bezrobotna :? )

Offline dziubasek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 17066
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: .:25.08.2006:.
prezenty gwiazdkowe
« Odpowiedź #28 dnia: 6 Listopada 2006, 20:00 »
Łomatko święta.... idą ŚWIĘTA!!!  :shock:  ja jeszcze nie myślałam nad prezentami, ale wstępnie wypytałam męża- chce jakieś super-ekstra narzedzia... romantycznie, nie powiem :P

Na Wigilii będzie u nas 7 osób plus my- tragedii nie ma... ale kaska się nie przelewa, więc chyba dobrym pomysłem jest zrobić prezenty na raty....

Niech pomyślę...

- mąż- narzędzia... skoro chce  :roll:
- teść - ksiązka- z tego zawsze się ucieszy
- mój tato.... ostatnio coś mówił, że przyda mu się taki zwijany przedłużacz na jacht... hmmm
- mamcia - tu mam problem... muszę podpytać  :roll:
- tesciowa - pomysłów brak... kolejny raz z rzędu kosmetyków nie wyada dawać :/
- siostra... podpytamy zobaczymy...
- babcia i dziadek... jeeeeeeeej... tu zawsze mamy problem... jakieś pomysły? Może jakiś ładny kocyk??

a ja sobie już u małża zamówiłam mp3 playera... takiego zwykłego... malusiego... bo mi się muzyki słuchać zachciało  :mrgreen:

Offline ilka2

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 672
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 15.09.07 cywilny, 22.09.0
prezenty gwiazdkowe
« Odpowiedź #29 dnia: 6 Listopada 2006, 20:06 »
Święta bede uważała za otwarte jak zobacze świąteczna reklame Coca-coli w telewizji...na razie dam sobie spokój... :D