e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Kupię suknię do cywilnego  (Przeczytany 5925 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Taptusia1

• użytkownik
Kupię suknię do cywilnego
3 listopada 2005, 23:25
No sorki, zamotałam się troche. Chodziło mi o to że chciałabym kupić sukienkę do cywilnego. Nie wiem jaki fason bo jeszcze żaden mi tak naprawde w oko nie wpadł, rozmiar 36/38 wzrost 162cm

Offline anka24 Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 15.07.2006
4 listopada 2005, 13:28
tez się nad tym zastanawiałam..  :drapanie:

Offline pioteras Mężczyzna

• uzależniony
    • ZDJĘCIA KUBUSIA TUTAJ !!
  • data ślubu: 15.07.2006
4 listopada 2005, 13:36
Zakochana i zaręczona jak widać przy nicku :D
To tłumaczy wszystko  :mrgreen:

Offline Marta

• phpBB Moderator
  • Chuck Norris
4 listopada 2005, 15:07
Zakochana i zaręczona jak widać przy nicku  
To tłumaczy wszystko

No właśnie właśnie, zakochana kobieta! :D

Offline didi Kobieta

• entuzjasta
10 listopada 2005, 09:30
Ja ma suknie do sprzedania, jest nowa, nieużywana kupiłam ją na swój slub ale nie wykorzystałam z przyczyn "rozmiarowych" :oops: Moze bedziesz zainteresowana to daj znać na didim@op.pl. :lol:

Offline Joanna

• użytkownik
18 grudnia 2005, 21:15
No to ja mam chyba idealna na Ciebie.Rozmiar 36/38 i Twój wzrost.Ja MAM 158 cm wzrostu ale jest z czego popuścić by była i na Ciebie.Czerwień głęboka.Spódnica plus gorset.Spódnica mocno drapowana.Do tego jest bolerko.Suknia noszona 2 godziny.Przebierałam się w nią na swoim weselu.Żałuję tylko że nie włożyłam jej wczesniej....Suknie tą można było oglądać na zeszłorocznych targach ślubnych.Była nagrodą nr 2:))))))Zal mi sie z nią rozstawać.

Offline Marta

• phpBB Moderator
  • Chuck Norris
19 grudnia 2005, 12:30
Joanna wklej fotkę tej sukienki! :)

Offline Taptusia1

• użytkownik
22 grudnia 2005, 02:10
No właśnie, jak mogłabyś to byłabym bardzo wdzięczna... Kurcze, jeszcze tylko 7 miesięcy a ja nie mam pomysłu nawet na suknię...:(

Offline Joanna

• użytkownik
23 grudnia 2005, 23:17
Niestety nie mogę wkleić fotki.

Offline menka

• użytkownik
8 lutego 2006, 18:30
Taptusia1 czy jestes nadal zainteresowana suknia do cywilnego. Mam piekna sukienke jednoczesciowa koloru fioletowego choc na zdjeciach jest niebieska. Góra haftowany gorset na ramiaczka. Dodatkowo szal z materialu jak dol sukni. Moge przeslac fotki na priv bo mi sie tu nie zapisuja bo mam je na swoim kompie i nie wiem co zrobic za duzo tego chyba dla mnie :twisted: nie kapuje :mrgreen:  :oops:

Offline Joanna

• użytkownik
11 marca 2006, 09:00
Zainteresowanej osobie zdjęcie mojej sukni(patrz posty wyżej) moge wysłać drogą e-mailową.Suknia jest super.Polecam.

Offline groszek

• maniak
12 marca 2006, 11:06
Moja koleżanka do cywilnego ubiera suknię La Sposy z trenem a do tego welon. Dla mnie to trochę dziwne, ale jak chce mieć RAZ z życiu tak piekną suknię, to kto jej zabroni.

Offline Catzy

• nowicjusz
12 marca 2006, 12:55
Cytat: "groszek"
Moja koleżanka do cywilnego ubiera suknię La Sposy z trenem a do tego welon. Dla mnie to trochę dziwne, ale jak chce mieć RAZ z życiu tak piekną suknię, to kto jej zabroni.

eee, nie ma w tym nic dziwnego kuzynka mojego meza tez brala cywilny w bialej sukni slubnej - wygladala uroczo  :D  i pieknie prezentowala sie przez cale wesele.
Mysle, ze duzo zalezy od tego gdzie odbywa sie slub, jesli jest to zwykly pokoj w USC, to pewnie pojawia sie dysonans, ale jesli sala jest reprezentacyjna, albo urzednik udziela slubu np. w plenerze, to suknia slubna jest jak najbardziej OK  :D
Suknia "nie slubna" jest po prostu praktyczniejsza, mozna ja potem jeszcze gdzies wykorzystac ;)

Offline groszek

• maniak
12 marca 2006, 13:11
Ale suknię slubną można mieć "z założenia" tylko raz w życiu. Datego kobiety nie moga oprzeć się pokusie i właśnie takie ubierają do cywilnego. Z resztą koleżanka wypożycza swoją, więc szybko pozbędzie się "kłopotu". Fakt, że ten kłopot będzie ją kosztował 1100 zł +dodatki.