e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Forumki z WRZEŚNIA 2009- jakie "okrycie" do sukienki?  (Przeczytany 13052 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline annymarii Kobieta

• Ty i ja, spośród tysięcy, mocno trzymamy się za ręce...
  • użytkownik
  • data ślubu: 26.09.2009r.
Witam, wrzesniowe PM, tak się zastanawiam, macie już pomysły na to co założyc do kościoła na suknię ślubną w razie niepogody? Ja już sama nie wiem, ponoć futerko to bardziej na zimę się nadaje, a bolerka satynowe mogą nie zdać egzaminu... U mnie jest jeszcze ten problem, że sukienka jest praktycznie cała tiulowa i futro mi sie z tym po prostu "gryzie". Pomocy:) !!!

Offline anulla_p Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 27-06-09
mogę dać namiary na priv jeżeli byś chciała i nie jest to futerko ani koronki

Dlaczego kobiety mają zawsze tak dużo obowiązków? Bo głupie śpią w nocy to im się zbiera

• użytkownik
Anulla, witaj, nie wiem czy dostalas moją wiadomośc na priv, bi nie wiem czy umiem je dobrze wysyłać:) Poprosze o te namiary na mój priv, odebrać potrafie:) Pozdrawiam i z góry dzięki!

Offline paooolka Kobieta

• Niufomaniaczka
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 05.09.2009
ja moze kupie jakas chuste lub szal, moze z kaszmiru hmmm mam jeden biały ale z kolorwym wzorkiem nie wiem czy bedzie pasowal

Offline anulla_p Kobieta

• Chuck Norris
ja musiałam zainwestować w żakiet bo główny zainteresowany stwierdził, ze w szalu wyglądam jak stara baba a tak chciałam szal  :-\

Dlaczego kobiety mają zawsze tak dużo obowiązków? Bo głupie śpią w nocy to im się zbiera

Offline anulla_p Kobieta

• Chuck Norris
a bolerek strasznie nie lubię, na kimś innym tak, ale sama nie założę

Offline Goha Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 26.09.2009
No tak w miesiącu, którym będziemy sobie ślubować warto pomyśleć o jakimś nakryciu. Futerko faktycznie wydaje mi się przesadzone na ten czas, ale dlaczego satynowe bolerko się nie sprawdza? Bardzo zainteresowała mnie ta wypowiedz. Proszę o wyjaśnienie

• użytkownik
Witaj Goha :)  Jeśli chodzi o satynkowe bolerko, to po  pierwsze troche sie boje ze bedzie mi za zimno, no a do mojej sukni chyba ono tez dodatkowo nie pasuje. Tu masz fotke , kliknij by powiększyć.
ona jest cała  z tiulu wyszywana kryształkami ... Może coś mi doradzisz? Dawaj znac jak znajdziesz cos fajnego dla nas- wrześniówek:)

Offline paooolka Kobieta

• Niufomaniaczka
  • Chuck Norris
ja bede miala szal, prawdopodobnie atłasowy. jeszcze nie wybierałam ale juz niedługo bede musiala poszukac. do mojej sukni nie pasuje bolerko

• użytkownik
Paoolkaa, ja też się zastanawiam nad szalem, bolerko jedne już kupilam z krótkimi rękawkami, sama nie wiem po co? tak jakos mi sie spodobalo, ateraz mysle ze nie pasuje. A gdzie kupujesz szal? Mają tam może jakies szyfonowe/tiulowe? pozdrowionka!

Offline paooolka Kobieta

• Niufomaniaczka
  • Chuck Norris
szukaj na allegro. ja zamawiam w salonie, w arvenie

Offline Yukari-chan Kobieta

• uzależniony
    • Photoblog
Ja właśnie też się nad tym zastanawiam... niby bede miałą bolerko przy sukni, ale z krótkim rękawem, a że to bedzie koniec września to wszystkiego się można spodziewać...
Miałam na oku prześliczną etolę, ale była z futerka, więc zrezygnowałam, bo też jakoś mi się nie widzi we wrześniu w futerku biegać...

A z chust itp nic ciekawego znaleźć nie mogę. Jakby co to slijcie namiary :)

Offline anulla_p Kobieta

• Chuck Norris
annymarii jak Ty teraz pokazałaś sukienkę to normalnie SZOK a to co ja Ci wysłałam to na pewno nie pasuje, a suknia boska po prostu jest :mdleje: w sumie nie wiem co by wypadało do takiej sukni założyć no szczeka mi opadła z wrażenia

• użytkownik
anulla, czemu tak mówisz? Właśnie że na tej stronie do której minamiary przesłałaś znalazłam jeden jedyny szal który jak do teraz mi sie spodobal i chyba pasuje do sukienki... Ale tak ogólnie to właśnie tez mam niezłą zagwozdkę- naprawdę nie wiem co do tego ubrac. Suknia sama w sobie jest bardzo mocno ozdobina- cała,calusieńka włącznie z ramiączkami- jest wyszywana kryształkami. Takie też chce miec dodatki-tzn kolczyki i jakąś bransoletkę, bo na szyi już nic nie dam, żeby nie wyglądać jak "choinka". No i welon tez bedzie "od kompletu" od sukni- tez wykonczny krysztalkami.  Help!!!- ja naprawde potrzebuje porady co do "okrycia" :)
Pozdrowionka!

