Autor Wątek: Fryzjer i kosmetyczka w GORLICACH?!  (Przeczytany 11202 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline moniaP82

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05.09.2009
Fryzjer i kosmetyczka w GORLICACH?!
« dnia: 15 Kwietnia 2009, 16:24 »
Czesc :)
poszukuje dobrego fryzjera oraz kosmetyczki w Gorlicach.  Czy któras z Was może orientuje sie w tym temacie? Pochodze z tych okolic, ale niestety w ogóle nie orientuje sie kto jest dobry, a kto nie.  Jezeli ktos cos wie, prosze piszcie!!

P. S.
wiecie cos o hotelu Margot (jedzenie, obsługa itp. . )

Offline bionda82
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
  • data ślubu: 29.08.2009
Odp: Fryzjer i kosmetyczka w GORLICACH?!
« Odpowiedź #1 dnia: 4 Lipca 2009, 11:50 »
jeżeli chodzi o fryzjera i kosmetyczkę to nie pomogę,ale co go Margotu. . . .  będę miała tam wesele i wszystko było by fajnie gdyby nie to,że sie nie dawno wlasciciel zmienił. Podobno mają być obnizone porcje dan,ale ceny równiez. Ogólnie jest tam ładnie. ceny zalezą od menu jakie sie wybierze od 125zl i w gore. Sala tez ładna wiec nie trzeba jej ubierac. najlepiej jechac tam i dziewczyny wszystko powiedza,oprowadza i wytłumacza. Ja bylam obejzec sale w sobote przed jakims weselem wiec widzialam jak wszystko jest juz przygotowane. dawnejsza wlascicielka wiem ze byla ugodowa,szła na reke ze wszystkim,obecna nie wiem(włascicielka Lipska). Zaraz po przyjezdzie do Polski czeka mnie rozmowa z nia.

Offline moniaP82

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05.09.2009
Odp: Fryzjer i kosmetyczka w GORLICACH?!
« Odpowiedź #2 dnia: 6 Sierpnia 2009, 20:51 »
hej,

wielkie dzieki za odpowiedz.  Moje wesele zbliza sie juz wielkimi krokami. . . . . Sale w Margocie mam juz od dluzszego czasu wynajeta, ale rozni ludzie rozne rzeczy opowiadaja wiec pomyslalam, ze dowiem sie czegos konkretnego na forum.  Jak narazie wszystko jest o. k.  Wszystkie nasze uwagi zostaly uwzglednione, mam nadzieje, ze beda takze wprowadzone w zycie.  Jesli chodzi o czesanie i malowanie to zdecydowalam sie na Peps.  DZiewczyny sa tam fajne, i atmosfera mila. 
Zycze udanego wesela :)

Offline bionda82
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
  • data ślubu: 29.08.2009
Odp: Fryzjer i kosmetyczka w GORLICACH?!
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Sierpnia 2009, 19:40 »
Dziekuje bardzo i również zycze udanego wesela. Byłam juz na rozmowie w Margocie i dziewczyna która sie wszystkim zajmuje powiedziala co i jak,podpowiedziala jak bedzie lepiej ,cos doradzila. Co do tej obnizki porcji dan to nic takiego nie ma miejsca. Plotki. Juz wszystko jest omówione. Jak na razie to chodze co sobote i ogladam wystroje sali. Ale jak dla mnie to Margot jest sam w sobie ładny w srodku wiec nie bede przesadzac z ozdobieniami. Teraz tylko ostatnie juz załatwienia i 29 sierpnia WESELE!!Juz sie nie mogę doczekac:)pozdrawiam.  :)

Offline moniaP82

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05.09.2009
Odp: Fryzjer i kosmetyczka w GORLICACH?!
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Sierpnia 2009, 00:20 »
hej bionda82!!!
Ja mam slub tydzien po Tobie i tez  sie ciesze, ze to juz tak niedlugo. . . . . :-) .  W przyszlym tygodniu jade do PL, a potem to juz tylko ostatnie zalatwienia.  Jesli nie masz nic przeciwko, podejde w sobote rano w dniu Twego wesela  do Margotu i popatrze co nieco :), bo jeszcze nie mialam okazji widziec sali przygotowanej na wesele w tym hotelu?!
Co do dekoracji, to jestem takiego samego zdania, ze summa summarum wszystko - jak bedzie juz gotowe - jest na tyle uroczyste, iz wielkie dekoracje wcale nie sa potrzebne.  Wiem, ze sufit jest dekorowany oraz okna.  Na stoly wybraslimy te wysokie wazony i zywe kwiaty, pozaty bordowe dodatki.  To ozdobi sale tak ze bedzie ladnie - nie za duzo ani za malo. 
CO do cen - no coz - to hotel, wiec niewiele da sie zrobic, coprawda to prawda ze tanio nie jest, ale najwazniejsze zeby niczego nie brakowalo i zeby bylo smaczne. 
JEszcze raz zycze pieknego slubu, udanej zabawy i jak najmniej stresu!!!!!!!!!!!!!!!!

Offline bionda82
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
  • data ślubu: 29.08.2009
Odp: Fryzjer i kosmetyczka w GORLICACH?!
« Odpowiedź #5 dnia: 17 Sierpnia 2009, 21:30 »
 :D alez zapraszam na obejżenie sali,ale my tez nic wiele nie bedziemy ozdabiac. kwiatki pod sufitem maja byc,jakies na firankach tez, przez srodek stolu bordowy tiul i swieczki, reszta w bieli ;D co do stresu to jeszcze nie ma. caly czas powtarzam sobie ze szkoda sie stresowac wkoncu to ma byc nasz jedyny dzien. Narazie to dziala  ;D zobaczymy co bedzie jak uslysze orkiestre pod domem ??? pozdrawiam i powodzenia :)

Offline sylaa
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 15.08.2009
Odp: Fryzjer i kosmetyczka w GORLICACH?!
« Odpowiedź #6 dnia: 30 Sierpnia 2009, 19:19 »
co do fryzury i makijazu to polecam Goldwell na moje nieszczescie salon byl nieczynny 15go sierpnia wiec mialam okropna fryzure robiona w starym kopalnictwie na zawodziu - nie polecam, ale za to na sesje pani pieknie mnie uczesala no i rowniez mialam fajny makijaz (salon kosmetyczny w goldwellu) naprawde goraco polecam

Offline bionda82
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
  • data ślubu: 29.08.2009
Odp: Fryzjer i kosmetyczka w GORLICACH?!
« Odpowiedź #7 dnia: 31 Sierpnia 2009, 14:09 »
moniaP82 pilnuj dobrze podczas wesela kelnerek ,sala nie byla ubrana jak bylo w umowie napisane,figurke kupiłam na torta i oczywiscie panie z kuchni jej na tort nie dały tylko dostałam ją spowrotem w pudełku >:( Poza tym wszystko było super jedzenie też. Miłej zabawy weselnej. pa

Offline Anulla
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 29.06.2013
Odp: Fryzjer i kosmetyczka w GORLICACH?!
« Odpowiedź #8 dnia: 19 Maja 2012, 15:39 »
Odświeżam pytanie .  Gdzie w  Gorlicach( Ciężkowicach, Staszkówce , Bobowej, Łużnej lub okolicach ) można ładnie się pomalować i uczesać na ślub ?