e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: problemy z pocztą e-wesele  (Przeczytany 6753 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline asia Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 10.09.2005r.
problemy z pocztą e-wesele
12 listopada 2005, 19:49
Nie wiem co sie stało ale nie mogę odczytać wiadomości jakie dostaję od forumowiczów na priv  :cry:
Jak otwieram wiadomość pojawia mi się profil osoby, która do mnie napisała.
Nie wiem czy to ja coś popsułam, wciskając przez pomyłkę jakiś klawisz czy coś szwankuje nie z mojej winy.... Proszę pomóżcie  :roll:

Offline monia

• złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2005
12 listopada 2005, 20:06
spokojnie... wstrzymaj się do poniedziałku.. mariusz to sprawdzi...

Offline maryush Mężczyzna

• Administrator
  • forumowicz
    • Moja strona domowa
  • data ślubu: 28/10/2006
14 listopada 2005, 11:34
wyglada ze jest wszystko po stronie serwera ok... i ze masz 37 wiadomosci lacznie wiec nie zapchane raczej...

Tak przy okazji do wszystkich - wywalcie zbedne wiadomosci z PM bo jest tego ponad 3300 lacznie :) a zapewne 95% jest juz niewaznych :)

Offline asia Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 10.09.2005r.
14 listopada 2005, 18:55
Dziękuję Maryush!
Dzisiaj sprawdziłam i jest wszystko ok  :D mam nadzieję, że tak już zostanie....
Skasowałam też wszystkie wiadomości, więc te moje już nie powinny przeszkadzać  :wink:

Offline dziubasek Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: .:25.08.2006:.
26 listopada 2005, 14:51
maryush a ja od jakiegoś czasu nie dostaję powiadomień o odpowiedziach na mojego maila :( dlaczego? :?: Brakuje mi teraz tego baaardzo :(

Offline agulkaaa Kobieta

• Chuck Norris
26 listopada 2005, 15:49
Cytat: "dziubasek"
Brakuje mi teraz tego baaardzo

no cos ty my tu wszystcy z tym walczyliśmy zeby tego nie było a ja chcesz dostać powiadomienie to na dole pod odp muszisz zaznaczyc kwadracik "powiadom mnie "

• Chuck Norris
26 listopada 2005, 18:26
No mam zaznaczone i nie przychodzi :(  Ale nieważne... jakoś sobie radzę :) Brakuje mi tego bo póki co niewiele się udzielałam, więc pewnie dlatego tych maili nie było aż tak wiele i nie były dla mnie upierdliwe :D Buziaki!

• Chuck Norris
27 listopada 2005, 15:57
Abuu :( nie mogę wsyłać PW bo jak klikam "wyślij" to mi się zapisuje w katalogu "do wysłania", a nie "wysłane"....    :nerwus:   Maryush, pomożesz :?:

Offline Molunia

• entuzjasta
29 listopada 2005, 19:29
Ja też nie dostaję tych powiadomień pomio tego że mam zaznaczone że chcę, kiedyś je mialam ale od pewnego czasu zniknęły ...... jakoś się już chyba przyzwyczaiłam do tego

Offline Agutka Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 26.08.2006
7 lipca 2006, 10:15
Teraz ja mam problem z priwami :(  Nie chca mi sie wysylac tylko caly czas sa w "do wyslania" :cry:  Czy ktos mi pomoze-prosze :D
Relacja z tego Jedynego Dnia :) Zapraszam  Gość
http://e-wesele.pl/forum/viewtopic.php?p=119076#119076

Offline Sylvi Kobieta

• Administrator
  • maniak
8 lipca 2006, 21:26
Agutka, jestes pewna, ze nie dochodzą?
Zgłoszę to do maryusha

Offline Madzialena Kobieta

• Prawdziwie kochasz wtedy, kiedy nie wiesz dlaczego...
  • maniak
  • data ślubu: 17.09.2005r.
8 lipca 2006, 21:44
uff ja na szczęście problemów nie mam.. przynajmniej na razie.. dziś korzystałam, wszystko jest ok  :P

Offline Olaa Kobieta

• Chuck Norris
9 lipca 2006, 15:18
Ja mam to samo co dziewczyny:) Też mi się zapisuje w do wysłania, ale wybiurczo...
Do moni i moniki_mf nie wiem czy doszły, ale do doni, do której pisałam w między czasie między privami do Monik - zapisało mi w wysłanych.
There is no such thing as an ending. Just a new beginning...