Offline anulla_p Kobieta

• Chuck Norris
szal to jeszcze ok ale na pewno żadne bolerko czy coś, bo najzwyczajniej w świecie nie pasuje, może szal tez z tiulu czy czegoś w tym stylu, ale jakiś dwu warstwowy

Offline paooolka Kobieta

• Niufomaniaczka
  • Chuck Norris
szal bedzie w sam raz

• użytkownik
Heh, łatwo powiedzieć - szal... tylko gdzie go znaleźć???

ktokolwiek widział, ktokolwiek wie? Zdjęcia mile widziane:)

Offline Goha Kobieta

• nowicjusz
A myślicie,że w szalu będzie wygodnie?? Bo mnie się wydaje,że będzie spadac z ramion i ogólnie sprawi mnóstwo kłopotu. no właśnie z tymi satynowymi bolerkami to jest problem, bo nie do każdej sukienki pasują.A większość z tych jakie widziałam była właśnie z satyny. Proponuje,żebyśmy wrzucały fotki jakiś "innych" okryc jak tylko coś ciekawego znajdziemy/

Offline anulla_p Kobieta

• Chuck Norris
salon na Piłsudskiego ma różne rodzaje, wiem bo się dowiadywałam zanim zdecydowałam, ze jednak żakiet

• użytkownik
Oki., no to wklejamy:)  To ja daje coś z salonu którego namiary dostałam na priva od anulli.Bolerko i dwa szale. Ten PIERWSZY to jedyny jaki mi chyba pasuje:) Mam nadzieje ze bedzie wygodny:)

Offline Goha Kobieta

• nowicjusz
To pierwsze bolerko jest super. Bardzo mi się podoba. Szale też super, ale jednak wydaje mi się,że bardzo by mi przeszkadzało. Ale myślicie,że to bolerko z organtyny pasowało by do takiej sukienki

Offline anulla_p Kobieta

• Chuck Norris
musiała byś sobie poćwiczyć, bo można go sobie na różne sposoby wiązać co by nie spadał z ramion i wybrać się jednak na Piłsudskiego one tam maja szale jeszcze inne z lamówkami i takie tam (jak jesteś teraz w Szczecinie oczywiście) naprawdę warto obejrzeć na żywo

Offline Goha Kobieta

• nowicjusz
a  może tak:)

Offline Goha Kobieta

• nowicjusz
anulla_p  ale ja niestety nie ze Szczecina

Offline anulla_p Kobieta

• Chuck Norris
ooo Goha ups :o no tak

Offline iza22 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 20.09.2008
w dzień naszego ślubu było troszkę chłodnawo, suknię miałam całą tiulową i miałam bolerko z rękawkiem 3/4
w ten dzień jest tak gorąco, że na pewno nie zmarzniecie

futerko to na pewno przesada

• użytkownik
Hejka Iza22! A moge zapytac z jakiego materialu bylo to bolerko??? Satyna,  atłas, czy takie jakies bardziej matowe? typu szyfon, organza? Bo ja juz nie wiem co do tego tiulu pasuje? Pozdrawiam i dziękuję za podpowiedź- Ty już  doświadczona jesteś:)

Offline iza22 Kobieta

• Chuck Norris
ja miałam takie typowe jak to są bolerka, atłas czy coś takiego

wkleiła bym zdjęcia, ale coś nie idzie, w mojej relacji może jeszcze jakieś zdjęcia są, chyba że fotosik mi wszystkie usunął

• użytkownik
Iza,dziękuję! Już do Ciebie zajrzałam,wyglądałaś prześlicznie!!!- fantastyczna relacja i sukienka! Bardzo w moim stylu. Ja też chcę być "księżniczką" :)  I chyba rzeczywiście zdecyduję się na takie bolerko, mam nadzieję że nie zamarznę:) A możesz mi powiedziec, jeśli to nie tajemnica- z jakiej kolekcji była Twoja suknia? Bo mi to pod styl Demetriosa bardzo pasuje:) Trafiłam??? Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję!

Offline iza22 Kobieta

• Chuck Norris
dziękuję bardzo za miłe słowa :)

tak suknia jest z demetriosa

a co do bolerka to na pewno nie zmarzniesz, ja żałowałam, ze w ogóle muszę je założyć i na plener to zdejmowałam, w poprzednich latach wrzesień byl gorący, tylko w zeszłym roku było brzydko niestety, ale myślę ze tegoroczny wrzesień znów będzie piękny