Autor Wątek: Poszukiwania miejsc na wesela pod Warszawą okolice Otwocka  (Przeczytany 9885 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline barakuda1980
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
Szukam miejsce na imprezę max 100 w okolicach Otwocka, Minska Maz na lipiec 2009 od paru miesięcy i niestety wszystko zajęte.  Ostatnio dość często przejeżdzam przez Kołbiel i tam buduje się nowa  restauracja.  Zadzwoniłam i szok wolny termin na lipiec 2009!
Lokal w środku wygląda naprawdę ciekawie.

Offline olunia2000
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
Odp: Poszukiwania miejsc na wesela pod Warszawą okolice Otwocka
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Czerwca 2009, 14:10 »
Hej wszystkim

wznowię temat i dodam miejsce, które mnie oczarowało.  Absolutnie!

Miejscowość nazywa się Górki/k Dębe Wielkie, jakieś 20km od Warszawy.  Byłam tam na weselu kuzynki, w maju i muszę powiedzieć że miejsce jest odjazdowe, oczywiście to kwestia gustu, mnie jednak urzekło.  dwie duże sale, wszystko w drewnie, pośrodku piękny komin, w którym płonący ogień dodawał klimatu.  Ach! i Och!

a całość otoczona pięknym ogrodem, jest stawik, jest mostek, na którym by the way kuzynka miała extra sesje zdjęciową, jest lasek brzozowy.  naprawdę zachwyca!

najlepiej zobaczyć samemu na ich stronie www. gorki. pl

i cena całkiem do rzeczy.  a co fajne to mają wolne terminy.  ja się już prawie zdecydowałam bo postanowiłam z chlopakiem przyspieszyc bo chcemy kredyt w promocji dostać mieszkaniowy.  hihihi

pozdrawiam

Offline Karolina90
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Płeć: Kobieta
Odp: Poszukiwania miejsc na wesela pod Warszawą okolice Otwocka
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Lipca 2014, 09:26 »
Zapraszam do kontaktu z naszym działem marketingu. Reklama kosztuje.
 !!!!!KRYPCIOCIA NIE DO ZNIESIENIA!!!!!!!!
« Ostatnia zmiana: 12 Sierpnia 2014, 16:48 wysłana przez Sylvi »