Offline Agutka Kobieta

• maniak
9 lipca 2006, 19:39
Cytat: "Sylvi"
Agutka, jestes pewna, ze nie dochodzą?

tak Sylvi jestem pewna. ALe nie wiem na jakiej to zasadzie dziala bo tak jest tylko do niektorych osob. Zawsze mialam problem z wysylaniem privow do Agnieszki32, a teraz np. Gosia-Kwiecien dostala priva ode mnie dopiero drugiego dnia, a do Aniolka wysylalam w czwartek a do dzisiaj nie zostal wyslany, takze nie wiem dlaczego tak sie dzieje.

Cytat: "Sylvi"
Zgłoszę to do maryusha

bede bardzo wdzieczna :D

• Administrator
  • forumowicz
    • Moja strona domowa
25 lipca 2006, 11:28
gwoli wyjasnienia z PW - wiadomosci trafiaja do "do wyslania" i tam lezakuja do momentu az adresat nie przeczyta tej wiadomosci - to taki feature - bynajmniej wiadomo ze adresat dostal i przeczytal dana wiadomosc - mysle ze teraz wszystko stanie sie jasne :)

Offline Agutka Kobieta

• maniak
25 lipca 2006, 15:13
Cytat: "maryush"
gwoli wyjasnienia z PW - wiadomosci trafiaja do "do wyslania" i tam lezakuja do momentu az adresat nie przeczyta tej wiadomosci - to taki feature - bynajmniej wiadomo ze adresat dostal i przeczytal dana wiadomosc - mysle ze teraz wszystko stanie sie jasne

no i stalo sie jasne  :D  :D  :D

Offline azzurra

• maniak
25 lipca 2006, 16:13
Aha... a nie można tego folderu nazwać inaczej? Bo to jest mylące... Ja myślałam, że te wiadomosci sie nie wysyłają, dlatego nie ma ich w "wysłanych", tylko w "do wysłania" i wysyłałam je kilkakrotnie...  :roll: Przydatna funkcja, ale nazwa niefortunna...

• Administrator
  • forumowicz
    • Moja strona domowa
26 lipca 2006, 09:04
tylko jak to nazwac? bo system dziala dokladnie tak jak nazwa wskazuje katalogu, to tak jak by wrzucic list do skrzynki pocztowej, i czekac jak skrzynak zostanie orpozniona, a oproznienie skrzynki to moment zalogowania uzytkownika do ktorego skierowana jest wiadomosc, stad nazwa jest idealnie dopasowana do tego co na prawde sie dzieje z wiadomoscia i ja osobiscie nie widze sensu zmieniania nazwy tego folderu

Offline azzurra

• maniak
26 lipca 2006, 10:23
Może "oczekujące na dostarczenie"? Wtedy nie będzie to użytkowników wporowadzać w błąd. Na kontach pocztowych foldery: "do wysłanie" znaczą zgoła coś innego, dlatego jest to mylące.

• Administrator
  • forumowicz
    • Moja strona domowa
26 lipca 2006, 12:23
ale to nie konto pocztowe :) PW nie jest odpowiednikiem maila, to tak jak sms bardziej :)

Offline azzurra

• maniak
26 lipca 2006, 13:06
Ja mówię jako użytkownik, skoro ja miałam takie problemy, to moze inni też?

Offline groszek

• maniak
26 lipca 2006, 15:25
Ja nie miałam  :D  Nie było to dla mnie zbyt trudne do zauważenia, że wiadomości "przechodzą" do innego folderu po pewnym czasie. Łatwo tez skojarzyłam fakt zniknięcia tych wiadomości z faktem odebrania ich przez adresata. Ale nie każdy może być Sherlockiem Holmesem

Offline azzurra

• maniak
26 lipca 2006, 15:29
Coś Ci chyba Groszku ponownie nie wyszło, że znowu musisz sobie "odbić" na innym poletku ;) No albo to kolejny obiaw stresu przedślubnego.  :P

Maryush, a skoro priv działa podobnie do SMSa, to te foldery nadal są mylące, bo w SMSach wiadomość wysłana, a niedostarczona, też pojawia się w folderze "wysłane". Może w takim razie folder wysłane zminić na "dostarczone", bo jak dla mnie, to wysłać, a odebrać (dostarczyć) to 2 różne czynności.

Offline groszek

• maniak
26 lipca 2006, 15:37
Cytat: "azzurra"
Coś Ci chyba Groszku ponownie nie wyszło

wyszło wyszło.. 220 zł na dentystę :mrgreen: