e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: WODZIREJ  (Przeczytany 1248 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline POLA

WODZIREJ
28 Października 2005, 18:35
CZy ktos ma namiar na super wodzireja???????

Re: WODZIREJ
13 Listopada 2005, 14:22
[glow=red]
Cytat: "POLA"
CZy ktos ma namiar na super wodzireja???????


Droga POLU...
A czego oczekujesz po "Super wodzireju"?  Jeśli jeszcze nie udało ci się dotrzeć do tego jedynego, najlepszego to wpisz w wyszukiwargę hasło "wodzirej". Wybierz kilku do "prześwietlenia" (ofert jest bez liku), następnie przeczytaj ich oferty po czym zajrzyj do ksiąg gości. Taka lektura pomoże ci wstepnie ocenic kandydata. Kolejną czynnością jest napisanie maila do kilku wybranych osób z księgi (takie adresy są przy niku) i wówczas będziesz już wiedziała niemal wszystko. Jest jeszcze jedna istotna sprawa; otóż kiedy już zdecydujesz się na rozmowę z wybranym wodzirejem upewnij się co dokładnie oferuje w kosztach honorarium by uniknąć wszelkich nieporozumień.
Nie zapomnij o spisaniu umowy - to eliminuje wiele stresów związanych ze szczegółami. Poza tym masz pewność, że twój wybrany nie sprzeda prowadzenia weselka przypadkowemu DJ'owi. Wszak "medycyna notowała juz różne przypadki".
Pozdrawiam i życzę Szampańskiego wesela !!! :koncert: [/glow]

Offline POLA

WODZIREJ
25 Listopada 2005, 18:24
DZieki za informacje.Juz szperam......

Offline POLA

WODZIREJ
26 Listopada 2005, 15:57
Rzecz w tym ,ze znajduje informacje odnosnie dj-ow-wodzirejow, a nie wodzirejow.Zespol juz mam i szukam dodatkowo wodzireja do podkrecania atmosfery....